Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TFF Kararı Açıkladı
Alt 15.08.2011, 20:39   #21
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TFF Kararı Açıkladı

Yalniz benim anlamadigim bir nokta var.
Aydinlar aldiklari kararin gerekcesi olarak dosyada gizlilik karari oldugu icin kimseyi suclayip dosyalari gösteremiyoruz o yüzden de onlar kendilerini savunamiyorlar, iddianame kabul edilirse gizlilik karari ortadan kalkacak ve onlar da kendini savunabilecekler. Buraya kadar hersey normal AMA peki tedbirli ve tedbirsiz olanlar kendilerini ne ile suclayacaksiniz? suclananlar nasil kendilerini savunacaklar?
burada bir celiski var!
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Erdal Sarılar'dan Teşekkür
Alt 15.08.2011, 20:43   #22
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Erdal Sarılar'dan Teşekkür

Konuya girmeden önce küçük bir sitemim olacak. Sayın Sarılar bugün TFF açıklama yapana kadar siz veya Mecnun Başkan'ın avukatı neden çıkıp kesin bir dille iddiaların bizimle ilgili olan kısımlarının sorun teşkil etmeyeceğini açıklamadınız. Neden şimdiye kadar bu taraftar kara kara düşündü, acı çekti. Umut ederimki gerçekten de bizden hiç kimse bu pisliğe bulaşmamış olsun ve iddianame hazırlanınca alınacak kararlarda adımız geçmesin.

Bir sözüm de taraftarlara artık başka takımlarla olan kin, nefret, spora yakışmayan davranışları bırakıp en centilmen ve hoşgörülü camia olduğumuzu bir kez daha göstermek için herkese saygıyla yaklaşalım ve sempati toplayalım. İmajımızı zedelemeyelim. Şehrimizin reklamını yapalım.

Şimdi konuyla ilgili haber ;

Sivasspor Kulübü Başkan Vekili Erdal Sarılar, futbolda şike iddialarına yönelik olarak Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı kararlardan çok memnun olduklarını belirterek, kulüplerinin bu süreçten aklanarak çıkması halinde daha da memnun olacaklarını söyledi.

TFF Yönetim Kurulu'nun aldığı kararları değerlendiren Sarılar, "Biz tabii karardan çok memnun olduk. Zaten biz başından beri suçsuz olduğumuzu, bizimle ilgili bölümde hiçbir delilin olmadığını, başkanın polis sorgusunda, savcılık sorgusunda elimizde belgeler vardı, tabii gizlilik açısından biz basına veremiyorduk, boş olduğunu biliyorduk. Tabii bunun paralelinde federasyon da aynı kararı alınca, mutlu olduk. İnşallah bu sürecin kısa sürede değerlendirilip, kulüp başkanımızın ve kulübümüzün suçsuz olduğu daha net olarak açıklanırsa daha mutlu olacağız'' dedi.

Kulübün ikinci başkanı Mehmet Oflaz ve asbaşkan Faruk Taşseten'in PFDK'ya sevkleri ile ilgili olarak ise Sarılar, ''İki arkadaşımız tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edildi. Soruşturma dosyasında, arkadaşlarımızın otelde Fenerbahçe'ye verilen yemekten sonra çıkıştaki vedalaşma fotoğrafları var. Mehmet beyin ve Faruk beyin fotoğrafları var. O fotoğraflardan dolayı tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edildiler. Onu da zaten Ertuğrul Özkök yazmıştı, kamera görüntüleri var, onları da vereceğiz. Daha iyi oldu, arkadaşlarımız da orada hemen aklanacaklar. Onu da belirteyim'' diye konuştu.

Bundan sonraki aşamada neler olacağı yönündeki soru üzerine Sarılar, ''Bundan sonraki süreçte takımımızı inşallah güzelce lige hazırlayacağız. İki yıldır çektiğimiz sıkıntıları çekmeden, güzel bir giriş yapıp sezon sonuna kadar takımımızı iyi götürmek istiyoruz'' dedi.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın aklanarak cezaevinden çıkmasını istediklerini belirten Başkan Vekili Sarılar, Otyakmaz'a başkanlık emanetini güzelce teslim etmek istediğini söyledi.

-''ETİK KURULUNA TEŞEKKÜR EDİYORUM''-
Federasyonun bir an önce bu soruşturmayı tamamlamasını temenni eden Sarılar, ''Ben etik kuruluna teşekkür ediyorum, güzelce incelemişler, sonraki gelen dosyaları da inceleyerek bu işin tam nokta imzasını koyarak, kulübümüz açısından aklanarak bitirilmesini istiyorum. Türk futbolunun bu süreçten çıkması lazım, gerçekten hepimiz manen çok yorulduk'' ifadelerini kullandı.

Taraftarlardan, bu zorlu süreçte takıma ve yönetim kuruluna destek isteyen Sarılar, 2 senedir takımlarının ligde küme düşme korkusu yaşadığını hatırlatarak, bundan sonraki süreçte korkulu rüya yaşamak istemediklerini söyledi. Ligde üst sıralara oynamak istediklerini anlatan Sarılar, iyi transferler yaptıklarını belirterek, teknik direktör Rıza Çalımbay, teknik heyet ve futbolculara güvendiklerini sözlerine ekledi.

Sarılar'ın AA muhabirine açıklaması sırasında, Sivasspor Yönetim Kurulu üyeleri Faruk Taşseten, Mehmet Ali Topal ve Ekrem Munar da hazır bulundu.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Erdal Sarılar'dan Teşekkür
Alt 15.08.2011, 20:52   #23
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Erdal Sarılar'dan Teşekkür

eveeeet, işte bu kadar beyler. bundan sonra futbola odaklanıp paraları ve puanları toplamaya başlayalım.

allah bu sıkıntıları bir daha yaşatmasın. yolumuz açık olsun. şimdi gerçek anlamda hep destek tam destek zamanı.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.08.2011, 20:53   #24
kanks
Acemi Yiğido

29 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 486 kanks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mecnun başkan her defasında kendinin sivas halkının boynunu bükücek işler yapmadıgını cok sert ifadelerle söyledi erdal sarılarda bu günü bekledi ziyarete gittiler basına görünmemeye çalıştılar vs şimdi baktılar kanıt yok herşey normal sahneye cıktılar yalandanda olsa başımızdalarya oda güzel
kanks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: TFF, karar için iddianameyi bekleyecek
Alt 15.08.2011, 20:55   #25
kanks
Acemi Yiğido

29 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 486 kanks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TFF, karar için iddianameyi bekleyecek

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bneim Tek Tirttigim Ahmet Celebi Varya Aha O Sahis
bende ahmet çelebiden dolayı bu işlerin içinde oldugumuza inanıyorum ama kanıt olmadan bu kadar adamı tutuklamalarına bi akıl erdiremiyorummm
kanks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2011, 21:00   #26
yigido_ersin58
Acemi Yiğido

yigido_ersin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 yigido_ersin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Karar herkesı memnun etmedi zaten beklenilen kararda buydu ama çok soru işareti var çelişkiler var bunun faturası ceza evindeki kişilere kesilir olay biter
tff baskanı celışkılı konustu sıvasımızda baska kuluplerde olsa hak yerını bulsun derım eger bugun feneri düşürmeyı göze alamadıkları için ligde kaldıysak hak yerını bulur kendılıgımızden düşeriz zaten hangı kulup olursa olsun hakkıyla mucadele etsın sıvas olsun baska kulupler olsun
yigido_ersin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2011, 21:07   #27
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Karar herkese Hayirli olsun.
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2011, 21:16   #28
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yigido_ersin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Karar herkesı memnun etmedi zaten beklenilen kararda buydu ama çok soru işareti var çelişkiler var bunun faturası ceza evindeki kişilere kesilir olay biter
tff baskanı celışkılı konustu sıvasımızda baska kuluplerde olsa hak yerını bulsun derım eger bugun feneri düşürmeyı göze alamadıkları için ligde kaldıysak hak yerını bulur kendılıgımızden düşeriz zaten hangı kulup olursa olsun hakkıyla mucadele etsın sıvas olsun baska kulupler olsun
Yani illa dustu karari ciksinki sen rahat ve vicdanin rahat etsin oylemi bu senin yorumunkusura bakma adalet istemen degil fbui sevmedigindendir
Ne olursa olsun sivasspor kume dusmesin fatura yapilana kesilsin beni ilgilendirmiyor kimin sike yaptigi sivassporun taraftariyim ben benmi istedi taraftarmi istedi satsin diye maci eger kim sattiysa o kisi cezasini ceksin aziz yildirim sike yaptiysa kendisi ceksin binlerce taraftar cekmesin yazik bu millette kim olursa olsun ts ankara giresun
Alt 15.08.2011, 21:20   #29
mucahitbaba58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BENİM İÇİN SÜPRİZ OLMADI,ÇÜNKÜ SİVASSPOR'un ve onun başkanı mecnun otyakmazın suçsuz olduğunu biliyordum.
Göreceksiniz Mecnun başkanda aklanacak.
Size bir şey açıklayım ( Aptullah abi duyarsan kızma ne olur) Akşam üzeri Aptullah yiğit bizim iş yerine geldi biraz oturduk,sonra patron gelince onunla sivassporla ve başkanla ilgili konuştular. Sonra cebinden bir zarf çıkardı,Mecnun başkanın kendisine mektup gönderdiğini ve mektupta " Asla sivasspor'a ihanetim sözknusu olamaz,ben hiç bir yasadışı iş yapmadım,Aziz yıldırım'ın yanına dolgu malzemesi lazımdı,geçmixteki tanışıklığımız nedeniyle seni kurban ettiler. Daha güçlü biçimde çıkacağım"yazıyordu.

Allahn'a kurban olurum Mecnun Başkan,Sivaslı senin dürüstülüğün temizliğine zaten inanıyordu. Seni çok seviyoruz
Yani yine turk adaleti s.s.c.b. Desene (scdi sivadi cilaladi boyadi) paylasimin icin cok tskler
Alt 15.08.2011, 21:26   #30
mucahitbaba58
Usta Yiğido

Bu takimin sike yaptigina inananlar bu siteye girmesin yorum yazmasin kardesIm sizin karin agrinizi dinlemek zorunda degiliz yanindaymis gibi konusyorsunuz madem oyle giripte takip etmeyin haberleri sizin kafanizda sivas zaten dusmus sike yapmis cek git baska takim tut o zaman guzelim kafani bilr yorma
Ama sivas aklanir cikarsa o zaman ben sizinle ayni takimi tuttugum icin kendimi asagilanmis hissedecem
Sike yaptigindan emin olan tutmasin kardesin bu takimi

Etiketler
açıkladı, bekleyecek, erdal, icin, iddianameyi, karar, karardan, kararlardan, kararı, memnun, memnunuz, sarılardan, teşekkür, tff, yönetim

Seçenekler Arama
Stil