Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 23.04.2016, 16:28   #11
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Bugüne kadar iyi gitmiş olabiliriz ama bu sene bu iş bitti, sorumlular sorumluluk alıp derhal bırakmalı artık profesyonel kişilerin takımı yönetmesi lazım ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badof58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.04.2016, 16:37   #12
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 813 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

mesut da mecnun da ve bu duruma kimler düşürdüyse hepsi de defolup gitsin. gelecek haftaki maçta güzel bir protesto sonucu inşallah giderler.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ofozturk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.04.2016, 17:00   #13
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Çok ama çok geç kalinmis bir tepki...hadi son 3-4 sezondur 3.sinif topcularla hem takimi hem taraftari inim inim inletiyosunda bu sezon basi zaten yetersiz olan takima ibrahim akin.batuhan.erkan kas.hakan ozmert.yigit incedemir.orhan gülle gibi isimlerle sezona baslamaktaki hedef ne olabilirki? Arkadaslar kendinizi boşuna üzmeyin maalesef yönetim böyle istedi...al sana takim buyur küme düşür deseler ancak bu kadari yapılırdı..hedef yok.vizyon yok...birde yonetime laf soyletmeyen sanki takim babasinin maliymis gibi davrananlar varya Sivassporun kalici diğerlerinin gidici oldugunu anlayip yonetimi elestirmenin sivasspor la alakali bir durum olmadigini idrak edebilselerdi keşke.küme düşen SİVASSPOR degil Yonetimdir.
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bassguitar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 17:07   #14
izecson_ea
Acemi Yiğido

izecson_ea - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

70 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 izecson_ea Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
asinancetin583 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Matematik bitti diyene kadar desteğe devam eder esas Yiğido. Ben de eleştiri biriktiriyorum ama ne varsa sezon sonu söyleyeceğim. Gün birlik günüdür.!
Sinan bey matematik hesabı bitsede bitmesede gerçek bir yiğido olarak görüyorum kendimi. Ben oynanan oyundan dolayı düştüğümüzü görüyorum o şekilde de belirttim
izecson_ea isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 17:09   #15
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.
Kardesm sozlerine katilmamam mumkun degli ama ve lakin Mecnun baskan Sivasspordan buyuk degildir.
Tamam mecnun baskan ile basarilara imza attik ama simdi mecnun baskan ve yanindaki yoneticiler yuzundende dusuyoruz.
Artik yeni yoneticiler yeni baskan gelmeli.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 17:26   #16
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Mecnun Odyakmaz takıma zarar veriyor.Fenerbahçeli imajını yıkamadı üstüne şikeci imajını edindi.Lige çıktığımız zaman insanların bize sempatisi vardı sempatiyi kaybettik üstüne antipatik olduk.Bunu yaparken bir menfaat elde ettik mi?Hayır tam tersine bu işler bize zarar verdi.Uefa kupasına gidemedik.

Başta başkan olmak üzere yönetimin değişmesi gerekiyor.Olağanüstü kongre kararı alınmalıdır.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı noname87'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 17:26   #17
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.
Hemserim sana göre öyle olabilir ama Sivasspora gönül verenlerin büyük bir bölümü vizyonsuz ve hedefsiz bir yönetim istemiyor artik.ve senin belki aklin ermez ama bu yönetim gelmeden once süper lig kapisina dayanmıştı zaten takim..velevki başarılı oldugu dönemler olmustur ama bu takimi küme düşürme hakki vermez kimseye.basarida alkislananlarin basarisizlikta elestirilmesi kadar doğal bisey yoktur...küme düşen SİVASSPOR degil yönetimdir..selametle.
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı bassguitar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 17:45   #18
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Boşuna kimse heveslenmesin ,bu yönetim ligde kalsakda ,düşşekde gitmez,heleki biz beceremedik sivassporun önünü açmak için istifa ediyoruz dediler diyelim,bu takıma kimse talip malip olmaz,kayyuma kalır kayyum dediğin vali filan,sivasın valisi varmı? adını bilen varmı?belediye başkanı desen sivasla ,Sivaslılıkla alakası olmayan bi garip vatandaş,sivaslıları bilmiyorumda ,beni ne zihniyet olarak nede, bürokrat olarak temsil edecek kalibrede biri değil,kaldıki belediye başkanlıiğını bile beceremiyor , bide Mehmet özhaseki gibi sivassporu el altından destekleyecek öylemi?sivasspora kimse talip olmazsa ,şehrin girişine kocaman harflerle SİVAS DAN ADAM ÇIKMAZ yazılması lazım,bu yönetim takımı kayyumdan aldı ,kayyuma devrederler ,yine sivasdaki çok bilmişler yalvar yakar yönetime destek sözü verir ,yalaka basınında desteğiyle taraftar suçlu bulunur ,yola devam ederler ,beğenen sivassporu tutar ,beğenmeyen tutmaz derler,ustamızın adı hıdır elimizden gelen budur diye yola devam ederler,şahsi kanaatim ,eğer sivasspor tekrar şaşalı günlerine dönecekse,ALLAH canımı al diye yöneticilik yapıp ,nerde küme düşmüş takımda ki oyuncular varsa ,nerde bitik oyuncu varsa takıma dolduran ,hatıra gönüle futbolcu alan,haksızlığa destek olan,taraftarla arasında çok büyük mesafe olan ,taraftarın fikirlerine kulak asmayan ,yöneticiliği angarya olarak gören ,s.. nin ucuyla transfer yapan ,heyacanını kaybetmiş yöneticilerle değil ,heyecanlı,bilgili ,tecrübeli yeni yönetimle olur, benim için mecnun başkan yada başkası farketmiyor ,3 de alacağım yok,5 te vereceğim yok,giden ağam,gelen paşamdır,uzun lafın kısası son 4 yıldır hep düşme korkusunu ensemizde hissetiğimiz halde ders aldık dedikleri halde ,ders almayan bu yönetimden bir cacık olacağını düşünmüyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 18:01   #19
sedohan58
Acemi Yiğido

34 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 sedohan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Düştüğümüzü varsayarsak ve yönetiminde istifa ettiğini düşünelim olacağı şudur ilk sene ptt sonra 3. Lig é kadar gideriz. Kim sahip çıkacak soruyorum size. Mecnun başkana sahip çıkmak gerek ama şu aç sivaslı yöneticileri yanından derhal kovalamalı. Mecnun başkanın yanlışı yok mu var evet ama istifa ettiği an sahipsiz kalırız. Saygılarımla
sedohan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 18:10   #20
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takimi bu hale getiren kim varsa derhal indirilmelidir.
Aksi halde akibetimiz her ligden düsmek olacaktir.!
Soruyorum size, süper lig takimina bu kadroyu kuran yönetim,
Sizce Ptt de nasil bir kadro kurabilir? Ptt de nasil tutabilir?

Eger taraftar olaya el atmazsa bunlar yapistiklari koltugu birakmaz!
Lig bitmeden gereği yapilmali.
Nasil cikacagimizin hesaplari biran once baslamali.

Onun icin önümüzdeki maclarda tepkimizi koyalim!
Ya çıkıp adam gibi planlarini soylesinler,
Ya da o makami biran evvel bosaltsinlar !!!

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm