Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > 4 Eylül Belediyespor

4 Eylül Belediyespor 4 Eylül Belediyespor hakkında ....

Seçenekler Arama Stil

Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !
Alt 23.09.2014, 09:03   #1
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !

Bilici Termal ve Siv-Yapı 4 Eylül Belediyespor kulübüne sponsor oldu.

Sezon başında yeni bir yapılanmaya giren ve hedefini ikinci lige çıkmak olarak belirleyen 4 Eylül Belediyespor Futbol takımına Bilici Termal ve Siv-Yapı firmaları Sponsor oldu.

Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu’nda gerçekleştirilen törene 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Turhan Tunahan, Kulübün Onursal Başkanı aynı zaman Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Bilici Termal Yönetim Kurulu Başkanı Akif Bilici ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Törende Konuşan Kulüp Onursal Başkanı Sami Aydın, “Bu sezon takımımız lige çok iyi bir başlangıç yaptı hedefimiz 2. lige yükselmek bunun için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Aynı zamanda ilimizin önde gelen yatırımcılarının da bu başarıya ortak olmak istemesi bizleri sevindiriyor.

Bilici Termal Yönetim Kurulu Başkanı Akif Bilici'ye destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra söz Alan Bilici Termal Yönetim Kurulu Başkanı Akif Bilici, “Sivas için yapılan her başarılı çalışmaya destek olmak istiyoruz. İlimiz potansiyeli çok yüksek olan bir il. 4 Eylül Belediyesporumuz da Sivasspor'dan sonra ikinci bir marka değerimiz olacak buna inanıyorum. Şu ana kadarki gösterdikleri performansla hem teknik heyet hem futbolcu arkadaşlarımız bunu ortaya koydu. Bizde sezon sonuna kadar bu başarının içinde yer almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Tunahan ise, öncelikle Belediye Başkanı Aydın'a her platformda destek olmasından dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Biz 2. lig hedefi olan bir kulübüz, bu hedeflere ulaşmak için ilimizin önde gelen yatırımcılarından da destek istiyoruz. Bu noktada Bilici Termal ile yapılan sponsorluk anlaşması çok önemli bu desteği bize veren herkese teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından sponsorluk anlaşması imzalandı.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Bilici Termal'den Sivas Futboluna Destek !
Alt 23.09.2014, 09:58   #2
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bilici Termal'den Sivas Futboluna Destek !

[b]4 EYLÜL takımı geçtiğimiz yıllarda da ,hedefini şampiyonluk olrak koymuştu,1.ligde voleybol takımıda vardı,maddi imkansızlıklar yüzünden kümedüştü,futboltakımıda tam ligi domine etmişken neden destek vermedinizde ,şimdi veriyorsunuz demek geliyor içimden,yinede gecikmelide olsa böyle hayırlı 1 iş yaptıkları için bilici termal yöneticilerine teşekkür etmek lazım,darısı sivasın rantını yiyipte ,çamurundan ,toprağından,arsasından ,demirinden,altınından,kömürün den,yaylasından ,havasından ,suyundan zengin olupta sivasa ,sivaslıya zerre kadar hayrı dokunmayan hayırsızlara olsun [/b
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2014, 10:15   #3
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

istanbulda şehrin göbeği olan karagümrük stadında 4 Eylül- Halide Edip maçı var sivas tarafında toplam 37 kişi var biride ben. tahminen 15 kişide sivastan gelmiş. ne onursal başkan var nede kallabi biri. başkan ve üç yönetici gelmiş. takımda 58 forma numaralı kimse yok. maçın 83. dakikasında polis güvenlik nedeniyle seyircimizi dışarı çıkarmaya başladı. ne diyim işte komedi gibi bişey. haber amaçlı gelen tv58 in ara bağlantı kablosu sivasta unutulmuş. maç başlayınca haberdar oldular falan.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2014, 10:50   #4
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
istanbulda şehrin göbeği olan karagümrük stadında 4 Eylül- Halide Edip maçı var sivas tarafında toplam 37 kişi var biride ben. tahminen 15 kişide sivastan gelmiş. ne onursal başkan var nede kallabi biri. başkan ve üç yönetici gelmiş. takımda 58 forma numaralı kimse yok. maçın 83. dakikasında polis güvenlik nedeniyle seyircimizi dışarı çıkarmaya başladı. ne diyim işte komedi gibi bişey. haber amaçlı gelen tv58 in ara bağlantı kablosu sivasta unutulmuş. maç başlayınca haberdar oldular falan.
Güldürdün sabah sabah
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2014, 08:39   #5
Kokomo
Usta Yiğido

Ausrufezeichen Cevap: Bilici Termal'den Sivas Futboluna Destek !

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas'ta ki 4 Eylül maçlarına gelen seyirci sayısını düşünürsek, 37 kişi iyi gelmiş !
Cevap: Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !
Alt 24.09.2014, 09:20   #6
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !

ya bir şey sormak istiyorum cahilliğime verin: şimdi diyelim ki bu takım bi zaman geldi süper lige yükseldi ne olacak? Sivaslı geçinenler daha bu şehrin öz takımı Sivasspor'u desteklemek yerine 3 büyütülmüşlere gönül veriyor iken başka başka Sivas takımlarına ne gerek var? bu zaten bi avuç olan taraftar kitlesinde bi zaman sonra bölünmelere yol açmaz mı? bana göre şu an destek verilmesi gereken tek takım var o da SİVASSPOR... ben mi yanlış düşünüyorum?
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2014, 11:53   #7
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili Akif Bilici simdiye kadar nerdeydin ? Simdiye kadar neden sponsor olmadin ?

Acik acik desene siz bu Termal otelin devre mulklerini satmak icin iyi ve ucuz bir reklam panosu ariyorsunuz oda 4 Eylul olmus.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2014, 08:43   #8
Kokomo
Usta Yiğido

Ausrufezeichen Cevap: Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !

Alıntı:
58 Amsterdam 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili Akif Bilici simdiye kadar nerdeydin ? Simdiye kadar neden sponsor olmadin ?

Acik acik desene siz bu Termal otelin devre mulklerini satmak icin iyi ve ucuz bir reklam panosu ariyorsunuz oda 4 Eylul olmus.
Eğer Reklam anlaşmasının bedeli, standartların çok altında yapılmışsa dediğinize aynen katılırım. Takım peşkeş çekilmiş demektir.

Yok eğer reklam bedeli, standart bir 3.Lig reklam değerinde ise de bu firmaya binlerce kez teşekkür eder, Allah razı olsun derim.

5 TL verip bir maça dahi gitmekten aciz bir şehrin takımına forma reklamı verdiği için !
Alt 25.09.2014, 09:24   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BU takım insanları bu kadar bölmemeli,neticede bu sivasın öz çocuklarının takımı,daha biyere gelmeden düşsün ,istemiyoruz çıkmasın ,vs vs ,böyle düşünceler yiğidoluğa yakışmaz,herkim bu takımı çıkartmışsa teşekkür ederim,herkim bu takıma maddi manevi destek veriyorsa teşekkür ederim,bu bölücülüğü bu halka aşılayanlar belli,ülkeyi ortadan bölenler ,aynı uygulamayı sivasdada yapmaya çalışıyor,maçlara geçen yıllarda sivasda gidilmemesinin ,odönemde takım maddi olarak zordayken destek verilmemesinin, şimdi verilmesinin ,takımın rengini değiştirerek 4 eylül takımını kendine yontmaya çalışmanın,istanbulda beylerbeyi stadında 6 tane sivaslı ,6 tanede trabzonlu futbolcu yakının maça gelmesinin malum zihniyete mensup tek 1 ALLAH ın kulunun stada gelmemesinin tek nedeni bu bölücü anlayış ve düşüncedir ,zamanında aynı anlayış yüzünden ,sivasdemirspor,ve sivas tek çay sporun ,yakınzamanda divriğisporun düşmesinin tek sebebide bu anlayış ve düşünceydi,sivasın sayesinde ligde kalacaksak düşelim daha iyi,sevmediğim başkanın kulüp başkanı olduğu takımı sevmem düşşün ,bu takım filancaların takımı nediye gidiyim destel oluyum demek ,hiçbir akılla ,mantıkla sivaslılıkla bağdaşmaz,bu takımın başkanı isterse kim olursa olsun benim için sivasspordan sonraki 2.takımdır şu 2 soruyada sivaslı 1 vatandaş olarak mantıklı cevap bekliyorum,bilici firması ,madem böyle destek oluyordu, geçen yıllarda aklı neredeydi?bu desteğin arkasında herhangi çıkar ve rant ilişkisi varmı? bu külübün renkleri kimi neden bukadar rahatsız etti ?renk değişerek elinize ne geçti ?
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2014, 08:36   #10
Kokomo
Usta Yiğido

Frage Cevap: Firmalarımızdan Sivas Futboluna Destek !

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bilici firması ,madem böyle destek oluyordu, geçen yıllarda aklı neredeydi?bu desteğin arkasında herhangi çıkar ve rant ilişkisi varmı? bu külübün renkleri kimi neden bukadar rahatsız etti ?renk değişerek elinize ne geçti ?
Evet, bu renk değişimi konusunda hiç kimse bir açıklama yapmadı nedense !

Etiketler
bilici, destek, firmalarımızdan, futboluna, sivas, termalden

Seçenekler Arama
Stil