Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı
Alt 15.03.2011, 00:11   #101
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

Selamunaleyküm kardeşlerim, yeniçeri grubumuzu gerçekten çok seviyorum yaptığı çalışmalar olsun, faaliyetler olsun çok iyi çalışmalar yapan gruplarımızdan. Sizde biliyorsunuzki kayserispor maçından sonra bazı iştenmeyen tartışmalar oldu görüş ayrılıkları oldu, bunun üzerine daha grupta iştenmediğim açıklandı zaten bundan sonrada durmak bana yakışmazdı, artık takımımı desteklemeyi gruba bağlı olmadan sürdürücem. Bana yardımcılıkları çok dokunan mesut abimden, can kardeşimden haklarını helal etmelerini iştiyorum. Allah'a emanet olun, hayırlı geceler diliyorum.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 01:06   #102
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

Siz olmasanız o maratonun hali ne olur ya...helal olsun size...
Alt 15.03.2011, 01:22   #103
Djamoka
Yiğido

Djamoka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 246 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Djamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISI

Kayserispor kulubü resmi sitesinden açıklama yapmış. Burda birkaç Kayserilinin yaptığını tüm kayserispor camiasına maledemeyiz diyen Sivaslılar (!) okusunlar.
Kayserispor kulubu olayları çıkaranları kınamak yerine geçmiş olsun mesajı yayınlamış.

Gerçi siz bundan da anlamazsınız ki....

http://www.kayserispor.org.tr/tur/hdetay.asp?id=998
Djamoka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 01:44   #104
captain5858
Acemi Yiğido

18 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 captain5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

slm yiğidolar ben uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama aktif olmak bugüne nasipmiş.düzenli olarak maçlara gidiyorum son maçta kayseri taraftarının yaptıkları haricinde herşey güzeldi.ama kişisel bir önerim var devamlı taraftara sitem ediliyor evet bir eskişehir bursa vb gibi taraftarımız yok ama bu olmayacak anlamına gelmez.taraftar kültürü yavaş yavaş yerleşiyor.aslında geçmişte bir taraftar kültürümüz vardı yani büyüklerimizden böyle duyduk.o kara gün kayseri olayları olmasaydı belkide bugün bizde bir eskişehir ankaragücü bursa olabilirdik taraftar anlamında söylüyorum.kayseri şehitlerimizden(hepsini rahmetle anıyorum) merhum MEMİŞ KOYLAN bizim mahallelidir(kılavuz).malum olaylardan sonra insanlar eşlerini çocuklarını kardeşlerini stadlardan uzak tutmaya çalışmışlar ve taraftar kültürü yavaş yavaş yok olmuş. yeniden canlanıyor ama bir sorun var.yiğido gençlik ve yeniçeri taraftar grupları birleşmeli.taraftarımız tek çatı altında toplanmalı.tabiri caizse iki grup bir birine sallıyor.bir birini sevmiyor.ortak sevdamız sivasspor olduğunu düşünürsek bunlar yanlış.maçta maratonda c blokta idim.solda yiğido gençlik ayrı telden çalıyor sağda yeniçeriler ayrı telden.ortadakiler ne tarafa uyacağını şaşırmış.bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.taraftar grupları birleşmeli maratonda veya kale arkasında tek vücut olmalı.ve bütün tribünleri ateşlemeli aksi halde bu grupların diğer taraftarları eleştirmesi yersizdir.dediğim gibi bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.ve ne söylüyorsam sivasspor uğruna söylüyorum.bazı arkadaşların hoşuna gitmeye bilir.daha yeni bir mesaj yazmışsın onda da ahkam kesiyorsun diyebilirler.evet sitede yeni sayılırım.ama daha önce dediğim gibi maçlara düzenli olarak gelmeye çalışıyorum.merak edenler için son maçtada beraberimde 5 kişiyi getirdim ve elimden geldiğnce takımı desteklemelerini sağladım.hepinize selamlar sevgiler.
captain5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 09:06   #105
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Selamunaleyküm kardeşlerim, yeniçeri grubumuzu gerçekten çok seviyorum yaptığı çalışmalar olsun, faaliyetler olsun çok iyi çalışmalar yapan gruplarımızdan. Sizde biliyorsunuzki kayserispor maçından sonra bazı iştenmeyen tartışmalar oldu görüş ayrılıkları oldu, bunun üzerine daha grupta iştenmediğim açıklandı zaten bundan sonrada durmak bana yakışmazdı, artık takımımı desteklemeyi gruba bağlı olmadan sürdürücem. Bana yardımcılıkları çok dokunan mesut abimden, can kardeşimden haklarını helal etmelerini iştiyorum. Allah'a emanet olun, hayırlı geceler diliyorum.
eyüp yolun açık olsun.. bu davada olsanda olmasanda anana babana edilen küfürlerin hesabını davaya sahip çıkanlar kesecektir.
sen gelsende gelmesende genel küfür ediyor kayserililer.sanada banada herkese yani.ananın elini öp kardeş.bu bir küfür değil.sonra helalleş ananla.site üyeleri ve yöneticileri sakınha yanlış anlamasın.tüm sivaslı analar anamızdır çünkü.şehitlerimiz bunları görüyor.çünkü onlar halen aramızda.onları üzmeyelim.hain şehire asla prim vermeyelim.
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 10:10   #106
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Fotoğraflar için teşekkürler.Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 10:42   #107
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
captain5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
slm yiğidolar ben uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama aktif olmak bugüne nasipmiş.düzenli olarak maçlara gidiyorum son maçta kayseri taraftarının yaptıkları haricinde herşey güzeldi.ama kişisel bir önerim var devamlı taraftara sitem ediliyor evet bir eskişehir bursa vb gibi taraftarımız yok ama bu olmayacak anlamına gelmez.taraftar kültürü yavaş yavaş yerleşiyor.aslında geçmişte bir taraftar kültürümüz vardı yani büyüklerimizden böyle duyduk.o kara gün kayseri olayları olmasaydı belkide bugün bizde bir eskişehir ankaragücü bursa olabilirdik taraftar anlamında söylüyorum.kayseri şehitlerimizden(hepsini rahmetle anıyorum) merhum MEMİŞ KOYLAN bizim mahallelidir(kılavuz).malum olaylardan sonra insanlar eşlerini çocuklarını kardeşlerini stadlardan uzak tutmaya çalışmışlar ve taraftar kültürü yavaş yavaş yok olmuş. yeniden canlanıyor ama bir sorun var.yiğido gençlik ve yeniçeri taraftar grupları birleşmeli.taraftarımız tek çatı altında toplanmalı.tabiri caizse iki grup bir birine sallıyor.bir birini sevmiyor.ortak sevdamız sivasspor olduğunu düşünürsek bunlar yanlış.maçta maratonda c blokta idim.solda yiğido gençlik ayrı telden çalıyor sağda yeniçeriler ayrı telden.ortadakiler ne tarafa uyacağını şaşırmış.bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.taraftar grupları birleşmeli maratonda veya kale arkasında tek vücut olmalı.ve bütün tribünleri ateşlemeli aksi halde bu grupların diğer taraftarları eleştirmesi yersizdir.dediğim gibi bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.ve ne söylüyorsam sivasspor uğruna söylüyorum.bazı arkadaşların hoşuna gitmeye bilir.daha yeni bir mesaj yazmışsın onda da ahkam kesiyorsun diyebilirler.evet sitede yeni sayılırım.ama daha önce dediğim gibi maçlara düzenli olarak gelmeye çalışıyorum.merak edenler için son maçtada beraberimde 5 kişiyi getirdim ve elimden geldiğnce takımı desteklemelerini sağladım.hepinize selamlar sevgiler.
Arkadaşın söylediklerine aynen katılıyorum arkadaşlar
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 10:53   #108
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bizler uzak oldugumuz ıcın sizler kadar takımla ılgılenemıyoruz ancak medyadan tv den takıp edebılıyoruz ya da çevre ıllerımızdekı maçlara gıdebılıyoruz takım uzerınde sizler kadar hakkımız yok bu takımın asıl sahıbı siz yenıcerıler ve yıgıdo genclık taraftar gruplarıdır ama bılınmelıdır kı bırlıkten kuvvet doğar, yapılan her turlu faaliyet daha cok ses getırır sonuca daha cabuk ulaşılır.Sonuçta iki grupta Sivasspor için var.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda benozgurr'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2011, 11:43   #109
zgR
Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
benozgurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizler uzak oldugumuz ıcın sizler kadar takımla ılgılenemıyoruz ancak medyadan tv den takıp edebılıyoruz ya da çevre ıllerımızdekı maçlara gıdebılıyoruz takım uzerınde sizler kadar hakkımız yok bu takımın asıl sahıbı siz yenıcerıler ve yıgıdo genclık taraftar gruplarıdır ama bılınmelıdır kı bırlıkten kuvvet doğar, yapılan her turlu faaliyet daha cok ses getırır sonuca daha cabuk ulaşılır.Sonuçta iki grupta Sivasspor için var.
bende aynen boyle dusunuyorum taraftar gruplarimiz birlesse cok daha guzel olur ama bunu grup liderlerine birakmak lazim vardir bi bildikleri diyelim.
zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 13:39   #110
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
captain5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.yiğido gençlik ve yeniçeri taraftar grupları birleşmeli.taraftarımız tek çatı altında toplanmalı.tabiri caizse iki grup bir birine sallıyor.bir birini sevmiyor.ortak sevdamız sivasspor olduğunu düşünürsek bunlar yanlış.maçta maratonda c blokta idim.solda yiğido gençlik ayrı telden çalıyor sağda yeniçeriler ayrı telden.ortadakiler ne tarafa uyacağını şaşırmış.bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.taraftar grupları birleşmeli maratonda veya kale arkasında tek vücut olmalı.ve bütün tribünleri ateşlemeli aksi halde bu grupların diğer taraftarları eleştirmesi yersizdir.dediğim gibi bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.
Tek isim altında birleşmek mümkün değil.
Ancak aynı yerde birlikte bağırmak belki olabilir.

Sezon başında gruplar arasında böyle bir konuşma geçmişti ama birleşme olmamıştı.

1967 GTD ve Yeniçeriler birlikte bağırmakta şuan.

Etiketler
kayseri, maçı, yenİÇerİler

Seçenekler Arama
Stil