Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Ağzına Sağlık Mecnun Başkan
Alt 04.03.2014, 17:09   #1
anilolcay
Yiğido

anilolcay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

146 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 anilolcay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Ağzına Sağlık Mecnun Başkan

"Sivasspor bizim onurumuzdur"

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, kentte yayın yapan 3 yerel televizyonun ortak yayınında yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile arasında geçen tartışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Son olayda Hacıosmanoğlu'nun Kulüpler Birliği toplantısında, kendi üslubuyla bazı konuşmalar yaptığını ve bunların kendisini rahatsız ettiğini dile getiren Otyakmaz, "Bu toplantıdaki çıkışları sonrası Hacıosmanoğlu'na o süreçle ilgili bilmedikleri şeyler olduğunu söyledim" diye konuştu.

Otyakmaz, "O dönem, Trabzonspor tarafından buraya birtakım insanların gönderildiği ve bu insanların bizim futbolcularımıza birtakım ahlaksız teklifte bulunduğunu, bunu takım kaptanımızın gelip bana söylediğini, kendilerine gerekli cevabı verdiğimizi anlattım. Bu olayı da o dönem başkan olan Sadri Şener'e bizzat söyledim" dedi.
reklam

Ligde Trabzonspor ile yaptıkları bir maç öncesinde kulüp yönetimiyleyemekte bir araya geldiklerini belirten Otyakmaz, "Bunları o yemekte tekrar ortaya döktük. 'Sizin böyle böyle bir şeyiniz var. Biz bunları mahkemede dile getirmedik. Neticede ben hakim, savcı, polis değilim. Benim dosya toplayıp, milletin aleyhinde bir takım bilgileri toplayıp mahkemeye verecek halim yok. Bunu yapacak bir adam değilim. Tahkikat eksik yapılmış, fazla yapılmış, öyle yapılmış, böyle yapılmış. Ona da girmiyorum. Netice itibariyle siz bu durumdan yırtmış durumdasınız. Bunları Sadri Şener'e öylüyorum ama biz bu işi yapmadığımız halde bu işin içinde olarak sizin taraftarınız karşısında bize karşı bir husumet güdülüyor. Bunun önüne geçmek için birtakım açıklamalar yapın. İki şehir arasında sıkıntı oluyor. Lütfen bu tansiyonu yumuşatıcı bir takım şeyler söyleyin. Yarın bir gün orada, burada bir takım sıkıntılı şeyler olur. Bunlardan dolayı üzüntü duyarız' dedim" diye konuştu.

İbrahim Hacıosmanoğlu'na, katıldığı ilk Kulüpler Birliği toplantısında takındığı üsluptan vazgeçmesi gerektiğini söylediğini belirten Otyakmaz, "Ben de bu konuşmalardan rahatsız olduğumu, bu anlattıklarımı yaşadığımızı kendisine söyledim. Ona rağmen ikinci toplantıda tekrar aynı üslup, aynı kabalıkla konuşunca ben de buna tepki vermek zorunda kaldım. Bana 'açıkla'dedi. 'Ben sana açıkladım. Sen biliyorsun benim ne dediğimi. O kadar temiz, dürüst adamsan buyur sen kendin açıkla. Mecnun başkan bana, böyle böyle, dedi' diye. Ben bunu açıklamam. Bana ne Benim üzerime vazife değil. Ben ispiyoncu değilim. Ben kendime göre bir adamım. Şimdi bunları gelip orada bana söylerse bundan rahatsız olurum. Çünkü o toplantıda sadece kulüp başkanları yok. Bankacılar, avukatlar var. Herkesin içinde gelip bir kulübe bu kadar ileri geri konuşunca aynı dosyanın içinde bizim de ismimiz var. Herkesin gözü bana doğru dönüyor. Ben de bu tepkiyi vermek zorunda kaldım" dedi.

Otyakmaz, "Kendisi de neler olduğunu gayeti iyi biliyor. Sesini kessin, otursun, 'Yarabbi şükür' desin. 'Biz bu işten çok iyi yırttık.' Bıraksınlar bu işleri. Fenerbahçe maçı 4-3 bitmiş. Maçtan sonra İbrahim Hacıosmanoğlu, beni aradın 'Karabük'ten dönüyorum. Üzgünüm, seni takdir ediyorum. Oynadığınız futbolu takdir ediyorum ama elinizden gelen buydu' diyen adam. Neticede beni takdir etmiş bir insansın. Kendi takımları iki defa maç yapmış. İkisinde de yenilmiş" açıklamasında bulundu.

"KENDİLERİ YENSEYDİLER, ŞAMPİYON OLSAYDILAR"
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Bir şike süreci yaşadık. Trabzonlu dostlar, biz Fenerbahçe maçında elimizden gelen en iyi kadroyla topumuzu oynadık. Biz kimseye maç vermedik. Sivasspor bizim onurumuzdur, namusumuzdur. Bunun böyle bilinmesini istiyoruz. Biz çıktık oynadık. Sizin iki defa yenilmiş olduğunuz takıma karşı burada son dakikaya kadar maçı kovaladık. Elimizden geleni yaptık. Kimseyle bir husumetimiz yok. Fenerbahçe maçında elimizden geleni yaptık. Biz ligde 15. sıradaydık. Kendileri lig ikincisi. Kendileri yenseydiler, şampiyon olsaydılar. Elimizden geleni yaptık, şike yapmadık, onursuz insanlar değiliz" şeklinde konuştu.
anilolcay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı anilolcay'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Ağzına Sağlık Mecnun Başkan
Alt 04.03.2014, 18:11   #2
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ağzına Sağlık Mecnun Başkan

Mecnun baskanimiz gercekten cok efendi ama bu Trabzon'un baskani fazla oldu artik.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2014, 18:28   #3
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Mademki Trabzonspor kendi yenemediği takımları bizim yenmemizi istiyor, transfer döneminde biraz maddi katkı yapsınlar iyi oyuncular alalım , Merak etmesinler o zaman kendileride dahil istedikleri her takımı rahat yeneriz
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2014, 18:44   #4
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaşlar başkan bence herşeyi geçiştirdi iyi dinlediyseniz eger.sadece taraftar gurupları konusunda başkana destegim var..haklı ama ara transfer de ki tüm konuşmaları geçiştirdi..saygılar.
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58hayati'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 21:27   #5
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

www.internetspor.com da yorumlarda başkanımıza hakaretler yapılmış ve bunlar yayınlanmış. lütfen tepkisiz kalmayalım bu siteyi şikayet edelim!!! http://spor.internethaber.com/spor/s...si-185845.html
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ağzına, baŞkan, mecnun, sağlık

Seçenekler Arama
Stil