Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Hakkınızı Helal Edin
Alt 05.10.2009, 10:35   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Hakkınızı Helal Edin

Yunus Emre ne güzel söylemiş, “Yaradılanı severim, Yaradan’dan ötürü”. Hep yaradılanı sevdim, O’nun yarattığı her şey güzeldi, her şey değerliydi benim için.Bu benim hayat felsefemdi hep. Artık ayrılmamızın zamanı geldi. Kaçınılmaz son ne zaman yaşanacaksa o zaman yaşayacaktık bu anı. Belki bu kelimeler yetersiz kalacak, belki kifayet etmeyecek duygularıma tercüman olmaya. Ancak sevdiklerimin içinde en değerli olanı bırakacağım artık sizlere. Benden bir parça, benden bir can alacaksınız bugün. Hepinizin oğlu, kardeşi, ağabeyi kabul ettiği bir kimliğin şerefiyle yaşadığım bu şehirde, sizleri daha fazla üzmemek adına görevimi bırakıyorum. Benim için bu kavga hiçbir zaman bitmedi, bitmeyecek. Biliyorum ki, hep Don Kişot’u olduğum bu kavganın yel değirmenleri de tükenmeyecek.

Ama inançlı mücadelemi hep sürdüreceğim. Aldığım her görevin kutsal olduğunu inancımı yitirmeyeceğim, inanın bu ayrılık bir nebze bile bu inancıma zarar vermeyecektir.
Benimle birlikte görev yapan tüm ekibim, tüm arkadaşlarım aynı özveri ve inançla mücadele etti hep. Beraber çıktığımız bu yolda, kimi zaman yağmura, kimi zaman fırtınaya tutulduk. Bana zarar vermek adına yapılan tüm çirkin saldırılara birlikte göğüs geren bütün arkadaşlarımda inanın benimle birlikte incindiler, kırıldılar. Ancak hepimiz, sorumluluğunu aldığımız takımımıza daha fazla zarar vermemek adına susmayı bir erdem kabul edip sabırla bekledik.

Mütevazi bütçemizin ve imkanlarımızın elverdiği ölçüde, Bu güzide şehre ve insanlarına bir şeyler vermeye çalıştım. Tesisleşme adına, kurumsallaşma adına güzel şeyler ortaya koyabilmenin mücadelesini yaptım hep. Projeler ortaya koydum. Kazandığımızı stadyuma, tesisleşmeye geleceğe bir şeyler bırakma adına harcamaya çalıştık.Bugün hatırı sayılır bir kompleksimiz ve stadyumumuz var, her Sivaslı göğsünü gere gere bu stad bizim, bu tesis bizim diyebiliyor. Biliyorum çok daha iyisine layıklar. Çok konuşuyorsun dediler, doğrudur konuştum, futbolcumu, yönetimimi, takımımı hedef tahtası yaptırmamak için kendim hedef olmayı seçtim. Gazetelere, televizyonlara bakın o dönemler, hiçbirinde futbolcumu, takımımı hedef alan bir yazı, bir eleştiri göremezsiniz.

Amatör bir ruhla oynayan takımlar, hele hele süper lige yeni kaynamaya başlamış takımlar en küçük rüzgarda dağılırlar, futbolcu o yükü kaldıramaz, ya ayakları yere basmaz yada düşerse bir türlü ayağa kalkamaz. Bunu anlayabilen anlıyordu zaten, anlamamak için direnenlere ne diyebilirim ki?

Bugün değilse yarın, gelecek kuşaklarımıza futbola adına bırakılabilecek ne varsa onları bırakmaya çalıştım. Vizyon, imkan ve hedef vazgeçilmez düsturum oldu. Celladına aşık olan bir esirin tutkunluğu ile bağlandım bu camiaya. Birgün muhakkak düşüreceği giyotin bıçağının soğukluğunu, futbolun doğasında olan bu sonu, hep boynumda hissetmeme rağmen, sıcacık ve samimi duygularla bağlandım. Öğrettiklerimin ve hayat ilkelerimin sonuçlarına sadık kalmaya çalıştım. Sorumlu olmak neyi gerektiriyorsa bilin ki şu an bile onu yapıyorum.

Sivas’ı memleketim bildim, her sorununda her sıkıntısında yanında olmaya gayret ettim, Dikimevi kapanmasın diye ne kadar mücadele ettiğimi, kamuoyu bilir. Sıkıntısı olanın, sıkıntısını gidermeye çalıştım, işleri rast gitmediği için otel çatılarında “Paydos hayata” demek isteyen insanları, hayatın bir parçası yapmayı becerebildim.

Cami yaptırıyoruz derken, nedense bazı gözler bizi dindarlıkla suçladı, ama hiçbirisi “kilisede yaptıracağız” dediğimi görmedi, duymadı. Sivas’ı bir arada tutabilecek ne varsa ben hep orada olmaya çalıştım, yeri geldi Cuma’da namazımı kıldım, yeri geldi Cem evinde Cem’e katıldım. Yeri geldi bir okulun gecesinde gençlerle eğlenmeyi seçtim, yeri geldi, gençleri teröre karşı bilinçlendirme tiyatrosuna futbolcu kardeşlerimle destek verdim.

Belki çok fazla elbise giydim, ama bilin ki, her rengi, her dokusu, her kumaşı Sivas’ın rengiydi, Sivas’ın dokusuydu. Biliyorum Sivaslılar beni çok sevdi, benim onları sevdiğim gibi.

Bana görevim süresinde desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, başta sevgili başkanım olmak üzere, yönetim kuruluna, ekip arkadaşlarıma, futbolcularıma ve gerçek taraftarıyla tüm Sivassporlulara teşekkürlerimi sunuyorum.

Beni, ben gibi seven tüm herkesten haklarını helal etmelerini diliyorum.
Allah’a emanet olunuz.

Saygılarımla

Bülent UYGUN

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 16 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Uygundan İstifa Açıklaması
Alt 05.10.2009, 10:39   #2
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Uygundan İstifa Açıklaması

Çok güzel ve duygu dolu yazmış hocamız.

Alt yapı ve Tesisleşme anlamında mükemmel bir Sivasspor geriye bıraktıgınız için sizlere çok teşekkur ederiz. Hayatta ne olacağı belli olmaz belki bir gün tekrar yollarımız kesişir.

Daha çok gençsiniz ve ümit ediyorum ki ilerde çok daha iyi yerlerde kendinizi göstereceksiniz.Allah yolunuzu açık etsin.İnşallah almış oldugunuz karar doğr bir karardır ilerde pişmanlık yaşamazsınız...

Varsa Bi hakkım Helal olsun.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.10.2009, 10:40   #3
58ÖREN58
Tecrübeli Yiğido

58ÖREN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 58ÖREN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

TABIKIDE HAKKIMIZ HELAL OLSUN SEVGILI HOCAM
Alt 05.10.2009, 10:46   #4
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dün stadyumda Bülent uygunun elbisesine kadar karışıldı demiş taraftar olarak onun elbesinden ziyade konuşmalarını doğru bulmadık tüm Türkiyeye antipatik etti takımı yolun açık olsun hizmetlerin olmuştur her şeyin bir sonu vardır bakalım bakalım hayatında Sivassporun dışında aynı başarıyı gösterecekmi
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.10.2009, 10:46   #5
sivaslitaner58
Usta Yiğido

sivaslitaner58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

227 Mesajına 303 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslitaner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

seni unutmayacagiz bulent hocam
sivaslitaner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.10.2009, 10:48   #6
alptuğrul58
Acemi Yiğido

22 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 alptuğrul58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Güle güle güzel insan.Sivas ve Sivaslı seni unutmayacak.Ortaya koyduğun vizyon,adamlık önemliydi.Seni Türk Milli Takımının başında görmek istiyorum.Bundan sonra daha büyük başarılar bekliyoruz.Hakkımız helal olsun.
alptuğrul58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alptuğrul58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.10.2009, 10:49   #7
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

HAKKIMIZ HELAL OLSUN BÜLENT HOCA SENİ ÇOK SEVİYORUZ
Alt 05.10.2009, 10:52   #8
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 813 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

hakkımız helal olsun hocam.
böyle olmasını istemezdim kendi adıma ama inanıyorum bir kaç seneye kalmaz tekrar sizi sivasımızın sokaklarında görürüz inş.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.10.2009, 10:52   #9
vexol58
Yiğido

vexol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vexol58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Unglücklich Cevap: Uygundan İstifa Açıklaması

YOLUN AÇIK OLSUN BÜLENT HOCA,SENİ EN ÇOK ELEŞTİRENLERDEN BİRİSİYDİM AMA BENİ BİLE AĞLATTIN YA HELAL OLSUN SANA HAKKIMIZ....
Alt 05.10.2009, 10:52   #10
kayhan3391
Yeni Yiğido

kayhan3391 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayhan3391 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

tşk ederiz hocam verdiğin emekler için adam gibi adamsın.....Keşke böyle olmasaydı
kayhan3391 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklaması, edin, hakkınızı, helal, uygundan, İstifa

Seçenekler Arama
Stil