Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Dünyadan Futbol > Diğerleri

Diğerleri Diğer Dünya Ligleri

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yunanistan'da iki takım küme düşürüldü
Alt 28.07.2011, 22:46   #11
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Yunanistan'da iki takım küme düşürüldü

YUNANİSTAN KURALLARINI bilmiyorum şimdi o ülkeyi örnek gösterip tff yi baskı altına alacaklar bazı bilinen çevreler beni sadece sivasspor ilgilendiriyor bu olayda sivassporun adının geçmesi gerçekten hepimizi derinden yaralıyor 44 yıllık mazimizde adımız asla şikenin şaibenin yanından bile geçmedi aksine futbolcularımıza para teklif edilerek maçlar kaybettik şampiyon olamadık 2.ligde süperligde şike mağduru olduk bu operasyonda ne için adımız şikeyle anılıyor anlamış değilim eğer son maç fb yle olmasaydı kim ne diyecekti sanki türk futbolunu sivasspor kirletmiş gibi yaygara kopartılıyor bu ligdeki tüm takımlar şikeci hepsinide herkes biliyor maalesef fb ile sivasspor günah keçisi ilan edilmek isteniyor yasa geriye 20 yıl gidiyormuş bakalım kim gidecek cesaret edilebilecekmi? sanmıyorum meşhur diyarbakır-altay maçı devlet şikesi yapıldı altaylı oyuncular coplandı odalarına gaz sıkıldı 3 puanı bırakın gidin yoksa ölürsünüz denildi,ordu-eskişehir bank asyaya çıkma maçı oynanıyor dak 85 eskişehir 2-0 galip ordulu taraftar bıçakla sahaya dalıyor maç erteleniyor 1 ay sonra tekrar oynatılıyor 3-1 ordu yenip çıkıyor tff başkanı şikeci haluk ulusoy hani macar takımına para yollayan hani sivasın önünü kesmek için manisaya rizeye yenilin diyen sonmaçı akçaabatla -rize ğüle oynaya şampiyon yaptıran adam yok belge yoktu takip yoktu diye birşeyde söz konusu değil herşey türkiyenin gözü önünde oldu hadi bakalım kim hesap soracak diğer şikecileri saymıyorum bile küme düşürülürsek çok üzüleceğim haksız şekilde böyle cezayı haketmedik bu ülkede şikeciler fb bjk gs ts ve diğerleridir gelde anlat çok yazık
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
düşürüldü, iki, küme, takım, yunanistanda

Seçenekler Arama
Stil