Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 20.05.2016, 20:30   #241
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
del pieoro şu bizmle alakası olmayan pendik yazını arıyorum sana güzel edepili bir cevap yazacağm.
Edep çerçevesinde her türlü cevabı verebilirsiniz sıkıntı yok
Alt 21.05.2016, 09:46   #242
Suat
Acemi Yiğido

Suat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Suat isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

her şerde bir hayır vardır,küme düşmemizden dersler çıkarabilirsek bu bataklıktan çabuk çıkar süperligi sallarız bursaspor örneği gibi,gün küsme kahretme günü değildir,hesap günü hiç değildir,mecnun başkan ikna edilmeli ve iyibir yönetim kurulunu oluşturmalıdır,bu çıkmazdan ancak mecnun başkanla çıkarız kimse nankörlük etmesin.
Suat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2016, 07:37   #243
sedohan58
Acemi Yiğido

34 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 sedohan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkan bırakıyorum daha iyi yapan varsa gelsin demek zorunda hissetti kendisini. Sağdan Soldan boş beleş Sivasa Sivasspora 1 kuruş faydası olmayan insanları görmemizi istedi. Şimdi başkan adaylığı için adı geçen kişilerin Sivassporà ne faydası olmuş bakmak lazım. Haa madem akılları başlarına geldi bu kişilerin madem Sivas sevdaları depreşti gelsin Mecnun Başkanın Başkanlığın da yönetime girip katkı yapsınlar. Saygılarımla
sedohan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sedohan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.05.2016, 08:25   #244
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetimi surekli istifaya davet eden sozde sivaslilar. Başkan aday olmadığını söyledi.

Hani nerede adaylarıniz? Uzaktan uzağa yapılanları eleştirmek kolaydı. Hadi sokun elinizi taşın altına.

Haaaa şimdi bunu yapmıyor muhalefet edip bi başkan adayı çıkarmiyorsaniz , o zaman sivasi kaosa sürüklemekten başka birşey yapmamış olursunuz.

Ne kolay iş muhalefet yapmak başkan oyuncu getir ,başkan şampiyonluğa oynat, başkan en iyi hocayı getir.

Burada şampiyonluğa oynadığımız dönemde di natal transfer edilebilir diyen futbol özürlüler var. Zannediyor ki Sivasspor şampiyonluğa oynuyor her oyuncuyu alabilir ;-)

Hadi muhalefet yapanlar çıkarın adayinizi sivassporu yine şampiyonluğa oynayacak yonetiminizi tüm Sivas olarak destekleyelim. He bir aday cikaramiyorsaniz edepsizlik edip her olumsuzlukta yönetim istifa diye çıkmayın piyasaya...
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2016, 08:41   #245
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şimdi tamda destek olmak varken köstek olmanın geregi yok mecnun başkan bırakacakta takımın başına senmi geçeceksin bu takım tekrar çıkabilir ancak sahipsız kaldıgı kayyumda kaldıgı günleri nede çabuk unuttunuz düşersede mecnun başkanla düşsün o tekrar çıkarır ama başkan giderseki gidecek takım ortada kalır burada klavye hocalıgı yapmak kolay bu şehrin en degerli markasının yok oluşuna çanak tutuyorsunuz.dikat edelim 40 sene daha ömrümüz yok.solugu amatör kümede alırsak yazık olmazmı ??????????????????

Yazınıza harfiyen katiliyorum hocam. Sonradan tureme bi kaç kişi , belirli kişiler onlarda başarısızlıklarda piyasaya çıkıp birilerinin maşaligini yapmakta. İşin garip kısmı buyrun yönetin dendiğinde de kaçacak yer arıyorlar.

Bundan iki hafta önce sivasin ligde kalması mucizelere kaldığında inşallah fener şampiyon olarak ya da şampiyonluk mücadelesi vererek Sivas karşısına gelir bilet fiyatlarını 200 tl den satıp maddi kaynak sağlarız dediğimde benim Sivassporlulugumu sorgulayan bu zihniyet biz yine küme dustuk farkindaysaniz. Peki bu fener maçı biletleri ne kadara satildi en pahalı yer 15 tl. Şimdi siz daha büyük sivassporlusunuz di mi?
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2016, 12:34   #246
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yukarda belirttiğim malum konudan mevcut konuya geçecek olursam,
Akhisar maçından sonra Mecnun Otyakmaz tribünlere geldiğinde uzun yıllar sonra yuhh sesleri, başkanım yeter ya, başkanım uyuyormuyuz uyuyormuyuz, yeter ya yeter lan, suslan gibi tepkilerle karşılaşmış olup, tribünlere gelmeden önce ise yönetim istifa sesleri çatlak vermiş olup, tribünlere gitme tercihini bu yüzden kullanmıştır. Ancak başkana sahip çıkanların da gözüktüğünü belirtmessek haksızlık yaparız. Bu durum Burdaki Yiğidoları haklı çıkartmakta, bugün eski söylemlerin doğruluğu ortaya çıkarak taraftarların ikiye bölündüğü ispatlanmıştır. Sanal alemde de kaçacaklar, başkansız olmaz söylemleri de buna eklenirse ve herkes buna şahit olursa bölünmek üzere olduğumuz anlaşılmıştır. Tribün olayına gelecek olursak, uzak mesafeden Hırsız diye bağıran bir grup taraftar, tepki gösteren taraftarlar ve destek veren taraftarları da katarsak çok zıt bir ortam ortaya çıkmıştır. Bu ortam sayın başkan daha önce taraftarlarla aynı tribünde maç izlerken yaşanmamıştı. Herkes bunu hatırlar. Ancak ayak bastığı bu tribünde yaşanıyorsa, başkanın kafası karışmıtır doğal olarak. Kongre kararı alınmış ve açıklama gelecek kişileri korkutma anlamında olsada, sonradan çıkacaklardır Sivasspor'a sahip çıkanlar diyerek te bu açıklamalarını düzeltmiştir. Baskın bir karar olduğu için aday çıkmaması durumu da yönetimin suçu olarak kalacaktır. Herşeyin başlangıcını tribünlerde ki duruma bağlayan başkanımız haklıdır. Çünkü arbede yaşamış ilk başkan olarak tarihe geçmiştir. Yükselten başkan olarak tarihe geçmiş olmasınıda unutmamak gerekir, ama düşüren başkan olarakta tarihe geçmesiyle söylemlerini aday olmayacağım diyerek vurgulamaktadır. Devam etmesi durumun da ise, Sivasspor'un zarar görmemesi için sessiz kalınacağına inanıyorum ve 1. Ligde başarısızlık olursa bu tepkilerin küfüre döneceğini düşünüyorum. Başkan aklını kullanarak hareket etmektedir. Tepkili taraftarların gelmediğini de düşünürsek Akhisar maçından sonra, iler ki maçlara geleceğini sayarsak durum vahim olur. Herşeyin hayırlısı diyerek, mübarek bir geceden zikir yaparak çıkmış bir insan olarak Allah Sivasspor'umu korusun der, muhteşem ve heyecanlı bir imtihanda olduğumuzu belirtirim. Heyecanın olduğu yerde mutluluk doğar. Camia olarak bu tür şeyleri yaşamamız, tekrar karşılaştığımız da bizleri profosyonel düşünmeye zorluyacaktır. İlk defa böyle şeyler yaşıyoruz diye sinirlenmeyin. Herşeyde bir hayır vardır.

Başkana desteğin ve tepkinin aynı anda verildiği tribün arbedesi, polislerin ve güvenliklerin araya girmesi, başkanın kol kaldırması ve tepkisi aşağıdaki videoda mevcuttur. Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Not: Hırsız söylemlerine asla katılmıyorum. Başkanın bırakmasının hayırlı olacağına inanıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=jggXn1TtAWU

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil