Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim Artık Bırakmalı...
Alt 08.11.2014, 13:57   #11
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim Artık Bırakmalı...

Yav arkadaşlar illa çıkan olur diyorsunuz bende diyorum ki bu kadar basit siz Çıkın hadi eskisi gibi değil para geliyor diyorsunuz Çıkın yönetin arkadaş bu Günler'de geçer bu takım bu şehir düşmez umarım yüzünüzü kızartacak sonuclar alınacaktır.
Alt 08.11.2014, 14:08   #12
karamik
Usta Yiğido

Ya bide herşeyi yönetimden bekliyoruz ya bu takım şifren düşerse esnafından işçisine kısaca tüm sivas Halkı'na zararı olur bu Belediye valilik ne yapıyor arkadaş hatta truzim müdürlüğü ne yapıyor bu memlekete en çok turist maç için geliyor bu üniversiteye öğrenci süper lig Maçları var diye az çok düşünerek geliyor eeee bunlar ne yapıyor arkadaş bir pasolig organizasyonu Yaptılar mı aylardır sivas belediyesine bir sivasspor anıtı diktiremedik ulan Mecnun Başka. Kadar uğraşanınız var mı nankörlük yapmaya ne hakkınız var
Alt 08.11.2014, 14:19   #13
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Bir zamanlar sürekli Yonetim i elestiriyordum bana cok kizan oluyordu.
demekki bir bildigimiz varmis ki konusmusuz ve halende diyorum bunlar degismez diye.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2014, 18:22   #14
Yiğido Elif
Acemi Yiğido

18 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 416 Yiğido Elif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar canımızı fazla sıkmayalım bu takım düzelir ve de çok canlar yakacaktır. emin olun ben güveniyorum. Sivassporumuza.
Yiğido Elif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2014, 21:16   #15
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yav arkadaşlar illa çıkan olur diyorsunuz bende diyorum ki bu kadar basit siz Çıkın hadi eskisi gibi değil para geliyor diyorsunuz Çıkın yönetin arkadaş bu Günler'de geçer bu takım bu şehir düşmez umarım yüzünüzü kızartacak sonuclar alınacaktır.
Senin mantığına göre (Allah gecinden versin) Mecnun Odyakmaz yarın ölse kulüp ligden çekilip sportif faaliyetlerine son verecek. O kongrelerde başka aday çıkmamasının sebebi de senin gibi düşünenler işte. Orada 10 yıldır Mecnun Odyakmaz var yapıyor ne güzel başkanlığı biz karışmayalım deyip köşelerine çekiliyorlar. Ama bir kere olağan üstü kongre olsun bak bakalım kaç aday çıkıyor başkanlığa. Bu ülkede Süper Lig kulübü yönetmek insanlara prestij kazandırıyor. Sivasspor kulübü başkanı olmasaydı bugün Mecnun Odyakmaz'ı kaç kişi tanıyacaktı?
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2014, 09:48   #16
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir zamanlar sürekli Yonetim i elestiriyordum bana cok kizan oluyordu.
demekki bir bildigimiz varmis ki konusmusuz ve halende diyorum bunlar degismez diye.
Yigido sivas senin su sitede olumlu 1tane yorumun yokki gecen sene takim iyikende biseyler buluyodun. Kolay saniyosunuz 10yil ust uste super ligte kalmayi. Malatya erzurum hatta kayserinin ordunun ankaragucu hali ortada . Yonetim biraksin tamam yerine aday olacak 1kisi soyleyin sadece. Digerlerini bilmem ama Mecnun baskana sonuna kadar destegimiz tamdir. Hayal edecemeyeceginiz seyler yasatti simdi birileri gelmis para yedi sunu yapti diyosunuz varmi kanidiniz adama iftira ediyosunuz.
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigido_furkan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2014, 10:01   #17
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetimin birakmasi icin muhalif kitle lazim.
Böyle bir kitleye malesef izin verilmiyor.
Siz yerel gazetelerde, yerel tvlerde Yönetimi elestiren gördünüz mü?
Ben görmedim de..

Artik futbolda eskisi gibi zengin isadamlarina, belediye baskanlarina gerek yok.
Cünkü yayinci kurulustan, iddiadan vs. yeterince para akiyor bu sektöre.

Eskisi gibi kimseye avuc acmana gerek yok iste bu yüzden de o koltuga oturanlar bir daha gitmek istemiyor. Adi Mecnun olmus, Aziz olmus, Ilhan olmus hic fark etmiyor...
Sırf bu yoruma teşekkür etmek için siteye girdim.. Eline yüreğine sağlık..
Alt 09.11.2014, 10:05   #18
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
yigido_furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yigido sivas senin su sitede olumlu 1tane yorumun yokki gecen sene takim iyikende biseyler buluyodun. Kolay saniyosunuz 10yil ust uste super ligte kalmayi. Malatya erzurum hatta kayserinin ordunun ankaragucu hali ortada . Yonetim biraksin tamam yerine aday olacak 1kisi soyleyin sadece. Digerlerini bilmem ama Mecnun baskana sonuna kadar destegimiz tamdir. Hayal edecemeyeceginiz seyler yasatti simdi birileri gelmis para yedi sunu yapti diyosunuz varmi kanidiniz adama iftira ediyosunuz.
O zaman yeterince forumda yaptigim yorumlari okumamissinda " bir tane olumlu yorumun yok", diyorsun.

Neyse ben aday olanlarin herzaman olacagini dusunuyorum sonucta koskoca bir super lig kulubuyuz ve aday olmak isteyenler mutlaka cikacaktir.

simdiye kadar mecnun baskani bende hep destekledim hep arkasindaydim baskanin ama bu gidis sayesinde cok sogdum acik ve net takima transfer yapmadi.
carlos gibi dunya stari getir ama carlosun verdigi listedeki adamlari alma olacak sey mi ?
Iste bu duruma duser takim transfer yapmazsan borcunda olmaz puaninda olmaz.

Taraftarinda bir sabir siniri var insallah balkes maciyla Takim cikisa gecer ama Allah gostermesin bu macdanda 0 puan cekersek artik Yönetim mi istifa eder yoksa hoca mi orasi bizi ilgilendirmez bizi ilgilendiren Sivassporun bu konumdan kurtulmasidir.

Hayirli Günlet.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2014, 13:31   #19
karamik
Usta Yiğido

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senin mantığına göre (Allah gecinden versin) Mecnun Odyakmaz yarın ölse kulüp ligden çekilip sportif faaliyetlerine son verecek. O kongrelerde başka aday çıkmamasının sebebi de senin gibi düşünenler işte. Orada 10 yıldır Mecnun Odyakmaz var yapıyor ne güzel başkanlığı biz karışmayalım deyip köşelerine çekiliyorlar. Ama bir kere olağan üstü kongre olsun bak bakalım kaç aday çıkıyor başkanlığa. Bu ülkede Süper Lig kulübü yönetmek insanlara prestij kazandırıyor. Sivasspor kulübü başkanı olmasaydı bugün Mecnun Odyakmaz'ı kaç kişi tanıyacaktı?
Haklısın illa mecnun başkan bıraksa birsi çıkar ama ben diyorum ki 40 yıllık tarihi olan bir klüpte belki 40 başkan geçmiş ise ve bu adam da bizi 10 Yıldır bu ligte tutuyorsa biz herhalde Hakkını zor öderiz ha şuna katılırım yönetimde bir sirkülasyon olur Ali gider Veli gelir ama Sivaslı vefası Mecnun başkan yada Osman seçilmiş gibi adamlara bırakın bu işi diyemez dememeli içerde dışarda her maça gidip gelen iyi niyetle Koşan ve yorulmayan bir adam şimdi o bıraksa yerine gelecek adamın bunun kadar futbol aşığı olmadığı sürece kıçını kaldıracağını sanmıyorum.
Alt 09.11.2014, 14:02   #20
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1250 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Bırakması gereken yönetim değil;

Mecnun Başkan kalabalık gibi görünen yönetim kurulu listesi içerisinde yalnızları oynayan birisi, Bizim yeni bir başkana değil Mecnun Başkanın yükünü hafifletecek hitabı güçlü, iş ve siyaset anlamında tanınmış yöneticilerimize ihtiyacımız var.

Mecnun Başkan pekte istekli olmaya olmaya dönemin şartları yüzünden Osman Seçilmiş'den 7 Mayıs 2004 yılında bu kulübü devraldı. Nasıl ki 2004 yılında bu külübe başkanlık yapacak birisi yoksa şimdi de yok.

5 TL bilet parası vermekten aciz kişilerin iş hayatını, ailesini bir kenara bırakarak bu takım yüzünden haksız yere ceza evine bile giren Mecnun OTYAKMAZ'a nerdeyse hakarete varan şeyler söylemesine tahammül edemiyorum.

Osman SEÇİLMİŞ' Belediye Başkanı haliyle bu takıma çok şey kattı ondan sonra gelen Mecnun Başkan ise bu takıma hiç birimizin hayal edemeyeceği şeyleri yaşattı ve İnşallah yaşatmaya da devam edecek.

Mecnun Başkan'ın da keşke takımı bırakacağım bir başkan olsa diye düşündüğünü az çok tahmin edebiliyorum, eğer varsa tanıdığınız bu takıma sahip çıkacak yürekli kişiler buyursun gelsin ama böyle birileri yokken bile Mecnun Başkan'a laf söyleyenleri anlamıyorum.

İzmir, Denizli, Adana, Antalya, Samsun gibi Türkiye'nin en zengin ve en güzel şehirlerinin takımları alt liglerde çırpınırken gittikçe küçülen, tarımı hayvancılığı kısacası üretimi bitmek üzere olan Sivas'ta, Sivassporun Süper Ligde olması başında Carlos gibi bir Dünya markasının olması kolay şey değildir.

Mecnun Başkan Sivasspor'a hayal ötesi başarılar yaşattı bunlar ;

- 2007-2008 ve 2008-2009 sezonlarında ligde şampiyonluğu kıl payı kaçırdı.

- 2008'de İntertoto Kupası'na katılma hakkı.

- 2009 yılında önce Şampiyonlar ligi 3. ön eleme turu oynadık, sonra da UEFA Avrupa Ligi play-off turunda mücadele ettik ve son Uefa Şampiyonu olan Lucescu'lu Şhaktar'a elendik...

- Türkiye Kupası'nda 2 kez yarı final oynadık.

- Geçen sezon ligi 5. sırada bitirdik...

Ayrıca Stat ve özellikle Tesisleşme alanında yapılanları da es geçmemek gerek Tesis anlamında Türkiye'nin en iyi tesislerinden birisine sahibiz.

Arkadaşlar, abiler Koskoca Sivas'ta, Sivasspor yönetimine girmeye cesaret edecek adam gibi adamlar yoksa bu bizlerin ayıbıdır Mecnun OTYAKMAZ'ın değil...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
artık, bırakmalı, yönetim