Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Bu kafayla Nereye kadar...
Alt 14.04.2012, 00:32   #1
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick
Standart Bu kafayla Nereye kadar...

Dün Sivas tribünlerindeki fb bjk gs trabzon formalı yüzlerce insan belirdikden sonra Bütün Bursaspor sayfalarında Bütün tribün sitelerinde Sivasspor tribünlerine laf etmeyen kalmadı.Her zamanki gibi bir kez daha yerin dibine soktunuz Sivasspor taraftarlarını.Bu utanç Sivasspor maçına fb gs bjk hatta trabzon formalarıyla tribünlere gelenlerin , Bu utanç onları görüp engellemeyen tüm staddakilerindir.

Hani Bazılarınızın aklına gelıyordur.Biz neden şampiyon olamadık Bursaspor oldu diye.Söyleyim sizin her tarafınızdan bir takım fışkırıyor da o yüzden.Dün sivas taraftarından fazla olan Bursa taraftarlarından 1 tane istanbul atkı yada forması gıymiş kişi gördünüz mü ? Göremediniz..Bu yüzden onlar şampiyon oldu BİZ OLAMADIK ! OLAMIYACAĞIZ ! O görüntülerden sonra iyi ki de yenilmişiz dedim.

Zaten maç gelmesin istiyordum ne yazıkki de geldi.Ve de Cümle aleme rezil olduk hepinizin sayesinde.Adamlar kalkdı 250 otobüsle Bursadan istanbula geldi benim insanım bir semtden diğer semt e geçemedi.Geçenlerde bukalemun gibiydi.

Resimleri yorumları atmak isterdim ama gerek duymadım.Hepinizden Allah razı olsun Göğsümüzü kabarttınız İYİKİ VARSINIZ ! Adamlara verecek ne cevabımız var nede yüzümüz.Varolun.

Beni tanıyan az çok kimse varsa eskilerden neden bu siteden ayrıldıgımı bilir.Dayanamayıp arkadasın üyeliğinden yazıyordum ara sıra ama artık bundan da yazmıyacağım.Varsa eşe dosta hatrımız kalsın bu utanç konumuz.Hadi eyvallah
Emre

Onlarca hakaretten bir tanesi

velibircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bu kafayla Nereye kadar...
Alt 14.04.2012, 00:39   #2
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Bu kafayla Nereye kadar...

Şampiyonluğa Bülent Uygun'la değil de başka biriyle oynasaydık,bugün taraftar profilimiz daha farklı olabilir, en azından az-çok da olsa kıpırdanma olurdu..Şehir bu!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 01:13   #3
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Onun gibi bunun gibi değil SİVAS lı gibi ol yeter.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 03:26   #4
kartalyiğido
Acemi Yiğido

kartalyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 kartalyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ne yapacaktık, fenerbahçe taraftarı sivası desteklemeye geldi diye dövecekmiydik, yani laf olsun diye konu açmışsınız,sen maça geldinmi? bizim taraftarımızın eksik tarafı amigosu olmaması, recep kardeşe teşekkürler, esrarkeşler nereden kaç tane fb gs trb taraftarı görmüş
kartalyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı kartalyiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 04:19   #5
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Buda sunu gosteriyorki bizim sivassporumuz seneye daha basarili olursa.
Son bursa macinda 25000.idi seneye neden 30000 olmasin hani eskilerin bir sozu varya su yatagina dogru akar yeterki basarli olsun sivassporumuz
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 08:01   #6
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Ne yapsaydik bize destek icin gelen ultra aslani disari mi atsaydik veya fener formasiyls gelen kizin formasini cikarttirip maci ciplak mi izletseydik ben yanimizdaki diger takim taraftarlarindam utanmadim gurur duydum utandigim konu bursa taraftari turubun sow yapti biz kirmizi beyaz sampiyon sivas bileyapamadik bize organize taraftar gurubu lazim bu taraftari gorunce bizimkilerin seyirci oldugunu anliyorum bursa hem futbolu hem taraftariyla yari finali haketti helal olsun
Alt 14.04.2012, 08:21   #7
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

sivasspor bursa maçında sivasspor gibi oynamadı sivas-eskişehir,sivas-kayseri,sivas,ordu,antep-sivas maçları gibi sezonun en kötü maçını oynadılar bursa iyi değildi sivasspor kötü olduğu için iyi göründü fazla üzülmeyelim sivassporumuza destek olmaya devam edelim diye düşünüyorum..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 09:45   #8
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Onemli bir konuya yanlis teshis koymussun Emre. Sorun bizim trubunlerimizde birilerinin tuttuklari takimlarin formalariyla mac izlemesi degildir, olmamalidir. Sorun bizim 'Sivas'li' hemsehrilerimizin hangi takimi tuttugudur. Yoksa bir Yigido, trubunune gelen baska bir takim taraftarina kaba kuvvet uygulamaz,uygularsa abes kacar. Sonucta ortada bir spor var. Bursa'nin ilkel mantikli holiganlarindan farkimiz var bizim. Onlar birgun Diyarbakirspor takimina PKK'li derler,diger birgun polisle catisirlar. Vatanseverlik dedikleri sey reklamla,takim sevgisi dedikleri sey ego tatminiyle ve rantla alakalidir. Bursa trubununde bulunmus ve 'sade' taraftarlarindan biraz bilgi edinmis biri olarak soyluyorum ki; ne kadar reklam yaparlarsa yapsinlar benim icin az ve oz ama yigit Sivasspor taraftarinin tirnagi olmazlar. 250 otobus geldiler cunku iktidar,sermaye ve para vardi...Biz Sivas'tan tek bir otobus gonderemedik...evet bu konuda kiyas kabul edilemez ama diger bir konuda daha kiyas kabul edilemez,bizim lakabimiz 'YIGIDO'...onlarin lakabini tum Turkiye biliyorhic ezilmeye uzulmeye boyun bukmeye gerek yok. Bu pazar Sivas'a 250 otobus gelsinler gorelim...
Alt 14.04.2012, 10:11   #9
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
kartalyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne yapacaktık, fenerbahçe taraftarı sivası desteklemeye geldi diye dövecekmiydik, yani laf olsun diye konu açmışsınız,sen maça geldinmi? bizim taraftarımızın eksik tarafı amigosu olmaması, recep kardeşe teşekkürler, esrarkeşler nereden kaç tane fb gs trb taraftarı görmüş
süper.bursa taraftarının ne dediği bizi hiç ilgilendirmez.sivaslı hangi takımı tutarsa tutsun sivasspor dedin mi sivas dedin mi orda akan sular durur.fb gs atkısıyla sivaslının orda olmasını ,sivas diye bağırmasını bursalı anlayamaz.çünkü sılayı bilmez,gurbeti bilmez,memleket hasretini bilmez.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 11:02   #10
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

bazı arkadaşlarım nedense bu bjk gs fb ts li formalı kişilere çok kafayı takmış öncelikle sivasspordan başka takım tutmayan biri olarak konuşuyorum trübünlerde fb yada diğer formalı kişilerin büyük çoğunluğu sivaslı değil arkadaş hatrına yada sinema yerine sivas-bursa maçını seyretmeye gelmiş kişiler toplasan tüm stadda 50 kişi bilemedim 100 kişi yoktu adamlar yada çocuklar bayanlar neyse içinden gelmiş ister hatıra ister bumaç için sivassporu desteğe gelsin bukadar tepki neden onu anlamadım ?efendim bursa lılar şöyle demiş böyle demiş ts lilerde kesin laf etmişlerdir bikere sivassporu ne bursayla nede ts ile kıyaslamamak lazım ts liler bu ülkenin en yabani milletidir onların trübününe nediye kimse gitsinki saHAYA bıçak ayakkabı taş atmak sahaya seyircilerin dalması hakem dövmek teknik direktör futbolcu dövmek rakip takım otobüsüne işemek istanbuldan geldi diye gaztecileri döner bıçağıyla kovalamak onlar için normal durumdurbursalılarla sivaslıların nesini kıyaslıyalımki sivas selçukluya başkentlik yapmış osmanlıya eyaletlik yapmış cumhuriyetin temelini atmış kendi topraklarında bu ülkede yaşayan insanların hepsinden var kardeşilk içinde barış içinde yaşıyorlar BURSALILAR ağırlıklı olarak balkan milletinin göçettiği nüfusun çoğunluğunu oluşturan halktır türkiyeyi tam bilmezler diyarbakıra pkk derler istanbulda bursada polisle savaş ederler filan efendim 250 otobüs kaldırmışlar 250 de kaldırırlar 1250 de bazı arkadaşlar bilmez ben bilirim BURSASSPOR KÜME düştüğü sene 60 trilyon borcu vardı A.K.P zihniyeti bursayı kazanmak için FARUK ÇELİK oraya bakanlığı garanti vekil yapıldı şimdi urfada joker vekildir kendisi nasıl olduysa fifalık uefalık olan borçlarını ödeyemeyen s.o.s veren bursanın tüm borçları silindi iyi transferler yaptılar sonrada şampiyon oldular tabi yine iktidarın mhk nin levent kızıl torpili tff nin sayesinde şimdide hava atıyorlar saydığım nedenlerden dolayı ne bursa ne ts taraftarıyla tartılmamız ölçülmemiz imkansız boşverin gitsin ürüsün dursunlar
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
kadar, kafayla, nereye

Seçenekler Arama
Stil