Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: E-Bilet için son günler
Alt 02.04.2014, 14:37   #11
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: E-Bilet için son günler

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha önceden bu konuyla alakalı şu yorumu yapmıştım ;

Siteye girdiğinizde Sizden tüm bilgilerinizi nufüs cüzdanı seni numarası ve anne kızlık soyadı dahil tüm bilgilerinizi alacak fotograf yüklemek zaten ayrı bir olay her fotoyu kabul etmiyor, Aktifbank diye kıytırık bir bankanın kredi kartını alacaksınız ayrıca bankamatik kartını da tercih edebilirsiniz

Herşeyi geçtim biletler bir hatıradır yıllar sonra bakıp ne maçtı diye anılarını yad edersin, Kısaca gitmem maça, gerekirse Lig Tv'yide iptal eder Radyo'dan dinlerim iyice koyun gibi bir halk olduk düşünmeyen ne denirse kabul edilen kişiler olduk çıktık...

Birileri rant elde edecek diye Bu kartı almam kimse de almasın 2 - 3 maçtan sonra zaten iptal edilecek.
Besyocu gardas eger ki dedigin gibi olursa cok sacman olur, insanlari zorla kredi karti diye bir zorlama cok yanlis. Ayrica ek ucret odemek daha da sacma.
Mademki guvenlik sorunu var yapsin e-bileti ama daha basit bir sekilde yapilsa daha mantikli olur.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2014, 14:46   #12
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

peki maça sık gidemeyeler için nasıl olacak
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2014, 17:13   #13
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Peki il disindan bir mac izlemek icin gelen insanlar ne yapacak hem karti satin alacak hemde macin parasini verecek oyle mi???
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2014, 20:41   #14
Rallim58
Gast

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.........

...... Aktifbank diye kıytırık bir bankanın kredi kartını alacaksınız ayrıca bankamatik kartını da tercih edebilirsiniz
.............................. .

Birileri rant elde edecek diye Bu kartı almam kimse de almasın 2 - 3 maçtan sonra zaten iptal edilecek.
Bir dönem sokak aralarına tezgah? kurup sokaktan geçen herkese sorgusuz sualsiz kredi kartı dağıtımı yaparak, bilinçsiz tüketim sağlatarak, nice ocakların sıkıntıya düşürüldüğü, batırıldığı dönemler geldi aklıma...

Bir başka konu ise, günü birlik Sivas'a gelen dostlarımıza Sivasspor karşılaşmasını izlettirmez konuma geliyoruz. Sistem, mutlaka yeniden gözden geçirilmelidir. Bazı kendini bilmezlere önlem alma hesapları yapılırken, nizami kombine sahibi bizlere bir işkence çektirilmemelidir.

Uygulama, söylenildiği şekilde olursa stadyumlar boşaltılacak demektir.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2014, 21:16   #15
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YOK olay çıkaranlar daha çabuk tespit edilirmiş, yok gişelerde sıkıntı giderilecekmiş,boşverin geçin bunları ,kimse bazıları gibi eşşek değil,bu milleti koyun gören zihniyetin ,futbol taraftarlarının takımlarına olan sevgisini ,sempatisini paraya çevirip ,tabiri caizse futbol müdavimlerini kaz gibi yolup kızartıp birilerinin damadının ceoluğunu yaptığı ,özal döneminin baş hortumcusu ,iflas ettikten sonra r.t .e hükümeti sayesinde aldığı ihalelerle milyar dolarlık servet yapmış ,devlet bankası yardımıyla AKP borazanlığı yapsın diye gazete ve tvlerin [havuz medyası ] verilerek ,medya patronu olmuş ,ÇALIK HOLDİNG in servetine servet katma operasyonudur,hiç kimse bana martaval okumasın ,ve sakın kimsede siyaset yapıyorsun filan diyede alıntı malıntı yapıp bulaşmasın çok pis küfrederim kimse kimseyi yolunacak kaz ,ütülecek tavuk yerine koymasın ,madem amaç sporda şiddeti önlemek ,madem gargaşayı önlemek ,kartların maliyetine daıtılsın yıllık ücret filan alınmasın ,bu bankaların millete sokak sokak dolaşıp yıllık 30 tl kart parası yok işletim parası diye yolması gibi bişey ,okartların maliyeti nedirki?gişelerden giriş çıkış parası diyede para alınmasın ,yok ille buşekilde olacak deniliyorsa ihale mihale iptal edilip bu kartları kulüpler basmalı ,illede ayak bastı parası alınacaksa tamamını kulüpler alsın , nediye elin hortumcusuna çalışalımki ?bu sistem işlemez soyguncuların hevesi kursağında kalacak inşallah
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2014, 21:31   #16
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Bu iş Anadoluda işlemez vesselam...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2014, 21:53   #17
Rallim58
Gast

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu iş Anadoluda işlemez vesselam...
Kalan 3-5 karşılaşma için nasıl uygulanırlılığını düşünüyorum bir türlü olumlu yaklaşamıyorum..

Gelecek sezon başı okey derim ama kalan müsabakalar için çok sıcak görmüyorum... Sezon başı ben 250-300 peşin kombine ödeyip şimdide "şunu yapmazsan müsabaka izleyemezsin" gibi bir zorba uygulama içerisinde olacaklarını düşünemiyorum...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2014, 22:21   #18
MaXiMuM
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kalan 3-5 karşılaşma için nasıl uygulanırlılığını düşünüyorum bir türlü olumlu yaklaşamıyorum..

Gelecek sezon başı okey derim ama kalan müsabakalar için çok sıcak görmüyorum... Sezon başı ben 250-300 peşin kombine ödeyip şimdide "şunu yapmazsan müsabaka izleyemezsin" gibi bir zorba uygulama içerisinde olacaklarını düşünemiyorum...
Abi, Anayasadaki Temel insan haklarından birisi, " kazanılmış hak geri alınamaz"

Buradan hareketle, kombine kart sahiplerinin kalan 3 maç için mağdur olacağı bir gerçek.

Madem bu iş yapılacaktı sezon başı neden yapılmaz, madem yetişmedi bu sezon başına, kalan 3 maç için 25 TL kart ücreti soygunculuğunun bir açıklaması olamaz.

Bu paralar kulübe gitse eyvallah, kimsenin gözü görmez ama göz göre göre soygunculuktur bu...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2014, 22:24   #19
MaXiMuM
Usta Yiğido

Kalan 3 maç ne yazık ki boş tribünlere oynarız gibime geliyor. Bu konuda yönetimin bir yaptırımı olabilir mi acaba, federasyondan sadece bu 3 maçlık bir esneklik sağlanabilir mi diye düşünüyorum.
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.04.2014, 09:27   #20
ec58
Yiğido

67 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 ec58 FAZLA SÖZE GEREK YOKec58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kim hangi koltuğa oturacak ? oturacağımız yeri ne zaman ve nasıl seçeceğiz bilen var mı?
ec58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
başlıyor, ebilet, günler, icin, kart, passolig, uygulaması

Seçenekler Arama
Stil