Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"
Alt 02.05.2016, 12:38   #11
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"

Geldiğimiz durum itibariyle aslında taraftarların başkan ve yönetimine takımı küme düşürmekten öte geçmişte yapılan yanlışlardan ders almamaları ve taraftarların isteklerini kulak ardı etmeleri yönündedir istifaya davet etmeleri bu takım 11 sezon süper ligde kalmış 4 büyük takımdan birisi olamadığın sürece düşmeye elbette adaysın o yüzden ben takım küme düştü diye başkana ve ya yöneticilere kızmıyorum.Taraftarların uyarılarına rağmen geçmişten ders almadıkları ve takımı bile bile düşürdükleri için kızıyorum...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 12:41   #12
onur0634
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mehmet oflaz erdal sarılar faruk efendi dışında kim olursa olsun
Kötünün iyisidir diye düşünüyorum üstadım.Süper ligde olsan farklı başkan adayları çıkabilirdi ancak ptt 1nci ligine düşen ve tüm para kaynakları kesilen klübe kim başkanlık yapmak ister..??
Alt 02.05.2016, 12:52   #13
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

1 sene Ptt 1. ligde oynamak bize bir şey kaybettirmez aksine şahsi görüşüm taraftarı ile takımı ile ve yönetimi ile bir bütün olan eski Sivasspor'u tekrar görmemizi sağlar. Bursaspor küme düştükten sonra şampiyon oldu, Konyaspor yıllarca bu ligin asansör takımı oldu. Altın yere düşmeyle bir şey kaybetmez eskisinden daha sağlam evelAllah lige geri döneriz.

Tüm çakalların pusuya yatarak trabzonun şerefsiz yöneticisi gibi salyalarını akıtarak başkana yüklendiği bu günlerde bizim Mecnun Başkan'a daha çok destek olmamız lazım. Haaa çıkar bir tane babayiğit derki bu takım sahipsiz değil işte kadrom ben başkanlığa adayım işte projelerim der o zaman başımızla beraber ne yapılacaksa yapalım ama tek Mecnun BAşkanın sahip çıktığı yerde elimizdeki tek adam gibi adamı da harcayıp küstürmeyelim. (Ayrıca Mecnun başkana, başka adam yokluğundan değil bu takıma her şeyini verdiği için büyük sevgi ve saygı duyuyorum orası ayrı)

Günahıyla, sevabıyla Mecnun Başkan'da bizde yaptığımız hatalardan ders çıkartarak Tekrar Süper Lige dönmenin hesabını yapmamız lazım. İstifa en kolayı 1 dakikalık iş... Kolayı yapmak değil zoru başarıp bu takımı tekrar Süper Lige çıkartmak Mecnun Başkan'a yakışır.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2016, 12:55   #14
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

mecnun beyden daha iyisi gelecekse ve ben bu işi gerçekten yapabilirim diyebilecek birisi varsa buyursun gelsin. eeeee yok ise bu takım sahipsiz mi kalacak bunların hesabı yapılmalı. ne olursa olsun kişiler gelip geçicidir burda en evla konu sivassporun ve sivasın menfaatleridir. şu konuda arkadaşlara katılıyorum mecnun bey yoruldu ve yıprandı bir değişiklik iyi olacaktır fakat hangi değişiklik!!!!! kim gelecek ne şartlarda ve nasıl gelecek. burada sivasın zenginlerine iş adamlarına hatta ve hatta siyasilerinden bürokratlarına çok büyük işler düşmekte lütfen elinizi taşın altına koyun. bu şehri sahipsiz bırakmayın...
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 12:58   #15
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1 sene Ptt 1. ligde oynamak bize bir şey kaybettirmez aksine şahsi görüşüm taraftarı ile takımı ile ve yönetimi ile bir bütün olan eski Sivasspor'u tekrar görmemizi sağlar. Bursaspor küme düştükten sonra şampiyon oldu, Konyaspor yıllarca bu ligin asansör takımı oldu. Altın yere düşmeyle bir şey kaybetmez eskisinden daha sağlam evelAllah lige geri döneriz.

Tüm çakalların pusuya yatarak trabzonun şerefsiz yöneticisi gibi salyalarını akıtarak başkana yüklendiği bu günlerde bizim Mecnun Başkan'a daha çok destek olmamız lazım. Haaa çıkar bir tane babayiğit derki bu takım sahipsiz değil işte kadrom ben başkanlığa adayım işte projelerim der o zaman başımızla beraber ne yapılacaksa yapalım ama tek Mecnun BAşkanın sahip çıktığı yerde elimizdeki tek adam gibi adamı da harcayıp küstürmeyelim. (Ayrıca Mecnun başkana, başka adam yokluğundan değil bu takıma her şeyini verdiği için büyük sevgi ve saygı duyuyorum orası ayrı)

Günahıyla, sevabıyla Mecnun Başkan'da bizde yaptığımız hatalardan ders çıkartarak Tekrar Süper Lige dönmenin hesabını yapmamız lazım. İstifa en kolayı 1 dakikalık iş... Kolayı yapmak değil zoru başarıp bu takımı tekrar Süper Lige çıkartmak Mecnun Başkan'a yakışır.
bizler zor olanı yapmaya çalışıyoruz. aslında konu bu kadar açık net ve anlaşılır.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 13:01   #16
onur0634
Tecrübeli Yiğido

Kongre kararı alınmış bu arada.Bu şu demek oluyor arkadaşlar.Takımı bu duruma düşüren bizleriz bırakıp kaçıyoruz.Takım ve şehir ortada bırakılmıştır bu kararla.Artık Belediyede Osman Amcada yok ki çıkıp takıma sahip çıksın...Kayyup atanırsa hiç şaşırmam...
Alt 02.05.2016, 13:14   #17
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bence bir sezon daha kalip Sivassporu tekrar Süperlige cikarmak icin ugrasmasi lazim. aksi takdirde millet takimi düsürdü kacti diyecek. böyle olmasini ben sahsen istemem sonucta o kadar emegi var.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 16:45   #18
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 345 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun başkan bıraktı gitti diyelim sonrasında olacaklar:

1) Yeni yönetim × şahsıslı bir isim ilk açıklamasında Sivasspor u layık olduğu eski günlere getireceğiz.
2) Küme düşmüş (inşallah düşmeyiz) bir takımı devr aldıklarında eldeki mevcut kadronun yarısından fazlasını takımda tutamayacaklar (hoş zaten benim kanaatim de hepsinin gitmesinden yana) ve Hüseyin kalpar Uğur Tütüneker Yücel İldiz gibi hocalardan birini takımın başına getirecekler.
3) Yeni yönetim bir gazla ayarsız transferler yapıp takımı borçlandıracak.
Sonuç bir sonraki sezon yine PTT de mücadele edilecek.

Mecnun başkan devam ederse

1) Sevdalısı olduğu uğruna bir kumpas oyunu ile 7 ayını hapiste geçirmiş bir başkan bu kez kendine güvenen Yiğidoların ahde vefa sına misliyle karşılık verebilecek bir duruş ile yola devam diyecek.
2) Bugün instigram hesabından paylaştığı mesajla anlaşılacağı üzere başkanın tek sözü ile takımı Bülent Uygun a teslim edip bizleri çağıracağı kanaatindeyim.
3) Bir birini bukadar iyi tanıyan abi kardeş ilişkisi içinde olunan başkan ve teknik direktör den başarısızlık beklemek yanlış olur.

Yani işin özü macera aramaya gerek yok elimizde Mecnun başkan gibi bir Adam varken kıymetini bilelim.

Sonra Muhsin başkana üzüldüğümüz gibi Mecnun başkana da üzülmeyelim.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 17:10   #19
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tüm çakalların pusuya yatarak trabzonun şerefsiz yöneticisi gibi salyalarını akıtarak başkana yüklendiği bu günlerde bizim Mecnun Başkan'a daha çok destek olmamız lazım.
Bu yorumu üzülerek okudum, bir editörün burada başkanın gitmesini isteyenlere salyasını akıtan çakallar benzetmesi yapması gerçekten büyük bir utanç. Biz bu sitede yıllardır yazıp çiziyoruz dün üye olup bugün kimseye sallamadık geçmişte başkanın destekçisi de olduk, şimdi bırakmasını istiyoruz bu yüzden ne biz salyasını akıtan çakalız ne de siz ulta Sivasspor sevdalısısınız. O yüzden kimsenin Sivasspor sevgisini ölçmeye kalkışmayın bu sizi aşar.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 17:37   #20
onur0634
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu yorumu üzülerek okudum, bir editörün burada başkanın gitmesini isteyenlere salyasını akıtan çakallar benzetmesi yapması gerçekten büyük bir utanç. Biz bu sitede yıllardır yazıp çiziyoruz dün üye olup bugün kimseye sallamadık geçmişte başkanın destekçisi de olduk, şimdi bırakmasını istiyoruz bu yüzden ne biz salyasını akıtan çakalız ne de siz ulta Sivasspor sevdalısısınız. O yüzden kimsenin Sivasspor sevgisini ölçmeye kalkışmayın bu sizi aşar.
Editör arkadaşımızın kullandığı ifadelerin bi benzerinide geçen gün Faruk Taşseten bey kullanmıştı.Yok sanal klavye kahramanları sümüklü salyalı kişiler diye bu nasıl bi anlayıştır anlayamadım doğrusu.Taraftar plastik oturaklarda oturup sizler klimalı localarda oturup makam mevkii sahibi olurken hiç kimsede sesini çıkarmıyorken iyide başarısız olup takımı küme düşürüp eleştirince mi sümüklü salyalı oluyor taraftarlar ve ya kişiler...Nasıl ki oyuncudan istenilen verimi alamayıp gönderiyorsanız hoca başarısız olunca görevine son verebiliyorsanız sizlerde başarısız olunca çekip gitmesini bileceksiniz kardeşim..Hiç kimseye söz söylemeye hakkınızda yok başarılı olursanız alkışlanırsınız başarsız olursanız eleştirilirsiniz...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
beyi, mecnun, İstifaya davet etmiyorum

Seçenekler Arama
Stil