Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya
Alt 01.11.2013, 08:42   #11
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
istanbuldaki sivaslılara konuşan arkadaşlar ,sanıyorum ömründe arenaya gitmemiş ,bikere şunu belirtmek lazım ,sivasspor 2.lige çıktığından beri ,istanbuldaki taraftarlar,üzerine düşeni yapmışlar,olimpiyatı kimi zaman 10 bin kişiyle kimizaman 30 bin kişiyle doldurmuşlardır,alisamiyeni 27 bin kişiyle ,yine inönüyü 33 bin kişiyle sarcoğlunu 25 bin kişiyle ful doldurmuşlardır,belki büyütülmüş takımlarla oynadığımız maçlarda destek az olmuştur,bilet fiyatlarının yüksek oluşu ,maç saatinin geç olması ,vs vs bunun birçok nedeni vardır ,istanbuldakilere laf konuşmadan önce 2 tl ye satılan biletle kapılarındaki maça gelmeyenleri maça davet edin ,kaldıki istanbuldaki nüfusunda sivas yazan herkes de sivaslı değildir,arenadaki ilk maça gittim gittiğimede bin pişman oldum,8 de maç başlıyor,10da bitiyor,1saat içerde hapis kalıyorsun 11 de bırakıyorlar,taraftarların stad etrafını boşaltması en az 2 3 saat sürüyor,gece 1,5 da eve döndüm ,araban yoksa varsa bile otopark anca gsli özel seyirciye yetiyor ,o saatlerde otobüs filanda yok buradaki şartları bilmeden kimse sallamasın sivaslılar sivasdaki stadı doldursun yeter
Gittim Arenayada gittim onlarca yüzlerce kez maçada gittim dediğiniz zorluğu çok çok iyi biliyorum yalnız olaya o yönden bakarsanız vay halimize İstanbulda kimse maça gitmesin.Bende kimse maça gitmiyor demedim Sivastakileri eleştiriyoruz İstanbulda takımımızı yalnız bırakmayalım manasında dedim ama konu nere gelmiş.

Kimse kusura bakmasın bu takıma lafta klavye basında destek vermek kolay basit İstanbulda yüzbinlerce Sivaslı var kimsedemi 50 tl verecek güç yok ?Bence var ama içlerinde Sivasspor aşkı yok.

Bu arada bende öğrenciyim şimdiden kenara para atmaya başladım okulumda yemeyip içmeyip bu maça gidicem kimse kuru sıkıya atmasın altımda arabamda yok maç bitiminde otobüste olmayacak eve nasıl gideceğimi dahi bilmiyorum ama onlar umrumda olmayacak o gün yeterki takımımı destekleyeyim.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2013, 08:51   #12
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

istanbuldaki maçlarda olimpiyat stadı hariç oynadığımız diger staddaki yerler her maç dolmuştur sivasla istanbulun kıyaslanması çok yanlış sivasda 5 tl verip maça gidilmiyo bizler istanbulda 50 tl verip gidiyoruz kusura bakmayın yanımızdada 3-4 kişi götürüyoruz sivaslı olmak ayrıcalıktır herkese nasip olmaz
Alt 01.11.2013, 09:10   #13
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu konuyu açan klavye başında sallamış. sanki istanbul takımları misafir takımlara stad dolusu yer veriyor. 100 tane bilet verirler oda arenanın çekirdek kabuğu kadardır.
Kardeş sen ne demek istediğimi anlamadan klavye başında sallamıssın dediğimi oku sonra yorum yapmak için uğraş.

Ayrıca her statta kapesitenin oranıyla alakalı yüzde bilet verilir buda Arenada 2-3 bine denk gelir büyük ihtimal.
Alt 01.11.2013, 09:21   #14
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş sen ne demek istediğimi anlamadan klavye başında sallamıssın dediğimi oku sonra yorum yapmak için uğraş.

Ayrıca her statta kapesitenin oranıyla alakalı yüzde bilet verilir buda Arenada 2-3 bine denk gelir büyük ihtimal.
bana kalırsa sallamışsın ve sallamaya devam ediyorsun o yüzde hikayeleri sadece kitapta yazan. gerçeğe dönüşme kısmında o dediğin klavye başında oluyor. oda sallayarak.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2013, 09:59   #15
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bana kalırsa sallamışsın ve sallamaya devam ediyorsun o yüzde hikayeleri sadece kitapta yazan. gerçeğe dönüşme kısmında o dediğin klavye başında oluyor. oda sallayarak.
Sen okudugunu idrak edemiyorsun belli seninle tartışmaya gerek yok.
Alt 01.11.2013, 10:19   #16
şAhİn58**
Yeni Yiğido

şAhİn58** - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 şAhİn58** FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben gayseride oturan sivaslı olarak gayseriden kalkıp sivastaki maclara gidiyorumm biraz duyarlı olmamız lazım
Alt 01.11.2013, 11:17   #17
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Artık klavye üzerinde döktürmeyi bırakıp Arenedaki maçta misafir tribününü doldurmalıyız malum İstanbulda 650-700 Bin Sivaslı bulunuyor eğer 3-4 bin kişilik misafir takım tribününü dolduramassak bu bizim ayıbımız olur.
600-700 bin Sivaslı olsa ne yazar. kaçı Sivassporlu ki ???
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı astaravisa'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2013, 13:44   #18
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maça Gidecek arkadaşlar en geç 1 gün önceden biletlerini internet üzerinden alsınlar. Yeni düzenlemeye göre stad önünde Deplasman tarafına bilet satılmıyor. FB maçında yaklaşık 50 kişi bu nedenle dışarıda kaldı. Dikkat edelim.
Alt 01.11.2013, 14:05   #19
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

Bu arada o gün maça gelecek olanlarla 23 Kasımda Feshanede Sivas günleri olabilir orada toplanıp gidebiliriz topluca
Alt 01.11.2013, 14:22   #20
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
istanbuldaki sivaslılara konuşan arkadaşlar ,sanıyorum ömründe arenaya gitmemiş ,bikere şunu belirtmek lazım ,sivasspor 2.lige çıktığından beri ,istanbuldaki taraftarlar,üzerine düşeni yapmışlar,olimpiyatı kimi zaman 10 bin kişiyle kimizaman 30 bin kişiyle doldurmuşlardır,alisamiyeni 27 bin kişiyle ,yine inönüyü 33 bin kişiyle sarcoğlunu 25 bin kişiyle ful doldurmuşlardır,belki büyütülmüş takımlarla oynadığımız maçlarda destek az olmuştur,bilet fiyatlarının yüksek oluşu ,maç saatinin geç olması ,vs vs bunun birçok nedeni vardır ,istanbuldakilere laf konuşmadan önce 2 tl ye satılan biletle kapılarındaki maça gelmeyenleri maça davet edin ,kaldıki istanbuldaki nüfusunda sivas yazan herkes de sivaslı değildir,arenadaki ilk maça gittim gittiğimede bin pişman oldum,8 de maç başlıyor,10da bitiyor,1saat içerde hapis kalıyorsun 11 de bırakıyorlar,taraftarların stad etrafını boşaltması en az 2 3 saat sürüyor,gece 1,5 da eve döndüm ,araban yoksa varsa bile otopark anca gsli özel seyirciye yetiyor ,o saatlerde otobüs filanda yok buradaki şartları bilmeden kimse sallamasın sivaslılar sivasdaki stadı doldursun yeter
Bu söylediklerinin hiç biri bahane değil insanın içinde olduktan sonra fizana gider ,yol uzun muş maç saatleri geç miş diğer gelenler ışınlanmıyor herhalde,

Etiketler
arenaya, sivaslılar, İstanbuldaki

Seçenekler Arama
Stil