Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Arkandayız Mecnun Başkan
Alt 03.07.2011, 23:16   #131
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Arkandayız Mecnun Başkan

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne zaman dedi onu
Bu gün Korcan hakkında konuşurken de benzer bir söz söyledi
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2011, 23:16   #132
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivasspor seni ilgilendirmiyor, seneye bu takımı seyretmeyeceksin...vs vs.. Eee sen daha kendinle çelişirken saatlerdir neyin peşindesin, amacın ne? Sivasspor seni ilgilendirmiyorsa bizi ilgilendiriyor...adres 58 in yorumuna bakarak yazdığun msjlara baktım hakketen her fener konusu uzak veya yakın geçtiğinde sen piyasaya çıkmışssın...O zaman ben de şike kapsamında soruyorum sen hakketen Sivassporlu musun yoksa gs veya bjk limisin ??

Cidden merak ediyorum, açıkla da rahatla kendini kasma bence...Fikre saygımız sonsuz ama saatlerdi kedni konuştuklarıyla çelişip saçmalayıp duranlarla mantık çerçevesinde tartışamam...
Mecnun başkanı da göz altı sürecinin sonucu belli olmadan sizin gibiler yarım saat içinde suçlu ilan ediyorlar, sonra da diyorlar ki suçlu veya suçsuz olsa da istifa etmelidir...Bak sen bu kadar kolay bu işler öyle mi? Sivassporun sizin gibi göstermelik taraftara ihtiyacı yok..Zaten kendin de söylemişssin daha takip etmeyeceğim falan diye o zaman daha fazla saçmalama da söylediklerinle çelişme, zaten devam ettikçe gerçek rengin çıkacak ortaya...
Kafana göre renk ver bakalım bana..
1-Mecnun Başkan suçludur ibaresi geçen bir tane mesajımı göstersene..
2-Ben hiçbir takımın yalakası olmadım,hala da değilim,hiç olmayacağım..Evet,Sivasspor beni ilgilendirmiyor,bunun sebebiyse Fener sevdalısı olan kulüp yapımız.Ve beni çok sevdiğim Sivasspor'umdan bu kadar soğutan insanlara bir iki laf söylemek,eleştirmek de hakkımdır..Yok rengim belli olacakmış da bilmem neymiş de..Fikre saygısı sonsuzmuş da..O kadar hakaret edip de hala banlanmamış olman da tuhaf.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2011, 23:20   #133
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

''Sen doğru dur eğri olan kendini belli eder'' diye bir söz var ya kulübümüz böyle yapmalıdır.
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erhan 10'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.07.2011, 23:24   #134
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kafana göre renk ver bakalım bana..
1-Mecnun Başkan suçludur ibaresi geçen bir tane mesajımı göstersene..
2-Ben hiçbir takımın yalakası olmadım,hala da değilim,hiç olmayacağım..Evet,Sivasspor beni ilgilendirmiyor,bunun sebebiyse Fener sevdalısı olan kulüp yapımız.Ve beni çok sevdiğim Sivasspor'umdan bu kadar soğutan insanlara bir iki laf söylemek,eleştirmek de hakkımdır..Yok rengim belli olacakmış da bilmem neymiş de..Fikre saygısı sonsuzmuş da..O kadar hakaret edip de hala banlanmamış olman da tuhaf.
sivasspor seni ilgilendirmiyorsa ne işin var gardaş burda kimsenin fener sevdalısı olduğu olan yok bize sivas sevdalısı sevdalıları yeter sen kendıne bah ne yapcan başkasını ailede bile farklı takım tutan bi ton insan var
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2011, 23:27   #135
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
kanımaksa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor seni ilgilendirmiyorsa ne işin var gardaş burda kimsenin fener sevdalısı olduğu olan yok bize sivas sevdalısı sevdalıları yeter sen kendıne bah ne yapcan başkasını ailede bile farklı takım tutan bi ton insan var
Önce okumayı sök....
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 00:39   #136
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu soruşturmada uzun takipler sonucu düğmeye basıldı. Tamam insandır hatalı goller yenir buna bir şey diyen yok. Ama telefon konuşmaları bile takibe alınmış ve bu konuşmalarda adı geçen herkes alınmış. İşin sonu hayra gitmiyor. Ama bize değecek ama şahıslara değecek bu muamma bir durum. Fakat bu sayfalarda lütfen herşey sonuçlanmadan kırıcı şeyler yazmayın. Buna bende dahilim. Özellikle bazı küfürlü konuşmalardan kaçınalım. Kalp kırmaya gerek yok. Biliyoruzki içimiz yanıyor. Ama maalesef şu aşamada yapabilecek bir şey yok bekleyip göreceğiz.
Daha sorusturmanin ne oldugunu,ne ile suclandiklarini Mecnun baskanin Avukati bilmiyor.sorusturmanin uzun bir takip sonucu yapildigi ve telefon konusmalari takibe alindi diyerek bir kisim yalaka basinin etkisine girdiginiz. gözüküyor.cünki bunu basin idda ediyor Avukatlar son aciklamasinda ne ile suclandiklarini bilmediklerini söylediler.
Konunun Özüne gelince var sayilan iddialar Olmusdur yada Olmamisdir temkinli olmak güzel bir sey fakat orta yerde bir gercek var birilerini tatmin (TS) amacli bir operasyon icin dügmeye basildigi operasyonun niteliginden aciga cikiyor.
bizler sporla alakali insanlar hele hele Sivasspor taraftarlari olarak herkes kadar bu ligin nasil kimler tarafindan kirletildigini asagi yukari biliyoruz.

Eger bu operasyon gercekden intikam amacli degilse Mahmut Özgener sürecini mercek altina alir. BJK nasil sampiyon yapildi? Bursa nasil sampiyon oldu? Sivasin sampiyonlugu nasil hangi oyun ve entirikalarla elinden alindi? Ligin bitimine 8 hafta kala hocasi Nasil ergenekoncu oldu? Sampiyonluk Sivasin elinden gidince Bülentin Ergenekonculugu nasil bitti? el konulan parasi nasil geri verildi? bunlarida arastirir,

Asil sorunda burada Sadece bir kesimin Sampiyon yapilmamasinin ve federasyon secimlerinde hesaplarinin tutmamasinin diyetini birileri ödetmeye kalkiyorsa bu yanlis ..sahip oldugu mevki ve konumu kullanarak bu isleri her önüne gelen yapmaya kalkarsa öyle cok agizlara sakiz olam muz cumhuriyeti bile olunmaz.

Bizede düsen Madam Baslattin kardesim Madem benim Kulüp baskanimda bu islere bulasmis Kanitla ama bunu yaparkende diger Büyük Organizatörleri unutma kimin sampiyon olmasina karar verenleri unutma.Sürec uygun degil BJK sampiyon olsun.Osmanlinin Baskenti Bursa Sampiyon Olsun.Secim var Fener sampiyon Olsun diyenleride unutmamamiz lazim.Her tarafa birileri tarafindan Bir seyler servis ediliyor.Ic basin dis basin bu servislere dayanarak yayinlar yapiyor. avukatlarini bilmedigi iddalari yaziyorlar. Camia olarak bize düsen bir yanda Hukuku isletenlerin Hukuksuzluklarini görmezden gelip canim bizdede varmi demek degildir. varsa bizde böyle birse hukuk onunda hesabini sorsun ama digerlerinide görmezden gelirse o hukuk hukuk degildir.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.07.2011, 02:44   #137
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun başkan sen dünyanın en haysiyetli ve en yiğit adamısın ne olursa olsun senin yanındayız Allah seni başımızdan eksik etmesin...
Alt 04.07.2011, 03:06   #138
mehmed12
Yeni Yiğido

8 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 mehmed12 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

süper lig'in en centilmen takımının başkanına bu iftira atılmamalıydı.

sivasspor-fenerbahce maçında görüldü ki sivasımız feneri yenmek için elinden gelen her şeyi yaptı ama yetmedi.

bu sezon süper ligde fener en çok golü sivastan yedi hala neyin derdinde bu insanlar?
mehmed12 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 05:19   #139
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mecnun baskan dürüsü ile böyle olaylara kesin karismaz...
bence kesin aklanacaktir...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda özsivasli1903'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.07.2011, 07:18   #140
handsome5867
Yiğido

handsome5867 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 handsome5867 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Mecnun başkan bu güne kadar Sivas'ı ve Sivasspor'u utandıracak hiç bir şey yapmadı ve bundan sonra da yapmayacağına eminim. Adam gibi adam mecnun başkan...
handsome5867 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda handsome5867'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
&#”, arkandayız, baŞkan, başkanım, bırakılmadılar, destek, geldin, hoş, mecnun, neden, odyakmaza, otyakmaza, senaryosu, seninleyiz, temİzlİg, İstiyoruz, yİĞİd, İşte, Şike