Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya
Alt 31.10.2013, 10:24   #1
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya

Her fırsatta Sivas'ta oynanan maçlarda tribünlerin boşluğundan , maça ilgi gösterilmemesinden bahsedip yakınıyoruz özelliklede Sivas dışındaki Sivaslılar ' Sivasta olsaydım kesin maçlara giderdim' diyor bunu Galasaray ile 23 Kasımda İstanbulda oynayacağımız maçta göreceğiz.

Artık klavye üzerinde döktürmeyi bırakıp Arenedaki maçta misafir tribününü doldurmalıyız malum İstanbulda 650-700 Bin Sivaslı bulunuyor eğer 3-4 bin kişilik misafir takım tribününü dolduramassak bu bizim ayıbımız olur.

Herkes yanında 1-2 kişiyle gelse statı doldurabiliriz.Bu takım bizim lafta değil gerçekten Sivassporlu olmamız lazım bunuda bu maçta göreceğiz.Başka SİVASSPOR YOK ...
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sıvaslıgenç'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya
Alt 31.10.2013, 10:38   #2
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya

çok doğru bir yorum fakat sivasta 5 tl vermeyip maça gelmeyen yiğidolarla 50 tl vermeyip gelmeyenleri bir tutmasak istanbuldaki sivaslılar gerek olimpiyatdaki maçlar olsun gerek türkiye kupasındaki bursa maçı olsun yine geçen seneki fener maçı olsun gerekse kasımpaşa maçı olsun hep üstüne düşeni yapmıştır yapmaya devam edecektir bir arenadaki maçta fazla seyircimiz yoktu ben kupa maçında gözlerime inanamadım 2 tl lik tribünler bomboş çok yazık beyler takımımıza sahip çıkın ben kendim bu sene kasımpaşa maçına geldim açıkların nerdeyse tamamı boş çok üzüldüm
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Mehmet ATEŞ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2013, 12:44   #3
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Mehmet ATEŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok doğru bir yorum fakat sivasta 5 tl vermeyip maça gelmeyen yiğidolarla 50 tl vermeyip gelmeyenleri bir tutmasak istanbuldaki sivaslılar gerek olimpiyatdaki maçlar olsun gerek türkiye kupasındaki bursa maçı olsun yine geçen seneki fener maçı olsun gerekse kasımpaşa maçı olsun hep üstüne düşeni yapmıştır yapmaya devam edecektir bir arenadaki maçta fazla seyircimiz yoktu ben kupa maçında gözlerime inanamadım 2 tl lik tribünler bomboş çok yazık beyler takımımıza sahip çıkın ben kendim bu sene kasımpaşa maçına geldim açıkların nerdeyse tamamı boş çok üzüldüm

Sonuna kadar katılıyorum. Böyle bir kıyaslama yersiz olur. Zira Sivasta 10 tane maç izlersiniz o parayla. Malum bizde öğrenciyiz. Ama gitmek için elimizden geleni yapacağız.
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2013, 14:16   #4
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

her fırsatta dile getiriyoruz neden çünkü sivasta tribünler dolmuyor geçen sene bjk maçına geldim sivasa vip te seyrettim maçı açıklar boş bu sene geldim kasımpaşa maçına açıklar boş kupa maçına bakıyoruz stad bomboş olacak işmi 3.ligdeyken daha fazla seyircimiz vardı istanbuldaki sivaslılar şov yapıyor diye arkadaşımız yaptırtma takımına sahip çık her maç al yanına 1-2 kişi sivas 4 eylül stadını doldur önce sonra istanbuldaki sivaslılara takımına sahip çık de haftaya bursa maçı var hadi tıklım tıklım doldurun siz ben gs maçına gidicem
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Mehmet ATEŞ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2013, 15:44   #5
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu konuyu açan klavye başında sallamış. sanki istanbul takımları misafir takımlara stad dolusu yer veriyor. 100 tane bilet verirler oda arenanın çekirdek kabuğu kadardır.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2013, 16:34   #6
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Bjk,Fb,Gs maçlarında biletler yüksek tutuluyor birde çok küfürlü tezahürat yapıldığı için Sivasspor taraftarı fazla ilgi göstermiyor ama olimpiyat stadyumunda ve Kasımpaşa maçlarında bize ayırılan yerlerı dolduruyoruz
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2013, 17:39   #7
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her fırsatta Sivas'ta oynanan maçlarda tribünlerin boşluğundan , maça ilgi gösterilmemesinden bahsedip yakınıyoruz özelliklede Sivas dışındaki Sivaslılar ' Sivasta olsaydım kesin maçlara giderdim' diyor bunu Galasaray ile 23 Kasımda İstanbulda oynayacağımız maçta göreceğiz.

Artık klavye üzerinde döktürmeyi bırakıp Arenedaki maçta misafir tribününü doldurmalıyız malum İstanbulda 650-700 Bin Sivaslı bulunuyor eğer 3-4 bin kişilik misafir takım tribününü dolduramassak bu bizim ayıbımız olur.

Herkes yanında 1-2 kişiyle gelse statı doldurabiliriz.Bu takım bizim lafta değil gerçekten Sivassporlu olmamız lazım bunuda bu maçta göreceğiz.Başka SİVASSPOR YOK ...
imza... çok doğru tespit
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2013, 18:57   #8
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Sivas ta yaşayan sivaslı ile istanbul ve ankara dakî sivası'lının hiç bir farkı yok ilgi alaka destek sıfır
Alt 31.10.2013, 19:57   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

istanbuldaki sivaslılara konuşan arkadaşlar ,sanıyorum ömründe arenaya gitmemiş ,bikere şunu belirtmek lazım ,sivasspor 2.lige çıktığından beri ,istanbuldaki taraftarlar,üzerine düşeni yapmışlar,olimpiyatı kimi zaman 10 bin kişiyle kimizaman 30 bin kişiyle doldurmuşlardır,alisamiyeni 27 bin kişiyle ,yine inönüyü 33 bin kişiyle sarcoğlunu 25 bin kişiyle ful doldurmuşlardır,belki büyütülmüş takımlarla oynadığımız maçlarda destek az olmuştur,bilet fiyatlarının yüksek oluşu ,maç saatinin geç olması ,vs vs bunun birçok nedeni vardır ,istanbuldakilere laf konuşmadan önce 2 tl ye satılan biletle kapılarındaki maça gelmeyenleri maça davet edin ,kaldıki istanbuldaki nüfusunda sivas yazan herkes de sivaslı değildir,arenadaki ilk maça gittim gittiğimede bin pişman oldum,8 de maç başlıyor,10da bitiyor,1saat içerde hapis kalıyorsun 11 de bırakıyorlar,taraftarların stad etrafını boşaltması en az 2 3 saat sürüyor,gece 1,5 da eve döndüm ,araban yoksa varsa bile otopark anca gsli özel seyirciye yetiyor ,o saatlerde otobüs filanda yok buradaki şartları bilmeden kimse sallamasın sivaslılar sivasdaki stadı doldursun yeter
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2013, 00:57   #10
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
istanbuldaki sivaslılara konuşan arkadaşlar ,sanıyorum ömründe arenaya gitmemiş ,bikere şunu belirtmek lazım ,sivasspor 2.lige çıktığından beri ,istanbuldaki taraftarlar,üzerine düşeni yapmışlar,olimpiyatı kimi zaman 10 bin kişiyle kimizaman 30 bin kişiyle doldurmuşlardır,alisamiyeni 27 bin kişiyle ,yine inönüyü 33 bin kişiyle sarcoğlunu 25 bin kişiyle ful doldurmuşlardır,belki büyütülmüş takımlarla oynadığımız maçlarda destek az olmuştur,bilet fiyatlarının yüksek oluşu ,maç saatinin geç olması ,vs vs bunun birçok nedeni vardır ,istanbuldakilere laf konuşmadan önce 2 tl ye satılan biletle kapılarındaki maça gelmeyenleri maça davet edin ,kaldıki istanbuldaki nüfusunda sivas yazan herkes de sivaslı değildir,arenadaki ilk maça gittim gittiğimede bin pişman oldum,8 de maç başlıyor,10da bitiyor,1saat içerde hapis kalıyorsun 11 de bırakıyorlar,taraftarların stad etrafını boşaltması en az 2 3 saat sürüyor,gece 1,5 da eve döndüm ,araban yoksa varsa bile otopark anca gsli özel seyirciye yetiyor ,o saatlerde otobüs filanda yok buradaki şartları bilmeden kimse sallamasın sivaslılar sivasdaki stadı doldursun yeter
Hemşerim senin gibi sivaslıya helal olsun. Maçlarına gidip Sivassporumuzu yalnız bırakmadığın için. ayrıca sivasta 2 tl ye maça gelmeyenleride gündeme getirdin . haklısın yerden göğe kadar. fakat,sezonda 3 veya 4 kez istanbula gelen sivasspor için de bası sıkıntıları yaşamak gerekmezmi? Sivassporum gerçekten seviyorsak bir iki saat geç çıkılsada olur
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
arenaya, sivaslılar, İstanbuldaki

Seçenekler Arama
Stil