Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sitemiz Hakkında Görüş ve Önerileriniz
Alt 04.03.2013, 23:16   #141
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sitemiz Hakkında Görüş ve Önerileriniz

bravo site yönetimi, yanıltmadınız beni, işinize gelmeyince hemen bu konuyu da kapatıp Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz başlığına sıkıştırdınız..işiniz bu mantıklı bir açıklama yapmaya ne gerek var değil mi?
Cevap: Sitemiz Hakkında Görüş ve Önerileriniz
Alt 04.03.2013, 23:41   #142
Ertugrul
Gast

Standart Cevap: Sitemiz Hakkında Görüş ve Önerileriniz

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bravo site yönetimi, yanıltmadınız beni, işinize gelmeyince hemen bu konuyu da kapatıp Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz başlığına sıkıştırdınız..işiniz bu mantıklı bir açıklama yapmaya ne gerek var değil mi?
Konu hakkında bilgim yok anacak bu tür şikayet yada önerileriniz için bu başlık açılmıştır ve sansür başlıklı konunuzu ben buraya taşıdım. Forum düzeni, konu kirliliği v.s gibi sebeplerden dolayı bazen bu türden düzenlemelere istemeyerek te olsa gitmek zorunda kalıyoruz. Takımımızın son haftalarda aldığı kötü sonuçlardan dolayı, Yiğidolar haklı olarak duygularını sitemiz aracılığı ile dillendirmek istiyorlar ve bir çok konu başlığı aynı günlerde açılıyor. Gönüllü olarak görev yapan yönetici arkadaşlarımızda forum düzeni ile üyelerimizin hakları arasında gerilim yaşıyorlar. Hata bizler içinde geçerli anacak kasıt olamaz. Sizler Sivasspor.Com' un vitrini görüyorsunuz ancak bu işin birde mutfağı varki oldukça stresli ve fedakarlık isteyen bir alan, bu zor ve sıkıntılı günlerde bu türden problemlerin yaşanması da normal sanıyorum, karşılıklı anlayış ve hoşgörü ile bu günleride atalatacağımıza inanıyorum...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bİr, degİsİm, direktör, fotoğraflar, gereklİmİ, görüş, haber, haberlere, hakkında, hakkındaki, kilitlenmesi, konan, sansÜr, sitemiz, stİl, sİtemİze, teknik, vermek, yenİ, önerileriniz

Seçenekler Arama
Stil