Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeniçeriler Grubu Basın Açıklaması
Alt 04.07.2011, 13:36   #11
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yeniçeriler Grubu Basın Açıklaması

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ARKADAŞLAR BANA KIZMAYIN SİZLERİN FENER SİVAS MAÇINDAN SONRAKİ YAPTIĞINIZ YORUMNLARI ÇOK İYİ BİLİYORUM BAŞKAN HAKKINDAKİ YAZILARINIZI TRİBÜNDEN ÇEKİLMELERİNİZİ FALAN EEEEEEE BUNDAN SONRA NE BEKLİYORSUNUZ İŞTE İSTEDİĞİNİZ OLDU BOŞUNA BASIN AÇIKLAMASI YAPIP KENDİNİZİ AKLAMAYIN BURADA HEPİNİZE DEMİYORUM FAKAT İÇİNİZDEN ÖLE CAHİL AKILSIZ YORUMLAR YAPANLAR OLDUKİ BAŞKANIN FENER MAÇINI SATTIĞINI BİLE İDDA EDEN KENDİNİ BİLMEZLERİN OLDUĞUNU GEÇMİŞTEKİ YAZILARDAN ÇIKARABİLİRSİNİZ BU MEMLKETİN ÖP ÖZ ÇOCUKLARI BİLE BAŞKAN HAKKINDA OLUR OLMAZ YOK ŞİKE YOK FENERE MAÇ SATTI DİYE GÜNLERCE BU SİTEDE YORUM YAPARSA OLACAĞIDA BUDUR İŞTE

aynen katılıyorum... şimdi çıkmış destekten birlikten bahsediyorsunuz...o zamanlar herkesten çok yeniçeriler ve yiğidogençlik değil miydi başkana kulube demediğini bırakmayan??? herkesten çok yok fenere yalakalık yaptılar yok maçı satarlar deyip durdunuz şimdi çıkmış hiçbi,şey olmamış gibi yeniden gündeme gelmeye çalışıyorsunuz...bu desteğinizi keşke her zaman verseydiniz ve tribünlerden ya da destekten kaçmasaydınız..
Alt 04.07.2011, 13:37   #12
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ARKADAŞLAR BANA KIZMAYIN SİZLERİN FENER SİVAS MAÇINDAN SONRAKİ YAPTIĞINIZ YORUMNLARI ÇOK İYİ BİLİYORUM BAŞKAN HAKKINDAKİ YAZILARINIZI TRİBÜNDEN ÇEKİLMELERİNİZİ FALAN EEEEEEE BUNDAN SONRA NE BEKLİYORSUNUZ İŞTE İSTEDİĞİNİZ OLDU BOŞUNA BASIN AÇIKLAMASI YAPIP KENDİNİZİ AKLAMAYIN BURADA HEPİNİZE DEMİYORUM FAKAT İÇİNİZDEN ÖLE CAHİL AKILSIZ YORUMLAR YAPANLAR OLDUKİ BAŞKANIN FENER MAÇINI SATTIĞINI BİLE İDDA EDEN KENDİNİ BİLMEZLERİN OLDUĞUNU GEÇMİŞTEKİ YAZILARDAN ÇIKARABİLİRSİNİZ BU MEMLKETİN ÖP ÖZ ÇOCUKLARI BİLE BAŞKAN HAKKINDA OLUR OLMAZ YOK ŞİKE YOK FENERE MAÇ SATTI DİYE GÜNLERCE BU SİTEDE YORUM YAPARSA OLACAĞIDA BUDUR İŞTE
Söz konusu Kulübün adının şike olaylarına karışmasıdır...Mecnun otyakmazın bu kulübe yaptıkları aşikardır yaşattıkları hep aklımızda kalacaktır...Tribünden çekilmişsek stadın fenere verilmesi nedeniyledir...Şike kapsamında sonuca göre tekrar tavır alacağız sen merak etme amca.Şike varsa eğer kanıtlanırs kim olursa olsun o yönetim ayakta kalamaz..Yoksa da kimse Sivasspor Camia sına böyle çirkin bir suçlama atamaz.zaten okursan Mecnun başkanla ilgili yazılan kısmı anlarsınız ne demek istemediğimizi ama alışmışsınız diğerleri gibi çamur at izi kalsın misali...
Kimsenin şahsi görüşü grubumuzu bağlayamaz bilmem anlatabiliyormuyum ?
Bu Konuda velibircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.07.2011, 13:41   #13
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aynen katılıyorum... şimdi çıkmış destekten birlikten bahsediyorsunuz...o zamanlar herkesten çok yeniçeriler ve yiğidogençlik değil miydi başkana kulube demediğini bırakmayan??? herkesten çok yok fenere yalakalık yaptılar yok maçı satarlar deyip durdunuz şimdi çıkmış hiçbi,şey olmamış gibi yeniden gündeme gelmeye çalışıyorsunuz...bu desteğinizi keşke her zaman verseydiniz ve tribünlerden ya da destekten kaçmasaydınız..

hahaha merak etme Hiçbir sivassporlunun bile olmadığı Korkup gidemediği deplasmanlarda biz vardık...Biz televizyondan taraftar olmadık hiçbir zaman sizi bilemeyiz...son maçta da içerde olan bir avuç Sivasspor taraftarının da büyük kısmı bizdik sizler varmıydınız acaba ?

Tekrar söyleyim bazı grup üyelerinin yönetime olan tepkileri grubumuzu bağlamaz biz diktamıyız millete baskı yapalım düsüncelerini bastıralım.ORtada Sivassporumuzu zan altında bırakıcak bir durum varsa herne olursa olsun sizlerden önce Buna tepkiyi biz gösteririz...Tribünden çekildik diye Sivasspor kimliğimizi rafa kaldırmadık !
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.07.2011, 14:05   #14
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yeniçerilerin ve digerlerinin ss fb maçından sonraki çıkışları ne kadar yanlışsa şimdiki açıklamalarıda o kadar dogru bir harekettir.ben demiştim çok sürmez yuvaya dönersiniz diye işte döndünüz.çünkü sivasspor sevgisi agır bastı.kaldıki başkanımız gerçek delikanlı bir insandır şike filan yapmaz yapmamıştır.potnos rumlarının tezgahıdır ama başlarına patlıyacaktır.hep beraber sonuçları bekliyecegiz.bu anlamlı açıklaması için yeniçerileri kutluyorum.bazı üyeleri ile çok takıştık ama herkesin kendine göre dogruları vardı.şimdi birlik ve destek zamanıdır.tüm yigidolar tek vücut bu işinde üstesinden geliriz evelallah.sagolun yeniçeriler sagolun yigidolar....
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.07.2011, 16:25   #15
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

suçsuz olmaları dileğiyle
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 16:36   #16
PoTt!
Yiğido

PoTt! - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 PoTt! Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yeniçerilerin ve digerlerinin ss fb maçından sonraki çıkışları ne kadar yanlışsa şimdiki açıklamalarıda o kadar dogru bir harekettir.ben demiştim çok sürmez yuvaya dönersiniz diye işte döndünüz.çünkü sivasspor sevgisi agır bastı.kaldıki başkanımız gerçek delikanlı bir insandır şike filan yapmaz yapmamıştır.potnos rumlarının tezgahıdır ama başlarına patlıyacaktır.hep beraber sonuçları bekliyecegiz.bu anlamlı açıklaması için yeniçerileri kutluyorum.bazı üyeleri ile çok takıştık ama herkesin kendine göre dogruları vardı.şimdi birlik ve destek zamanıdır.tüm yigidolar tek vücut bu işinde üstesinden geliriz evelallah.sagolun yeniçeriler sagolun yigidolar....
biz hala haklıyız verdiğimiz kararın arkasındayız 2 konuyu birbirine karıştırmayın bundan önce ki yorumlarımı da iyi okuyun başkana istifa et diye bişey demedik. Burda Sivasspor'un ve Sivas şehrinin kaderi var o yüzden bu konu hakkında acıklama yaptık.Türk futbolunun temizlenmesi icin tüm kirli eller futbolun üstünden ceker ellerini inşallah yargı makamına güveniyoruz...
Alt 04.07.2011, 17:35   #17
PoTt!
Yiğido

PoTt! - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 PoTt! Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

beyler şunu kafanıza sokun dönmedik biz tribüne kararımız hala aynı sadece konu hakkınd fikrimizi söyledik
Alt 04.07.2011, 17:59   #18
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1014 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI

bazı kişiler öyle anlamasız oluyorki şaşırıyorum bizim yaptığımız son 2 açıklamayı bir okuyun ondan sonra yorum yapın biz tribünden çekilirken başkan şike yaptı diye falan çekilmedik stadı verdi şehri fenerlilere esir etti pankartlarımız tribünden indirildi sivas gol atınca sevinen taraftarımız dışarı atıldı bunlara tepki olarak çekildik şimdiki durum ise ne başkanla ilgili ne yönetimle şanlı tarihimize leke sürülmeye çalışılıyor buna asla müsade etmeyiz çünki biz SADECE SİVASSPORLUYUZ ama siz tribünden çekilirken yaptığımız açıklamayı başkan şike yaptı tribünden çekiliyoruz şu anki açıklamamızıda başkanın arkasındayız tribüne döndük diye anlamışsınız biz tribüne dönmedik ama sivassporluluğumuzdan da birşey kaybetmedik grubu kötülemek amacıyla yorum atmayın artık şu kötü günde şanlı tarihimize leke sürmeye çalışanlara kaşı birlik olalım
Alt 04.07.2011, 20:15   #19
58 memo
Tecrübeli Yiğido

58 memo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 memo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

yeniçerilerin yaptığı bu basın açıklamasından medyanın haberi varmı?
önemli olan medyanın duyması çünkü medyaya ulaşması daha çok ilgi çeker,
internet sitelerinde de yayınlanmışsa çok iyi olur
ayrıca geçmişi kurcalayıp tartışmanın bir anlamı yok
gün birlik ve beraberlik günüdür..
58 memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 20:36   #20
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bu sivasspor taraftar gruplari neden cekildi ? bir seye mi kizdiniz tam olarak bilemiyorum

ve insallah geri donecekler mi ? lutfen biraz beni bilgilendirin

ben sivasta yasasam sivassporun antrenmanlarina bile giderim biraz meleketinizin takiminin degerini bilin biz avrupadayiz sivasin bir macina gitmek icin can atiyoruz

Etiketler
açıklaması, basın, grubu, yeniçeriler

Seçenekler Arama
Stil