Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu kafayla Nereye kadar...
Alt 14.04.2012, 10:03   #11
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Bu kafayla Nereye kadar...

varya hayret edıyorum sızlere gelmişler n'apalım zıhnıyetinı bırakın,ne biçım sıvaslısınız sokmayın başka takım taraftarını,sunu soracam n'apalım dıyenlere bursa kupa maçına gelen fb liler falan olimpıyat stadın da hangı sivas maçına gelmıs?bız kendı kendımıze yeterız,bursa trıbunune neden gıremedıler.bılıyorlar kafalarının kırilacağını,bılıyorlar sıvas taraftarının gevsek olduğunu,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda infial§'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.04.2012, 10:31   #12
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Bence burada sorun diğer takım formalarıyla gelenler sivaslı mı değil mi onu bilmek lazım. Sivaslı olmayıpta desteklemeye geldilerse ben teşekkür ederim normal olarak. Her kulübün yanında olan kulüpler vardır. Bursa kardeş gözüküp bizi satmıştır bunu unutmayın.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 10:44   #13
4EYLÜL1919
Yeni Yiğido

9 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 4EYLÜL1919 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bazı arkadaşlarım nedense bu bjk gs fb ts li formalı kişilere çok kafayı takmış öncelikle sivasspordan başka takım tutmayan biri olarak konuşuyorum trübünlerde fb yada diğer formalı kişilerin büyük çoğunluğu sivaslı değil arkadaş hatrına yada sinema yerine sivas-bursa maçını seyretmeye gelmiş kişiler toplasan tüm stadda 50 kişi bilemedim 100 kişi yoktu adamlar yada çocuklar bayanlar neyse içinden gelmiş ister hatıra ister bumaç için sivassporu desteğe gelsin bukadar tepki neden onu anlamadım ?efendim bursa lılar şöyle demiş böyle demiş ts lilerde kesin laf etmişlerdir bikere sivassporu ne bursayla nede ts ile kıyaslamamak lazım ts liler bu ülkenin en yabani milletidir onların trübününe nediye kimse gitsinki saHAYA bıçak ayakkabı taş atmak sahaya seyircilerin dalması hakem dövmek teknik direktör futbolcu dövmek rakip takım otobüsüne işemek istanbuldan geldi diye gaztecileri döner bıçağıyla kovalamak onlar için normal durumdurbursalılarla sivaslıların nesini kıyaslıyalımki sivas selçukluya başkentlik yapmış osmanlıya eyaletlik yapmış cumhuriyetin temelini atmış kendi topraklarında bu ülkede yaşayan insanların hepsinden var kardeşilk içinde barış içinde yaşıyorlar BURSALILAR ağırlıklı olarak balkan milletinin göçettiği nüfusun çoğunluğunu oluşturan halktır türkiyeyi tam bilmezler diyarbakıra pkk derler istanbulda bursada polisle savaş ederler filan efendim 250 otobüs kaldırmışlar 250 de kaldırırlar 1250 de bazı arkadaşlar bilmez ben bilirim BURSASSPOR KÜME düştüğü sene 60 trilyon borcu vardı A.K.P zihniyeti bursayı kazanmak için FARUK ÇELİK oraya bakanlığı garanti vekil yapıldı şimdi urfada joker vekildir kendisi nasıl olduysa fifalık uefalık olan borçlarını ödeyemeyen s.o.s veren bursanın tüm borçları silindi iyi transferler yaptılar sonrada şampiyon oldular tabi yine iktidarın mhk nin levent kızıl torpili tff nin sayesinde şimdide hava atıyorlar saydığım nedenlerden dolayı ne bursa ne ts taraftarıyla tartılmamız ölçülmemiz imkansız boşverin gitsin ürüsün dursunlar
58 MUAMMER 58 KARDEŞİM YAZDIKLARINLA MÜKEMMEL BİR YORUM YAPMIŞSIN.AYRICA BİLİNÇLİ BİRİ OLMANDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM SENİ..OLAY BU .BU TARAFTARA LAF SÖYLEMENİZ GEREKSİZ...SİZ TEXAS TARAFTARINI BİLMEZSİNİZ..İŞLERİ GÜÇLERİ KÜFÜR..ARTI SİVAS MAÇINDA MAÇ BAŞLADI SAHAYA ATILANLARI GÖRDÜNÜZ.BİZİM TARAFTARIMIZ ADAM GB MAÇINI İZLEDİ..YANİ SAHAYA BİŞEYLER ATINCA YADA KORO HALİNDE KÜFÜR EDİNCEMİ İYİ TARAFTAR OLUNUYOR..YOK 250 OTOBÜS GİTMİŞ.MAÇ ANKARADA YADA KAYSERİDE OLSAYDIDA GELSELERDİ..BU KADAR TARAFTARIMIZA SİTEM ETMEYİN..KIZMAYIN.ÇNK BİŞEY KAZANAMAZSINIZ AKSİNE KAYBEDERSİNİZ....
4EYLÜL1919 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 4EYLÜL1919'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 10:58   #14
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

önemli olan maça gelen taraftarın destek vermesi oyuncuya ek moral sağlamasıdır stad da bağarmayan sivaslı yerine bağaran fb lı ya da gs lıyı tercih ederim. Artı bide genç arkadaşların başka takım sitelerine de girmelerine anlam veremiyorum adamlar kendi sitelerinde ne diyolarsa desinler ki küfürde ediliyordur bizim sitemizde de eden oluyor ne yapmak lazım savaş mı olsun kavgalar mı olsun. Bu tür konular insanı iyiye götürmez.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı benozgurr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 11:07   #15
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kimse kimseyi kandırmasın bu kişiler Sivas'ı desteklemeye gelen başka takım taraftarı değil Sivaslı olup da diğer takımlara olan sevgisi ağır basanlar.Milletvekili FB şapkası ile gelirse seyircisi de başka takım forması ile maça gelir.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 11:15   #16
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

adamlar bizi desteklemeye gelmiş bu suç mu, spor kardeşlik ve dostluk değil mi? neden tepki gösterirsiniz anlam veremiyorum, bende stada elazığlı galatasaray taraftarı olan arkadaşımı getirdim arkadaşıma tepki mi gösterseydim niye galatasarayı tutuyorsun niye geliyorsun maça mı deseydim, bu bize yakışmaz. şampiyonluk konusuna gelince, demekki şampiyonluk hakkımızda hayırlı değilmiş, yapıcak birşey yok. bu konuyu uzatmanında bi alemi olmadığını düşünüyorum.
Alt 14.04.2012, 11:18   #17
chatlaq
Yiğido

92 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 chatlaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

emre kardeş bunları tüm samimiyetinle yazdığını biliyorum. fakat sen birşeyi bilmiyorsun sanırım. istanbuldakilerin çoğu bazı taraftarlar hariç, büyütülmüş hayranıdır ve taraftarıdır. büyütülmüşlerin formasını takıp gelirler neden böyle geldiğini sorduğunda da sivaslıyım hemde gsliyim. adama sorarlar "o zazaman ne halt ediyorsun burda" yok yok soramazlar dayağı onların yemesi gerekirken sen yersin ve sesini de çıkaramazsın.

o gün bursalılar bizi tebrik ettiler üstümüzde sivasspor formalarını görünce. neden mi içlerinizde büyütülmüşlerin formasını atkısını takan bir sürü kişi görünüyordu diyorlar. adam sonra şunları söyledi bizim içimizde öyle birşey olsa hemen atarlar hemde bağırmayan olursa dayağı yer. demekki bizimde öyle bişey yapmamız lazım.
chatlaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 13:07   #18
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

emre kardeşim çok güzel bi konuya değinmişin bunlar acı ama gerçek istanbuldaki oynanan maçtaki resimlere bi göz attım bizim lisanslı ürünümüz hemen hemen kimsede yok Allah aşkına yönetim standını aç 20000 e yakın taraftarın geliyor standın yok deplasmana gidiyon stand yok parayı havadan mı kazancan ve artık emre kardeşim sen sanırsam yeniçerilerdendin yanlış hatırlamıyorsam yeniçeriler tekrar faal konuma geçsin yönetimden destek alın sizin gibi iskelet taraftara ihtiyacı var bu takımın 1000 kişilik bi organize olmuş gurup bi amigo canlandırır bi deplasman otobüsü canlandır bi lisanslı ürünler standı canlandırır bu kulubü....o zaman bunların hiç biri de olmaz
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda serkan_ozcan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.04.2012, 13:14   #19
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

bende gurur duydum o formalarla Sivasspor tribünlerinde durmalarina bu demektirki baska takimlarda destek veriyor bize ne bursadan
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 13:37   #20
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

her kim olursa olsun Sivas tribünlerine gelip sivassporu desteklediği için teşekkürler. Boş olsa dahamı iyiydi. ben çok mutlu oldum kalabalığı görünce. Beşiktaş fb diğer takım taraftarları demekki bizi bursadan daha çok seviyor. keşke daha çok olsalardı. Demek ki Güzel Ülkemin Güzel İnsanlarına Sivasımızı sevdirmişiz.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı existence'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
kadar, kafayla, nereye

Seçenekler Arama
Stil