Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeniçeriler Grubu Basın Açıklaması
Alt 05.07.2011, 18:12   #31
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeniçeriler Grubu Basın Açıklaması

Alıntı:
hasanpolat44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

takımı düşürürlerse büyük başkan diyecek misiniz yine...

Sivasspor luyuz diyorsunuz ama Sivasspor un şike iddiaları ile andıranlarla neredeyse gurur duyuyoruz diyeceksiniz çok yazık çook..

Sivasspor her şahıstan üstündür bunu unutmayın gerçek Sivassporlu kardeşlerim..
Seni küçükken 3 kere havaya atıp 2 kere mi tuttular...Yada kafan mı iyi yazarken ??
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.07.2011, 00:27   #32
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

YENİÇERİLER grubu küçük bir grup değil.Azınlık zannetmeyin.Hayat şartı nedeniyle göç edenler arasında Yeniçeriler grubuna bağlı kardeşlerimiz var.Şuan ki düzen içinde bulunan kardeşlerimiz Sivas'tan bu davayı sürdürmeye ve duyurmaya çalışıyor.Ancak şuan bu davayı sürdürmeye çalışan kardeşlerimiz çok ağır laflara mahrum kalıyorlar.Üzülüyoruz ve bu durumun karşısına çıkamıyoruz.

YENİÇERİ GRUBU

1992liler hatırlar.Bulabilirsem o güzel günlerin fotolarını atacağım.Çok rahattılar 1992liler.1993lüler,1994lüler, 1995liler,1996lılar,1997liler, 1998liler,1999lular,2000liler, 2001liler,2002liler ÇOK RAHATTILAR ve ŞEKİL YAPABİLENE HELAL OLSUN DERDİM BEn O ZAMANLAR. Şekili bırak herkes Yeniçeri olamazdı o zamanlar.Yeri gelmişken belirteyim..Grup 1995 yılında çıkışa geçmiştir.(tanınma diyelim)

2003lüler,2004lüler,2005liler, 2006lılar,2007liler,2008liler, 2009lular,2010lular,2011liler de gördü bu grubu.Şahsen bende gördüm bu zamana kadar.Kavgasını,gürültüsünü,da ğılışını,ara verişini v.s... Ama 2003 yılından itibaren canı sıkılan,anasıyla babasıyla kavga eden,kız arkadaşından tekme yiyen,işyerinde kariyer sahibi olamayan... kişiler kime patlamalıyım der gibi YENİÇERİ grubunu buldular.Her gelen laf sokuyor.Yeniçeriler grubunun yanında olmamış şeklini şamalini bilmez ama bilir gibi rol yapar laf sokar bu insanlar.Yav birde tribünlerde omuz verdiklerini söylerler. HAK ETMİYOR BUNLARI YENİÇERİLER.Lütfen her platformda Yeniçeriler grubu hakkında yorum yaparken burnunuzu uzatmayınız. Takip edenlerimiz çok var.Sivasspor ve taraftarları cacık değil.Sempati duyanı,ilgileneni var dışımızda olupta...Yeniçeriyi değil kendinizi düşürürsünüz kucağa.Unutmayınız...

Gelelim hemen sonuçla beraber bu konuya. Bu konuyu boşver her konuya.
Sivasspor.com sitesinden gurbette olduğum için grup ve gruplarımızı takip ederim.Yeniçerilere çok yakınım.Şuan bilmem kim var.Ama mesut kardeşimizi takip ederim yazılarından çevresinden..Dedikya göç edenleri.Bende varım göç edenler arasında..Kalpten bağlıyız ama.Anlatılmaz yaşanır.Biri gider biri kalır.

Burada konu veya konular açılıyor. Mesela Veli adlı taraftar konu açtı. Nemi yaşandı konusunda:

Resim paylaşıyor.Biz şu maçta bu maçta bunu yaptık diyor.Bakıyoruz konunun gidişatına ve durum vahim. Yeniçeriler 2004 de böyleydi şöyleydi.Yav kardeşim konu 2011 in konusu.Ne alaka 2004 den.Neden veli ve arkadaşlarını üzüyorsun.

Armağan adlı üye konu açıyor.Nemi yaşandı konusunda:

Duyuru yayınlıyor.Buluşacağız diyor.Konuya iştirak edmesi lazımken site üyesinin veya üyelerinin hemen yav 2001 yılında ben şunu gördüm bunu gördüm.Gelmem. Hadi ordan diyor.Yav kardeşim konuyu adam 2009 da açmış.Ne alaka 2001e niye geri döndün.Neden armağan ve arkadaşlarını üzüyorsun.

Evet.. Yeniçeriler grubunun forumu belli.Yeniçeriler delikanlıdır.Açsalardı forum başlığı çekinmezlerdi cevaplamaktan.Ama malum konudan başka konulara gidilmesi çıldırtır adamı. Bakıyorum şuan ki konuya yine uçanlar var.

Yeniçeriler tribünlerden çekildiğini açıklarken stadın Fenere full verilmesi yüzündendir.Bunu anlayamamış bazı arkadaşlar.

Gelelim bulunduğumuz sayfadaki açıklamaya:
Şike konusunda da sonuca göre tavır alınacağı ama şuan ki düşünceleri belirtiliyor grubun açıklamada.Yav biraz düzgün okuyun yani.

ALLAHINIZ KİTABINIZI SEVİYORSANIZ ŞAHSEN SESLENMEK İSTİYORUM YENİÇERİ DÜŞMANLARINA VE ELEŞTİRENLERE.BAKIN ŞAHSEN DİYORUM.

ALLAH BELANIZI VERSİN!!!
BUYRUN DÜZENE DAHİL OLUN.ORADA KARŞILAŞALIM.

Özür Dilerim...Duyarlı forumculardan...

Aykutları Vuralları özledim.. Erenleri özledim...Ama davanın şuan ki sahipçi gençleri yıkacak sizleri...YIKILACAKSINIZ.
Üzmeyin artık kimseyi...

Konu alemdarlar tarafından (29.07.2011 Saat 00:46 ) değiştirilmiştir..
alemdarlar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alemdarlar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.07.2011, 00:53   #33
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yeniçeriler Grubunun Basın Açıklamasını saygıyla karşılıyor, bu kadar net ve anlaşılır bir yazı yayınladıkları için, biraz geçte olsa teşekkür ediyorum.
Alt 29.07.2011, 01:06   #34
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uzun zamandır bu sitede bu kadar kaliteli bir yazı okumamıştım...Ağzına yüreğine sağlık alemdar...Bu sitede böyle insanları görmek de varmış...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
açıklaması, basın, grubu, yeniçeriler

Seçenekler Arama
Stil