Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

İSTDER'LE BİR DEPLASMAN...
Alt 01.09.2008, 23:16   #1
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein
Standart İSTDER'LE BİR DEPLASMAN...

Kocaeli maçına gitmeden mecidiyeköyde toplanmaya başladık.İlk Ben ve Eyüphan buluşma yerine vardık.bizden sonra Yunuspaşa geldi.Orhan (puar) abi derken baya kişi olduk.Recep abide Unkapanın'dan Veli abiyi ve 2-3 kişi alıp geldi buluşma yerine.buluşma yerinde 2 davulumuzu çalıp tezahüratımızı yapıp otobüslere bindik.Yolumuz yakındı ama yol bitmek bilmeyen deplasman havasına girmişti.Otobüste süren veli abi ve benim ateşleme tazahüratlarımızın arkası gelmeden devam ediyordu.Nihayetinde Mehmetcik vakfında mola verdik.Orda baya 2. Otobüsün gelmesini bekledik.2. Otobüs gelene kadar yapılan makaranın tezahüratın haddi hesabı yoktu.Güvenlik görevlilerinden uyarı aldıktan sonra şenlik havası yerini konuşmalara bıraktı.Güvenlik görevlilerinin bizi sevmesi ve en düzgün tribünün bizim TRİBÜNÜMÜZ oldugunu söylemeleri ğögsümüzü kabartmıştı.2. otobüs geldiginde toplu hatıra fotografı biraz mola ve Körfeze uzanan denize 0 olan yoldan geçtik.Biraz karmaşalı Yoldan sonra stadı bulduk.

Stada girerken Davullar kapıdan geçmedi.Biz Sivaslıyız dedik kapıdan geçmezse tepeden sokarız dedik tepeden iple davulları aldık.Stadda Recep abinin mütiş amigoluguyla tezahüratlar makaralar oldu.Bazen istemedigimiz kişilerin olması bizi üzsede aldırmadan hep destek verdik.Yaşlı amcaların bize sataşmalarına karşılık vermememiz güne damgasını vuran olaydı.Kocaeli taraftarı Kırmızı karta kadar sakindi ama Karttan sonra Etraf savaş alanına döndü.Bize şişiler atıldı, aldırmadık Polis abiler bize sataştı aldırmadık hep tamdestek verdik.Maçtan önce hiçbir futbolcumuzun bizi selamlamamasıda bizi üzdü.Mehmet tribüne bile bakmadı.Davulcular hiç durmadı.Recep abi ve biz hiç susmadık bir amcanın yeter bu takımamı bagırıyorsunuz demesi bizi derinden etkiledi.Maç 90 dakikaydı ve bitti.

Maç bitişinde Kocaeli takımınıda alkışlamadan edemedik.Maçtan sonra takıma degil polise yöneldik.Polis abi beyaz desene, amirim izin ver beyaz desinler tezahüratları bunlardan bir kaçıydı.çeşitli tezahüratlar ve sevinçli taraftardan sonra çıkış kapıları açılmıştı nihayetinde...Çıktıktan sonra otobüslere yerleştik.Otobüslerde tezahüratlar benim ve veli abinin ateşiyle sürdü eyüphan davulunu çaldı veli abiyle benim tezahütım olan dayım istedi fenerli olayım amcam istedi cimbomlu olayım...

Tezahüratı devamlı söylendi.yolun yarısında eyüphan ben veli abi ve veli abinin arkadaşı namı diger çikoyu diger arabaya aldılar.Diger arabada abilerimizle çoştuk osman abi ve recep abinin destegi tezahüartlar davullar ardı arkasına geldi.
Mola yerine geldik SaRılar Teksil Murat sarı abimizin sponsorlugu ile çaylarımızı içtik.Osman abinin ögüt verici sözlerini dinledikten sonra yola tekrar koyulduk.Molada aldıgımız doping bizi canlandırmıştı.Tezahüratlar arttı davul sesleri yükseldi kahkahalar osman abi beni banla sesleri dahada yükseldiRecep abi ve Osman abinin ögütlerini inerken aldım ve otobüsten indim.İki davulu Recep abi bana verdi ikisini yüklendim ve evin yolunu tuttum...

Ben indikten sonra veli abi bile otobüste uyumuş.Bir deplasmanda böylece bitti saat1.30 sularında evdeydim.Saat 3.00te evine giden bile varmış.Ben Bu deplasman yolculugunda emegi geçen herkeze özellikle İSTDERE kAtkılarından dolayı teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Mustafa PARLAK.

Namı diger Hortlak Mustafa
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı MustafaParlak'a Teşekkür Ediyor...
--->: İSTDERLE BİR DEPLASMAN...
Alt 01.09.2008, 23:24   #2
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

YuNuSPaSa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

344 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 YuNuSPaSa58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: İSTDERLE BİR DEPLASMAN...

ßizim otoßüsü Süren ArkadasBizi 3 dkLık yola ßırakmadı. yarım saat yol yürüdük Saat 02:45 te ewdeydim benertesi gün aksama kadar yattım
Alt 01.09.2008, 23:28   #3
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch --->: İSTDERLE BİR DEPLASMAN...

Bu çoçuk aynı ben yani benim gençliğim yoluna saygı içerisnde devam et Mustafa küfür yok hakeret yok centilmenlik ve dostluk var bize kimse onu söylememişti git şu takım senin düşmanın demişlerdi gittik onlar yalan tek gerçek centilmen ve dost olandır kardeşim unutma

Alt 01.09.2008, 23:31   #4
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

YuNuSPaSa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

344 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 YuNuSPaSa58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu çoçuk aynı ben yani benim gençliğim yoluna saygı içerisnde devam et Mustafa küfür yok hakeret yok centilmenlik ve dostluk var bize kimse onu söylememişti git şu takım senin düşmanın demişlerdi gittik onlar yalan tek gerçek centilmen ve dost olandır kardeşim unutma

Recep aßi şimdiden Eskişehir Maçı için hazırlıklara ßaşlasan iyi oLur. baksana işi son dakkaya ßırakıyoruz. hiç kimse qelmedi maça. En azından 400 500 kişi oLaßiLsek iyi olur diye düşünüyorum. daha 3 haftadan fazla var zaten.
Alt 01.09.2008, 23:33   #5
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

estagfurullah abi ben kim sen olmak kim...verdiginiz ögütlerin hepsini hayatıma uyguluyorum abi teşekkür ederim.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MustafaParlak'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2008, 23:34   #6
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1256 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Hortlak gerçekten çok iyi özetlemişşin,tebrik ederim seni.Artık 40 sene konuşursun
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2008, 23:37   #7
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
EyüphanAydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hortlak gerçekten çok iyi özetlemişşin,tebrik ederim seni.Artık 40 sene konuşursun
yok canım hortlagım ben yarın mezarıma gircem
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MustafaParlak'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2008, 23:55   #8
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

OSMAN ABİDEN VE DEPLASMANA GELEN HERKEZDEN YORUM BEKLİYORUM...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MustafaParlak'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:02   #9
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

VALLA Hİ NE DİYİM SANKİ TEKRAR YAŞADIM GİBİ EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM

YANLIZ SENİN ŞU LAKABINI TAM Bİ OTURTALIM Bİ ARA EYÜPLE İSTİŞAREYE OTURALIM LAKABINA KARAR VERELİM
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:04   #10
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
zarali_sansar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
VALLA Hİ NE DİYİM SANKİ TEKRAR YAŞADIM GİBİ EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM

YANLIZ SENİN ŞU LAKABINI TAM Bİ OTURTALIM Bİ ARA EYÜPLE İSTİŞAREYE OTURALIM LAKABINA KARAR VERELİM
lakapta benim kararım hortlak mustafadır...mesela beşiktaştaki optik başkan gibi ilginç isim
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MustafaParlak'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bİr, deplasman, İstderle

Seçenekler Arama
Stil