Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı
Alt 16.03.2011, 01:32   #131
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

üniversiteyi kayseride okudum 5 sene kaldım orda kayserililer hakkında az çok bilgi sahibiyim diyebilirim ve maça gelenler(hepsi için değil tabi) kayserinin ayak takımı diye nitelendirdiğimiz çakal tayfası ciddiye almaya bile değmez yani biz önümüze bakalım...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.03.2011, 01:36   #132
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

konuyu dağıttınız tebrikler..
Yeniçerilerin bu konudaki görüşüde duruşuda bellidir..beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez..
Alt 16.03.2011, 01:37   #133
Army
Yiğido

Army - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 Army Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yine beni anlamadın be kardeş)))futbol bir endüsrtidir,futbol bir kültürdür,sosyal aktivitedir,dostluk barış kardeşliktir. YETERLİMİ. ASLINDA tüm yazdıklarım ın özetidir bu))))biraz geniş bakıp okusan keşke ozaman anlayacaksın beni biliyorum.

"Futbol bir endüstridir, futbol bir kültürdür" diyorsun ama bilmiyorsunki futbol kültürü endüstriyel futbola karşıdır. Ve hala burda birşeylerin savaşını veriyorsun kendini anlatmaya, anlattıklarını anlamamızı sağlamaya çalışıyorsun. Ama boşa uğraşıyorsun bizler seninle bu noktada ayrılıyoruz işte. Siz futbola bir endüstri gözüyle bakarken yani sömürülmesine yok edilmesine göz yumarken, bizler futbolu endüstriye karşı bir kültür olarak algılıyoruz.

Endüstriyel futbola karşıyız..

Ayrıca; Siz tribünü izliyorsunuz, biz yaşıyoruz. O yüzden sizden ricamız hariçten gazel okumayınız !

YENİÇERİLER
Army isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Army'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.03.2011, 09:35   #134
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Merkez_ArMaĞaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
"Futbol bir endüstridir, futbol bir kültürdür" diyorsun ama bilmiyorsunki futbol kültürü endüstriyel futbola karşıdır. Ve hala burda birşeylerin savaşını veriyorsun kendini anlatmaya, anlattıklarını anlamamızı sağlamaya çalışıyorsun. Ama boşa uğraşıyorsun bizler seninle bu noktada ayrılıyoruz işte. Siz futbola bir endüstri gözüyle bakarken yani sömürülmesine yok edilmesine göz yumarken, bizler futbolu endüstriye karşı bir kültür olarak algılıyoruz.

Ayrıca; Siz tribünü izliyorsunuz, biz yaşıyoruz. O yüzden sizden ricamız hariçten gazel okumayınız !
.....NOKTA.....
Alt 16.03.2011, 10:59   #135
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Merkez_ArMaĞaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

YavVV dur hele.Ben günümüz dünyaa futbolunun resmini çizdim. Sen kalkıp endüstri futbola karşıyız diyorsun. Bunu söylerken kendinle,dünyaa görüşünle çelişmiyorsun demi. Meselaa endüstri futbola karşı olanlara sosyalist,yada komunist derler. şimdi sen şunuda dersin. Endüstri futbola karşı olanlar komunist sosyalistse ben komunistimde sosyalistimde dersin. Hele bi de bakim sivasta ,yada arkadaşlarının arasında barınabiliyormusun.tekrar diyorum ben futbol endüstri derken günümüz futbol dünyasının profilini çizdim. endüstri futbolu savunduğumu söylemedim.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.03.2011, 11:03   #136
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.....NOKTA.....
sANA GELİNCE. Saten başkasından alıntı yapıpta yorum yapmadan tek bir kelime yazanın dünyası noktalanmıştır. yani sen bırak çevrene kendine bile faydası olmayan bir dünyaa kurmuşsun kendine farkında değilsin.çünkü söylemi olmayanın eylemide olmaz.- ben bikaçtane nokta koyayım da dervamının olduğunu anla.......................:
Alt 16.03.2011, 11:08   #137
deli_yigido
Yiğido

deli_yigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 deli_yigido ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Dışarıdan göründüğü gibi değil tribün mantalitesi.
İçinde olmadan anlayamazsınız ki.
O yüzden icraatlara saygı duymalısınız.
Alt 16.03.2011, 11:25   #138
kemal38
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 kemal38 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kayseri maçı yorumlarına şöyle bir göz attım sanki bir asker şehit olmuşta herkes içinden gelen öfkeyi laneti pkk ya kusmuş gibi,başta eyüp kardeşim olmak üzere (ajanssporda) birkaç sağduyulu kardeşime teşekkür ediyorum.
Yiğido denince benim aklıma Muhsin Yazıcıoğlu geliyor,tüm Türk dünyasını birleştirmek isteyen bir liderin memleketinin komşu takıma maç boyu küfür etmesi hiç yakışmadı,gerçi buna fazla takılmamak gerek stadyum psikolojisi,önemli olan çocukların bu psikolojiyle yetişmemesi…
Ben kendi adıma maçın verdiği sinirle bazı sitelerde yazdığım yorumlar için tüm Sivaslılardan özür diliyorum,komşu şehirle hatta ve hatta komşu olmuş,kız almış,kız vermiş,memleketimin insanlarına kin,nefret beslememe vesile olacaksa böyle sporun aq…
kemal38 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kemal38'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.03.2011, 11:26   #139
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sANA GELİNCE. Saten başkasından alıntı yapıpta yorum yapmadan tek bir kelime yazanın dünyası noktalanmıştır. yani sen bırak çevrene kendine bile faydası olmayan bir dünyaa kurmuşsun kendine farkında değilsin.çünkü söylemi olmayanın eylemide olmaz.- ben bikaçtane nokta koyayım da dervamının olduğunu anla.......................:
Sevgili AMCA! Edebiyat yapmaya çalışmadan önce kısıtlı Türkçe'ni geliştirmeni tavsiye ediyorum. Evet ben kendime bir dünya kurdum, sizin gibi memleketinin davasını güdenleri hor görenlerin bulunmadığı bir dünya. Bizim her zaman söylemimiz de vardır eylemimiz de saptırdığın konunun başındaki resimlere bakarsan gayet iyi anlarsın bunu. Senden rica ediyorum, daha fazla konuyu dağıtıp da sert tepkiler çekme, çünkü sen bu konuyu uzattıkça bize yakışmayan yorumlar gelebilir. İster beğen ister beğenme yapılanları kimse senden tebrik beklemiyor eleştirileri de bize faydası olacaksa kaâle alırız fakat senin gibi kendi ezikliğini tüm Sivas'a mâl edenlerin söylediklerini daha fazla kaâle almıyoruz Umarım bir gün SİVAS'ım tüm bu çıktığı kabuğu beğenmeyenlerden kurtulur...
Alt 16.03.2011, 11:45   #140
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili AMCA! Edebiyat yapmaya çalışmadan önce kısıtlı Türkçe'ni geliştirmeni tavsiye ediyorum. Evet ben kendime bir dünya kurdum, sizin gibi memleketinin davasını güdenleri hor görenlerin bulunmadığı bir dünya. Bizim her zaman söylemimiz de vardır eylemimiz de saptırdığın konunun başındaki resimlere bakarsan gayet iyi anlarsın bunu. Senden rica ediyorum, daha fazla konuyu dağıtıp da sert tepkiler çekme, çünkü sen bu konuyu uzattıkça bize yakışmayan yorumlar gelebilir. İster beğen ister beğenme yapılanları kimse senden tebrik beklemiyor eleştirileri de bize faydası olacaksa kaâle alırız fakat senin gibi kendi ezikliğini tüm Sivas'a mâl edenlerin söylediklerini daha fazla kaâle almıyoruz Umarım bir gün SİVAS'ım tüm bu çıktığı kabuğu beğenmeyenlerden kurtulur...
Evet. bak yavaş yavaş kendi resmini deşifre etmeye başladın.Meselaa daha fazla sert tepkiler alma gibi,meselaa bize yakışmayan yorumlar yapmak zorunda bırakma gibi)).BAK YAZINDA MEMLEKET DAVASI DEMİŞSİN. Hadi sana bir(1 ) tek soru soracağım ve cevaplamanı istiyorum. Memleket DAVASI ndan neyi anlayalım,memleket davası nedir yada nelerdir. lütfen bana cevap verirmisin.

Etiketler
kayseri, maçı, yenİÇerİler

Seçenekler Arama
Stil