Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Şansımız Diğerlerinden Fazla
Alt 06.04.2016, 08:53   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Şansımız Diğerlerinden Fazla

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, kalan haftalarda umutlarını sürdüreceklerini belirterek, "Buradan çıkma şansımız diğer takımlardan daha fazla. Dik durup devam etmemiz gerekiyor" dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 28'inci haftasında Cuma günü deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşacak olan Medicana Sivasspor, maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman, ısınma hareketleri ile başladı. Futbolcular daha sonra ayak tenisi oynayarak çalışmalarını sürdürdü. Yaklaşık 1 saat süren antrenmana salonda çalışan John Boye katılmadı.

DİK DURUP DEVAM ETMEMİZ GEREKİYOR

Antrenman öncesi basın mensupları açıklamalarda bulunan teknik direktör Mesut Bakkal, takım olarak insanların beklentilerinin altında kaldıklarını ifade ederek, "Benim için önemli olan takımın maç performansı, gelen veriler çok yüksek. Bu böyle devam ettiği sürece bize sonuç olarak da döneceğini düşünüyorum. Gol atamıyoruz, ama yeniliyoruz bu bir mazeret değil. Bu üretkenliğin devam etmesi adına, bu coşkuyla devam etmemiz gerek ki bundan sonraki maçlarımızda galip gelme şansımız olsun. Yüksek tempoda oynanan bir maç, pozisyon verip pozisyona girdiğimiz maçlar, artık bunları söylemekten de sıkıntı duyuyoruz. Dik durup devam etmemiz gerekiyor. Özellikle inanan ve inanmayan insanların düşünce olarak bizim yanımızda olması bizi kesinlikle başarıya götürecektir.

Takımda şu anda inanılmaz bir enerji var. Bu enerji ile Antep'e gideceğiz. Çok daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum. İnşallah maçtan sonra 'yine gol kaçırdık olmadı' dememek adına herkesin bizden dualarını eksik etmemesini istiyorum. Onun için ihtiyacımız var. Devam etmemiz gerektiğini biliyoruz. Yönetimin inanılmaz bir desteği var. Ben bir yerden bunun döneceğine ve iyi şeylerin olacağı inancıyla takıma güveniyorum. Hiç savsaklamayan ve hiç bir şekilde kötü düşünmeyen bir oyuncu grubum var. Bu dönecek, ben buna yürekten inanıyorum" dedi.

ŞANSIMIZ DİĞERLERİNDEN FAZLA

Taraftardan anlayış beklediklerini söyleyen Bakkal, "Bu kadar sıkıntılı ortamda en azından yukarıyı yakalama şansımızın olduğunu bilerek devam edeceğiz. Taraftarlardan anlayış bekliyoruz. Bu sıkıntılı ortamda hiçbir şey demeden, hiçbir tepki göstermeden tribünden çıktıkları için teşekkür ediyorum. 7 maç kaldı. 7 maç sonunda hep beraber ne yapılacaksa yapılacak. Bu birlik ve beraberlik devam ettiği sürece bizim buradan çıkma şansımız diğer takımlara göre daha fazla. Çünkü çok güzel bir kulübümüz ve taraftarımız var. Bu ortamda sonucun en kısa zaman da geleceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

DHA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Şansımız Diğerlerinden Fazla
Alt 06.04.2016, 09:08   #2
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Şansımız Diğerlerinden Fazla

Vermeyince Ma'bud, neylesin Sultan Mahmut...
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda birdokuzaltiyed'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.04.2016, 09:09   #3
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Fazla'ydi evet. Sayenizde artik yok. Korcanla i.akinla kutlayin zaferinizi.
Alt 06.04.2016, 09:31   #4
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ölmüş eşşeğe kurşun atmaya devam.
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2016, 09:40   #5
özgün58
Yeni Yiğido

17 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 320 özgün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

korcandan medet uman anlayışa yazıklar olsun. Hiç futboldan anlamayan biri bile bu olayı cözer. Futbol basit bir oyundur. Ama takım oyunudur. Bireysellik, bencillik değil.
özgün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda özgün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.04.2016, 09:48   #6
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Halen umut var, basarabiliriz fakat avantaj bizden yana demek yanlis. Biz kaybettik o avantajimizi.
Bildigim kadar puan esitliginde sezon sonu ikili averaja bakiliyor ve biz bu durumda olasi puan esitliginde Mersin ve Eskisehirin altinda yer aliriz.
Ayrica sampiyonluk yarisi icindeki iki takimlada macimiz varki bunlardan biri son hafta fenerbahce ile. Allah korusun sampiyonlukta kümede son haftaya kalirsa cok zor bir durum olur bizim icin

Allah büyüktür deyip puan alip rakiplerin puan kaybetmesini beklemekten baska cagremiz kalmadi....
Alt 06.04.2016, 10:23   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesut hocanın söylediklerine katılmamak elde değil,takım gol pozisyonuna giremese,orta yapamasa,hocanın taktiğini filan sorgulayabilirdik,eğer eskişehiri farklı yenecekken yeniliyorsak,trabzonu yenecekken yeniliyorsak,antalyayı yenecekken berabere kalıyorsak ,konyayı yenecekken yeniliyorsak,bursayı yenecekken yeniliyorsak,suçu hocaya yıkmanın anlamıda yok,evet ,oyuncu değişikliğini yanlış yapıyor,sadece korcan tercihi sivasspora 3 puan kaybettirdi,kalan haftalardaki şansımız diğerlerine göre değil, sadece kayseriye göre daha fazla,ancak sivasspor maç kazanamazsa bu şansıda kullanacağımızı sanmıyorum,açıkçası eskişehiri aşağıdaki tüm takımlardan daha fazla şanslı görüyorum,eğer alttaki 3 takımın umutları halaa devam ediyorsa kayserinin atak yapıp puan farkını açamaması yüzündendir,sivassporun kurtuluş reçetesi bellidir,evindeki Akhisar ve gençleri hiçbir mazerete sığınmadan yenmek,deplasmandada nekadar kötü performans göstermiş olsakda,başakşehir,antep,kayse ri maçlarından enaz 7 puan çıkartmak,mümkünse kayseriyi evinde yenmek,bjk &fbden sürpriz puanlar çıkartmaktır,bazı arkadaşların takıma olan kızgınlığından dolayı olumsuz görüş bildirmesini anlıyorum,ancak matematiksel şansımız devam ediyorsa ,umutta var demektir,bu umudu sonuna kadar sürdürmemiz gerekiyor,önümüzdeki 2 hafta alttaki tüm takımlar için çok önemlidir,ya devam ,ya tmm maçlarıdır,tek yapılması gereken ,futbolcuların ALLAH rızası için bencillik yapmaması lazım,takım için ,takım halinde oynaması lazım,galip gelemeyişimizin tek nedeni hoca filan değildir,bencillik ve beceriksizliktir,matematiksel olarak şansımız devam etttiği müddetçe ben inancımı koruyacağım isteyende İstediği gibi düşünebilir sıkıntı yok
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.04.2016, 10:58   #8
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Olmuyor beceremiyorsunuz. Zaten senle de olmazdı ya Sayın Mesut. Sonraki maçlardan alacağınız sonuçlar da belli. İyi oynuyoruzun arkasına sığınmayın. Hasta son nefesini verdi. Diriltmeye çalışmayın, bir an önce gömünki kokmasın.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KIZILCAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.04.2016, 11:17   #9
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

leyleğin ömrü lak lakla geçermiş , bırak bu boş muhabettleri hoca ,,, adam akıllı golcümüz olmadığından bunlar... hiç bi cacık olmaz bu saatten sonra hoca
Alt 06.04.2016, 11:20   #10
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 346 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Setkus
Cicinho boye oumar ziya
Yiğit
Mehdî etzaz
Burhan atıf
Texeira

Bu 11 kalan maçlar için değişmez 11 olmalı yoksa beykan i.akın adem çıkmazından kurtul hoca.

Benbile kadro kurarken atıf ı kesemiyorum.
Tanese ve Hasan kabze hazır kuvvet olarak beklet.

Hocanın açıklamasına gelince takımın oyun temposu herkesi ikna ediyor ancak gol atamayip üstüne magkup olunca her kesin şevki kırılıyor. Kalan maçlardan açıkçası bende umutluyum Antep bjk ve Başakşehir maçlarından 6 yada 4 puan aldık mı evinizde ki gençler ve Akhisar maçlarına daha inanmış bir takım olarak çıkarız belkide kayseriye kayserinin fişini çekmek için gitmiş olabiliriz.

Olumsuz yorum yapmak içimden hiç gelmiyor Eskişehir Mersin ve Kayseriye oranla daha iyi kriz yönetile bilir bir kadromuz var. Rize kayseri maçını alsa kurtukabilirdi ancak onlarda en az bizim kadar düşme adayı.

En kötü günümüz bugünse bugün daha fazla daha güçlü ve daha inançlı SİVASSPOR luyum.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda NöOReaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
diğerlerinden, fazla, Şansımız

Seçenekler Arama
Stil