Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya
Alt 01.11.2013, 20:13   #21
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya

haydi istanbullu yiğidolar görev sizde...
Alt 01.11.2013, 21:16   #22
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Yiğidin harman olduğu yerden gelmek adamı yiğit yapmaz .
Yiğit harmanda değil Meydanda(stadyumda)belli olur.
Alt 01.11.2013, 21:58   #23
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu söylediklerinin hiç biri bahane değil insanın içinde olduktan sonra fizana gider ,yol uzun muş maç saatleri geç miş diğer gelenler ışınlanmıyor herhalde,
kardeş sanırım hiç istanbulda maça gitmemişin boş boş sallamışsınız,hiçbişeyi bahane eden yok ,ben ankaraya 90 dak ka maç seyredecem diye 6.5 saat git 6.5 sat dön 13 saat yol tepmiş biriyim,defalarca hemde,istanbuldaki büyütülmüş takımlarla oynadığımız belki 3 4 maç hariç hepsinede gitmiş biriyim,o saydığım zorlukları yaşayarakda olsa maçların hepsine gitmiş biriyim,bazıları olimpiyatı dolduramadınız filan yazmış,olimpiyattaki tüm maçlara gitmiş biriolarak 10 binden aşşağı seyircimizin olduğu maç hatırlamıyorum,buraların şartlarını bilmeyenlere biraz bahsetmek istedim sivassporun maçına destek olmak için kadıköye gidiyorsun,50 tl yide ödemeyi kabul ediyorsun bilet verilmiyor,yok internetten biletixe üye olacaksın ,yok şifre alacaksın ,yok şifreyi girip kredi kartıyla bilet alacaksın diyip yolluyorlar ,bizde biliyoruz 3 tl verip fb lilerin arasında sevinmeden maçseyretmesini ,gidip karaborsa fb lilerin kombinesiyle maç seyrettik mecburen ,siz bilirmisiniz ikitellide gece 11 de maç bitiminde yolda seni kimse almayıp taaa otoyola kadar yürümeyi,yeni metro yapıldı ozamanlar metro yoktu,şartları bilmek lazım,ayrıca hakem hatalarını protesto etmek için tff önünde basın toplantısına katılan 20 kişiden biride benim ,o resimdeki kırmızı kazaklının atkısıda benim atkım, kimsede beni hiçbir maça davet etmedi kimsede ışınlamadı birileri madalya takacak şilt verecek diyede gitmedim içimdeki sivasspor aşkı beni yollara düşürdü ,2 bin kişi gelmek için söz vermiş gelmemiş döneklik etmiş yanii,istanbulda şukadar sivaslı var diye hesap yapmakda doğru değil ,kafa kağıdında sivas yazan herkes sivaslı değildir,şimdi size basit hesapla toplasan100 bin hakiki sivaslı var derimde ,yok bölücülük yapıyorsun ,yok siyaset yapıyorsun derler diye yazmıyorum,yiğidoların ana yurdu sivastır,istanbul meydanında değil 4eylül meydanında[stadında] belli olur kimin yiğido, kimin yiğidoş olduğu ,yiğidoşlara lafım yok adamdan ,insandan saymaya değmez,yiğidolar stadı doldurup destek olsun yeter ,bilip bilmedende boş boş sallamayın kimseye
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2013, 22:44   #24
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş sanırım hiç istanbulda maça gitmemişin boş boş sallamışsınız,hiçbişeyi bahane eden yok ,ben ankaraya 90 dak ka maç seyredecem diye 6.5 saat git 6.5 sat dön 13 saat yol tepmiş biriyim,defalarca hemde,istanbuldaki büyütülmüş takımlarla oynadığımız belki 3 4 maç hariç hepsinede gitmiş biriyim,o saydığım zorlukları yaşayarakda olsa maçların hepsine gitmiş biriyim,bazıları olimpiyatı dolduramadınız filan yazmış,olimpiyattaki tüm maçlara gitmiş biriolarak 10 binden aşşağı seyircimizin olduğu maç hatırlamıyorum,buraların şartlarını bilmeyenlere biraz bahsetmek istedim sivassporun maçına destek olmak için kadıköye gidiyorsun,50 tl yide ödemeyi kabul ediyorsun bilet verilmiyor,yok internetten biletixe üye olacaksın ,yok şifre alacaksın ,yok şifreyi girip kredi kartıyla bilet alacaksın diyip yolluyorlar ,bizde biliyoruz 3 tl verip fb lilerin arasında sevinmeden maçseyretmesini ,gidip karaborsa fb lilerin kombinesiyle maç seyrettik mecburen ,siz bilirmisiniz ikitellide gece 11 de maç bitiminde yolda seni kimse almayıp taaa otoyola kadar yürümeyi,yeni metro yapıldı ozamanlar metro yoktu,şartları bilmek lazım,ayrıca hakem hatalarını protesto etmek için tff önünde basın toplantısına katılan 20 kişiden biride benim ,o resimdeki kırmızı kazaklının atkısıda benim atkım, kimsede beni hiçbir maça davet etmedi kimsede ışınlamadı birileri madalya takacak şilt verecek diyede gitmedim içimdeki sivasspor aşkı beni yollara düşürdü ,2 bin kişi gelmek için söz vermiş gelmemiş döneklik etmiş yanii,istanbulda şukadar sivaslı var diye hesap yapmakda doğru değil ,kafa kağıdında sivas yazan herkes sivaslı değildir,şimdi size basit hesapla toplasan100 bin hakiki sivaslı var derimde ,yok bölücülük yapıyorsun ,yok siyaset yapıyorsun derler diye yazmıyorum,yiğidoların ana yurdu sivastır,istanbul meydanında değil 4eylül meydanında[stadında] belli olur kimin yiğido, kimin yiğidoş olduğu ,yiğidoşlara lafım yok adamdan ,insandan saymaya değmez,yiğidolar stadı doldurup destek olsun yeter ,bilip bilmedende boş boş sallamayın kimseye
Sivas'ta ki tAraftarda boş istanbulda ki taraftarda herkes kendinden sorumlu sen îstanbula ben Sivas'ta maçlara gidiyorsam gerisini boş ver,sivası'lının be önünden gidilir nede arkasından
Alt 05.11.2013, 09:18   #25
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu forumda kullanılan salıyorsun, sallamışsın, sallama gibi kelimeleri ilk ben kullandım sanal kahramanlar için. artık sürekli kullanılıyor, herkes kullanıyor. buda beni mutlu ediyor.
ne olur buradan sallamayın olmazmı
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2013, 09:44   #26
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar çok fazla gerginlik yaratmanın bir manası yok. İstanbul'daki Sivasspor taraftarının kendine göre sebep ve sorunları var. Ama ben Olimpiyatı dolduran bu taraftar ateşinin Sivastaki dolu tribünlere bağlıyorum. Çünkü Şampiyonluğu kaçırdığımız yıldaki seyircimiz Sivasta harika bir tezahurat ve destek veriyordu. Basın Yiğidonun 12. adamından bahsediyordu. Futbol hakeza güzeldi ve mutlaka her maçta iyi bir seyirci potansiyeli vardı. Ben İBB maçlarını bile izledim. Ne varki nasıl gs taraftarının stadı Türk Telekom Arena ve burayı dolduruyorsa her maçta, Bizim 4 Eylül Stadyumunu da doldurmamız gerektiğini düşünüyorum. Netice de orası bizim yuvamız. Maç ayırmamamız gerektiğini düşünüyorum. Haa memleketi Sivas olmayıp Sivasspor taraftarı olanda tanıyoruz. GS ya da FB yi yada BJK yi illaki İstanbullular mı tutuyor? Taraf olan, taraftar olan stadda olur. birde şu amigo olayı var. Tam bir rezalet. Takım Önde millet çekirdek çıtlıyor amigoyla.
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2013, 02:33   #27
burak_baykal
Usta Yiğido

burak_baykal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

180 Mesajına 244 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 burak_baykal BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her fırsatta Sivas'ta oynanan maçlarda tribünlerin boşluğundan , maça ilgi gösterilmemesinden bahsedip yakınıyoruz özelliklede Sivas dışındaki Sivaslılar ' Sivasta olsaydım kesin maçlara giderdim' diyor bunu Galasaray ile 23 Kasımda İstanbulda oynayacağımız maçta göreceğiz.

Artık klavye üzerinde döktürmeyi bırakıp Arenedaki maçta misafir tribününü doldurmalıyız malum İstanbulda 650-700 Bin Sivaslı bulunuyor eğer 3-4 bin kişilik misafir takım tribününü dolduramassak bu bizim ayıbımız olur.

Herkes yanında 1-2 kişiyle gelse statı doldurabiliriz.Bu takım bizim lafta değil gerçekten Sivassporlu olmamız lazım bunuda bu maçta göreceğiz.Başka SİVASSPOR YOK ...

İstanbul,da Sivaslıların 700 bin nüfusun,dan sadece 5 bin,e yakın sivasspor taraftarı olarak var diğer kalan ise istanbul takımlarında boy gösteriyorlar.İnşallah şaşırtıcı olurda sivasspor deplasman maçında doldururlar birde aksine 22 - 23 - 24 kasım Feshane sivas günleri olacaktır, feshane,de bulunacak tüm sivaslıları sivasspor,u yanlız bırakmayarak desteklerini bekliyoruz
Alt 09.11.2013, 10:53   #28
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

istanbuldaki sıvaslı veya başka yerler kimse kusura bakmasın milliyetci olmayan aciz bir milletiz yazık sıvasın tarihine geçmişine ayıp ya ben kahrolu yorum her konude araştırın bukadar dagınık başka bir millet varmı yeterya,,,,,,,,,,,,,
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tekdoktirin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2013, 11:55   #29
DieForMetal58
Acemi Yiğido

DieForMetal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 393 DieForMetal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şimdi ben istanbulda üniversite ögrencisiyim.Zaten benim yol hariç haftalıgım 50-60 lira ben tüm haftalıgımı gidip ne yazikki o maça yatıramam.He yaptıgım maçlar oldu.Sivassporun burdaki bir çok maçına gittim ama Galatasaray maçına büyük olasılıkla gidemeyeceğim.Para sıkıntısından dolayı.
DieForMetal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DieForMetal58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2013, 11:58   #30
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
DieForMetal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şimdi ben istanbulda üniversite ögrencisiyim.Zaten benim yol hariç haftalıgım 50-60 lira ben tüm haftalıgımı gidip ne yazikki o maça yatıramam.He yaptıgım maçlar oldu.Sivassporun burdaki bir çok maçına gittim ama Galatasaray maçına büyük olasılıkla gidemeyeceğim.Para sıkıntısından dolayı.
Allah kolaylık versin.. Önce eğitim, evvela istikbal.. Bunu elde ettikden sonra Allah izin verirse kombine bile alırsın.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
arenaya, sivaslılar, İstanbuldaki

Seçenekler Arama
Stil