Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

RIZA SESLERİ
Alt 18.04.2013, 08:30   #1
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 976 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart RIZA SESLERİ

Trabzon maçının sonlarında Hakemle Rıza hocanın arasında yaşanan olaylarda. Taraftarlarımızın Rıza hoca diye, Rıza hocaya destek olması beni tv başında tüylerimin diken, diken olmasına vesile oldu. Biz Sivas lıyız eleştirdiğimiz Rıza hocamızıda böyle sahip çıkarız.
Alt 18.04.2013, 08:41   #2
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: RIZA SESLERİ

bütün takımı tebrik ediyorum çok iyi mücadele ettiler ts ye bir tane bile pozisyon vermediler
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ccey'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: RIZA SESLERİ
Alt 18.04.2013, 08:43   #3
izmirliyigido
Gast

Evet, maç esnasında özellikle oyuncu değişikliklerinde yaptığı (bana göre hatalı) seçimler için kızdığım halde, taraftarın sahip çıkması beni de çok duygulandırdı ve sevindirdi.

Herşey güzel giderken deyyus hakemlere koz vermeyecektik arkadaş. Aatıf'ı (zorunlu değilse) çıkartmayıp orta sahayı düşürmeyecektin. Adam topu ileriye taşıyıp tehlikeyi kalemizden uzakta tutuyordu. Belki 3. golü bile atardı. Orta sahamız düşünce, oradan atılan bir uzun topta Ümit Kurt belki de yapmayacağı bir hatayı yapmak zorunda kaldı ve hakeme koz verdik.

Neyse inşallah 2. maçta işin ciddiyetini daha iyi anlarız.

.
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2013, 08:47   #4
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzon maçının sonlarında Hakemle Rıza hocanın arasında yaşanan olaylarda. Taraftarlarımızın Rıza hoca diye, Rıza hocaya destek olması beni tv başında tüylerimin diken, diken olmasına vesile oldu. Biz Sivas lıyız eleştirdiğimiz Rıza hocamızıda böyle sahip çıkarız.
evet yeri geldiği zaman hocayı eleştiririz hatta bazen eleştirinin dozunu kaçırırız ama haklı olduğu konularda da hocamızı desteklemesini biliriz
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58sinan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2013, 09:04   #5
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet, maç esnasında özellikle oyuncu değişikliklerinde yaptığı (bana göre hatalı) seçimler için kızdığım halde, taraftarın sahip çıkması beni de çok duygulandırdı ve sevindirdi.

Herşey güzel giderken deyyus hakemlere koz vermeyecektik arkadaş. Aatıf'ı (zorunlu değilse) çıkartmayıp orta sahayı düşürmeyecektin. Adam topu ileriye taşıyıp tehlikeyi kalemizden uzakta tutuyordu. Belki 3. golü bile atardı. Orta sahamız düşünce, oradan atılan bir uzun topta Ümit Kurt belki de yapmayacağı bir hatayı yapmak zorunda kaldı ve hakeme koz verdik.

.
Abi Aatıf oyunda olduğu süre içinde süper oynadı çok koştu dolayısıyla yoruldu ben Aatıf'ın sakatlıktan değil yorulduğundan dolayı oyundan alındığını düşünüyorum.

Ayrıca Rıza hocaya yapılan destek güzeldi.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2013, 09:10   #6
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ivas taraftari ne kadar yufka yurekli oldugunu da gosterdi, ne kadar deger verdigini de... onlar soyleyeceklerini soylediler bize fazla soz dusmez tebrik ediyorum
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2013, 09:39   #7
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=izmirliyigido;848403]Evet, maç esnasında özellikle oyuncu değişikliklerinde yaptığı (bana göre hatalı) seçimler için kızdığım halde, taraftarın sahip çıkması beni de çok duygulandırdı ve sevindirdi.

kardeş atıf kendi istedi çıkmayı hocaya işaret etti herhalde azda olsa sakatlığı nüksetti yoksa neen çıkarsın her şey iyi igiderken
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.04.2013, 10:01   #8
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi Aatıf oyunda olduğu süre içinde süper oynadı çok koştu dolayısıyla yoruldu ben Aatıf'ın sakatlıktan değil yorulduğundan dolayı oyundan alındığını düşünüyorum.

Ayrıca Rıza hocaya yapılan destek güzeldi.
Gardaş Aatıf dediğin adam bir senedir bu takımda top oynuyor. Hala 90 dakikayı çıkaramıyorsa bunun sorumlusu kim?
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2013, 10:04   #9
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaş Aatıf dediğin adam bir senedir bu takımda top oynuyor. Hala 90 dakikayı çıkaramıyorsa bunun sorumlusu kim?
Aatıf 90 dakikayıda çıkarır 180 dakikayıda çıkarır burada hemfikiriz ama yoruldum beni alın demesine çıkarmaktan başka ne yapılabilir.?
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2013, 10:21   #10
mucahit5884
Acemi Yiğido

14 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 mucahit5884 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar ben tvden izledim elazig diye bizim taraftarlar bardi demi:rolle yes:
mucahit5884 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
riza, seslerİ

Seçenekler Arama
Stil