Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bir Futbolcuda Bizden Kampanyası
Alt 21.06.2013, 09:33   #21
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bir Futbolcuda Bizden Kampanyası

Alıntı:
velibircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Siz Bakkaldan yoğurt mu alıyorsunuz arkadaş ?
Siz hangi kampanyaya ne destek oldunuz da Süper lige futbolcu alıyorsunuz arkadaş ?

Tamam Eyvallah 3 5 atanlar olur ama bırakın bu yapmacık tavırlarınızı ınandırıcılığınız hiç olmuyor.Kaç taneniz forma kampanyasına 10 lıra destek verdı ? Burdaki insanların Yüzde 95 i siteye girip ona buna laf atmakdan zevk duyan , 1000 laf söyleyip 1 icraat yapan Sahte Sivassporlular.

Bişey mi yapmak istiyorsunuz ? Gidin kombine parası gönderin Sivastaki akrabanıza sizin adınıza kombine alsın maçlara gitsin gençler.

Gerekli yerler gerekli transferi yapar Siz önce derede yüzmeyi öğrenin okyanusa yüzmeye sonra çıkarsınız..

emre
sizler taraftar olmayı bile beceremeyen kişiler küçücük sivasta sanki taraftar sayısı bir yerlere sığmıyormuş gibi taraftarı böldünüz beklentiniz çıkarınız neyse oda bilinmiyorya. sivasspora faydanızda bilinmiyor. ne faydanız var onuda bilmiyorum. yok yeniçeri yok yiğido bilmemne gibi guruplara ayrılıp tek vücut olmayı bile beceremeyen kişiler şimdi laf konuşuyor. siz kaç lira verip maça gidiyorsunuz. kaç lira harcıyorsunuz sivasspor için. başkalarını eleştirmeyin sadece kendi yaptıklarınıza ve yapacaklarınıza bakın. senin kombinen varmı. sizin eleştirdiğiniz yada söz söylediğiniz kişiler sizden daha akılllı. laf olsun diye abuk subuk şeyler yazmayın. burada Sivaslıya bir sorumluluk yükleniyor. sorumluluğuda olmalıdır. sivassporıun süper ligde olmasının hem otelciye hem lokantacıya hem esnafa hem Sivaslıya çok büyük faydaları vardır. herkes taşın altına elini sokmalıdır.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.06.2013, 11:47   #22
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sizler taraftar olmayı bile beceremeyen kişiler küçücük sivasta sanki taraftar sayısı bir yerlere sığmıyormuş gibi taraftarı böldünüz beklentiniz çıkarınız neyse oda bilinmiyorya. sivasspora faydanızda bilinmiyor. ne faydanız var onuda bilmiyorum. yok yeniçeri yok yiğido bilmemne gibi guruplara ayrılıp tek vücut olmayı bile beceremeyen kişiler şimdi laf konuşuyor. siz kaç lira verip maça gidiyorsunuz. kaç lira harcıyorsunuz sivasspor için. başkalarını eleştirmeyin sadece kendi yaptıklarınıza ve yapacaklarınıza bakın. senin kombinen varmı. sizin eleştirdiğiniz yada söz söylediğiniz kişiler sizden daha akılllı. laf olsun diye abuk subuk şeyler yazmayın. burada Sivaslıya bir sorumluluk yükleniyor. sorumluluğuda olmalıdır. sivassporıun süper ligde olmasının hem otelciye hem lokantacıya hem esnafa hem Sivaslıya çok büyük faydaları vardır. herkes taşın altına elini sokmalıdır.

kardesim nedenmek kac lira harciyorsunus??? mesela eger I-Net üzerine bi satis yaparlarsa cünkü Almanya da yasiyorum malesef ben gercekten en az 500€ icin Forma ect. alirim ama yooooookkkk
Sivasa tatil gitim zaman 8 Okul Tatil zamani ) bu Sivasspor ya Kapali yada bisey yok icinde ben orda nasiol bisey alacam??
sen diyorsun siz kac lira verip maca gidiyorsun sana anlatirim....
Ben tek SIVASSPOR icin 3 Lig Tv Kartini aldim biri dükkan icin biri benin babanin ev icin ve biri benim ev icin her ay 74,70€ ödiyorum!!!!
ve Tek SIVASSPOR icin Üye oldum burda benim gibi yapacak biri var mi?? bence yok cünkü burda göriyorum kim Taraftar ve kim Taraftar deyil!!!

Mesela LINK VARMI valan!!! ( Anliyana )

Not. Lütfen yalnis anlama Abi ( ben üyenin ogluyum )

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.06.2013, 12:10   #23
hiko58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

kardesim nedenmek kac lira harciyorsunus??? mesela eger I-Net üzerine bi satis yaparlarsa cünkü Almanya da yasiyorum malesef ben gercekten en az 500€ icin Forma ect. alirim ama yooooookkkk
Sivasa tatil gitim zaman 8 Okul Tatil zamani ) bu Sivasspor ya Kapali yada bisey yok icinde ben orda nasiol bisey alacam??
sen diyorsun siz kac lira verip maca gidiyorsun sana anlatirim....
Ben tek SIVASSPOR icin 3 Lig Tv Kartini aldim biri dükkan icin biri benin babanin ev icin ve biri benim ev icin her ay 74,70€ ödiyorum!!!!
ve Tek SIVASSPOR icin Üye oldum burda benim gibi yapacak biri var mi?? bence yok cünkü burda göriyorum kim Taraftar ve kim Taraftar deyil!!!

Mesela LINK VARMI valan!!! ( Anliyana )

Not. Lütfen yalnis anlama Abi ( ben üyenin ogluyum )
sevgili kardeşim böylessi taraftar guruplarını kasdediyorum ben. gerçek taraftarları değil. ben bir deplasmana gittim her mola yerinde o otobüsle giden diğer taraftarları bir soymadıkları kaldı. maç bileti bedava yemek içmek diğer taraftarlardan ohhh ne ala konuşmaya geldimi mangalda kül bırakmıyorlar. bizim dediğimiz o.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.06.2013, 15:36   #24
hiko58
Usta Yiğido

çok üzüldüm. hemde çok üzüldüm. cebinden para çıkacak diye bu konuya ilgisiz kalmak beni çok üzmüştür. biz sivaslılar ne zaman taraftar olmayı becereceğiz. aslında beceremeyiz. sivasın durumunu gördükten sonra bizim -aslında bişey beklememiz yanlış olur. sivasta işsizlik almış başını gitmiş biz halimizden memnunuz. yatırım yok fabrika yok memnunuz. sivas üç beş zenginin para babasının elinde oyuncak olmuş memnunuz. nemize bizim sivasspor nemize bizim sivas. haklısınız sivaslı kardeşlerim böyle bir konu açmakla hata yaptık. herkesten özür diliyorum.
Alt 22.06.2013, 17:34   #25
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cok güzel olur, ben varim bu iste.
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2013, 17:48   #26
RsT4
Yiğido

RsT4 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 RsT4 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aslında para yardımından ziyade sivaslı olupta baska takım tutanları Sivassporlu yapmalıyız şu an sivassporumuz için yapacağımız en iyi şey bu .
RsT4 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2013, 21:43   #27
eroldeger
Yiğido

65 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 eroldeger FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BÜTÜN SİVASLILARA HATTA DÜNYADA YAŞAYAN TÜM SİVASLILARA DUYURUDUR.
BİLİMDİĞİ ÜZERE SİVASSPOR SEZONA İDDİALI GİRMEK İSTİYOR VE BU KONUDA ÇALIŞMALARA BAŞLADI. SANIRIM GÜZEL ŞEYLER OLACAK. BAZEN PARALARI YETMİYOR HESAPLI BİR FUTBOLCU ALMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR. FİYATLARI DÜŞÜK OLAN FUTBOLCULAR PEŞİNDE KOŞUYORLAR. DEMEM OKİ BİZ SİVASLILAR NAPIYORUZ. BİZDE TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAYALIMMI. BİR KAMPANYA BAŞLATIP BİR FUTBOLCUDA BİZDEN BİR FUTBOLCUDA TARAFTARDAN DİYEMEYECEKMİYİZ. ÜÇ MİLYON SİVASLININ YAŞADIĞI DÜNYADA DEVEDE KULAK KALMAZMI BU DEDİĞİM. SİVASLIYSANIZ YÜREĞİNİZ SİVAS İÇİN ÇARPIYORSA BU KAMPANYAYI BAŞLATALIM. GERÇEK SİVASLI GERÇEK TARAFTAR OLDUĞUMUZU DÜNYAYA GÖSTERELİM. HAYDİ SİVAS KALK AYAĞA.
AYRICA SAYAYİCİ BÜYÜK ESNAF KARDEŞLERİMİZDE MÜMKÜN OLDUĞU KADAR FAZLA KOMBİNE ALARAK BU KAMPANYAYA FAZLACA DESTEK OLABİLİRLER.
allah izin verirse 2 adet kombinealacağım
eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2013, 22:59   #28
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ayran eker mi ? güzel kafa yapmış.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.06.2013, 23:53   #29
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Uygulanabilir projeler üzerinde kafa yormak lazım. Bu bahsettiğiniz yol, Bülent Uygun zamanında denendi, başarılı olmadı, hatta rezil olduk. Milletten smsle para istenildi hatırlarsanız. Sonuç koca bir hiç! Yanlış hatırlamıyorsam gelen 20 bin sms vardı. Eğer başarılı olunsa sorun olmazdı ama sen 4-5 milyonluk bir kitleyiz diye ortaya çıkıp 20 binde kalırsan alay konusu olursun. Zayıf olan fiyakan iyice çizilir. Burada insanların bu konudaki suskunluğunu geçmiş tecrübelerine bağlamak lazım. Yürünmüş ve başarısız olunmuş bir yolda tekrardan yürümenin hiçbir anlamı yok.

Bizim şehir ve taraftar olarak yapabileceğimiz basit işlemler var. Nedir mesela? Forma almak, atkı almak, ıvır zıvır ürünlerden almak, kombine almak. Gerçi hoş millet buna da kulp buluyor ya! Forma kalitesizmiş, kombineyi istediği yerden alamamış vs, eşek kaçtı palan düştü. İş yapmak istemeyene bahane çok.

Özet geçeyim, destek olmak isteyene kapılar açık. Sivasspor mağazasında beş kuruş etmez bir ürüne gidip beş lira on lira verirsin, destek olursun. Ve bu mesaj güçlü bir şekilde yönetime gider. Hatta çok istekli olan adam gider kulübe beni üye yapın arkadaş der, her yıl bu kulübe aidat vermek istiyorum! Gidip de kapıdan kovulan oldu mu? Ben duymadım.

Olmayacak veya başarısız olması muhtemel isteklerde bulunup karşılık bulamayınca isyan etmek mantıklı gelmiyor.

Saygılar.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2013, 00:53   #30
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

valla arkadas bu sene sirf sivasspora katkim olsun diye stad onundeki satis mazasinin onunde bir Saat bekledim (sahidim yan taraftaki bufe isleten genc arkadas) yemege gitmisler ne gelen var ne giden, ne forma alabildim ne de baska birsey elim bos geri dondum bu isler Boyle olursa bu takim nasil kalkinir
tek care var cok iyi oyuncular yetistirip satmak oda imkansiz gibi
bu para toplama isinide yetkili kisiler yapmali her hadi para topluyoruz diyene kimse para vermez
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bizden, bİr, bİzden, futbolcuda, kampanyasi, kampanyası

Seçenekler Arama
Stil