Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Anketimiz: Yönetim istifa kararindan geri döner mi?
Evet, ikna oldum kesinlikle dönmezler kararlarindan 18 33,96%
Küme düsersek dönmezler 12 22,64%
Kümede kalirsak dönerler 23 43,40%
Katılımcı sayısı: 53. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?
Alt 08.05.2016, 01:30   #11
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim en cok takildigim borc hesabi yaparken 1 milyon yoneticilere diye bir laf gecti takim yoneticilerden borc mu aliyor yoksa yoneticilere maas mi odeniyor bilen biri varsa aydinlatsin.

Baskanin birakmasini ben de istemiyorum ancak acikca aday olmayacagim dedi. Yaptigi konusmalardan bazi cikarimlar yapip gelecekleri korkutma demesini aday var diye anlamak saglikli olmaz sonucta illaki biri gelecek. Hakkimizda hayirlisi olsun benim umudum yok artik dustiluk ptt 1.lig planlamasi yapilmali
Ara transfer döneminde 1.5 milyona yakın yönetim kurulundaki yöneticilerden borç alındı diye hatırlıyorum. Muhtemelen onun borcudur..
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 01:30   #12
sedohan58
Acemi Yiğido

34 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 sedohan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim en cok takildigim borc hesabi yaparken 1 milyon yoneticilere diye bir laf gecti takim yoneticilerden borc mu aliyor yoksa yoneticilere maas mi odeniyor bilen biri varsa aydinlatsin.

Baskanin birakmasini ben de istemiyorum ancak acikca aday olmayacagim dedi. Yaptigi konusmalardan bazi cikarimlar yapip gelecekleri korkutma demesini aday var diye anlamak saglikli olmaz sonucta illaki biri gelecek. Hakkimizda hayirlisi olsun benim umudum yok artik dustiluk ptt 1.lig planlamasi yapilmali
Yönetime maaş ödenmiyor. Yonetimdekiler takıma borç para veriyor ve sezon sonu alıyorlar bazen hibe ettikleride oluyor örnek Abdurrahim Albayrak. Bu tarz durumlar her daim her kulüp de oluyor çoğu kez duymusumdur başkanların yada yöneticilerin kulüpten ayrılırken alacaklarından feragat ettiğini. Tabiî ki içinde olmadığımız için hibee mi ediyorlar yoksa kat kat fazlasıyla zaten sezon içinde çıkardıkları için tamah mı etmiyorlar orası muallak. Dürüst yöneticileri tenzih ederim. Saygılarımla
sedohan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 02:20   #13
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mecnun başkan giderse bu kötü günlerimizi dahi ararız inşallah başkanım devam eder ve yarım kalan sevdamız olan şampiyonluğu hep beraber yaşarız
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 07:26   #14
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Basın toplantısının mecnun başkanın aldığı oyuncuları anlatırken bölümünden beri takip ettim,aslında neden burda olduğumuzun açıklamalarıydı bunlar,bu takıma o gereksiz oyuncuların neden,niçin geldiklerini açıklıyordu,başkada söze gerek yok zaten,mertten sol bek,crussantusdan,forvet, tuzlanın bonus kafalısından stoper ,batuhanı adam etme düşüncelerinin,sakatlıktan yeni çıkmış oyuncuları rehabilite etme düşüncelerinin ,sivassporu buralara getirdiğini,kaçyıldan beri küme düşme korkusu yaşadığımızın net açıklamasıydı,aslında o tahtadaki oyuncular bayağı eksikti,toplasan 20 25 futbolcu adı yazılıydı,hani 12 yılı bırakalım,sadece şampiyonluğa oynayan takımın dağıtılmasından sonra alınan ,satılan oyuncuları yazsalar enaz 100 isim yazılırdı,hele birde karşılarına kaça alındıkları ve takıma ne kazandırdıklarıda yazılsaydı da ,bu takımın milyonlarca erosu nasıl haybeden uçup gitmiş,bugün yöneticilere borçlanır hale gelinmiş ,herkes görseydi,şahsen bu isimlerin kimin tarafından alındığı beni ilgilendirmiyor,beni kulübün enaz 40 50 milyon erosunun bu şekilde zarara uğratılması ilgilendiriyor,meselaa rengifoya ne ödendi?oldoniye,abolaya ne ödendi?bunları öğrenemedik,MECNUN başkanı çok gergin,sinirli,pişman,yorgun,b ıkkın,kırgın,sitemli gördüm,haklı olduğu konular da vardı elbet,şehir sivassporun tüm herşeyini atmış üstüne ,maddi yardım yok,siyasi destek yok,stada lafı geçmemiş,taraftar desteğini çekmiş,vsss....bu konularda hak veriyorum,transfer yanlışlıklarını evet beceremedik hata yaptık diye kabullendi,sivassporun başına geçmekten pişman olduğunu,sivasdaki işletme sahiplerine ve işadamlarına kırgın olduğunu,şike sürecnde yaşadıklarının kendisini,yorgun ,bıkkın hale soktuğunu ,transferleride bu nedenle ALLAH canımı al diye yaptıklarını itiraf etti,ben ERDAL SARILAR beyin açıklamalarına takıldım ençok,rodegalla yı açıkladı ,ben demiştim 50 100 bin ero vermemek için rodegallayı kaçırdık diye,adam yollamışta almak için ,Akhisarlı yöneticiler bizden önce davranmış,ayrıca bunu diyenlerede alçak,korkak gibi yakıştırmalar yaptı,başkanda destek verdi,herfırsatta ben yönetimin hakkını verdim,hizmetlerine teşekkür ettim,taraftar olarak istanbulda her 1000 Sivaslı içinde belkide 3.olacak kadar takıma destek oldum,bunları tekrar yazmaya gerek yok,bir taraftar olarak,41 yıldır sivassporu seven tutan,gönül vermiş biri olarak ,aklımın erdiğince belki okurlarda sivassporumuz yanlış yola sokulmaz umuduyla fikirlerimi paylaştım.

Keşke rodegalla olayını okuduğu kadar,bu takımın sol açığı ve forveti olmadan küme düşeceğimizi,karabükten alınan oyuncuların takıma fayda etmiyeceğini bu takımıda küme düşürebileceklerini ,sergenin ömründe takım kurmadığını,sergenle yola devam edilirse takımın risk alacağını yardımcısı kardeşinin yetersiz olduğunu,okanın bu takıma fayda sağlayabilecek kapasitede olmadığını,mesut bakkalın bu takımın hocası olamıyacağını ,batuhana güvenip forvet alınmazsa takımın küme düşebileceğini,ara transferin çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini,bunu en iyi yapan takımın ligde kalıp ,yapamıyan takımın küme düşeceğini yazdığımıda okusaydı da,yada okuyup ona göre hareket etselerdi bugün küme düşmenin en büyük adayı olmazdık.

Bunları dediğimiz için alçak ve korkak olduk maalesef ,kim haklı çıktı artık ,sivasspor taraftarının takdirine bırakıyorum,ayrıca başkan kalsın yönetim değişşin isteğinin başkan tarafından reddedildiğinide gördük,ya hep beraber gideriz,ya hep beraber kalırız mesajı verildi.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2016, 07:55   #15
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Hakkımızda hayırlısı ne ise öyle olsun. Bir hatalar yapıldı ki bu hallere düştük, önemli olan bu hatalardan ders çıkararak, küsmek yerine yapılan hataları telafi etmek için daha çok çalışmak, daha çok gayret etmek düşer. Bir şeyleri bahane edip birakmak kolaycılıkdır ki ben bunu Mecnun başkanım gibi mücadeleci kişiliğe sahip, tuttuğunu koparan bir insana yakıştıramam. Büyük bir ihtimalle aday çıkan olursa bırakacak, olmazsa, takımı sahipsiz bırakmayıp devam edecek kanaatindeyim.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2016, 08:59   #16
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 346 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dün akşam programı takip ettim.

1) Başkan ve ekibini yorgun gördüm hele Erdal bey konuşmaya mecali kalmamış. O konuşurken ben dinlemekten yoruldum.

2) Başkanın isim isim transferleri açıklaması gereksiz bir detaydı dinlerken sıkıldım.

3) Mali konulara değinildi gelir gider dengesini iyi ayarlayan bir yönetim anlayışı olması kazançtı nitekim 12 yıllık başkanlık döneminde sıfıra yakın borç bırakmak Mecnun başkan ve yönetiminin başarılı olduğunun kanıtıdır.

4) Yönetim olsun gazeteciler olsun bu siteyi yakinen takip ettiklerini fark ettim. En azından yazdıklarımız birilerinin kulağına gidiyormuş ikna oldum.

5) Mecnun başkan bir dönem dinlemek istiyor. Dinlenirken bile takımdan kopmayacağının sinyalini verdi.

6) Mecnun başkan devam ederse ekibini fazla dağıtmadan devam edecek anca beraber kanca beraber anlayışı devam ediyor.

7) Bülent Uygun sorusuna duraksayarak cevap verdi muhtemelen bu sezon 2. Bülent Uygun dönemi yaşanabilir.

8) Stadyumun konusu TOKİ yüklenici firmanın eyyam oyunları yüzünden çokta iyi olmayacak gibi.

9) Kayseri deplasmanına taraftar götürmek için organize olunması başkanın ligde kalma umudumun fazla olduğunun göstergesidir.

Aday çıkarmı bilinmez ancak ligde kalırsak belki aday çıkar ligden düşşersek bu kez kimse düşen takıma talip olmaz.

Sonsöz; Mecnun başkan gerçekten de yapılan iftiralara kırılmış ancak Sivasspor uda sahipsiz bırakmaz. Ciddi aday çıkmazsa yine başkanla yola devam ederiz.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı NöOReaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2016, 10:30   #17
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Dün yayini izlemeyen ya da tekrar izlemek isteyen varsa, asigidaki linkten izleyebilirler.

http://www.youtube.com/watch?v=4UH1sLE3jvM
Alt 08.05.2016, 13:09   #18
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

özetle yönetim çok yorulmuş ve körlük olduğunu kabul ediyor başkan yönetimi de kesinlikle dağıtmam biz bir aileyiz diyor.düne kadar mecnun başkanın kalmasını istiyordum ama yanındaki vizyonsuz,yorgun,futboldan anlamayan yöneticileri gördükten sonra gitmeleri herkes için daha faydalı.ancak kalırsa da bülent uygunun geleceğini herkes anladı.açıkcası ikilemde kaldım.sırf bülent hoca için bile kalmalarını istiyorum ama yönetimi görünce de spordan soğuyorum..
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2016, 20:35   #19
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Roberto Carlos'un ilk senesinin devre arasında, iyi atan, güzel tutan iki adam alındığında ve kadro derinliği içinde bir kaç tane gelecek vaat eden adam alınırsa gelecek senelerde iddialı ve hedefli bir takım olacağımızı defalarca kez söyledik, ama borçtan korkuldu hedef küçültüldü..

Hedefi ve bütçeyi 35-36puan için yaparsan o puanları het zaman toplayamazsın.. Kimse hırsız yaftasını kimse için diyemez.. Ama hem Sivasspor başkan ve yönetimi prim yaptı, hemde başkan ve yönetim Sivasspor sayesinde popüler oldular..

Ama şimdi dünkü basın toplantısında popülizm yapılmıştır.. Başarı da tüm övgüleri kabul edilmişse, başarısızlıkta da tüm eleştirileri de sineye çekilmelidir.. Tabiki seviyeli olduğunu sürece..

Erdal Sarılar burada olumsuz eleştiri yapanların delikanlı olmadığını söylüyor.. Yada sosyal medyada yorum eleştiri yapanların.. Ben başta Mecnun Bey'in 7Temmuz sürecinden öncede ve sonrasında da hep müsbet eleştiriler yapan biriyim.. Mecnun Bey yönetiminde ki arkadaşlarına da..

Sırf Başkan ve yönetimi n tüm olumlu icraat ve başarılarında, bu sitede yönetim yalakası yaftasını yediğim çoğu insanlarla burada yönetimin bizim için büyük işler yaptıklarını ifade ettim.. Erdal Sarılar açdın baksın tüm yorumlarıma..

Erdal Sarılar buyursun Ankarada misafirim ılsun, yada ben Sivas'ta olduğum bir gün bir çay ısmarlasın Sivasspor için derdimiz için, fikir alışverişinde bulunalım.. Eksik yönlerimizi bir büyüğümüz olarak o bize söylesin, bizde dertlerimizle beraber dertlenenim..

Burada ki herkesi klavye başında delikanlısı zannetmesin.. İçinde gerçek delikanlılar da vardır..

Herkese selam ve saygılar..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2016, 22:38   #20
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Eger mecnun baskan yaninda bulunan bazi isten anlamayan transfer yapmasini bilmeyen Yöneticilerle yolunu ayirmayacaksa varsin mecnun baskanda biraksin.
Bize artik daha vizyonlu Yöneticiler lazim.
10 yil süper ligteyiz ve bunun sadece 2 si iyi gecti geri kalan 8 sezon hep potada oynadik bu basari degil.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
arkasinda, duracak, istifasinin, yönetim

Seçenekler Arama
Stil