Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Başkan ve Yönetim
Alt 22.12.2014, 16:44   #11
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Başkan ve Yönetim

Sivasspordan aylık 1.5 milyon Avro kazanmadan gecesi gündüzü çoluğu çocuğu demeden takımının başında olan Futbol aşkı uğruna hapislerde yatan şüphesiz Sivasın yaşayan en delikalı ve en iyi yürekli adamına gereken saygıyı yaşarken mutlaka vermeliyiz.Nasıl ki Muhsin Yazıcıoğlu hayattayken yüzüne bakmayan kimselerin öldükten sonra koyu Muhsin Yazıcıoğlu seveni olduğu gibi bu adamda şuan hala hayattayken büyük saygıya sevgiye layık olduğunu düşünüyorum.Doğanşarlı yiğit Mecnun
Alt 22.12.2014, 19:14   #12
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun baskan bizim icin yani sivasspor icin yapmadigi fedakerlik kalmadi ama yanindaki o yönetim malisef baskanin calisma hayatina uyum saglamaktan cok uzaklar iste hata burada aranmali bir yönetim ileriye dönük calisma sistemine katki yapamiyorsa artik orada degisim zamani gelmistir tez zamanda bu gerceklesmesi lazim burada sunuda unutmamaklazim acaba yönetimdekiler baskana karsi bir lobi faaliyetimi yürütüyorlar ki baskanin bunlara karsi hic sikayet vari bir mesajini duymadik bu konuda hepden suphedeyiz bu konuyu bilen arkadaslarimiz varsa bizi aydinlatirlarsa kendilerine simdiden tesekkür ederiz
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2014, 19:54   #13
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkan ve yönetime sonuna kadar destek vermeye devam edecegiz hoca konusuna gelince bir kan degişimi şart olmuştu carlos tam bir beyefendi ama futbolda acımasız olmak lazım.çok fazla sabırda gereksiz,burhana ümite hakana utaka ya çok fazla sabretti onlarda sagolsun hocanın ayagını kaydırdılar inşallah sergen aynı hataya düşmez oynamıyanı hemen oyundan alır.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2014, 20:00   #14
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspordan aylık 1.5 milyon Avro kazanmadan gecesi gündüzü çoluğu çocuğu demeden takımının başında olan Futbol aşkı uğruna hapislerde yatan şüphesiz Sivasın yaşayan en delikalı ve en iyi yürekli adamına gereken saygıyı yaşarken mutlaka vermeliyiz.Nasıl ki Muhsin Yazıcıoğlu hayattayken yüzüne bakmayan kimselerin öldükten sonra koyu Muhsin Yazıcıoğlu seveni olduğu gibi bu adamda şuan hala hayattayken büyük saygıya sevgiye layık olduğunu düşünüyorum.Doğanşarlı yiğit Mecnun
kardeşim sonuna kadar sana katılıyor ve diyorumki :sivasın iki sevdası vardı birisi m yazıcıoglu digeri sivasspor .muhsinimizi elimizden aldılar ama sivassporumuz emin ellerde başkanımıza sonuna kadar destek olmalı onu hep yüceltmeliyiz.başkanımızın ismini bi şekilde yaşatmalıyız bunu sagken yapabilirsek çok şık olur belediye başkanı güzel bi yere ismini vermeli başkanımızın.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2014, 20:31   #15
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Tabi Mecnun Otyakmazı övüyoruz falan ama Aziz Yıldırım ve Sedat Peker ile olan yakınlığı da son 11 yılda kulübe büyük zarar vermiştir bu yadsınamaz bir gerçek. Şike süreci olsun onun öncesi olsun her Fenerbahçe maçına insanlar şaibeli gözüyle baktılar ve bakmaya devam ediyorlar, süper lige yükseldiğimiz sene Fenerbahçeden aldığımız destek de bunun cabası tabi, hocayı bile Fenerbahçeden almıştık keşke böyle şeyler olmadan süper lige çıkıp yolumuza devam etseydik ama oldu bir kere...
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.12.2014, 22:31   #16
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zaten başkana laf atan yok kızmamızda ki amaç bazı yöneticilerin takımla ilgilenmemesi örnek mehmet oflaz ve diğer bazı yöneticiler böyle olmaz taraftar buna tepki gösteriyor
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2014, 22:40   #17
canimsivas58
Acemi Yiğido

35 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 canimsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mecnun Odykamaz'in Sivasspora yaptigi katkilar tartisilmaz. Fakat bir yönetim sadece baskan'dan olusan bir grup degil.
Mecnun Baskanin en büyük hatasi o gereksiz yönetim kurulunu yillardir yaninda tutmasidir. Kulübün transfere, alt yapiya, magzaya, tesislere yatirmadigi paralari o kisiler catir catir yiyor.

Baskan yardimcilari ve Baskanvekilleri Erdal Sarilar, Mehmet Oflaz, Erkan Bozatli ne ise yariyor? Sivasspor icin ne yaptilar?

Iletisim sorumlusu Ömer Oguzhan Sepet Sivasspor yararina ne yapti?

Stadyum ve Halkla iliskiler Sorumlusu Faruk Tassetten ne yapti? Cimler dogru sulanamadigi icin bircok kez ceza verdik, niye uyarmiyor personelini niye denetlemiyor? Lafa geldigi zaman elestiren taraftari hain ilan etmekten kacinmiyor. Niye görevinin basinda degil?

Lisansli ürünler sorumlusu Erdal Yilmaz varmis birde. 5 yilda bir 10 yeni parca geliyor magzaya, online magza desen evlere senlik. Bu adamin ne isi var yönetim kurulunda, niye Sivasspor üzerinden para kazaniyor? Görevi bana verin, yaptigim isin yaninda karsilik beklemeden daha verimli olurum

Alt yapi sorumlumuz Mehmet Boyraz niye ilgilenmiyor alt yapiyla. Sivasspor paf takimi herzaman gayet basarili bir takim, ama oyuncular a takima kazandirilamiyor. Niye böyle, niye alt yapidan oyuncu cikmiyor diye sorulmuyor bu kisiye??

Bizim yönetimimiz, Mecnun baskan haric hepsi para icin bu mevkilerde. Allah korusun ptt'ye düselim hepsi birakir gider gelir düstügü icin. En zor günlerimizde, mecnun baskan hapisteykene niye hicbiri yoktu ortalikta. Dönemin teknik direktörü Riza Calimbay hem baskanlik, hem yöneticilik hemde hocalik yapti bu takima.

ISTE BU YÜZDEN BENDE YÖNETIM KURULU ISTIFA DIYORUM. Mecnun Baskan yeni bir yönetim kurulu kurarsa amenna basimizin üstünde yeri var, fakat bu yönetimi burada tuttugu sürece onada saygim git gide azaliyor.
________

sonuna kadar katiliyorum, millet okumadan gecmesin diye alinti yaptim
canimsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2014, 18:47   #18
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

istifa etmesi gereken başkan degil yönetim kurulundaki beceriksiz adamların istifa etmesi lazım erdal sarılar faruktaşseten erdal yılmaz mehmet poyraz bu adamlar sivasspora zarardan başka ne vermişlerdir işi gücü taraftarla ugraşmak olan bir zihniyet lisanslı ürünleri elini yüzüne bulaştıran bir zihniyet alt yapdan adam gibi bir futbolcu çıkaramayan bir insan sivassporan çok ticareti düşünen bir ikinci başkan
Cevap: BASKAN VE YÖNETIM
Alt 23.12.2014, 19:58   #19
Djamoka
Yiğido

Djamoka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 246 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Djamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: BASKAN VE YÖNETIM

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Anlamadığınız nokta şu; bizim derdimiz Sivasspor için her türlü fedakarlıkları yapan başkanımızla değil Sivassporumuzdan geçinen para yiyen yönetimledir!!!
Hocam onu anlayacak kapasite nerdeki bunlarda?

Süleyman Hurma yı birçok kişi tanır veya adını bilirdi. Bi yabancı da bir tane Sivasspor yöneticisinin adını söylesinler...
Djamoka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2014, 20:49   #20
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tabi Mecnun Otyakmazı övüyoruz falan ama Aziz Yıldırım ve Sedat Peker ile olan yakınlığı da son 11 yılda kulübe büyük zarar vermiştir bu yadsınamaz bir gerçek. Şike süreci olsun onun öncesi olsun her Fenerbahçe maçına insanlar şaibeli gözüyle baktılar ve bakmaya devam ediyorlar, süper lige yükseldiğimiz sene Fenerbahçeden aldığımız destek de bunun cabası tabi, hocayı bile Fenerbahçeden almıştık keşke böyle şeyler olmadan süper lige çıkıp yolumuza devam etseydik ama oldu bir kere...
adımız çıkmış dokuza inmez sekize bi kere fenerbahçenin arka bahçesi damgası yemişiz

Etiketler
baskan, baŞkan, yönetim

Seçenekler Arama
Stil