Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ankaragücü
Alt 31.08.2013, 00:03   #361
ErkANkaragücü
Acemi Yiğido

46 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 ErkANkaragücü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ankaragücü

BUNDAN TAM 104 YIL ÖNCE BUGÜN!

Binlerin peşinden koştuğu, uğruna göz yaşları döktüğü, onunla güldüğü, onunla ağladığı, neredeyse hiç başarı görememesine rağmen inadına peşinden koştuğu, uğruna hiç tanımadığı
renktaşıyla omuz omuza şehir şehir dolaşarak bağırdığı, ameliyathanede doğacak çocuğunu, ertesi sabah gireceği sınavını gözünü kırpmadan bırakıp maçına koştuğu, ömrünü "ben mi Ankaragücü mü?" diyenlere, "Ankaragücü ulan!" diye geçirdiği, uğruna canını verdiği KOCA ÇINAR ANKARAGÜCÜ 104 YAŞINDA!

İYİ Kİ VARSIN ANKARAGÜCÜ, SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUZ !

Sırat Köprüsünde Dilimde Aşkın Zebaniler Suskun Melekler Şaşkın İnliyor Sevginle Cennet Cehennem Ankaragücüm En Büyük Aşkım....

Bu Arada 12 ağustostan Bu Yana 11.877 adet Kombine Bilet Satılmış Bu Sezon Diriliş Dedik Harbiden Dirileceğiz....
ErkANkaragücü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ErkANkaragücü'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2013, 00:07   #362
ErkANkaragücü
Acemi Yiğido

46 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 ErkANkaragücü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

104 yıl önce doğdu şanlı efsane. Kurtuluş kulesini dikerken cepheye silah taşıdın,bir verdin bin aldın. Ankaragücü adıyla yeniden aydınlattın yürekleri. Aldığın onca başarılarla lakabın oldu ''Kupa Beyi''. Sen nasıl cefalar çektinse taraftarların da geldi peşine. Kimisi aç susuz,kimisi cebindeki son parasını verdi uğruna. Çok sevildin.. Spor klübü olmaktan çıkmıştın artık hayatlarda. Bazısı derdi yaptı seni bazısı en büyük savaşı..Kimisi okulundan oldu uğruna,kimisi manitasından.. Giden gitmişti bir kere '' ANKARAGÜCÜ VAR OLSUN '' dillerde! Sen ne kadar zor zamanlar yaşasanda,lig düşüp perişan etsen de biz SENİNLEYİZ KOCA ÇINAR DİK DUR EĞİLME TARAFTARIN SENİNLE!! Dünde,bugünde,yarında en yüksek sesimizle ANKARAGÜCÜ.. Doğum günün kutlu olsun tek sevdamız! #Ankaragücü104Yaşında
ErkANkaragücü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.08.2013, 09:12   #363
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor sitesinde Ankaragücü sayfası açılması, Sivassporlu olduğunu idda edenlerin başka bir takıma bizim sitemizde şarkılar söylemeleri bana tuhaf geliyor. Ve içimizdeki irlandalılardan ankaragüçlü olanların bu şekilde su yüzüne çıktığını düşünüyorum. Daha bunun cinconlusu var, fenevlisi var 8taşlısı var... Varoğlu var... Ama keşke bu salyangozları bizim mahallede satmasalar....
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2013, 13:07   #364
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor sitesinde Ankaragücü sayfası açılması, Sivassporlu olduğunu idda edenlerin başka bir takıma bizim sitemizde şarkılar söylemeleri bana tuhaf geliyor. Ve içimizdeki irlandalılardan ankaragüçlü olanların bu şekilde su yüzüne çıktığını düşünüyorum. Daha bunun cinconlusu var, fenevlisi var 8taşlısı var... Varoğlu var... Ama keşke bu salyangozları bizim mahallede satmasalar....
Sivas sürekli göç veren bir şehir 1981 yılından beri Ankarada yaşıyorum Ankaragücü maçlarına çok gittim vede destekledim. Sivassporumuzda o yıllarda çoğunluklada doğu nun takımlarıyla 3 ligte mücadele etti maçtan birgün sonra anca sivassporun maç sonuçunu yazarlardı. Sivasspor ankara dada maçlar oynadı hepsini seyrettik destekledik (Çubukta-Beypazarında-Sincanda-Keçiörende-Cebeciİnönü stadında hatta 19 mayıs stadını dış sahasında) Yaşadığımız şehrin takımlarına olan sevgimizdir Ankaragücü - Gençlerbirliği takımlarına gönül vermemiz desteklememiz. Türübündede dostluklarımızda bakidir. Çünkü günlük yaşantımızda beraberiz bu dostlarla
Alt 31.08.2013, 21:43   #365
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

ankaragücü türk futbolunun çınarı idi malesef sahipsiz kaldı şahsen ankaragücünü tekrar süperligde görmek istiyoruz nede olsa anadolu takımı
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.08.2013, 22:17   #366
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle yanlış anlaşılmasın ki öyle anlaşılacak çünkü profil logom tuttuğum takım Bursaspor...Rakip taraftarım fakat hiç bir zaman Bursaspor propagandası yapmayıp hep Bursasporu konuşmaktan kaçındım..Her zaman her daim burada Sivassporu konuşmak istedim Sivassporun menfatini savundum..Bununda sebeplerini önceden bahsetmiştim..Ben kendimi burada Rakip taraftar olarak görmedim çünkü yukardada belirttiğim gibi kendi takımımı konuşmadım reklamını yapmadım...Ama iyi yanlarımızıda burada örnek olarak göstermeye çalıştım (taraftar v.b) Bu nedenledr ki kendimide hiç bir zaman bu katagoriye sokmadım hepsinden önemlisi ne siz nede tüm kardeşlerim böyle bir şeyde söylemediler zaten...Söylemlerinize harfiyen katılıyorum...Burada her kim Sivasspordan başka bir takım taraftarı olursa olsun forum içerisinde kesinlikle kendi takımı doğrultusunda değil Sivasspora bir ilgisi var ise bulunmalıdır..Sivassporu sevse dahi burada her daim kendi takımını konuşmaya çalışmanın ne anlamı vardır ne de etiği kalır..Sevmeyen zaten burada durmasın...Ama şuda gözden kaçmamalıdırki bu Ankaragüçlü arkadaşların bu başlığı açtığı yer yanılmıyorsam ''rakip taraftarlar'' bölümüdür yani forum site formatında böyle bir hak verilmiştir..Yanılıyorsam bilmediğimdendir iddada etmiyorum...Ama şurasıda bir gerçekki milyon göç vermiş Sivas halkı bir başka şehirden hem Sivassporu hem başka bir takımı sevmesi beni Anadolu büttünlüğü adına sevindiriyor ...Saygılar..
Alt 06.12.2013, 00:47   #367
ogi
Acemi Yiğido

17 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 ogi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ankaragüçlüler ile olan muhabbetten memnunum.

Ama Bursalılar pek hazzetmiyor bu durumdan. Neyse zaten şu son maçın üstüne uzun bir süre görüşmeyiz.
ogi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2013, 13:12   #368
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

şüphesiz bu site sivassporumuzun sitesidir zaten bize dostça gelen her takım taraftarınada kapımız açıktır her zaman site olsun sivas olsun seve seve misafir ederiz sonuçta futbol takımlarımız ayrı olsa da dostluk arkadaşlık baki kalmalıdır.bütün taraftarlar deplasmanlara gönül rahatlığı ile gitmeli hatta yerine göre maçlar beraber dahi izlenmelidir diye düşünüyorum futbolu güzelleştiren şeylerde zaten bunlardır...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.12.2014, 16:33   #369
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

bir kac sene sonra yine ilk kez bir Sivas takimiyla oynamalari sevindirici nede olsa Dost Takimlardan biri Ankaragücüdür!
Su zamanlar ancak Ankaragüclü taraftarlarda bizim gibi ruhsuz futbol ve futbolculardan yakiniyor

Etiketler
ankaragÜcÜ

Seçenekler Arama
Stil