Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Yeter Artık, Sesimizi Çıkartalım
Alt 19.12.2011, 22:23   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Yeter Artık, Sesimizi Çıkartalım

Özellikle bu sezon Sivasspor'un yaşadığı hakem faciaları ayyuka çıktı ama bundan kimsenin haberi yok. Neden? Çünkü sağolsun Yönetim, Yerel Basın, Yerel Tv'ler, Kamu Yönetimi, Bakanımız, Milletvekillerimiz sesini çıkartmadığı için meydanı boş bulan Federasyon, MHK ve hakem bozuntuları ortalıkta cirit atıp, meklerimizi, puanlarımızı, geleceğimizi ve şehrimizin talihini çalıyorlar. YETER ARTIK, YETERRR !..

Tüm taraftarlardan ricam, bu sitede bir kardeşimizin söylediği gibi Çarşamba gecesi Samsunspor maçında tribünleri dolduralım ve herkes yanında bir tabaka SİYAH KARTON ve 1/4 tabaka KIRMIZI KARTON götürsün. Maç başlarken tüm tribünler SİMSİYAH olsun. Olsun ki, yaşattıkları matemi ve hüznü MHK'nın ve hakemlerin suratına vuralım.

58.dakika da ise KIRMIZI KARTLARI göstererek hakemleri mecazi anlamda dışarı atalım.

Arkadaşlar hepinizi terbiye sınırları içerisinde, fairplay çerçevesinde PROTESTO ETMEYE DAVET EDİYORUM. Biz YİĞİDO'yuz bize küfür, kavga yakışmaz ama adabınca protesto edebiliriz. Herkesin bu konuda duyarlı olmasını ve bu çağrıyı kulak ardı etmemesini diliyorum.

.
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yeter Artık, Sesimizi Çıkartalım
Alt 19.12.2011, 22:36   #2
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Yeter Artık, Sesimizi Çıkartalım

hakemlerin gozu kararmıs at gozluklerını çıkarsınlar,her hafta bıktık hakem hatalarını tartışmaktan,artık tel orguler bıle taraftarı zapt edemıyecek
Alt 19.12.2011, 23:17   #3
babayavuz
Yiğido

babayavuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 212 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 babayavuz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Özellikle bu sezon Sivasspor'un yaşadığı hakem faciaları ayyuka çıktı ama bundan kimsenin haberi yok. Neden? Çünkü sağolsun Yönetim, Yerel Basın, Yerel Tv'ler, Kamu Yönetimi, Bakanımız, Milletvekillerimiz sesini çıkartmadığı için meydanı boş bulan Federasyon, MHK ve hakem bozuntuları ortalıkta cirit atıp, meklerimizi, puanlarımızı, geleceğimizi ve şehrimizin talihini çalıyorlar. YETER ARTIK, YETERRR !..

Tüm taraftarlardan ricam, bu sitede bir kardeşimizin söylediği gibi Çarşamba gecesi Samsunspor maçında tribünleri dolduralım ve herkes yanında bir tabaka SİYAH KARTON ve 1/4 tabaka KIRMIZI KARTON götürsün. Maç başlarken tüm tribünler SİMSİYAH olsun. Olsun ki, yaşattıkları matemi ve hüznü MHK'nın ve hakemlerin suratına vuralım.

58.dakika da ise KIRMIZI KARTLARI göstererek hakemleri mecazi anlamda dışarı atalım.

Arkadaşlar hepinizi terbiye sınırları içerisinde, fairplay çerçevesinde PROTESTO ETMEYE DAVET EDİYORUM. Biz YİĞİDO'yuz bize küfür, kavga yakışmaz ama adabınca protesto edebiliriz. Herkesin bu konuda duyarlı olmasını ve bu çağrıyı kulak ardı etmemesini diliyorum.
sonuna kadar katılıyorum vede yapılacak olan en doğru hareket olarak görüyorum bunlara tepkimizi göstermesek bvaşımızı daha çok ağrıtırlar gerektiği şekilde tepkizi gösterelim vede stadımızı hınca hınç dolduralım hem sivassporumuza destek olalım hemde protestomuzu yapalım
babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2011, 23:55   #4
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

abi dediklerinin hepsine katılıyorum...yalnız böyle organize bir hareketi bütünlük içinde yapabilir miyiz dersen bu beni biraz düşündüüryor işte...öncelikle anasayfamızda hakemlere kırmızı kart gösteren veya kapkara bir giriş fonuyla tepkimizi dile getiren birşeyler yapılmalı ve büyük bir başlıkla tüm taraftarlar hakemleri protestoya çağrılmalıdır diye düşünüyorum...taraftar grupları da bu konuya duyarsız kalmamalı...
Alt 20.12.2011, 01:02   #5
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Hakem hatalarının Sivasspor maçlarıda gördüm evet bu doğru.Ama oynan bütün maçlarda bu herhangi bir takım alehine olabiliyor.Her hafta hakemler hakkında sıkıntı görüyorum.Bir kardeşim bana bunun sebebini söyleyebilirmi.Bu hakemler neden Sivasspora karşı bu tutum içerisinde..Bütün hakemlerin Sivassporla bir sıkıntısımı var.İnanın bunu anlayabilmiş değilim...
Alt 20.12.2011, 04:44   #6
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

maç başlarken sessiz bir şekilde durup siyah kartonları açma fikri çok iyi....özellikle maraton full siyah olursa, çok iyi olur..ama bu işe yönetimin el atması lazım...her koltuğa siyah karton koyarlar çok iyi olur...yoksa biz getirirsek o iş yarım kalır...
Alt 20.12.2011, 07:17   #7
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

.
MARKUS “Penaltı ve kırmızı kart olmalıydı”

Sivasspor’un Olimpiyat stadında oynadığı ve Büyükşehir’le 1-1 kaldığı maça hatalarıyla damgasını vuran hakem Hüseyin Sabancı yayıncı kuruluş tarafından da eleştirildi. Hakem Sabancı’nın oyuna direkt etki ettiğini, Erman’a arkadan yapılan hareketin net ve tartışmasız penaltı olduğunu söyleyen eski hakem ve lig tv yorumcusu Markus Merk “ Çok net biçimde Erman arkadan çekiliyor,net biçimde penaltı,yüzde yüz penaltı verilmeliydi. Kaleci Hasagiç’te bariz gol şansını ceza sahası dışında eliyle önlüyor, onunda kırmızı kart görmesi gerekirdi. Ben hayatımda böyle bir pozisyona bu kararın verildiğini görmedim. Sarı kart gören Doka’nın daha sonra hakemi alkışlaması da ikinci sarı karttı” dedi.

GEZER “ Böylelerine maç veriyorlar”

TRT’de futbol yorumu yapan eski hakemlerden Bünyamin Gezer, MHK’ye çok ağır konuştu. Sivasspor’un hakkının yendiği pozisyonları izledikten sonra sinirlendiği gözlenen Gezer “ Böylelerine süper ligde maç veriliyor. Bun nasıl penaltı olmaz, bu nasıl kırmızı kart olmaz” dedi.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.12.2011, 07:31   #8
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar klüp yöneticilerine ulaşalım yada tel bilen warsa wersin arayıp söyleyelim tüm koltuklarda siyah ve kırmızı karton görmek istiyoruz diye
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2011, 07:42   #9
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVAS MERKEZİNDE YAŞAYAN 350.000 İNSANIMIZ WAR. BUNLARIN 345.000 YAŞAYAN RUH, HİÇ KİMSE BANA KIZMASIN. 14998 STADI DOLDURAMIYORUZ YA GELEN TARAFTAR SAYISI ORTALAMA 5.000 YAZIK WALLAHA BİLLAHA YAZIK HERKEZ ARAR BULAMAZ BİZ BULUYORUZ BULDUĞUMUZUDA BUNUYORUZ. BEN BURDAN SİVAS VALİLİĞİNE SİBAS BELEDİYESİNE SENDİKALARA BAĞIMSIZ KURULUŞLARA SESLENİYORUM . VATANDAŞLARIMIZI ( SİVAS DA YAŞAYAN RUHLARI) STADA TEŞFİK EDELİM SAYGILARIMLA....
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ünisivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2011, 09:34   #10
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1226 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Kimse birşey olacağını zannetmesin bizim taraftar hakkının yenmesine seyirci kalmaya devam edeckdir. Bu güne kadar hangi dava da hakkımızı aradık ki bu dava da hakkımızı arayalım....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artık, Çıkartalım, sesimizi, yeter

Seçenekler Arama
Stil