Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SS.Com > Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com

Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Size Göre Sitenin ''EN''Leri Kimler?
Alt 10.07.2014, 17:15   #1241
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Size Göre Sitenin ''EN''Leri Kimler?

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yok kardes gerek yok böyle iyi
Niye gerek yok
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2014, 18:26   #1242
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Son zamanlarin en aktif, en kirilgan, en atilgan her konuda, mini sohbette her daim rastlanan üyesi YigidooSivas58

(kardesim sakin ola yanlis anlama yorumumda hic bir sekilde art niyet yok )
Yiğidosivas58 kardeşimizin derdi mesaj sayısını artırarak yıldız sayısını artırmak, yoksa yorum yapıp bılgilerini paylaşmak gibi bir derdi olduğunu sanmıyorum, tabiki Buda pek etik olmuyor, halbuki ciddi yorumlar yazsa kardeşlerimiz arasında saygınlığı artacak. Bu kardeşimizin sevdiğim tarafı, yaptığı bir hatadan dolayıda hemen özür dileme erdemliğini de göstermesi
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.07.2014, 18:50   #1243
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sagol Yigido bu site benden sorulur aslinda site Yoneticisi olsam fena olmaz
Sen bir Cavusbasi yada Alibaba dayagi yiyeceksinki aklin basina gelsin.Sen yönetici olsan bu sitede adam kalmaz.Herkes baska site arar.
Sen herseye maydanoz oluyorsun.Az yaz, öz yaz temiz olsun hersey.Senin Almanya´dan oldugunu biliyorum.Bazen insanlari biktiriyorsun.Kac yasinda oldugunu bilmiyorum ama tek bildigim sey senin kendini gelistirmen gerektigine inaniyorum.Bazi konularda cok bossun.Birisinden alinti yaparken onu sonuna kadar okumadan cevap vermeye kalkiyorsun.Bu senin en büyük yanlisin.Sonradan özür diliyorsun ama buarada ati alan Üsküdar´i gecmis oluyor.Cok tez canlisin sabir yok sende iste buda senin negativ yönün...
Sen yönetici olmaktan vazgec yoksa herkes buradan kacar.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.07.2014, 04:23   #1244
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivaslı olan YigidooSivas58'in Bursalı olan MigroArmis'e hemşerim yazması çok ilginç
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eurovision'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.07.2014, 12:17   #1245
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Siteye hemen hemen hergün giriyorum ama artık nadiren yorum yapıyorum bu başlığı görüncede sormadan edemeyeceğim eski EN'lerden kimler kaldı hele bir görüntü versinler
Alt 11.07.2014, 15:38   #1246
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen bir Cavusbasi yada Alibaba dayagi yiyeceksinki aklin basina gelsin.Sen yönetici olsan bu sitede adam kalmaz.Herkes baska site arar.
Sen herseye maydanoz oluyorsun.Az yaz, öz yaz temiz olsun hersey.Senin Almanya´dan oldugunu biliyorum.Bazen insanlari biktiriyorsun.Kac yasinda oldugunu bilmiyorum ama tek bildigim sey senin kendini gelistirmen gerektigine inaniyorum.Bazi konularda cok bossun.Birisinden alinti yaparken onu sonuna kadar okumadan cevap vermeye kalkiyorsun.Bu senin en büyük yanlisin.Sonradan özür diliyorsun ama buarada ati alan Üsküdar´i gecmis oluyor.Cok tez canlisin sabir yok sende iste buda senin negativ yönün...
Hay ağzına sağlık.... Her şeyi özetlemişsin. Hani bir şarkı var ya... ''Gel sen ne çektiğimi birde bana sor'' aynen ''İşte öyle bir şey''....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.07.2014, 17:21   #1247
58YIGIDO58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Degerli abim

Bu sadece bir espiriydi görüyorumki ciddiye almissiniz kusura bakmayin.
Alt 11.07.2014, 17:29   #1248
58YIGIDO58
Usta Yiğido

Alıntı:
eurovision Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivaslı olan YigidooSivas58'in Bursalı olan MigroArmis'e hemşerim yazması çok ilginç
Oyle mi yazmisim aliskanlik oldugu icin olabilir.

Etiketler
enleri, enlerİ, gÖre, kimler, kİmler, sitenin, size, sİtenİn, sİze

Seçenekler Arama
Stil