Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gençlerbirliği-SİVASSPOR maç fotoğrafları
Alt 02.12.2010, 19:25   #11
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Gençlerbirliği-SİVASSPOR maç fotoğrafları

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Güven kardeşim resimler çok güzel emeğine sağlık yazdığınız mesajınızda dikkatimi ceken bir durumu sizlerle paylaşmak istedim her gruba ayrıı ayrı isimleriyle hitap ederken sivasspor taraftar derneği diğer derneklerin ve gruplarının içinde tek resmi dernek konumunda olduğu halde İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNİN adını zikretmemenizi doğrusu çok yadırgadım istanbuldan gelen hemşerilerimiz diyerek geciştirilmek bizleri çok üzmüştür umarım bu mesajınız art niyetli olmayıp istemeyerek dikkatinizden kacmıştır bizki İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ olarak sivassporumuza aşkla ve şevkle sarılıp bir çok olmusuzluklara rağmen maddi ve manevi her türlü sivassporumuzu destekleyerek bütün deplasman maclarında yanında olmaya özen gösteriyoruz yani bazıları gibi sponsor olmadan adım bile atmayan gruplardan olmadığımızı herkes biliyor ve taktir ediyor İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNİN yönetim kurulu adına bu konuda sizden bir acıklama yapmanızı rica ediyorum

Konunun kilitlenmesinden yanayım Ama aktif olduğu sürecede yazma hakkımın olduğunu biliyorum...

Sen güven kardeşe kızıyorsun.Bence doğru yazmış İstanbuldan gelen taraftarlar derken genelleme yapmış Ben dernekten değilim Benim dışımda 21 arkadaşımda Metro Otobüsüyle gittiler geldiler Bunlarda dernekten değil Genellemesi ne oluyor İstanbuldan gelen taraftarlar OLUYOR İlla İstanbul Dernek mi yazacak İyiki yazmamış Güven kardeşe yoksa bende tepki verirdim Adam işi biliyor İstanbulda Derneğe bağlı olmayan giden gelenlerin olduğunu biliyor. Genellemene bayıldım güven kardeş BRAVO...Bu açıklamasında güven bence herkesi anlatmış.Altuntaş amca reklamcı bir kişiliğe sahip sanırım Buna benzer yazım silindi Bunları bu konuda yeni demiyorum.

Sponsor bularak 1 maça şahsen gidenlerin arasında yer aldım.Gidebilirler.

Soruyorum sana.SivasPlatformu,Sancaktepe Belediyesi,CoskunVinç kime yardımcı oldu Bunları yapmışken neden bu laf koymak.

Madem öyle sana TERLETMELİ BİR SORU...

1)İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği neden Resmi olmadan önce para(aidat) topladı.Bu paralar nerde... Parası alınan kişiler sonra neden bazı listelerden çıkartıldı... Kalpleri neden kırıldı....Kurulmadan önce Bu para toplama olayı yasalmıydı.

Takipcisiyiz...Gün gelecek Tv58 de tartışılacak.Hazırlıklar yapılmaktadır.
(Tercih bu kanaldır)

Ha dernek şuan iyi yolda.Çünkü profosyonel....*********

TERLETMELİ diğer sorular başka platfomrlarda....

Konu merkez-2 tarafından (02.12.2010 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir..
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
fotoğrafları, gbsİvasspor, gençlerbirliğisİvasspor, maÇ