Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stadyum Çilesi.. Destek Lütfen!
Alt 16.01.2011, 18:34   #71
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Stadyum Çilesi.. Destek Lütfen!

sivasa 20.000 kişil stad yapılır işte akp söyledigini yapıyor işde size stat diye seçim öncesi de reklamını yapar oyları kapar
Alt 16.01.2011, 18:40   #72
ayazoğlu
Yiğido

ayazoğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 ayazoğlu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
dede58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İşin ilginç yanı ne biliyor musunuz arkadaşlar. Sayın Başbakanın iyice dikdatörleşmesi. Yapılan Aslantepe deki Türk Telekom Arena stadyumunda aldığı tepkilerden sonra ki yaptığı açıklamada " bir kuruş bile koymamıştır galatasaray camiası ki daha sözleşmeleri bile imzalamadık" diye gözdağı vermesi çok içler acısıdır. Halkın parasıyla yapılan ve yapmak zorunda olanlar halkın parasıyla halka gözdağı veriyor olmalarına ses çıkarmayacaksak bize de yapılsa stadyumun ne anlamı kalabilir ki. Yarın bu tehdit bizim stadyumunda yapıldığında bize karşı yapılmayacağı ne malum. Halk artık bilinçli bir şekilde hareket edip kendi güçleri ile seçtikleri vekillere bir gözdağı vermelidir. Gücünü halktan aldıklarını iddia eden bu dikdatörleşen iktidara artık bir ders verme zamanı gelmedi mi? Bugün Sivaslılar olarak Galatasaray Klubünün yapmış olduğu tepkiye sahip çıkmakla beraber bizlere söz verenlerin kaçamak oynayanlara tepki koymalıyız. Stadyum bizim anlımızın teriyle kazanıp devletimize verdiğimiz vergilerle yapılacak olmasına engel olan insanlara hatırlatmak gerekmez mi " o zaman ne diye oturuyorsun o devletin başında " senin işin halkın taleplerini yerine getirmek değil mi diye sormayacak mıyız?
Güzel yorum çok beğendim
ayazoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ayazoğlu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.01.2011, 18:40   #73
dede58
Yiğido

dede58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

123 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dede58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Havadan sudan konuşan arkadaşlara da bilinçli halktan yanıt portrelerini sunacağım. Bu verilen cevaplara kaçınız hayır diyeceksiniz bakalım.

hadi canım sende
YPACAKSINIZ TABİ Kİ GÖREVİNİZ !!!AMA çıkıpta 600 Trilyon u cebinizden vermiş gibi anlatmayın...Vermiştir diyenlere söylüyorum bu paranın ucu nerden geliyor bi düşünsünler bakalım

biz bu stadı alırken verdiğimiz alisamiyen stadından hiç bahsetmiyosunuz tabi

Sence
Galatasaray Ali Sami Yen Stadı'nın yeri kimlere verilecek onları konuşmuyorsun (Tokiye olmasın sakın)

bir fenerli olarak
kesinlikle protestoların dogru buluyorum stad açmaya geliyosun orda icratlarını anlatıyosun senın görevin zaten hizmet etmek orda herkes senın siyasi düşünceni taşımak zorunda değil zaten sen övmüyceksin kendini bırak kamuoyu yapsın o işi öyle stad açılışında kendi reklamını yapamazsın bu klupler senın partinden tam 100 yaş büyük....

çok yazık
başbakanın amacı bu durumu ak partiye mal etmekti. helal olsun taraftara

Grup Toplantısı
Ne var bunda? Her gittiğin yerde alkışlanmak zorunda değilsin. Grup toplantısında seni alkışlarlar, hatta sen alkışlayacakları yeri hatırlatırsın. Ama bazen seni yuhalayanlar da olur doğaldır. Yatırımı devlet yapar, sen dediğin gibi sadece hizmetkarsın. Padişahın ulufe dağıtması değil bu kamu yatırımı. Böbürlenme.

demokrasi
demokrasi için evet isteyenler neden kızıyor şimdi,gayet demokratik bir protestoydu bu,bu arada yapılan protesto galatasaray camiasının bir organizayonu değildir halkın kendi iradesidir.evet başbakanım galatasarayın bir kuruş parası olmayabilir ama sizinde yoktu ama şimdi maşallah..

propoganda
73 milyonun parası ile kendi propogandalarınıı yapmaları yanlış

Peki ya Ali Sami Yen?
Devlet o stadı bedavaya yapmadı. karşılığında istanbulun gobeginden daha değerli bir arazi verildi devlete. O toki başkanı varya o toki başkanı once konusmasını ogrensin. gelmiş 50.000 Galatasaraylının onunde Galatasaray klubune hakaret edecek vede kimse ses cıkartmayacak oyle mi?

GS Para vermedi
ama karşılığnda 460 milyon euroluk arazi verdi Toki'ye. Ayrıca oraya yapılan yatırımlar bizlerin ödediği vergiler ile yapıldı ki çocukluğumuzdan beri yapılan bir reklam vardır. "Ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak döner" diye. bizim ödediğimiz vergiler ile stad yapıldı. 460 milyon euroluk arazi ve vergiler=Aslantepe stadyumu nokta...
Alt 16.01.2011, 19:00   #74
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

sıvas'ın çıkarına olacak bır ıs gormedım.sivas ozelleştırme kapsamında öncelıklı ıller arasına alınmış .kalkınacak teşvik alan illerden degil.
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karyola'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.01.2011, 19:26   #75
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zaman zaman sitemizde mesajlarını okumuştum..Şimdi böyle ciddi bir konuda,hem de seni hiç ilgilendirmeyen bir konuda Sivas'la ilgili gereksiz ve kaynaksız bir yorum yapıyorsun...Türkiye'de şu anda kaç tane ilçeye kaç tane küçük çaplı şehire ne kadar kapasitede stat yapıldığını biliyor musun?Ş. Urfa,Erzurum gibi 3. ligde olan illere 25,3obin kapasiteli statlar yapılmış durumda..3.ligdeki Erzurum'a 25 bin kişilik modern bir statyumun inşaatı bitmiş durumda..50binlik Rize'ye 17000 kişililk modern bir stat yapıldı..3.ligdeki Ordu nun ilçesi Ünye nin statının tribünleri tek tek yıkılarak 15binlik stata yapılıyor...Alanya'ya 15 binkapasiteli stat geçen yıl bitirildi..En son da 3.ligdeki Çorum'a modern 25 bin kişlik stat yapılacağı haberleri kendi belediye sitelerinde yayınlandı..Stadı toki yapacakmış..Durum böyleyken kalkmış Sivas şöyle böyle ,Sivas'a düşük kapasiteli stat yapılmalı ya da eski stadın kapasitesini artırın diye bir de akıl veriyorsun...Öyle ya da böyle bu stat Sivas'a yapılacak..Sivas'ın hiçbir ilden aşağı kalır bir durumu da yok...Bizi herhangibir ilin durumu da ilgilendirmiyor...Bir stat yapılırsa ne için yapılır;dünyada çok sayıda büyük sttalar var;hatta bazı statlar varki,örneğin Villareal gibi 50bin nüfüsu olan bir ilçe takımın bile 27bin kişilk stadı var,hem de 2 yıl önce yapıldı...Bir stat bir ilin yaklaşık 40-50 senelik ihtiyacını karşılamakta;yani geleceğe yapılan ciddi bir yatırımdır...Modern bir statta futbolun dışında konser,sergi ,toplantı gibi etkinlikler yapılarak kulübe gelir de sağlanmaktadır...Sivassporda artık modern bir sttada sahip olup hem tarftarına güzel bir maç izletmek hem de gelirlerini artırmak istiyor..Böyle sttayuma er veya geç sahip olacağız ..Buna inanıyorum ki hiç kimse mani olamayacak;ÇÜNKÜ 6. ŞEHİR VE ONUN YİĞİDOLARI HER ŞEYE LAYIK..
Konunun beni ilgilendirip ilgilendirmediğinin kararını siz weremezsiniz.Bursasporluysam(h er daim onur we gurur duyarız)Bursaspor logosu altında yorum yapıyorsam Sivasta yaşamıyorsam Sivasla uzaktan yakından bir alakam yoksa bu Sivassporu desteklemediğimi gostermez.Bunun tartışmasını değil siz burada hiç kimseyle yapmam ama bilineki en az sizin kadar Sivassporu sewiyor we destekliyorum.Buda bu konunun sizi ilgilendirdiği kadar benide ilgilendirdiğini gosterirAynı şekilde benim taraftar sitem Texas a bir Sivaslının gelip Bursayla ilgilendiğini gorsem ben onur duyarım..Bunu bir geçelim......Yorumumu bir daha gozden geçirirseniz benşm Sivasa stad yapılmasın diye bir soylemimin olmadığını gorursunuz.Ben Sivasa neden stat yazpmazlar onun gerekçelerini yazdım.Bu gerekçeler benim kafamdan uydurduğum şeyler değil.Türkiyenin siyasetin gerçekleridir Kendi ağzınızla soylemissiniz alanyada erzurumda stadlar yapılıyor diye...alın size bolgesel ispatı...Orda burdaki 15000 lik stadların modernliği tartışılır ki o modern diye tabir ettiğiniz stadı Sivasa yapmaya kalksalar siz dahil bir çok kardeşim buna kapasitesi nedeniyle karşı çıkacaktır.Konuyu fazla dağıtmadan anlatmak istediğim şeyi yanlış anladığınızı belirtmek için bu yorumu yaptım..Bana kızdığınız belli..Sivas stadını doldurmuyor diye yazdığım için kızıyorsanız istediğiniz kadar kızın..o stad dolana kadar Sivas şehri layık olduğu yere gelene kadar yapıcı ama acı olan her gerçeği Anadolu ewladı Sivası sewen bir Bursalı kardeşiniz olarak buraya yazacak bunuda her daim paylaşmaktan çekinmeyeceğim ...Saygılar...
Alt 16.01.2011, 19:37   #76
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet çok ince bir noktaya değinmişin kardeşim acaba stad sözünü veren başbakan neden sözünde durmuyor
stad hakkımızz en gs yardımcı olduğu kadar bizede yardıcı olsun

SADAKA DEĞİL HAKKIMIZI İSTİYORUZ SUÇ MUUU
Alt 16.01.2011, 19:48   #77
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Arkadaşlar sizden ricam konunun dışında siyasi tartışmaları bir yana bırakıp. Bize destek verin, başbakanlığa telefon açın veya mesaj gönderin..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.01.2011, 20:03   #78
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Zaman zaman sitemizde mesajlarını okumuştum..Şimdi böyle ciddi bir konuda,hem de seni hiç ilgilendirmeyen bir konuda Sivas'la ilgili gereksiz ve kaynaksız bir yorum yapıyorsun...Türkiye'de şu anda kaç tane ilçeye kaç tane küçük çaplı şehire ne kadar kapasitede stat yapıldığını biliyor musun?Ş. Urfa,Erzurum gibi 3. ligde olan illere 25,3obin kapasiteli statlar yapılmış durumda..3.ligdeki Erzurum'a 25 bin kişilik modern bir statyumun inşaatı bitmiş durumda..50binlik Rize'ye 17000 kişililk modern bir stat yapıldı..3.ligdeki Ordu nun ilçesi Ünye nin statının tribünleri tek tek yıkılarak 15binlik stata yapılıyor...Alanya'ya 15 binkapasiteli stat geçen yıl bitirildi..En son da 3.ligdeki Çorum'a modern 25 bin kişlik stat yapılacağı haberleri kendi belediye sitelerinde yayınlandı..Stadı toki yapacakmış..Durum böyleyken kalkmış Sivas şöyle böyle ,Sivas'a düşük kapasiteli stat yapılmalı ya da eski stadın kapasitesini artırın diye bir de akıl veriyorsun...Öyle ya da böyle bu stat Sivas'a yapılacak..Sivas'ın hiçbir ilden aşağı kalır bir durumu da yok...Bizi herhangibir ilin durumu da ilgilendirmiyor...Bir stat yapılırsa ne için yapılır;dünyada çok sayıda büyük sttalar var;hatta bazı statlar varki,örneğin Villareal gibi 50bin nüfüsu olan bir ilçe takımın bile 27bin kişilk stadı var,hem de 2 yıl önce yapıldı...Bir stat bir ilin yaklaşık 40-50 senelik ihtiyacını karşılamakta;yani geleceğe yapılan ciddi bir yatırımdır...Modern bir statta futbolun dışında konser,sergi ,toplantı gibi etkinlikler yapılarak kulübe gelir de sağlanmaktadır...Sivassporda artık modern bir sttada sahip olup hem tarftarına güzel bir maç izletmek hem de gelirlerini artırmak istiyor..Böyle sttayuma er veya geç sahip olacağız ..Buna inanıyorum ki hiç kimse mani olamayacak;ÇÜNKÜ 6. ŞEHİR VE ONUN YİĞİDOLARI HER ŞEYE LAYIK..
senin gibi düşünen insanlar yüzünden sivas şehri yeri geliyor antipatik oluyor yeri geliyor yobaz oluyor..isteyen istedegi şehir konuda yorum yapabilir bir bursalı sivas ve sivasspora dair konularda yorum yapıyorsa bunun tasası sana düşmememeli
Alt 16.01.2011, 20:14   #79
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln Cevap: Stadyum Çilesi.. Destek Lütfen!

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konunun beni ilgilendirip ilgilendirmediğinin kararını siz weremezsiniz.Bursasporluysam(h er daim onur we gurur duyarız)Bursaspor logosu altında yorum yapıyorsam Sivasta yaşamıyorsam Sivasla uzaktan yakından bir alakam yoksa bu Sivassporu desteklemediğimi gostermez.Bunun tartışmasını değil siz burada hiç kimseyle yapmam ama bilineki en az sizin kadar Sivassporu sewiyor we destekliyorum.Buda bu konunun sizi ilgilendirdiği kadar benide ilgilendirdiğini gosterirAynı şekilde benim taraftar sitem Texas a bir Sivaslının gelip Bursayla ilgilendiğini gorsem ben onur duyarım..Bunu bir geçelim......Yorumumu bir daha gozden geçirirseniz benşm Sivasa stad yapılmasın diye bir soylemimin olmadığını gorursunuz.Ben Sivasa neden stat yazpmazlar onun gerekçelerini yazdım.Bu gerekçeler benim kafamdan uydurduğum şeyler değil.Türkiyenin siyasetin gerçekleridir Kendi ağzınızla soylemissiniz alanyada erzurumda stadlar yapılıyor diye...alın size bolgesel ispatı...Orda burdaki 15000 lik stadların modernliği tartışılır ki o modern diye tabir ettiğiniz stadı Sivasa yapmaya kalksalar siz dahil bir çok kardeşim buna kapasitesi nedeniyle karşı çıkacaktır.Konuyu fazla dağıtmadan anlatmak istediğim şeyi yanlış anladığınızı belirtmek için bu yorumu yaptım..Bana kızdığınız belli..Sivas stadını doldurmuyor diye yazdığım için kızıyorsanız istediğiniz kadar kızın..o stad dolana kadar Sivas şehri layık olduğu yere gelene kadar yapıcı ama acı olan her gerçeği Anadolu ewladı Sivası sewen bir Bursalı kardeşiniz olarak buraya yazacak bunuda her daim paylaşmaktan çekinmeyeceğim ...Saygılar...
eyvallah kardeşim
Alt 16.01.2011, 20:40   #80
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1036 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
dede58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Havadan sudan konuşan arkadaşlara da bilinçli halktan yanıt portrelerini sunacağım. Bu verilen cevaplara kaçınız hayır diyeceksiniz bakalım.

hadi canım sende
YPACAKSINIZ TABİ Kİ GÖREVİNİZ !!!AMA çıkıpta 600 Trilyon u cebinizden vermiş gibi anlatmayın...Vermiştir diyenlere söylüyorum bu paranın ucu nerden geliyor bi düşünsünler bakalım

biz bu stadı alırken verdiğimiz alisamiyen stadından hiç bahsetmiyosunuz tabi

Sence
Galatasaray Ali Sami Yen Stadı'nın yeri kimlere verilecek onları konuşmuyorsun (Tokiye olmasın sakın)

bir fenerli olarak
kesinlikle protestoların dogru buluyorum stad açmaya geliyosun orda icratlarını anlatıyosun senın görevin zaten hizmet etmek orda herkes senın siyasi düşünceni taşımak zorunda değil zaten sen övmüyceksin kendini bırak kamuoyu yapsın o işi öyle stad açılışında kendi reklamını yapamazsın bu klupler senın partinden tam 100 yaş büyük....

çok yazık
başbakanın amacı bu durumu ak partiye mal etmekti. helal olsun taraftara

Grup Toplantısı
Ne var bunda? Her gittiğin yerde alkışlanmak zorunda değilsin. Grup toplantısında seni alkışlarlar, hatta sen alkışlayacakları yeri hatırlatırsın. Ama bazen seni yuhalayanlar da olur doğaldır. Yatırımı devlet yapar, sen dediğin gibi sadece hizmetkarsın. Padişahın ulufe dağıtması değil bu kamu yatırımı. Böbürlenme.

demokrasi
demokrasi için evet isteyenler neden kızıyor şimdi,gayet demokratik bir protestoydu bu,bu arada yapılan protesto galatasaray camiasının bir organizayonu değildir halkın kendi iradesidir.evet başbakanım galatasarayın bir kuruş parası olmayabilir ama sizinde yoktu ama şimdi maşallah..

propoganda
73 milyonun parası ile kendi propogandalarınıı yapmaları yanlış

Peki ya Ali Sami Yen?
Devlet o stadı bedavaya yapmadı. karşılığında istanbulun gobeginden daha değerli bir arazi verildi devlete. O toki başkanı varya o toki başkanı once konusmasını ogrensin. gelmiş 50.000 Galatasaraylının onunde Galatasaray klubune hakaret edecek vede kimse ses cıkartmayacak oyle mi?

GS Para vermedi
ama karşılığnda 460 milyon euroluk arazi verdi Toki'ye. Ayrıca oraya yapılan yatırımlar bizlerin ödediği vergiler ile yapıldı ki çocukluğumuzdan beri yapılan bir reklam vardır. "Ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak döner" diye. bizim ödediğimiz vergiler ile stad yapıldı. 460 milyon euroluk arazi ve vergiler=Aslantepe stadyumu nokta...
Güzel bir konu acılmış yapılan yorumları tek,tek okudum pek çok yorumu beğendim ama bu yorum benim hislerimin tercümanı oldu çok beğendim eline emeğine sağlık kardeşim öyle halkın parasıyla böbürlenmek yok herkes haddini bilmeli
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çilesi, destek, lütfen, sivasspor, stadyum

Seçenekler Arama
Stil