Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Kayseri Sivası , Sivasda Kayseriyi Sever (miş)
Alt 02.02.2009, 14:25   #1
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI
Standart Kayseri Sivası , Sivasda Kayseriyi Sever (miş)

Dostluk çok önemli

Sivasspor-Kayserispor maçlarında bugüne kadar dostluk hep skorun önüne geçmiştir. Ancak Adana'da oynanan maçta bu dostluğa nazar değdi. Ben çok iyi biliyorum, sağduyulu ve bilinçli Kayseri taraftarı, Sivasspor'un başarılı olmasını istiyor. Aynı şekildede Yiğidolar da öyle... Kayseri'ye yapılan modern stat, sadece Kayserilileri değil, Sivaslıları da heyecanlandırıyor, gururlandırıyor. İki şehir arasında bu kadar samimi ve sıcak ilişkiler varken, Adana'daki maçın sonlarında yaşananlar da neyin nesi? Dedim ya, kimse bu maçın skoruna bakmıyor. Efendiliğiyle ve dobralığıyla tanıdığımız Tolunay Kafkas'ın, rakibine son derece sert hareket yapıp kırmızı kart gören oyuncusunu kollaması doğrusu izleyenleri şok etti. Genç Furkan'ın Onur'a yaptığı o sert darbe aslında iki komşu şehrin dostluğuna indirilmiş en büyük darbedir. Kayserili ve Sivaslıların şuna dikkat etmesi lazım. Dostluklar kolay kurulmuyor. Kaşıkla topladığınızın, kepçeyle dağıtılmasına izin vermeyin.

Kafkas doğruyu buldu
Neyse ki Tolunay Kafkas, dün akşam bir televizyon programına bağlanıp, "Evet oyuncum hatalı davranmış. Bunu o anda görmedim. Hangi hoca olsa, bu kadar genç yaştaki oyuncusunu yatıştırmak isterdi. Furkan çok korkmuştu, ben de yanına gidip onu sakinleştirmek istedim" açıklamasını yaptı. Çok da güzel davrandı... Tebrikler... Maçtan sonra Sivas kamuoyu alınan sonucu değil, bu tatsız olayları konuştu ve tartıştı. Sivas'ta yayın yapan yerel gazete ve televizyonlarda hep Furkan'ın yaptığı sert hareket ve sonrasında Tolunay hocanın bu futbolcunun başını okşamasını yazdı. Neyse ki Sivas-Kayseri dostluğu fazla zedelenmedi. Kafkas'ın, oyuncusunu uyardığından adım gibi eminim. Son sözüm Sivaslılar Kayseri'yi, Kayserililer de Sivas'ı çok ama çok seviyor. Bu böye biline...

Abdullah Yiğit Fotomaç
Cevap: Kayseri Sivası , Sivasda Kayseriyi Sever (m
Alt 02.02.2009, 14:26   #2
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 812 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kayseri Sivası , Sivasda Kayseriyi Sever (m

tolunay hoca çok ayıp etti çokk........
Alt 02.02.2009, 14:28   #3
merkez_emre
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 830 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

hiç ama hiç zannetmıyorum tamam onların arasında bızm sampıyon olmamızı ısteyen yok mu ? var tabi ama sadece azınlık cogu kayserılı herkes bılıyorkı her alanda oldugu gibi futbol dada bizefark atmak ıcın cabalıyor...oyle olmasa adanakı macda satılmıs ads lilerle birlite anadoludan cıkan sampıyonluga gıden Sivasspor a kufur edermıydı...hiç sanmıyorum aramızda oyle dostluk oldugunu...

Bizim aramızdakı dostluk sadece vip seviyesindedir..onunda olması gerekdıtı içindir...kayserıde verdıgımız canlarda hiç bir üst makamdan kımse yokdu gazeteci de yokdu bıldıgım...hepsi taraftardi...ne olursa olsun tribunde taraftaara olur...
Alt 02.02.2009, 14:32   #4
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dostluk çok önemli

Sivasspor-Kayserispor maçlarında bugüne kadar dostluk hep skorun önüne geçmiştir. Ancak Adana'da oynanan maçta bu dostluğa nazar değdi. Ben çok iyi biliyorum, sağduyulu ve bilinçli Kayseri taraftarı, Sivasspor'un başarılı olmasını istiyor. Aynı şekildede Yiğidolar da öyle... Kayseri'ye yapılan modern stat, sadece Kayserilileri değil, Sivaslıları da heyecanlandırıyor, gururlandırıyor. İki şehir arasında bu kadar samimi ve sıcak ilişkiler varken, Adana'daki maçın sonlarında yaşananlar da neyin nesi? Dedim ya, kimse bu maçın skoruna bakmıyor. Efendiliğiyle ve dobralığıyla tanıdığımız Tolunay Kafkas'ın, rakibine son derece sert hareket yapıp kırmızı kart gören oyuncusunu kollaması doğrusu izleyenleri şok etti. Genç Furkan'ın Onur'a yaptığı o sert darbe aslında iki komşu şehrin dostluğuna indirilmiş en büyük darbedir. Kayserili ve Sivaslıların şuna dikkat etmesi lazım. Dostluklar kolay kurulmuyor. Kaşıkla topladığınızın, kepçeyle dağıtılmasına izin vermeyin.

Kafkas doğruyu buldu
Neyse ki Tolunay Kafkas, dün akşam bir televizyon programına bağlanıp, "Evet oyuncum hatalı davranmış. Bunu o anda görmedim. Hangi hoca olsa, bu kadar genç yaştaki oyuncusunu yatıştırmak isterdi. Furkan çok korkmuştu, ben de yanına gidip onu sakinleştirmek istedim" açıklamasını yaptı. Çok da güzel davrandı... Tebrikler... Maçtan sonra Sivas kamuoyu alınan sonucu değil, bu tatsız olayları konuştu ve tartıştı. Sivas'ta yayın yapan yerel gazete ve televizyonlarda hep Furkan'ın yaptığı sert hareket ve sonrasında Tolunay hocanın bu futbolcunun başını okşamasını yazdı. Neyse ki Sivas-Kayseri dostluğu fazla zedelenmedi. Kafkas'ın, oyuncusunu uyardığından adım gibi eminim. Son sözüm Sivaslılar Kayseri'yi, Kayserililer de Sivas'ı çok ama çok seviyor. Bu böye biline...

Abdullah Yiğit Fotomaç

Tolunay hocanın Trabzonspor egosuna kurban edilmesin bu dostluk.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhsin koçak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.02.2009, 14:38   #5
merkez_emre
Usta Yiğido

Alıntı:
muhsin koçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tolunay hocanın Trabzonspor egosuna kurban edilmesin bu dostluk.

1 )ben ortada dostluk fılan goremıyorm kac senedir...sivasda 5 0 yenıldıgımız macda varmıydınız ? sivas taraftari 5 tane yemıs kayserıye yırtıınırken varmıydınız ? varmıydınız o macda kalkıp sivas a 2 dk bagırmayan cekırdekcı taraftarımız bizi rezil eden takımı bagrına basdı desek yeridir...

eyvallah yenmısdır 5 tane atmısdır...alkıslar bagırırsan bu senın fair play ruhunu dostluga yapdıgın katkıyı gosterır...ama sen once kendı takımına sahip cıkacaksın...

2 ) gecen sene kayserı deplasmanında varmıydınız ? orda kayserı taraftarı kendı takımına satılmıs derken biz kayserı kayserı dıye bagırdık onların yerıne bız sahıp cıkdık ? " HANİ DOSTUZ YA "

soruyorum ?????

sımdıye kadar kayserı taraftarı senn takımına bagırdı mı ? destek oldumu??

yoksa 2 gun oncekı gıbı fırtına gıbı esen takımına devamlı kufur mu ettı ?
Alt 02.02.2009, 14:52   #6
eftelya
Yeni Yiğido

eftelya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 eftelya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
1 )ben ortada dostluk fılan goremıyorm kac senedir...sivasda 5 0 yenıldıgımız macda varmıydınız ? sivas taraftari 5 tane yemıs kayserıye yırtıınırken varmıydınız ? varmıydınız o macda kalkıp sivas a 2 dk bagırmayan cekırdekcı taraftarımız bizi rezil eden takımı bagrına basdı desek yeridir...

eyvallah yenmısdır 5 tane atmısdır...alkıslar bagırırsan bu senın fair play ruhunu dostluga yapdıgın katkıyı gosterır...ama sen once kendı takımına sahip cıkacaksın...

2 ) gecen sene kayserı deplasmanında varmıydınız ? orda kayserı taraftarı kendı takımına satılmıs derken biz kayserı kayserı dıye bagırdık onların yerıne bız sahıp cıkdık ? " HANİ DOSTUZ YA "

soruyorum ?????

ben çok iyi biliyorumki kayserililerin buyuk bir kısmı üç istanbullunun şampiyonluğunu sivasımınkine tercih ederler.. şu an ki puan tablosu çoğu için kabus gibidir.. ama bu sivas insanının sağ duyulu davranmasını engelleyecek bi durum olmamalı, biz sivaslıyız ve sivaslı gibi davranmak durumundayız.. kendi adıma bunları bildiğim halde sivasın yerinde su an kayseri olsa gider bazı maçlarına kendi takımım gibi desteklerim kayseriyi.. çünkü ben sivaslıyım..
eftelya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 14:57   #7
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

elbete sende 4 eylüle geleceksin kayseri elbet eleceksin.bakalım korkmadan çekinmeden geldiğin 4 eylül seni nasıl karşılayacak...dost falan değiliz biz kayseriyle.onların içindeki bu çıkar ve ego olduktan sonra dost falan değiliz.onurun ayağına insanlık suçu işlercesine giren bebe de aklın varsa sivasa gelme.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 15:02   #8
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

soruyorum ?????

Sen hiç merak etme Emre kardeşim,ben neyin ne olduğunu çok iyi gören ve bilen biriyim,prosedür böyle ne yaparsın,çakma dostluğu devam ettireceğiz.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 15:02   #9
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Kayseri'den Trabzon'dan Ne Dost Olur Nede Post...Kayseri İle Trabzon'un Araları İyidir...Trabzon Ve KAyseri'dende Bize Dost Olmaz..

KAYSERİDEN NE DOST OLUR NEDE POST
velibircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 15:42   #10
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:

soruyorum ?????

emre abi biz ne kadar yırtınırsak yırtınalım boş.
bizde bu kafa olduktan sonra....

Etiketler
kayseri, kayseriyi, miş, sever, sivasda, sivası

Seçenekler Arama
Stil