Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anadolu Düşmanlarına Kapak Olsun !!!
Alt 22.02.2014, 23:17   #11
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Anadolu Düşmanlarına Kapak Olsun !!!

Bursa-Rize maçını seyrederken aklıma " biz kadın ve çocuklara oynasak kaç kişi gelir^sorusu geldi. Bursasporu bu yüzden tebrik ediyorum helal olsun işte şehrin tamımına böyle sahip çıkılır. bizde olsa herhalde 1-2 bin seyirciye oynardık.ayrıyetten bursalı bayan ve çocukların tribün kültünü coşkusunu valla biz 4 eylül stadında görmüyoruz. helal olsun bursaya
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2014, 23:22   #12
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.Tribünde 25 kadın çocuk vardı...'..
25 bin olarak düzeltelim ve tebrik edelim başımıza gelmez inşallah ......
Alt 22.02.2014, 23:34   #13
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

O kültürü artik Sivasada yerlestirmeliyiz çocuğundan yaslisina Bursada olduğu gibi kadinina kadar.
Bursa bu konuda gerçekten tebrik edilecek bir şehir.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.02.2014, 23:49   #14
SivasLady
Gast

cok güzel görüntüler olusmus, Sivasspor taraftari olarak ben bile gururlandim
ve tabiki imrendim, darisi bizim bayan taraftarlara
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.02.2014, 23:52   #15
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bursa-Rize maçını seyrederken aklıma " biz kadın ve çocuklara oynasak kaç kişi gelir^sorusu geldi. Bursasporu bu yüzden tebrik ediyorum helal olsun işte şehrin tamımına böyle sahip çıkılır. bizde olsa herhalde 1-2 bin seyirciye oynardık.ayrıyetten bursalı bayan ve çocukların tribün kültünü coşkusunu valla biz 4 eylül stadında görmüyoruz. helal olsun bursaya
Sevgili kardeşim biz her hafta maça gider iken evde olay olur bizim hanım çocuklarımız illa bizde geleceğiz diye..(normal durumlarda)Yemin ediyorum ..Hanımla çok kavgam olmuştur bu konuda...Bursasporluluğu onları görünce daha iyi anlıyorum...Her seferinde onur ve gurur duyuyoruz derken alt başlığındaki anafikirlerden biride bu zaten .Şimdi bize BBB Timsah Arenayı yapıyorlar 47 bin kişi Çokta az kaldı ....Neden bu kapasiteyi yaptıklarını daha iyi anlıyorum.... Sanırım her şeyi düşünerek bu kapasiteyi göz önüne alarak yapıyorlar..Şehrimize sahip çıkalım bu Bursa Sivas Manisa farketmiyor..Anadolu olarak bunu yapalım...Ben Buraada gördüğüm samimiyetin takımınna bağlılığın aynı seviyede Sivasımdada olacağına inanıyorm bu mümkündür mümkün değil isede ilk aday sivastır..Anadolu ateşini yakmak her kente nasip olmaz...Türkiyede ilk kez bu ateşi yakan Sivasspordur...Her şeyin istdiğimiz seviyeye geleceği inancını asla kaybetmeyeceğim ...Sivas halkınada güveniyorum...
Alt 23.02.2014, 00:04   #16
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İmrendim! Tek kelime ile imrendim! Eskiden beri Bursaspor'a karşı sempati ile bakıyor olmamda Bursa'nın Osmanlı başkenti olması, şehrin manevi atmosferinin büyülü etkisi vardı. Ayrıca Bursalıların büyük kısmının şehir kimliğine bilinçli bir şekilde bağlanmış olmaları da sempatimi artırıyor. Bunu anlıyorum.

İnşallah benzer görüntüleri Sivasımızda da görmek nasip olur.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2014, 00:25   #17
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bursa-rize maçını izlemedim ,maça bu kadar kadın ve çocuk taraftar geldiğinide burda yeni öğrendim,öncelikle stada gelen tüm hanım ve çocukları yürekten tebrik etmek istiyorum,açık konuşmak gerekirse kıskanmadım imrenmedim değil,normal haftalarda zaten gençler o stadı dolduruyor,deplasmana kadıköye, olimpiyata bursadan 20 bin kişi geliyor,demekki 75 bin kişilik stad yapılsa bitarafını kadınlara çocuklara sembolik rakamlarla satsalar full dolar,futbol şehri olmak ,şehriyle bütünleşmiş taraftar kitlesi OLMAK millet olmak demek böyle birşey olsa gerek ,böyle görüntüleri sivasda görmek çok zor, hatta imkansız ötesi gibi,adamlara diyorumki la gelin biletinizide ben alıyım şu kasımpaşa maçına gelin yemenizİde ısmarlıyım,yol paranız kaç paraysa onuda veriyim ,dedimde burun kıvırdılar ,böyle milletin olsa nolur olmasa nolur ,tekrardan başta migroarmisin ailesi ve çocukları olmak üzere , ostaddaki bayan ve çocuk timsahları tebrikediyorum HELAL OLSUN
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2014, 00:31   #18
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bursa-rize maçını izlemedim ,maça bu kadar kadın ve çocuk taraftar geldiğinide burda yeni öğrendim,öncelikle stada gelen tüm hanım ve çocukları yürekten tebrik etmek istiyorum,açık konuşmak gerekirse kıskanmadım imrenmedim değil,normal haftalarda zaten gençler o stadı dolduruyor,deplasmana kadıköye, olimpiyata bursadan 20 bin kişi geliyor,demekki 75 bin kişilik stad yapılsa bitarafını kadınlara çocuklara sembolik rakamlarla satsalar full dolar,futbol şehri olmak ,şehriyle bütünleşmiş taraftar kitlesi OLMAK millet olmak demek böyle birşey olsa gerek ,böyle görüntüleri sivasda görmek çok zor, hatta imkansız ötesi gibi,adamlara diyorumki la gelin biletinizide ben alıyım şu kasımpaşa maçına gelin yemenizİde ısmarlıyım,yol paranız kaç paraysa onuda veriyim ,dedimde burun kıvırdılar ,böyle milletin olsa nolur olmasa nolur ,tekrardan başta migroarmisin ailesi ve çocukları olmak üzere , ostaddaki bayan ve çocuk timsahları tebrikediyorum HELAL OLSUN
Sağolun Muammer Abi...Eksik olmayın...
Alt 23.02.2014, 01:02   #19
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili kardeşim biz her hafta maça gider iken evde olay olur bizim hanım çocuklarımız illa bizde geleceğiz diye..(normal durumlarda)Yemin ediyorum ..Hanımla çok kavgam olmuştur bu konuda...Bursasporluluğu onları görünce daha iyi anlıyorum...Her seferinde onur ve gurur duyuyoruz derken alt başlığındaki anafikirlerden biride bu zaten .Şimdi bize BBB Timsah Arenayı yapıyorlar 47 bin kişi Çokta az kaldı ....Neden bu kapasiteyi yaptıklarını daha iyi anlıyorum.... Sanırım her şeyi düşünerek bu kapasiteyi göz önüne alarak yapıyorlar..Şehrimize sahip çıkalım bu Bursa Sivas Manisa farketmiyor..Anadolu olarak bunu yapalım...Ben Buraada gördüğüm samimiyetin takımınna bağlılığın aynı seviyede Sivasımdada olacağına inanıyorm bu mümkündür mümkün değil isede ilk aday sivastır..Anadolu ateşini yakmak her kente nasip olmaz...Türkiyede ilk kez bu ateşi yakan Sivasspordur...Her şeyin istdiğimiz seviyeye geleceği inancını asla kaybetmeyeceğim ...Sivas halkınada güveniyorum...
İyi düşüncelerin için teşekkür ederim ama bizim bursa seviyesine gelmemiz çok çok zor. baksana,istanbulda 1 milyondan fazla sivaslı var,sivassporu havaalanında bir elin parmak sayısı kadar insan karşılamış. onun için helal olsun Bursalıya
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2014, 02:52   #20
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abi cok güzel konulara degindigin için öncelikle tesekkürler. Fakat ben Sivas taraftarının stadı dolduracagını Bursadaki gibi bir atmosfer yaratabileceklerini düsünmüyorum. Herseyden önce biz son 2 sezona kadar örnek taraftar, misafirperver taraftar, centilmen taraftar, olarak gözürken ve bilinirken bizim trübündeki gruplarımız saolsunlar bizi türkiyeye rezil edip durdular. Küfürden baska bir magrifeti olmayan bu insanlar trübünlerden dıslanmadıkları sürece bırakın bayan taraftarı erkek taraftar bile stada gelmez. Malesef üzülerek söylüyorumki biz böyle birseyi hiç bir zaman basaramayacagız.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
anadolu, düşmanlarına, kapak, olsun

Seçenekler Arama
Stil