Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Naci SÖNMEZ
Alt 11.10.2013, 14:45   #21
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Naci SÖNMEZ

bizim yaşımız yetmediği için olaylı maçı da sizlerden gazete ve televizyonlardan öğrenmiştik
Büyüğümüz Naci Sönmezin kaçırdığı penaltı sonrası şehri terk etmek zorunda kalmasını da 2004 yılında ulusal bir gazeteden okumuştum siz de paylaşmışsınız zaten o küpürü
Anadolunun bağrı olan bu şehrin maalesef kendi evladımızı en küçük bir kusurunda yerin dibine geçirme huyu var
gerçi atalarına küfretmeyi tarih sayan bir milletiz naci abimizin bu maruz kaldıklarını da bunu düşününce normal karşılıyorum
bu huydan vazgeçmek için hatalarımızdan özür dilemek için bir başlangıç

rakip adana demirsporda da bugün milli takımın başındaki fatih terim de oynuyormuş
eğer o yıl 1. lige çıksaydık belki orada naci sönmez ismini zikredecektik bugün

KADER!
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivaslıadem'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.10.2013, 20:27   #22
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizim yaşımız yetmediği için olaylı maçı da sizlerden gazete ve televizyonlardan öğrenmiştik
Büyüğümüz Naci Sönmezin kaçırdığı penaltı sonrası şehri terk etmek zorunda kalmasını da 2004 yılında ulusal bir gazeteden okumuştum siz de paylaşmışsınız zaten o küpürü
Anadolunun bağrı olan bu şehrin maalesef kendi evladımızı en küçük bir kusurunda yerin dibine geçirme huyu var
gerçi atalarına küfretmeyi tarih sayan bir milletiz naci abimizin bu maruz kaldıklarını da bunu düşününce normal karşılıyorum
bu huydan vazgeçmek için hatalarımızdan özür dilemek için bir başlangıç

rakip adana demirsporda da bugün milli takımın başındaki fatih terim de oynuyormuş
eğer o yıl 1. lige çıksaydık belki orada naci sönmez ismini zikredecektik bugün

KADER!
Naci SÖNMEZ 13 golle o sezon gol KRALI oluyor. Fatih terimde 11 golle ikinci oluyor. Kader ki ne kader bugün tam terside olabilirmiş ama Naci abiye futboluda bırakmıştırız
Alt 15.10.2013, 00:43   #23
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

valla o mektubu okuyunca duygulandım demek yıllardır adama boşa kızmışız resmen iftiraya uğramış bu nasıl bir acıdır yaa...

Hakkını helal et naci abi bize yaşımız itibarıyla ozamanı görmedik ama gıyabende baya kızdık sana kimse çıkıpta gerçekler buddur demedi bu konuyu açan abimizede çok teşekkür ederim.
Alt 15.10.2013, 19:29   #24
06batu58
Yiğido

06batu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI

sivas sporda oynuyan futbolcular hepsi namuslu karekterli ahlaklı futbolcular onun için yiğidolara ve futbolcularımız hakkındaki haberler boşverin boşa kayıp
06batu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2013, 08:21   #25
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne acıdır ki, Naci abimiz milletin gönlünde, Sivas'lının gönlünde aklandığını görmek için çıkıp kendisi açıklama yapmıyor. Halbuki Sivas'lı kadirşinastır Naci bey. Çıkıp bir programda çatır çatır gerçekleri su yüzüne çıkartın.

Biz sizin, o penaltıdan dolayı masum olduğunuza inanıyoruz. Maçın atmosferi nedeniyle başkası da olsa kaçırabilirdi. Kısmet öyleymiş demek lazım. Siz o yüzden kendinizi üzmeyin. Bakın, şimdi yıllarca Lige çıkartmaya çalıştığınız takımımız Süper Ligde ve başarıdan başarıya koşuyor. Bunun temelini sizler attınız, içiniz müsterih olsun, rahat olsun.

O yazdığınız mektup bence tarihe geçecek ve yıllarca Sivasspor Kulübü'nün arşivinde saklanması gereken çok önemli bir kayıt. Deniz bey kardeşimizden ricamız bunu noterden kayıtlı olarak Sivasspor Yönetimi ile görüşüp saklanmasını temin etmektir.

Böylesine güzel bir konuyu da paylaştığı için Deniz kardeşimize de ayrıca teşekkür ediyorum.

Yalnız Deniz beyden bir ricamız daha var. Madem bu kadar güzel işlere imza atıyorsun, bizlerin desteğini de alarak, Sivasspor'a emek vermiş, yıllarca hizmet etmiş kişilere, sayısız defalarca formasını giymiş futbolculara kulüp tarafından (hiç olmazsa maça giriş, organizasyon, yemek ve gezi programlarında ücretsiz faydalanacağı) Bedava Hizmet Kartı verilmesi için yönetimle görüşmeni istiyoruz. Hiç olmazsa bu kişiler Protokol Tribününde bedava geçiş kartlarıyla rahat rahat maçlarını izlesinler, o gururu yaşasınlar. Ahd-e Vefa örneği sergileyelim.

Bunu yaparsan ancak sen yaparsın Deniz bey !.. Site olarak ne gerekiyorsa elimizden geleni yaparız.

.
Bu yazına yorum yapmadan önce Deniz ağabeyimi güzel paylaşımı için kutlar, bu paylaşıma Naci ağabeyin ve mektupta ismini gördüğümüz efsane başkanımız sayın Yıldırım'ın fotolarını gerçekten ama gerçekten bende eklemek isterdim. Elimde bulunan 1200 fotodan bulamıyorum ve eminim ki her ikisininde fotoğrafları bende var. Deniz ağabeyim benim birazda olsa bu konularla ilgilendiğimi netten anlayanlardan biri diye düşünüyorum ve bulur bulmaz ekleyeceğime söz veriyorum. Fotolar konusunda yanılıyorsam da şimdiden herkesten özür dilerim. Bu arada Burak Yıldırım(yğn) ile arkadaş olduğum için efsane başkanımız ve bazı konulardan laflıyoruz sürekli. O dönem Sivasspor'u satan kesinlikle yoktur.

Şimdi yazına yorum yapacak olursam değerli Yalçın ağabeyim...

1-) Naci ağabeyin bu zamana kadar etkili bir açıklaması veya konuşması yok. Çıtırdan pıtırdan açıklamalarıda ben şahsen açıklama olarak görmüyorum. Çıkıp Yiğidoya yakısır şekilde konuşması lazımdı.

2-) Deniz ağabeye gönderilen mektub tabiki önemli. Dediğiniz şekilde korumaya alınabilir. Ancak Naci ağabeyle mevcut yönetimimizde irtibat kurmuş ve irtibat kuracak güce sahiptirler.

3-) Sivasspor'a hizmet yapmış malzemeciler, futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler kesinlikle bedava giriş kartı veya bilet talep edemez ve bunlar adına talep edilemez. Mevcut yönetim ''NE ALABİLİRİZ DEĞİL, NE VEREBİLİRİZ'' anlayışında olan kişi veya kişileri yanında görmek istiyor. Ancak davetiye mümkündür. Bu da bilindiği gibi özel günlerde oluyor veya mevcut yönetimin istediği zaman alacağı karara bağlı.

Yani Deniz ağabey veya sen, ben, o, bu, şu... yönetime bu şekilde gidersek istemiş oluruz. Tekrar bilinmeli ki ''NE ALABİLİRİZ DEĞİL, NE VEREBİLİRİZ'' düşüncesiyle şuan ki yönetimin yanına gidebiliriz. (Arada bazı hatalardan dolayı veya kurallar el veriyorsa yararlananlar olmaktadır)

Deniz ağabey, Yalçın ağabey ve değerli Yiğidolar. Bayramınız mübarek olsun.
Alt 16.10.2013, 23:27   #26
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence bu konuyu yerel kanallarımızın spor proğramlarının da gündemlerine alması ve Naci Sönmez'e hakettiği iadeyi itibarın daha geniş bir kesim önünde dile getirilmesi gerekiyor. Bu, Sivasımızda futbol kültürünün gelişmesi için de bir ileri adım olur.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.10.2013, 08:21   #27
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Naci Ağabey
Artistmisin Ağabey

Bu fotoyu 1 yıl öncede eklemişim diğer açtığım konulara.
Evimde bulunanlar arasında bulamıyorum.

Konu alemdarlar tarafından (17.10.2013 Saat 08:26 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Önemli
alemdarlar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alemdarlar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.10.2013, 13:08   #28
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tarihe ışık tutmak bu olsa gerek. Belki gecikmiş bir açıklama ama yine de güzel oldu bence...

Cümleler arasında dikkatimi çeken şurası oldu.KALECİDEN HARİÇ HER MEVKİDE OYNADIM sözü
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ELLİSEKİZ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2014, 19:21   #29
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Facebook sayfamdanda aynı takım arkadaşları ve sivasspor camiasının düşüncelerini bulabilirsiniz
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Etiketler
naci, sÖnmez

Seçenekler Arama
Stil