Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kombine Al Destek ol..
Alt 06.06.2013, 08:23   #11
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 806 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kombine Al Destek ol..

Arkadaş hepinize katılıyorum ancak şu da var. Taraftarın (seyircinin demiyorum) Kombine bilet almasını teşvik etmek için yönetimin hiç bir çabası yok. bence yapılacak çok ama çok basit şeyler var.

1- Kombine biletlerin fiyatını sezon boyu alınan biletlerin toplamından aşağı tutacaksın. 150,00 TL olacak
(17 maçı ortalama 10,00 TL saysak 17 maç x 10,00 TL = 170,00 TL yapar)

Diyeceksiniz ki kale arkaları 2,00 TL, maraton 5,00 TL oluyor onları bir kenara koyacaksın neden???? Kale arkaları 2,00 TL olduğu maçlarda iki sefer şahit oldum. Biri kale arkası almış gelmiş C Maraton R koltuklarında oturuyor. Bir diğeri de hiç bilet almamış gelmiş benim kombineli yerimde oturuyor zor bela yerimden kaldırdım. Güvenlikçi tanıdığıymış, arkadaşıymış da girmiş lafa bakkk...
Sonra geçen sezon kombineler 250,00 TL'den 2000 adet satıldı 500.000 TL yapar. Onun yerine 150,00 TL'den 5000 adet satılsa 750.000 TL yapar kafadan 250.000 TL gelir fazlalığı olur. Bunun yanında;

2- İlk çıktığımız sezondan beri söyleniyor gerçekleşmiyor. Kombine almaya teşvik için Kombine bilet alana forma hediye verilse ben ce almak için çok daha cazip olur.

Akabinde şunu da belirteyim bunlar benim şahsi düşüncelerim, beklentim değil . Eğer beklentim olsaydı Süper lige ilk çıktığımız sezondan bu sezon sonuna kadar (8 sezondur) kombine bilet almazdım.

Geliri artırmak satışı çoğaltmak için cazip kampanyalar yapılmalı.
Alt 06.06.2013, 08:39   #12
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1226 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Roberto Carlos'un gelmesi vede yapılması muhtemel yıldız transferler futbola ilgisi olmayanların bile stada çekeceğini düşünüyorum.

Yalnız kombine konusunda ben o kadar iyimser değilim yine satılan kombine sayısı iki bini geçmez. Yalnız stada gelen taraftar konusun da ise hatırı sayılır derece da artmalar olacakdır.

Kulubümüzün özellikle ürün pazarlama konusunda bir atağa geçmesi lazım. bu konu da ciddi bir kurum yada kişilerle çalışılmalıdır. İstanbul'da birçok AVM var illa mağaza açmaya gerek yok. Burada birçok marka ürünün satan kuruluşlar var. Bu kuruluşlarla irtibata geçerek Sivasspor ürünleri satılabilir.

Bu konu da çok örnek verebiliriz. Yalnız kulubümüze bu konuda çok büyük işler düşüyor.

Şunu unutmayalım ki kazananda kaybeden de her zaman Sivasspor olacakdır...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 10:30   #13
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kombine tesvik edilmeli. Biraz daha ucuz olmali. Zira adam 2 tl ye mac izledi. Adamin da kombine alasi gelmiyor. Kampanya onerileri var bazi arkadaslarimizin hayata gecirilebilir seyler. Hersey sivasspor icin zaten
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 10:31   #14
58SİVASIM BENİM
YASAKLI ÜYE

12 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58SİVASIM BENİM FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu sene herşey çoook farklı olacak her maçı iple çekecez her maç CARLOSUN TEPKİLERİNİ görmeye gidecez CARLOSUN GOL SEVİNÇLERİNİ GÖRMEYE GİDECEZ

o yüzden bu sene herkes SİVASI KONUŞACAK
58SİVASIM BENİM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 10:38   #15
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bir paket malboro, parliament parası çıkmıyorsa cebinizdeki sigaraları kırıp atın
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nefhret_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2013, 12:46   #16
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Kombine alıp gerçekten taraftarlık görevini yerine getirecek kişi sayısı hem bu site de hem de memlekette bir elin beş parmağını geçmez bunun için bizler buradan ne yazarsak yazalım değişmeyecektir kişilerin içinde olmalı ama o da bu memleketin insanında yok!!!
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 12:57   #17
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kaçınız hatırlar bilmiyorum,kombinelerin sıcak çermik havuz bileti gibi koçanla veya şimdiki fikstür kartları gibi arkasına kalemle çarpı atıldığı günlerden beri kombineyi alırım ve her seferinde de söylerim kombine sezon başlangıcında satılmaz.Sezon biter bir sonraki sezonun kombineleri bir hafta sonrasında satışa çıkar.
Kombine ile ilgili bir diğer konu ise fiyatlandırma ve taksitlendirme;kale arkaları da dahil olmak kaydı ile kombine satılmalı.100 TL bile deseniz bunu bütün bankalarla anlaşıp ki anlaşılmayacağını düşünemem 10 taksit yapın yani bir öğrenci bile kartı ile kombine alabilsin.
Ne kadar çok kombine satarsanız stadın güvenliğini o kadar çok sağlamış olursunuz.Sahaya atılan maddenin nereden atıldığı,nerenin taşkınlık yaptığı satılan kombinelerin sayesinde isim olarak belirlenir.gerekirse kombinesi iptal edilerek ceza bile verilmiş olur.
Sonuç olarak Carlos faktörünüde kullanarak bir an evvel kombineler satışa çıkmalı.Sezon başlar siz kombine satmaya başlarsanız satamazsınız.Zor iş değil bilet satış gişesine bir adet elektronik tablo yerleştirir ve satılan kombineleri orada belirtirseniz hem satış hızlanır hem de taraftar nereyi alacağını tespit etmiş olur.Unutmayın bu yıl ligler daha erken başlayacak.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 13:07   #18
turan_58
Yeni Yiğido

turan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 turan_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

KOMBİNE FİYATLARI AÇIKLANDIMI?ALCAĞIZ AMA
turan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 13:30   #19
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu konuda yönetiminde çaba göstermesi gerek.Mesala ben öğrenciyim ve tek seferde çıkarıp 250-300 lira verecek durumum yok.Farklı ve uygun çözümlerin ortaya atılması gerek.

Stadın yaş ortalamasıda göz önüne alındığında ne kadar yaşlı bir topluluğa oynadığımız ortada.Genç ve orta nüfusu stada çekmek için farklı çözümler ortaya atmak gerekir.Örnek olarak öğrencilere ve belli bir yaşa kadar olanlara kombinede indirim yapmak cazip gelebilir.Gerekirse yönetimin birkaç bankayla anlaşıp kombinede 6-8-10(Ağustos-Mayıs arası 10ay) gibi taksit imkanı sağlasa sayıda artacaktır.Çevremde çok fazla sayıda öğrenci arkadaşım var ve toplu para ödemek gibi bir imkanları olmadığından kombine almak yerine 2 haftada bir bilet alarak maçlara gidiyoruz.

Site yönetimi acaba kombine kampanyası gibi bir girişimde bulunmayı düşünüyor mu ?

Konu 58_SEMİH_58 tarafından (06.06.2013 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir..
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2013, 13:46   #20
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

ne gereği var kafellerde birahanelerde kahvelerde üç küçütülmüşün maçlarını izlemek varken
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
destek, kombine