Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğidolar isyanda...!
Alt 24.02.2013, 02:23   #11
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğidolar isyanda...!

kardesim riza yalakaligi yapacaksaniz yikilin gidin, bizim yuregimiz yaniyor yanlis seyler yaptirtmayin bize. Alt alta dogrular sayilmis. neymis defansin ortasindan biri cikarsa uguru saga alirmisda erhan defansin ortasina gecermis te defansin kafasi karisirmis. Simdi karismadi degilmi? Ugu kirmizi gordu hakan defansin sagina geldi. Hic kimsenin kafasi karismadi. Bunlar rizayi koruma hareketleri bunu burda yemezler. Hoca inanadiriciligini kaybetmistir.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.02.2013, 02:50   #12
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

ugurun bu hareketi yapacagini kim bilebilirdi? yalakalik ile alakasi yok. hoca hata yaptiysa, ben bunu görürsem söylerim, ama bu macta hatasi yok. sakatlanma olursa defansif kurgu yoksa dahada karisir diye, kanatida, ortayida oynayabilen erhani yedek tuttu. bu kadar basit. murat cezali olmazsa cok eminim erhan sagbekte baslardi.
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2013, 03:10   #13
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ugurun bu hareketi yapacagini kim bilebilirdi? yalakalik ile alakasi yok. hoca hata yaptiysa, ben bunu görürsem söylerim, ama bu macta hatasi yok. sakatlanma olursa defansif kurgu yoksa dahada karisir diye, kanatida, ortayida oynayabilen erhani yedek tuttu. bu kadar basit. murat cezali olmazsa cok eminim erhan sagbekte baslardi.

bunlar hikaye kardeş niye defansın dengesi bozulsun ki sanki başka takımlarda hiç böyle şeyler olmuyormu... isterse erhanı ortaya çekmesin gerekirse hayrettini alsın stopere uğurdan yine iyi değlimi adamın oynadığı hangi maçta bi faydası olmuş saattli bomba adam
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2013, 03:41   #14
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sevgili uğur,sen yatağında şu an osura osura uyurken ben üzüntüden ve takımı çok sevdiğimden uyuyamıyorum!
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı KIZILCAN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.02.2013, 03:56   #15
AvRuPaNiNKrALi58
Acemi Yiğido

AvRuPaNiNKrALi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 AvRuPaNiNKrALi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
KIZILCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili uğur,sen yatağında şu an osura osura uyurken ben üzüntüden ve takımı çok sevdiğimden uyuyamıyorum!
Gece Gece güldürdün be hemserim.. aci ama gercek.. üzüntüden bende uyuyamiyorum
AvRuPaNiNKrALi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı AvRuPaNiNKrALi58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.02.2013, 06:07   #16
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivassporun cefakar yiğidoları isyanlarda…

Alınan BJK mağlubiyetinin faturasını, şanssızlıkların yanı sıra, hakem Çağatay Şahan ve takımını 10 kişi bırakan Uğur’a kesilmesi haksızlık olmasa gerek…

Sivassporda bir şeylerin iyi gitmediği de net olarak ortada… Net olarak ortada olan bir başka şey daha ise, Rıza Çalımbay’ın anlaşılmaz inatlığıdır.

Bu inatlık, bu anlaşılmaz tavırlar nedendir? bilinmez…

Gol yollarında eksikliğimizin giderilmesi adına alınan Piech’in, son 5 dakikada oyuna alınması dalga geçmekten başka nedir?…

Siyah-Beyaz aşkını her gün giydiği eşofman takımında gösterip, Sivasspora geldiği günden bugüne kırmızı beyaz giymemesinin esprisi nedir?…

Son haftalarda kendini göstererek, iyi karşılaşmalar çıkaran Erhan’ın yerine kendisine “uğur” gördüğü, son günlerin tartışılan ismi Uğur Kavuk’la oyuna başlamasının sırrı nedir?…

55.-60. dakikada oyuncu değişimi yaparak sonuca gitmeyip, son 5 dakikada oyuncu değişmesini nasıl izah ederiz?..

Bu isyanın, çığ gibi büyümemesi için;
“Piech’i ben almadım ki” düşüncesi ile ucuz inat uğruna, Uğur Kavuk ısrarının gözden geçirilmesi mutlaka sağlanılmalıdır. 2. Doğa olayı yaşanmaması için, Sivasspor için düşüncemi paylaşıyorum

Aksi halde...

Yiğidolar isyanda…!
Buraya kadar yapilan tesbitler cok güzel,hepsi dogru.
Dün adeta Riza hoca iyi giden Sivasspor´un altina takoz koydu,Ugur´la basladi takimi kifayetsiz birakti.
Bununlada yetinmedi aylarlardan beri ,Erman´in egoistligine care bulamiyor.
Yüz toptan belki serbest vuruslarda iki tanesini gol yapabilecek Erman´a katlanmasini anlamiyorum.Takim icerisindeki bu egoistlik takim arkadaslarinida bezdiriyor bence.Ne korner ,nede serbest vuruslarda etkili olamayan Erman bununicin ,Piech´í baltaliyor,yenilincede sahaya sürüyor.
Riza hoca dün iyi teknik direktör olmadigini ispatlamis oldu.Ugur denen komikle oyuna baslamasi ve kart sinirinda olan Erman ve Grosicki´nin bu oyunda en azindan sari kart alarak Bursa kupa macinda olmamamalarini hatirlatabilirdi.Onuda yapmadi.Riza hoca eski takimina RESMEN KIYAK yapmistir.Besiktas sampiyonluktaki iddiasini sürdürsün diye,fakat bu oyunuyla Besiktas zaten sampiyon olamaz.Allah´ín vurdugu Besiktas´a Riza hoca sacmaliklariyla dün resmen hayat verdi.
Bu yönetim artik susmamali.Riza hoca defterini kapamalidir.Takimin altina dinamit koyan,kendi bildikleri ugruna bazi oyunculari harcayan hoca istemiyoruz.
Erman´da ve Ugur´da ne buluyorsun önce bunun cevabini vermesini istiyoruz....Bunlari ya kesersin ,yada ceker gidersin.Senin Besiktas hayranligindan GICIK kaptik.
Dün gene basit bir golle yenildin Riza hoca.Sezon basindan bugüne kadar sabrettik ama olmuyor,sabir kalmadi bizde,sen bu isden anlamiyorsun.
Kasimpasa ve Besiktas maclarinda Piech´í oyuna ilk yari sürseydin oyunun gidisi daha baska olabilirdi....Sonucada yansirdi....
Sen Piech´ín resmen anatomisini bozdun oyuna almaya ,almaya.Oyuna girdigi kisa sürelerde iki macda iki sari kart gördü.
Biz calisan insanlariz, bizim hafta sonumuzu zehir ediyorsun Riza hoca,bizi moralsiz haftaya baslatiyor.Buna hakkin yok .
Kötü oynayan oyuncusunu hatir ugruna kesemeyen bir hoca meslegine kötülük eden bir hocadir bence.
RIZA HOCA dün aksam Besiktas´a omuz verdin puan almasini sagladin icin huzurla doldumu?
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.02.2013, 08:18   #17
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

sivasspor tüm takımların gözünü korkutmuş kapanan tüm takıımlar sivasspordan puan yada puanlar alıyor ortasahada ve forvette kilidi açacak oyuncumuz yok defansımız artık eskisi gibi çok pozisyon vermiyor hakemler geçen yıl sivassporu avrupaya taşımamak için işbirliği yaptı adeta fb yi cüneyt çakıra rağmen yennmiştik bjk yi yenemedik hakem biyerden talimat almış bu belli kim acaba talimatı veren [TÜPÇÜ]olmasın tepkiyi vermezsek yarın çok geçolabilir şike şike diye diye ortalığı birbirine katan cenah gazeteci bozuntuları ahada şikenin danıskasını görün adiler
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.02.2013, 09:01   #18
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza hoca heralde kovulmak istiyor, bu mac hic sinirlenmedi.... Sevindi heralde. Kovulmak icinden elinden geleni yapayior heralde..(Cunku adam kovulunca para alicak)

Ayni Mourinho gibi, casillias yedek birakti gibi, ozil yedek birakti gibi... Kovulmak istedi, kovulunca 20milyon avro aiicakti)

Riza istifa, baska birsey demiyorum.
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Sivasli010'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.02.2013, 09:19   #19
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Grosickiye yaptıgı bu haksızlığa ben artik tepkimi koyyorum antalya maçında herkes görecek . Nedir bu çekememezlik anlamış degiliz. Yeni polonyali oyuncumuzla grosicki çıkıp açıklama yapiyor bu ligi sallayacağız diye ama hoca ayağında top tutamayan pedrielden vazgeçmiyor rahat ol hocam rahat beşiktaş kurtarır seni.
Alt 24.02.2013, 10:34   #20
aysglyvz58
Yeni Yiğido

9 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aysglyvz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sabaha kadar maçı düşündüm ya bu adam nasıl böyle bişey yaptıda bizi 10 kişi bıraktı ya şükrediyorum ölümlü bi kaza olmadı önümüzde zorlu 2 maç var bunlardan en az 4 puan toplamamız gerekiyor yoksa kendimizi ateş hattına atabiliriz..
aysglyvz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
isyanda, yiğidolar

Seçenekler Arama
Stil