Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 11.06.2011, 20:45   #641
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

KİMSE MORALİNİ BOZMASIN BEYLER BAŞKAN SÖYLEDİYA BU SEZON ÇOK KALİTELİ BİR TAKIM KURACAGIZ DİYE RIZA HOCA DEMEDİMİ BU SEZON LİGDE KALALIM GELECEK SEZON İLK 5 E GİRECEK TAKIM YAPACAGIM DİYENEDEN ENDİŞELENİYORUZKİ İŞTE BU SÜPER TAKIMIN SÜPER TRANSFERLERİ.1.DÜNYA STARI UGUR KAVUK 2, KARŞIYAKADAN ALINAN VE KARŞIYAKA TARAFTARININ BAYRAM ETTİGİ VE İYİKİ ALDINIZDA BİZİ BU ADAMDAN KURTARDINIZ DİYE SİVASSPORA TEŞEKKÜR ETTİGİ STARRRRR KIVANÇ KARAKAŞŞŞŞŞ.3.GS NİN DENİZLİSPORA VERDİGİ ORADA DİKİŞ TUTTURAMAYAN VE ADANA DEMİRE GİDEN GENÇ YILDIZ MURAT VE ARADA BİDE İŞTE FATY
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 22:52   #642
Yigido DogaN
Yiğido

Yigido DogaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Yigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOKYigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BU ARADA SEN NERELERDESİN YUSUF KARDEŞ SESİN SOLUĞUN ÇIKMIYOR YARAMAZ BİŞİ YOK İNŞALLAAH TÜM YAZDIKLARINA CAN-I GÖNÜLDEN KATILIYORUM HOŞ GELDİN KARDEŞ YUVANA
EYVALLAH ÖZGARDAŞIM İSTANBULDA İŞ GÜÇ FELAN İŞTEE BAKIYORUM TAKLİTÇİLER ÇOGALMIŞŞ SİZİDE GÖREMEYİNCE ÇIKIYORUM TEZDEN NEYSE HOŞBULDUK ..
ASABİ GARDAŞŞ BUNE LANGIRTI KOPMUŞ BURADA YAV..
MİDEM BULANDI VALLAHİ TÖVBEEE...HEPBİRLİKTE ÇORBAYA TUZ OLALIM DERKEN BAKIYORUM PATENT PEŞİNDE KOŞANLAR ÇOGALMIŞ VESSELAM
BIR İSİM VERMİŞTİM ...SEMİH YILMAZ..MALESEF KAYSERİ KAPTI SÜPPER YETENEKTİ HAYIRLISI AMAA KIVANÇ İNANIN BANA 2 YILA KADAR TÜRKİYENİN EN BABAYİĞİT ÖN LİBEROSU OLACAK İNANIN BANA TEK BAŞINA KARŞIYAKAYI TAŞIYAN OMUZLARINDA TAŞIYAN BIR YİĞİT HAYIRLI OLSUN CAMİAMIZAA
Yigido DogaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Yigido DogaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.06.2011, 00:48   #643
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yigido DogaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
EYVALLAH ÖZGARDAŞIM İSTANBULDA İŞ GÜÇ FELAN İŞTEE BAKIYORUM TAKLİTÇİLER ÇOGALMIŞŞ SİZİDE GÖREMEYİNCE ÇIKIYORUM TEZDEN NEYSE HOŞBULDUK ..
ASABİ GARDAŞŞ BUNE LANGIRTI KOPMUŞ BURADA YAV..
MİDEM BULANDI VALLAHİ TÖVBEEE...HEPBİRLİKTE ÇORBAYA TUZ OLALIM DERKEN BAKIYORUM PATENT PEŞİNDE KOŞANLAR ÇOGALMIŞ VESSELAM
BIR İSİM VERMİŞTİM ...SEMİH YILMAZ..MALESEF KAYSERİ KAPTI SÜPPER YETENEKTİ HAYIRLISI AMAA KIVANÇ İNANIN BANA 2 YILA KADAR TÜRKİYENİN EN BABAYİĞİT ÖN LİBEROSU OLACAK İNANIN BANA TEK BAŞINA KARŞIYAKAYI TAŞIYAN OMUZLARINDA TAŞIYAN BIR YİĞİT HAYIRLI OLSUN CAMİAMIZAA
sorma bir hasetlik bir adam kayırma sorma gitsin buradaki yöneticiler abi kardeş ilişki ile yönetir haksızlığa vede ortaya laf atıp hesap soranda enayi oluyor yusuf kardeş benden zaten burdaki günlerimim sayılı olarak görüyorum abiler kardeşler yazışsın dursun yapacak bişiyok bizi sorarsan linçci ve HAYALKAFE yalakası vede RESMEN BU SİTEDEKİERİN ÇOĞU İLE BİRLİKTE ENAYİ OLDUK ABİLER KORUDU BİZDE SUSTURULDUK HAYIRLISI SİTE ONLARIN SİVASSPOR SEVGİSİ BİZİM OLSUN SENİ GÖRDÜĞÜME SEVİNDİM GÖRÜŞMEK ÜZERE
Alt 12.06.2011, 04:22   #644
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

Arkadaslar biraz sabir, biraz mantik. Transfer zamani iki gün sonra baslayip, 8 hafta boyunca sürecek. Kamplarda aciklarimizi görüp ona gere yerinde transfer yapmak cokmu mantiksiz? Gecen sezondan anladigimiz gibi defansimiza kesin takviye lazimdi, sag bek arayislari tüm hiziyla devam ediyor, bunu disinda stoper mevkisine jacques faty ile cok iyi bir transfer basarildi bence.

Ön libero mevkisine bunun disinda ismi aciklanmayan Milan Cerny transfer edildi. Bu oyuncu cek futbolunun gelecek isimlerinden, kariyerini bundan böyle Kadir Bekmezci'nin yaninda devam ettirecektir. Oyun kurucu özellikleri sözedilebilir düzeyde, ayrica sag kanatdada görev yapabiliyor. Mehmet Nas' in zaaflarini kapatacak gücte bir isim.

Kanadali kaleci Milan Borjan'in gelecegi yine parlak cizilen genc bir oyuncu. En gec seneye ilk onbirde cok iyi isler görecegimiz bir oyuncu olacagini düsünüyorum. Korcan'dan yer kapabilecek kapasitede. Kendisini daha gelistirerek bu takima büyük katki saglayabilecek gücte.

Alinan türk oyuncular, bunlarin arasinda Murat Akca ve Kivanc Karakas, genc kariyerlerinde iyi ve kötü günler gördü, zamaninda büyük potansiyelerini kullanamadilar, Kivanc bunun disinda disiplin problemleri yasamis.
Bu isimler ilk olarak takima genislik ve rekabet getirmek icin alinmistir. Kendilerini ispat edebilirlerse Riza Hoca onlarada ilk onbirde yer verecektir, gücleri yetmiyorsa, vermeyecektir elbette. Kayip edilen birsey yok. Yine her mevkiye oyuncu seyredilecek ve seyrediliyor.

Mehmet Yildizin ayrilmasiyla forvet arayislarida devam ediyor. Gurbetci futbolcu olacak gibi. Norvecli Azer Karadas ve kendini ispatlamis benzer oyuncular bunlarin arasinda bulunabilir. Pedriel gitmek isterse, onun yerine yabanci takviyede gelebilir ama suan o yönde calisma yok gibi.

---> Takim yavas yavas sekil kazaniyor. Kamp ve hazirlik maclari devam ettikce, takimdaki aciklari daha iyi analize edip, ona göre transferlerimizi sürdürecegiz.

Lütfen yönetime, hocaya ve takima saygi gösterin, elestiri yapacaksaniz, bos laflar sarfetmeyin ve sabirli olup, "mersin kaka'nin bonservisini aldi" , "karabük ronaldinho'yu kiraladi", "süpermen artik antalya icin gol arayacak", gibi yazilar yazmayip, rakiplerin ne yaptigina bakmadan, gercekleri görüp, sivasspor'a destek olarak, gerekirse delikanli bir sekilde överek, gerekirse mantikli bir sekilde elestirerek, bir katki saglayalim.
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı münihliyigido58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.06.2011, 07:24   #645
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Benim en merak ettigim forvet hattina alinacak oyuncu.Sönük bir isimmi monte edilecek,yoksa ses getiren bir forvetmi.Forvet´in Türkiye icerisinden olacagini Riza hoca dile getirmisti defalarca yabanci kontenjanindan ötürü.Su ana kadar bu transferin coktan gerceklesmesi gerekirdi.Sonunda Ibrahim Sahin düzeyinde ise yaramayan bir forvet bulurlar ,iste Sivasspor´un forveti derler.Olacaklar onu gösteriyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
karsiyaka takimindan kivanc sivassporda
Alt 12.06.2011, 10:35   #646
sivaslitaner58
Usta Yiğido

sivaslitaner58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

227 Mesajına 303 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 sivaslitaner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart karsiyaka takimindan kivanc sivassporda

http://www.hurdogan.com/?hur=haberdetay&id=7610 bu haberi sabah hurdogan gazetesinde okudum
sivaslitaner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
karsiyaka takimindan kivanc sivassporda
Alt 12.06.2011, 10:41   #647
sivaslitaner58
Usta Yiğido

sivaslitaner58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

227 Mesajına 303 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 sivaslitaner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Beitrag karsiyaka takimindan kivanc sivassporda

Sivasspor Karşıyaka takımında forma giyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Kıvanç Karakaş ile anlaştı.
Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın tavsiyesiyle alındığı öğrenilen Kıvanç önceki gün sağlık kontrolünden geçirildi.Futbola Beylerbeyi A.Ş'de başlayan Kıvanç, Beşiktaş ve Selimiye takımlarında amatör olarak forma giydikten sonra 2005 yılında Beykozspor 1908 A.Ş'de profesyonelliğe geçti. Beykozspor 1908 A.Ş'nin ardından Yalovaspor'un formasını giyen Kıvanç, 2008-2009 sezonunun başında ise Yalovaspor'dan Karşıyaka'ya transfer oldu.
Kıvanç Karakaş, İzmir ekibi Karşıyaka'nın forması altında son 3 sezonda 81 lig ve 4 kupa maçında 9 gol kaydetti.
sivaslitaner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.06.2011, 11:11   #648
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ya bu site yöneticileri ne işe yarıyor arkadaş. Şuraya giriyoruz ki bir umut belki yüzümüzü güldürecek bir transfer haberi duyarız diye ama nerdeeee. Mahalle karıları gibi çekiş var başka bir şey yok. Yöneticiler buna nasıl seyirci kalıyor hayret bir şey. MAHALLE KAVGASI başlıklı bir konu açılsın tartışmalar orada devam etsin biz de bilgisi olan kardeşlerimizden transfer bilgisi alalım
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.06.2011, 11:47   #649
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bu sabah da hic transfer haberi yok
Alt 12.06.2011, 11:47   #650
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Riza hoca´da ,Mesut Bakkal gibi Mecnun baskanin oyununa gelmek üzere.Digitürk gelirleriyle yapilan transferler bunlarmi?Bu transferler ic acici degil.Kanada milli takim kalecisini almakla is yaptik diyenlere cevabim Kanada´da futbol ne boyutlardaki oradan kaleci aliyoruz.Su ana kadar transferler fiyasko.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan

Seçenekler Arama
Stil