Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

--->: İSTDER'LE BİR DEPLASMAN...
Alt 01.09.2008, 23:50   #21
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 832 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: İSTDER'LE BİR DEPLASMAN...

deplasman anlatılmaz yasanır
oturdugunda 403 e koltuktan toz kalkacak sonra atkınla yastık yapıcan sora turkuler soylucen tezahuratlarla karısık vede indiğinde benzınlıge 3 lu cekıcen vs vs vs
--->: İSTDERLE BİR DEPLASMAN...
Alt 01.09.2008, 23:51   #22
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: İSTDERLE BİR DEPLASMAN...

Alıntı:
yigido_buRaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ah gencligim ah sizlerin yanında olmayı
o kadar cok isterdim kie olamadım gencligimi tukettim
Sivasspor ugruna Recep Abi Olucakda Makara ve Tezeruhat Olmicak
Gülerim Buna Yürrü İSTDER kim Tutar seni Bidahaki Deplasmanda ARanızda Olmak dilegiyle
burak bak gençler toplanıo sen nerdesin belediye maçından beri kayıpsın olmuo senide bekliyoruz.
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı omercoskun'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:03   #23
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Vallahi ne yalan söyleyeyim,yazıyı bir içimde okurken,bir o kadarda yazıda kullandığın dil çok hoşuma gitti,hem tribüncüsün,hemde edebiyatçı..
Mustafa'cığım,bence senin içinde,tribün şovları için güzel tezahüratlarında vardır.Recep abiden bir desdur alsakda,o konudada bir atılım yapsan.
-->: --->: İSTDER'LE BİR DEPLASMAN...
Alt 02.09.2008, 00:09   #24
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1457 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: İSTDER'LE BİR DEPLASMAN...

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Vallahi ne yalan söyleyeyim,yazıyı bir içimde okurken,bir o kadarda yazıda kullandığın dil çok hoşuma gitti,hem tribüncüsün,hemde edebiyatçı..
Mustafa'cığım,bence senin içinde,tribün şovları için güzel tezahüratlarında vardır.Recep abiden bir desdur alsakda,o konudada bir atılım yapsan.

Hakan abiyede ayrica tesekkür etmemiz lazim Bu mactada pürolari esirgemedi zar zor olsada koparabildik
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı TracyMcGrady58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:26   #25
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1258 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Saygılı sevgili hortlak Mustafa,

Böylesi güzel bir deplasman ancak sizin gibi bir ' hortlak ' tarafından bu şekilde anlatılabilirdi.

Tabikide bu deplasmana gidene kadar çektiğimizi bir ' Allah ' bilir,birde 'İSTDER ' bilir.

Tabikide biz Sivaslı olarak , Sivassporlu olarak bu gibi sorunları sorun yapmaktan çıkardık artık o tür oyunları bir arı vızıldaması gibi gördük.Yaşımız'ın vermiş olduğu bu dinamikliği böylesi güzel organizasyonlarda kullanmayı sevdik.Tabikide herşey maddi imkana baktığı için bazı yerlerde bütçemizi kısıtladık.

Aslında burada söylememe gerek yoktu ancak konu gelmişken söyleyeyim dedim.Bu maça gelirken ' VELİ BİRCAN' kardeşimiz'in o güzel fedakarlığını anlatmak istiyorum.

Veli kardeşimiz normalde ailesiyle birlikte Türkiyenin en güzel şehirleri arasında olan ' GİRESUN ' ilimizde oturmaktadır.
Tabikide her genç gibi tatil yapmaya ' İSTANBUL'a ' gelmiştir.Sadece Sivasspor maçına gelmek için 1 haftalığına çalışması gerçekten beni çok gururlandırdı.

Böylesi müteşekkir insanların ' İSTDER ' ile olması bizi çok sevindirdi.Konumuzu dağıtmadan hemen bir makarayla sonlandırmak istiyorum.
' VELİ BİRCAN ' v.s ' EYÜPHAN AYDIN ' lisel!mustafaya taktığımız lakapları paylaşmak istiyoruz.Tabikide bu lakaplar diğer deplasmanlarda artıcaktır.

- MUSTAFA PARLAK GERÇEK İSİMLER -

1 )Hortlak Mustafa
2 )Paparazi Mustafa
3 )Haaarbii Dengesiz Mustafa
4 )Soytarımıx Mustafa
5 )Kek Mustafa

NOT : Bu lakaplar Sayın : ' VELİ BİRCAN ' v.s ' EYÜPHAN AYDIN ' tarafından konulmuştur.İlerleyen günlerde,ilerleyen deplasmanlarda çoğalıcaktır.

Copyright © Eüph'an - 2008
Her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:28   #26
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
omercoskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
merhaba gençler
ben şahsen sizden çok memnun kaldım yolculuğumuzun gidişi de ,maç sürecide ,dönüş yolculuğuda çok güzel geçti
gelecek vaadeden gençlersiniz tirübünü ve sivasın peşini bırakmayın bu takımın sizin gibi genç kuşağa çok ihtiyacı var maça geldiniz gördünüz ne kadar seyirci vardı ama taraftar yoktu bu tirübünleri inşallah sizin gibi genç arkadaşlar heycanlandıracak lar bizlerde yanınızdayız ama dediğim gibi takımın sizler gibi genç recep abi gibi heycanlı birilerine şiddetle ihtiyacı var umarım bunu gerçekleştirebilirsiniz

ÖMER ABİ SEN MERAK ETME..BU SENE VE ÖNÜMÜZDEKİ SENELERDE DAHA ÇOK GENÇLERİ GÖRCEKSİN..

AYRICA SENİN GİBİ BİR ABİMİZİ TANIMAK ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU ABİ..
SANA BORÇLANMAK 1 SEZON SONRA BORCU ÖDEMEK DAHA GÜZEL ABİ...

TİGANA ÖMER ABİ ARKA 4'LÜNÜN HEP KALBİNDESİN
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:33   #27
velibircan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 801 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
EyüphanAydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Saygılı sevgili hortlak Mustafa,

Böylesi güzel bir deplasman ancak sizin gibi bir ' hortlak ' tarafından bu şekilde anlatılabilirdi.

Tabikide bu deplasmana gidene kadar çektiğimizi bir ' Allah ' bilir,birde 'İSTDER ' bilir.

Tabikide biz Sivaslı olarak , Sivassporlu olarak bu gibi sorunları sorun yapmaktan çıkardık artık o tür oyunları bir arı vızıldaması gibi gördük.Yaşımız'ın vermiş olduğu bu dinamikliği böylesi güzel organizasyonlarda kullanmayı sevdik.Tabikide herşey maddi imkana baktığı için bazı yerlerde bütçemizi kısıtladık.

Aslında burada söylememe gerek yoktu ancak konu gelmişken söyleyeyim dedim.Bu maça gelirken ' VELİ BİRCAN' kardeşimiz'in o güzel fedakarlığını anlatmak istiyorum.

Veli kardeşimiz normalde ailesiyle birlikte Türkiyenin en güzel şehirleri arasında olan ' GİRESUN ' ilimizde oturmaktadır.
Tabikide her genç gibi tatil yapmaya ' İSTANBUL'a ' gelmiştir.Sadece Sivasspor maçına gelmek için 1 haftalığına çalışması gerçekten beni çok gururlandırdı.

Böylesi müteşekkir insanların ' İSTDER ' ile olması bizi çok sevindirdi.Konumuzu dağıtmadan hemen bir makarayla sonlandırmak istiyorum.
' VELİ BİRCAN ' v.s ' EYÜPHAN AYDIN ' lisel!mustafaya taktığımız lakapları paylaşmak istiyoruz.Tabikide bu lakaplar diğer deplasmanlarda artıcaktır.

- MUSTAFA PARLAK GERÇEK İSİMLER -

1 )Hortlak Mustafa
2 )Paparazi Mustafa
3 )Haaarbii Dengesiz Mustafa
4 )Soytarımıx Mustafa
5 )Kek Mustafa

NOT : Bu lakaplar Sayın : ' VELİ BİRCAN ' v.s ' EYÜPHAN AYDIN ' tarafından konulmuştur.İlerleyen günlerde,ilerleyen deplasmanlarda çoğalıcaktır.

Copyright © Eüph'an - 2008
Her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

6. LAKABIDA VAR ONU BURADA YAZMAM UYGUN OLMAZ MUSTAFA ONU ÇOK İYİ BİLİYOR EYÜP SENDE ÇOK İYİ BİLİYORSUN

AYRICA EYÜP YAZIN İÇİN TEŞEKKÜRLER 2 HAFTALIĞINA İŞ GİRMEK TATLI Bİ FEDAKARLIKTI ÇÜNKÜ UCUNDA SİVASSPOR VARDI..

ŞİMDİ GİRESUNDAYIM 1 SENE SİZİNLE OLAMİYİCAM BUNA NASI KATLANCAM BİLMİYORUM..

12. AFTADA TRABZON DEPLASMANI VAR ARTIK RECEP ABİ Bİ OTOBÜS AYARLAR GÖRÜŞÜRÜZ TRABZONDA
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:38   #28
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
zarali_sansar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ÖMER ABİ SEN MERAK ETME..BU SENE VE ÖNÜMÜZDEKİ SENELERDE DAHA ÇOK GENÇLERİ GÖRCEKSİN..

AYRICA SENİN GİBİ BİR ABİMİZİ TANIMAK ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU ABİ..
SANA BORÇLANMAK 1 SEZON SONRA BORCU ÖDEMEK DAHA GÜZEL ABİ...

TİGANA ÖMER ABİ ARKA 4'LÜNÜN HEP KALBİNDESİN
veli borcunu öyle bi zamanda ödedinki tam yeri idi saat gecenin 2 si her yer kapalı benim sigara bitmiş sen istemeden çıkardın verdinya öyle makbule geçtiki sorma şaka bi yana gerçek ten çok tşkr.
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı omercoskun'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2008, 00:40   #29
velibircan
Usta Yiğido

Alıntı:
veli borcunu öyle bi zamanda ödedinki tam yeri idi saat gecenin 2 si her yer kapalı benim sigara bitmiş sen istemeden çıkardın verdinya öyle makbule geçtiki sorma şaka bi yana gerçek ten çok tşkr.
abi ben zamanı ayarlıyorum ona göre veriyorum maç boyunca senin paketinin takip ettim tam acil durumda halettim
Bu Konuda velibircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2008, 00:41   #30
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1258 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Alıntı:
Veli yandınnn Baksana o aldığın cigara Tigana abimiz'in damağında kalmış Bu demek oluyorki her görüşmenizde bir cigara al diyor

Valla veli işin iş.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda EyüphanAydın'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bİr, deplasman, İstderle

Seçenekler Arama
Stil