Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 23.04.2016, 18:13   #21
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 332 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.
Gardaşım hiç kusura bakma fikirlerine saygı duyuyorum ancak. Sın 5 sezondur senin savunduğun bu mantık yüzünden adamlar kendilerini ilah sandılar. Bir takım nasıl kötü yönetilir diye tez hazırlasam Bu yönetimi yazarım. Hiç kimse bulunmaz kumaş değil ve hiç kimse Sivasspor dan büyük değil. Zamanında kayyuma kalmış takımı Osman Başkan aldığı zaman herkes Osman Başkan ne bilir denmişti ama Başkan yüreğini koydu ve 2 lig A gurubuna kadar yükseltti takımı Mecnun başkan mevcut sistemi devam ettirerek takımı hayal bile edemeyeceğimiz seviyelere çıkarttı ama sonuç son bel yıksa 1 sene hariç düşündüreceğiz korkusuyla yatıp kalkıyoruz.
Böyle yönetim olmaz kim gelirse geldin en fazla bu kadar kötü yönetir bu takımı. Ve emin ol Sivasspor sahipsiz kalmaz
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı menesakin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 18:21   #22
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.
Kripto Mecnun da geldi sonunda. Nerelerdeydin reis göremez olduk seni artık savunacak yeni bir şey bulamıyorsun galiba
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 18:25   #23
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Bosuna istifaya davet ediyorsunuz CÜNKÜ
sezon sonu baglasaniz durmazlar, kendileri birakip kacarlar cünkü PTT de para yok, yöneticilerin elleri ceplerine gitmesi gerekecek, o yüzden arkasina bakmadan kacip giderler..
Alt 23.04.2016, 18:53   #24
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 310 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

.............................. .............................. .
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 19:35   #25
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Iyi günde Kötü Günde diye bir anlayış hiç olmadı Sivasta. İkinci ligte bir teknik direktör vardı şimdi Rıza hocanın yanında Bülent hoca. Aciklama isteyen gazetecilere dedi ki Sivas ta her kes teknik direktör. Şimdi bende şu nokta da eleştirime geleyim. Bülent hoca ile iki sene şampiyonluk kovaladık üçüncü sene kötü başladı diye hemen Bülent istifa Bülent istifa sabır diye bir durum yok. Neyse takıma zarar vermesi diye yolladı mecnun başkan. Rıza hoca geldi bence çok başarılı bir hoca gerek transfer komitesi gerçek disiplini ile. Kurumsal bir yapı oluşturabilirdi. Ama yine Sabır yok Rıza istifa istifa. Mecnun başkanın hatası olmadı mı oldu diye mecnun istifa mi hemen. Kötü Günde neden yanında olmayı denemeyiyoruz. Hep beraber yine süper lig için çalışalım demiyoruz. Ben Sivasspor'un kilimli Belediyesispor la Of sporla maç yaptığı günlere dönsün istemiyorum sadece. Bence devir birlik vakti
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı sehrisivas'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 19:57   #26
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence Mecnun Başkan gerçekten herkesin bahsettiği kadar karakterli bir insan ise, bu takımı seneye tekrar Süper Lig'e çıkarır ve öyle istifa eder. Var mı katılan?
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 20:10   #27
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 310 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yönetim acil kongre üye sayını artırıp şirketleşrek şeffaflaşmalı ve istifa etmeli.
sivasspor shoplar artırılıp kurumsallamalı.
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhalif'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.04.2016, 20:14   #28
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkanımız benim gözümde hala büyük başkan ve öyle de devam edecek. Düşeceğiz ilk defa hatalar ve hatalara gozyuma yuma.. yönetim göz yumarken taraftarda ve bil hassa oyuncular uyurken. Baskan tesislesme adina gecen yilarda bir adim atti kimse gormedi. Ve kimse de bilmiyor. Ikincisi memleket meseleleri ve ailesi onu biraz daha bu duruma sevk etti. Eğer gerçekten devam edip edemeyeceğini göreceğiz. Lakin devam ederse pttde rotasyon gidip yeni bir vizyon kazanacağını ve kazandıracağını görebiliyorum.

Ayrıca bir parantez su roll kilikli e deprem yoksun sivassporlulara tavsiyem terbiyesizlik yapmanın kimseye bir şey kazandırdığını ben görmedim. Kendilerini şimdide sezon sonu da edeple terbiye etmeyi öğrensinler. Bıçak sırtı olmak kolay. Saygılarımla.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Yiğidoo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.04.2016, 20:14   #29
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Türkiye liglerin de süper lig de ya da bana en karakterli başkanı söyleyebilir misin soySözen.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 20:25   #30
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mecnun iyi adamdır. ne yapsın forvet dedik gitti bir kamyon para verip yunan gol kralını getirdi adam fiyasko çıktı. orta sahaya adam dedik. gitti bir kamyon para verdi yektayı aldı adam fiyasko çıktı. kaç sezondur 10 sezon başı, 10 sezon ortası oyuncu aldı çoğu fiyasko çıktı. hoca dedik biri gitti biri geldi, bülent başkandan başkası da bizi yaramadı. Rast gitmeyince olmuyor işte. sezon başı 8-10 maç çok iyi oynadığımız halde puan toplayamadık. 3-4 yıldır var bir sıkıntı hep direkten döndük. bu sezon aklımıza gelen gelmeyen herşey bizim aleyhimize. Galiba düşme zamanımız geldi.Çok üzgünüz. Çünkü sivasspor bizim için temel ihtiyaç oldu ekmek gibi su gibi hava gibi.. Eminim mecnun başkan da en az bizim kadar üzülüyordur. Nasıl üzülmesin adam yıllarını hatta ömrünü verdi. belki bilmediğimiz nelere katlandı. Alt lige düşersek de devam bizim için başka seçenek de yok. biz bu takımı süper ligde sevmedik. sivasspor varolduğu sürece bizim için bir şey değişmeyecek. Bizler her zaman sivasımızın sivassporumuzun yanında olacağız.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil