Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son sözü futbolcular söyler!
Alt 19.05.2011, 11:38   #11
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Son sözü futbolcular söyler!

bu gece bir rüya gördüm..
sivas-fb maçında saha kenarındayım..
sivasımız ilk yarı 2 tane attı.. maç 2 0 bitti..
karabük trabzon 0 0 berabere kaldı.. şampiyon ts oldu..
buraya kaydediyorum bakalım rüyam çıkacak mı..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda burakkova'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2011, 11:55   #12
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

inşallah bir daha böyle bir saçma maç oynamayız işte iddiasız takım olmanın ne kadar kötü birşey oldıuğu açıkça görünüyor
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 12:50   #13
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
astaravisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yazıya hadi neyse diyelim ama şu son cümle bütün her şeyi berbat etmiş Abdullah abi.

Binlerce kişi dışarıdan Sivas'a gelip ekonomiye katkı sağladı, Sivas'ı daha yakından tanıma fırsatı buldu.
Sivas için önemli olanda bu değimli zaten?

Sivas için önemli olan bu ise biz neyin mücadelesini veriyoruz?

Sivas adını tarihe kazıtmak istiyorsa çelmeyi takıp öyle kazıtmalı. Nasıl ki Denizlisporu unutamıyorlar o misal..
Pardon farz et çelmeyi taktın. Bu defada adın Trabzondan para aldıya çıkmayacakmı? Hiç bir iddiası olmadan Sivasspor neden böyle oynadı denmeyecekmi? Sahi şimdi Denizli nerde? Ben sadece ve sadece Sivassporluyum kombine çıktı çıkalı kombinemi alırım daha öncede biletimi alır maça giderdim. 4 büyüklerin hespi brbirinden şikecii ve ne zman ne yapacakalrı belli olmayan takımlar. Biz şampiyonluğa oynarken 3-4 hafta önce hakemleri gündeme getiren Trabzondu en büyük çelme takmak isteyende Trabzondu. Hatta ilkk yarı alaya alanda trabzondu. önce 3 büyüklerden nefter ediyroum bunlardan ileride trabzon ve kayseriden nefret ediyorum hepsi birbirinden kalleşler
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 13:29   #14
mm1970
Acemi Yiğido

61 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 mm1970 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Son sözü futbolcular söyler!
2011-05-19

Abdullah YİĞİT spor@hurdogan.com

Çarşıda-pazarda her yerde Sivasspor-Fenerbahçe maçı konuşuluyor. Bu konuşmalar Pazar gününe kadar artarak ta devam edeceğe benziyor. Özellikle Sivas esnafı ellerini ovuşturarak maça bir-iki gün kala Sivas'a gelecek olan rakip takımın taraftarlarını bekliyor. Bu maçla ilgili herkes kendine göre yorumlar yapıp, senaryolar yazıp çiziyor. Kimisine göre, Fenerbahçe maçı yüzde yüz kazanıp şampiyon olur, kimisi “ Biz yenelim de şampiyon kim olursa olsun” diyor, kimiside, Sivaslı'lar için ayrılan maraton tribünü biletlerinin pahalılığından yakınıyor. Tabi herkesin görüşüne saygı duymak gerekir. Ancak ortada birde gerçekler var. Şunu bütün samimiyetimle söylüyorum, asıl bu işin kahramanları Sivassporlu futbolcular, Sivaslı'nın büyük bir bölümünün düşündüğünden farklı düşünüyor. Onların gündeminde tek bir konu var, o da maçı kazanmak. Önceki gün antrenman öncesi bazı futbolcularla bire bir görüşmem oldu ve hepsinin söylediği tek bir şey var “ Çıkıp normal futbolumuzu oynayacağız, biz kazanmak için mücadele edeceğiz, sonuç ne olur onu bilemeyiz, ama biz kazanmak için çıkacağız”.
Burada asıl olan vatandaşın ne düşündüğü değil, futbolcuların ne düşündüğüdür, çünkü sonuçta onlar çıkıp mücadele verecek.
Birkaç gündür bu konudaki düşüncelerimi yazdım ama bir defa daha belirtmem gerekirse şunu söyleyebilirim. Sivasspor, ne Trabzonlu'ların dediği gibi maça asılmazlık edecek, nede macera arayacak. Bundan önce bu takımlara karşı nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynayacak. Önceki gün Rıza hoca futbolcularla toplantıya girerken kendisine toplantının konusunu sordum. Rıza hoca, futbolculara bir kez daha sorumluluklarını hatırlatıp ona göre oynamaları gerektiğini hatırlatacağını söyledi. Zaten Sivasspor'a yakışanda budur. Ben bir konunun özellikle altını bir kez daha çizmekte yarar görüyorum. Pazar günü muhtemelen maraton tribününde Sivasspor'la Fenerbahçe taraftarı yan yana maç izleyecek. Maçın gidişatına göre bazı sataşmalar olabilir. Aman dikkat diyorum. Çünkü böyle durumlarda bazen bir kıvılcım bile koskoca stadı bir birine katmaya yeter. Akıllı olalım, ilerisini düşünelim, tahriklere kapılmadan maçımızı izleyelim. Sivaslı olarak biz şunun keyfini çıkaralım. Binlerce kişi dışarıdan Sivas'a gelip ekonomiye katkı sağladı, Sivas'ı daha yakından tanıma fırsatı buldu.
Sivas için önemli olanda bu değimli zaten?

Hürdoğan
sevgili kardeşim söyleyecek bir şey yok fener şampiyon bunu sende bende herkeste biliyor..
zaten fenerbahçe rahar rahat şampiyonluğunu kutlasın diye o kadar bilet verilmedimi bunun geçmişte örneği varsa söyle..denizli fener maçında sadece kale arkasına alındı fener taraftarı..ve gs şampiyon oldu fazla söze gerek yok fenerbahçenin şampiyonluğunu şimdiden kutlarım...

Murat MERT
mm1970 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
futbolcular, söyler, sözü

Seçenekler Arama
Stil