Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 transfer sezonu
Alt 04.10.2015, 22:39   #1371
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 363 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 transfer sezonu

Barrales'e bonservis verilmiş olması lazım çünkü kulübüyle sözleşmesi devam ediyordu ama ne kadar verildiğini söylemiyorlar vergiyi azaltmak için olabilir. 1.5 milyon Euro gerçekten iyi rakam 28 yaşında seneye 29 olacak bu rakam şişirme olabilir.Bizimkilerin bu paraları vermesi imkansız gibi geliyor.Ben Barrales'i beğendim ama çok iyi futbolcu olduğundan değil hava toplarında mücadelesinden dolayı top direk rakibe düşmüyor;rakip takım stoperlerini zorluyor diğer topçularımıza pozisyon yaratıyor.

Kendi görüşüm ;Barrales 1.sınıf değil ama 3.sınıf bir adam da değil orta sırayı hedefleyen takımlarda oynar.Sezon başı 1.sınıf bizi ilk 5'e oynatacak adam istiyorduk maalesef öyle bir adamı alamadık piyasa çok yükseldi.Keşke transferin başında Rıza hoca olsaydı diyorum.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2015, 23:16   #1372
Travis Bickle
Yiğido

Travis Bickle - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 Travis Bickle FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

barrales'ın benım acımdan tek olumlu yönü mücadele gücünün çok yuksek olması rakıp stoperlerı cok yoruyor bunun dısında bir +sını goremedım mersın maçında cok net bır pozisyonu harcamıstı

ben sergenın barralesten verım alabılcegını dusunmuyorum bırde baska hocayla gormek lazım şimdiden asıp kesmek ıcın erken ben bıraz fazla tepkı vermıs olabılırım ama mantıklı dusununce bıraz daha beklemek lazım
Travis Bickle isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Travis Bickle'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.10.2015, 16:37   #1373
rapge
Yiğido

76 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 rapge Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bence Barrales fizik ve hava hakimiyeti açısından iyi, bitiricilik anlamında birşey görmedik daha henüz. Eğerki biz bu adamdan yaratıcı forvet olarak verim almaya çalışırsak iş sıkıntılı. Batuhanı oynat daha iyi oynar. Ama biz bu adamı pivot santrafor oynatıp üzerinede kendi yeteneklerinide kullanarak bir şeyler yapmaya çalışırsak daha verimli olacağını düşünüyorum.
Şu anda birçok kişi katılmayabilir bana fakat biz bu adamın ayağına top atıp hadi birşeyler yap diye beklersek daha çok bekleriz.
Hava toplarındaki hakimiyetini kullanıp uzun atılacak toplarda kanatların ve forvet arkası oynayan oyuncuların içe kat etmesiyle birlikte birçok gol atabiliriz ama bunuda yapmıyoruz.
Sonumuz hayrola..
Alt 08.10.2015, 15:11   #1374
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Beşiktaşta SEZER ÖZTÜRK boşa cıktı hemen ilk yarıdan sonrası için anlaşılabilir. Yarım sezon oynasa faydası olur kanaatindeyim.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.10.2015, 21:33   #1375
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beşiktaşta SEZER ÖZTÜRK boşa cıktı hemen ilk yarıdan sonrası için anlaşılabilir. Yarım sezon oynasa faydası olur kanaatindeyim.
Sezer Öztürk artık pek iş yapmaz bence. Ama uygun bir anlaşma olursa Gökhan Süzen çok iyi adam. İstanbul Belediye'deki halini yakalarsa her takımda iş yapar. Sol beke monte etmeye çalışmasalardı o oyuncuyu belki milli takıma kadar çıkabilirdi.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2015, 00:12   #1376
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
....Bir Sezer eksikti..Eski Sezer olsa hemen alalım diyeceğiz..Ama Sezer kaç yıldır doğru düzenli top oynamadı;İ.Toraman ile kavgasından sonra kendine hiç gelemedi..Bjk onu bir kaç takıma kiraladı ama gittikleri takımlarda maziyi aradı;çünkü eski Sezer in üzerinde yeller esiyor...Sivasspor Yekta yı önce kazansında bize yeter..Yekta bile Sezer den daha fazla oynamasına rağmen geldi geleli takıma bir kuruş katlısı yok..Üstelik son zamanlarda da sakatlık sorunu varmış;ne yaptı da sakatlandı kimse bilmiyor..Onun için bence bu tür kaşarlanmış oyunculardan çok Beykan gibi geleceğe dönük,doymamış ,başarıya aç oyuncular alınırsa sivasspor için daha iyi olur..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.10.2015, 06:24   #1377
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şunu herkes kabul etmeliki,şampiyonluğa oynadığımız 2 sezondan sonraki sezonlarda hep hoca sıkıntısı çektik,hep düşme korkusu yaşadık,çok kıymetli hocalarımızla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık,kalıyoruz,bunun en büyük sebebi transferlerde yapılanyanlışlıklaR , karavanalardır,bitürlü hedefi tutturamadık,tutturamıyoruz,bu takım yılllardır,hasan yurtdur,doğadır,oldonidir,bedn ardır,rengifodur,yasinçakmaktı r,bouazsadır ,daha adını hatırlıyamadığım birçok boş transferlerle ,maalesef taraftarını son 5 6 yıldır çok üzdü ,bunun sebebide,başta her hocanın alınmasını istediği oyuncuların alınmaması ,alınan oyuncularında enson tercih olan oyuncular olm<ası,yönetimin kaliteli oyuncudan ziyade ,keseye uygunmu değilmi ?ona bakaraktan oyuncu transfer etmesidir,mesela ,oldoniyle rengifoya verilen parayla 2 yerine ,kaliteli 1 forvet alınsaydı,meselaa,hakan özmerte,orhan gülleye,yiğite verilen parayla bi holmen gibi adam alınsaydı avrupadan,groseckiden alınan bonservisle ,aynı groseçki gibi sol tarafı uçuracak bi adam alınsaydı ,bugün sivasspor liderdi, yada ensesindeydi liderin,hatalarımızdan ders çıkarıyoruz diyenlerin ders çıkarmadıklarını maalesef görüyor, onların yaptıkları hataların bedelini ,taraftarlar olarak ,üzülerek,saçımızı başımızı yolarak,kahrolarak,maçboyu tırnaklarımızı kemirerek ,sinir küpü,tansiyon hastası olarak ,en nihayetinde trübünde ve tv başında sinir olup küfrederek ödüyoruz,nerde işe yaramıyacak sakat ,kovulmuş,begenilmeyen,ıskarta ya çıkmış,gereksiz adam varsa hemen sivasspora yakıştırma huyundan vazgeçmek lazım.
=+0+0=1 etmiyor .

[/b]
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.11.2015, 00:40   #1378
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yavaş yavaş ara transfer sezonuna doğru gidiyoruz...Dün akşam tv 58 yorumcusu Murat POLAT bu takıma ilk 11 de oynayacak,2 tane golcü olmak üzere 5 tane nokta transfer yapılmalı dedi...Ben 5 taneden vazgeçtim;3 tane ilk 11 de oynayacak oyuncu alsınlar sivasspor kesin ligde kalır....Aklıma hemen Rıza ÇALIMBAY'IN ilk geldiği yıl ara transferde alınan oyuncular geliyor;o yıl Enramo,Navratil,Rada,Grosecki gibi 4 tane ilk 11 oyuncusu alınmış;kale de genç Korcan'a emanet edilmeye başlanmıştı;bu transferler sivassporu 3 yıl boyunca ilk 8 in üzerinde tuttu ;hatta Sivasspor Final grubu oynandığı yıl ilk 5 e bile girmişti...Şu anda da yapılacak iş takımda ilk 11 de direkt oynayacak 3-4 tane iyi oyuncunun takıma dahil edilmesidir..Mümkünse bu oyuncuların yaşı en fazla 28-29 olmalıdır....Defansa kesinlikle 1 oyuncu;bulunabilirse iyi bir sağ bek,orta sahaya iyi bir oyun kurucu(10 numara),Kone eğer ameliyat olursa onun yerine de onun tarzında iyi bir ön libero, 1 tane de iyi bir golcü alınmalıdır....Batuhan kesin gönderilecekse 1 tane daha golcü alınabilir...Kısacası;bu takıma direkt oynayacak en az 4 tane oyuncu alınmalıdır...Alınanacak oyuncular kesinlikle takımında oynayan,sakatlık sorunu olmayan,aynı Atıf,Eneramo,Groseki nin,Navratil'in ilk geldiği sezon gibi oynayacak başarıya aç oyuncular olmalıdır...Bugün Trabzonspordan Medjani'nin ayrıldığı haberleri basında çıktı..Medjani 4 aydır para alamadığı için sözleşmesini feshetmiş diyorlar..Sivasspor eğer alabilirse bu oyuncu sivasspor için iyi bir oyuncu olur..Bu oyuncu hem stoperde hem de ön libero da oynayabilen,ileri çıkıp gol da atabilen bir oyuncu..Geldiğinden beri Trabzonsporda 6 tane de gol atmış...Sivasspor eğer gelirse takıma katkı yapar diye düşünüyorum...Herkes bir şeyler tavsiye ediyor ama sivasporun yapısı,ara transfere bakışı ve transfere ayırdığı bütçe de belli..2-3 yıldır kimlerin adı geçti;yerlerine kimler alındı hepimi biliyoruz..Umarım bu yıl sivaspor Rıza Hoca dönemindeki gibi ara transfere damga vuran takım olur..Takımın durumu malum;bu şartlarda oyuncu alınmayacaksa ne zaman alınacak...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.11.2015, 10:58   #1379
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ara transferde kaliteli oyuncu almak çok zor,ya kovulmuş olacak yada maddi olarak parasını alamadığı için takımdan ayrılmış olacak,rıza hoca ara transferde gerçekten hedefi 12 den vurmuştu,bize almak istediği kuveike 3 yıldır rizeyi ligde tutuyor,okan hocanın transferde öyle tecrübesi yok,oyuncuları kendimi bulacak?yönetimemi diyecek bilmiyoruz,iş yönetime kalırsa umudum hiç yok,bence şimdiden kolları sıvasalar iyi olur,muhsin ertuğraldan afrika kökenli iyi oyuncular tavsiyesi alınabilir,rıza hocadan bile fubolcu tavsiyesi alınabilir,sivassporun eksiklerini futboldan azçok anlayan herkes görüyor,takımın bütçeside önemli elbetteki,ben konenin ve barolesin sezonu kapattığını,ümit ve batuhanında gittiğini varsayarak,2 tane çok hareketli ve süratli ,fizikli,gol atma ustası olan iyi liglerde oynamış 2 tane forvet ,konenin yerine enaz onun kadar oynayacak 1 önlibero,ümitin yerine da costa ,sivok ayarında bi stoper,geçmişte herve tumun pozisyonunda oynayacak forvet arkası 1 oyuncu,güzel şut çekebilen,aklını ve ayağını iyi kullanan,güzel paslar verebilen ,serbest vuruşların çoğunu gol yapabilen 10 numara pozisyonunda oynayan 1 oyuncu ,mutlAka ve mutlaka sol kanatta oynayaCAK enaz grosecki kalitesinde 1 oyuncu alınmalı diyorum,görüldüğü üzere benim futbol görüşüme göre 2 3 oyuncu değil enaz 6 7 oyuncu gerekiyor,olmazsa olmaz transfer ihtiyacımız ise 1 forvet, 1 sol açıkkanat,1 önlibero,1 stoper ,bu 4 mevkiye mutlaka banko oynayacak kaliteli oyuncu gerekiyor,kulübün bütçesi buna müsaitmi bilmiyoruz,bu zor zamanda yönetime sivaslı işadamları ve sponsorların destek olması gerekiyor hersene bu yıl ligde kalalım yeter demekten bıktım,bu transferler sezon başında yapılsaydı şimdi ilk 5 te olurduk,bence enbüyük transferi yönetime yapmak gerekiyor
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.11.2015, 12:46   #1380
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Transfer
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aldım, doğruladı, dogru, iddiaları, listesi, lütfen, mısırlı, sezonu, sivasspor`dan, tarnsferler, teklif, transfer, yapın

Seçenekler Arama
Stil