Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Ortak Basın Bildirisi
Alt 10.02.2014, 12:55   #1
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Ortak Basın Bildirisi

YİĞİDO GENÇLİK ve 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ’İNDEN KAMUOYUNA DUYURU

Pazar günü oynadığımız ve takımımızın 2-0 galibiyetiyle sonuçlanan Fenerbahçe maçı sonrası Fenerbahçe Kulübü Başkanı sayın Aziz Yıldırımın demeçlerini üzüntüyle dinledik.

Maç esnasında yapılan bu olumsuz tezahüratın bazı kesimlerce 1967 Genç Taraftar Derneği ve Yiğido Gençlik taraftar grubuna mal edilmesi durumu görülmektedir. Sivasspor – Fenerbahçe maçı olması hasabiyle diğer illerden şehrimize maçı izlemek üzere çok sayıda seyirci gelmiştir. Maraton tribünde ve diğer tribünlerde meydana gelen tezahüratın kaynağını bilmemekle birlikte bu tezahürata diğer taraftarlarımız ve bizim içimizde bulunan yaşları 18-20 arasındaki bazı taraftar arkadaşların da topluluk psikolojisiyle iştirak ettiğini gördük. Tezahürat başladığında tezahüratın sonlandırılması için çok çaba harcamamıza rağmen bu tezahürata engel olunamadı. Öncelikle bu tezahüratın provokasyon amaçlı bazı kişiler tarafından yapıldığı düşünmekteyiz. Bu tarz tezahüratları yapan takım taraftarlarını da iyi bilmekteyiz. Bu yapılan tezahüratın 1967 Genç Taraftar derneği, Yiğido Gençlik taraftar grubu ve büyük Sivasspor taraftarına mal edilmesini istemiyoruz. Bu tezahüratı yapan Sivasspor taraftarını zan altında bırakan insanları da kınıyoruz. 3 İstanbul takımı ve Trabzonsporun aralarında olan rekabet Sivassporumuzu ve Sivasspor taraftarını hiç ilgilendirmemektedir. Biz bundan sonra da Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve Sivassporun yanında destekçi olmaya devam edeceğiz.

Kamuoyuna saygıyla duyrulur…
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Ortak Basın Bildirisi
Alt 10.02.2014, 13:01   #2
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Ortak Basın Bildirisi

geçin bu masalları ben maratonaydım gözümle gördüm o liderleri dahil herkes teazhürat yapıyordu...hadi ben yanlış gördüm diyelim..peki siz nasıl grupsunuz da o tipleri susturamıyorsunuz, sizin gibi büyük(!) taraftar gruplarının önüne geçebiliyorlar ve gruplardakileri bile o tezahürata dahil ediyorlar? bunu yapan 3-5 kişi olsa size hak vereceğim ama tezahürat gruplardan başlayıp önce bütün maratona sonra kale arkaları ve stada yayıldı...ve hepinize bravo bu bilinçsiz tezahüratla adam gibi adam MECNUN BAŞKAN'ı mahcup ettiniz hatta can damarından vurdunuz! maç içindeki olur olmaz sırf küfür edelim de ne olursa olsun mantığındaki tezahüratlarınızı hiç söylemiyorum bile! sayenizde aziz gibi birinden '' o zaman ben mi sizi satın aldım? '' damgası yedik! eserinizle gurur duyun, sayenizde şu güzel galibiyet bile gölgede kaldı!!!
Alt 10.02.2014, 13:05   #3
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Sizin bağırdığınızı herkes duydu ve gördü geçin bunları tüm şehri rezil ettiniz.
Alt 10.02.2014, 13:08   #4
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
geçin bu masalları ben maratonaydım gözümle gördüm o liderleri dahil herkes teazhürat yapıyordu...hadi ben yanlış gördüm diyelim..peki siz nasıl grupsunuz da o tipleri susturamıyorsunuz, sizin gibi büyük(!) taraftar gruplarının önüne geçebiliyorlar ve gruplardakileri bile o tezahürata dahil ediyorlar? bunu yapan 3-5 kişi olsa size hak vereceğim ama tezahürat gruplardan başlayıp önce bütün maratona sonra kale arkaları ve stada yayıldı...ve hepinize bravo bu bilinçsiz tezahüratla adam gibi adam MECNUN BAŞKAN'ı mahcup ettiniz hatta can damarından vurdunuz! maç içindeki olur olmaz sırf küfür edelim de ne olursa olsun mantığındaki tezahüratlarınızı hiç söylemiyorum bile! sayenizde aziz gibi birinden '' o zaman ben mi sizi satın aldım? '' damgası yedik! eserinizle gurur duyun, sayenizde şu güzel galibiyet bile gölgede kaldı!!!
Cok haklisiniz dogu bey, ozaman bunlarin liderleri herkesi susturmali diye dusunuyorum.
Mademki susturamiyor ozaman lider olmasin
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 13:12   #5
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maratonda ve kale arkasında olanların daha sağlıklı bilgiler vereceğini düşünüyorum
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58fatihcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 13:14   #6
sefareis
Yeni Yiğido

8 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sefareis FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar cumartesı ve pazar günü meydandaki sıvasspor bilet gişesi önünde karaborsa bilet satanlar kimdi gördünüzmü bir düşünün ya
sefareis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sefareis'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 13:16   #7
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58fatihcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maratonda ve kale arkasında olanların daha sağlıklı bilgiler vereceğini düşünüyorum
yiğenim yıllarıdr maratondan kombine alır. gene maçtaydı. ben telefonla gonuşurken o arada tezhaüratı duydum dedim bunu bağıranlar kim dediki dayı bunlar maraton a da olan kişiler. hayatta bir araya gelemediklerini söylüyenler kendilerine ağır yaptırım olacağını düşününce nasıl birleşip açıklama yapmışlar eğer açıklama varsa tabi

ayıp ayıp yaptığız çok ayıp, maça getmeyin daha iyi. şimdi gelecek 20 milyarı 50 milyarı ödüyecekmisiz.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 13:18   #8
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maraton tribünde ve diğer tribünlerde meydana gelen tezahüratın kaynağını bilmemekle birlikte bu tezahürata diğer taraftarlarımız ve bizim içimizde bulunan yaşları 18-20 arasındaki bazı taraftar arkadaşların da topluluk psikolojisiyle iştirak ettiğini gördük. Tezahürat başladığında tezahüratın sonlandırılması için çok çaba harcamamıza rağmen bu tezahürata engel olunamadı.
Kendi gurubuna sahip çıkamayan gurubun içine sızanlarla beraber olup bunu engeleyemiyorsanız bırakın bu işleri sivas tribünleri temizlensin.
Alt 10.02.2014, 13:18   #9
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 813 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben maraton d deydim ve maalesef yigido gençli grubu hem küfürlü tezhüratları hem de şike tezahüratını hep birlikte ve organize bir sekilde yaptılar. onların sayesinde maalesef bizim oralarda eşlik ettiler.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ofozturk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 13:19   #10
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yaptiklari iyi bir sey yok yillardir ayni besteler ayni tezahuratlarbuna ragmen en iyi biziz diye ortada dolasiyorlar normalde birbirlerini yerler simdi ortak bildiri mi yayinliyorsunuz? Bari yaptiginizin arkasinda durun ozur dileyin sorumlulara gereken yapilacak deyin. ozru kabahatinden buyuk diye bir laf var ya hani cuk diye oturuyor buraya. Artik bazi seyleri anlayin sivasspor taraftari kufur kavga ve diger takimlarla sorun istemiyor sadece takimini destekleyip basari elde etmek istemiyor. Gecen sene trabzonu 2-0 yendigimiz mac grup falan yoktu bedavadan girip milletin hakkini gasp eden yoktu tribunler muhtesemdi. biletsiz adamlari iceri alip milletin biletli koltugunu gasp edip bir de takima zarar veriyorsunuz
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı sawyer5892'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basın, bildirisi, ortak