Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

Gelip bu sitede ahkam kesen sözde Sivassporlulara
Alt 24.01.2011, 02:53   #1
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI
Ausrufezeichen Gelip bu sitede ahkam kesen sözde Sivassporlulara

** Kaç tane adam tanıyorum,burada konuşup konuşup maçlara gitmeyen...

** Boşversene bizim memleketin insanı böyle, başarı varsa stada gidilir ....

**Yoksa gerçek SİVASSPOR taraftarı 6 -7 bin kadar MI ??( HER MAÇA GİDEN ) , Bak şu sitenin 70.000 üyesi var....Buraya üye olmak SİVASSPOR a gönül vermek mi SİVASSPOR u tutmak mı !!!! Hadi diyelim buraya üye 70.000 insanın EN KÖTÜ İHTİMALLE %80 i SİVAS dışında % 20 i SİVASTA DIR DEĞİL Mİ.... HANİ NERDELER, stada gidiyosun taraftarın yarısından çoğunun yaş ortalaması 35-40 , sizce buraya üye olanlar o yaş gruplarımı , TABİKİ HAYIR ( genel olarak ), peki kim var bu sitede 16-30 yaş gurubu....

**EEE BENİM KAFAM KARIŞTI ŞİMDİ, eğer onlar( 35-40 YAŞ GRUBU ) staddaysa maç günü ,burdaki KLAVYE BEYFENDİLERİ nerede acaba ,bu mu SİVASSPOR taraftarlığı , yoksa internette can sıkıntısı gidermek mi gelip burada konuşup durmak....YOK ŞU TRANSFER İYİ YOK ŞU TRANSFER KÖTÜ , BOŞ BOŞ KONUŞ DUR ...

**GEL DOLDUR BAKALIM BU HAFTA ŞU STADI , SON NEFESİNE KADAR SİVASSPOR DİYE BAĞIR VE ONDAN SONRA GEL KLAVYENİN BAŞINA...BAKALIM O ZAMAN BU KADAR RAHAT KONUŞABİLECEKMİSİN !!!!!!!!!!!!
Alt 24.01.2011, 05:41   #2
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: GELİP BU SİTEDE AHKAM KESEN SÖZDE SİVASSPOR

Değerli kardeşim...
Yazdıklarına kısmen katılıyorum. Ama ahkam kesmek demekde ne demek buna katılmıyorum... Bir insanın gidecek gücü var gitmeyecek gücüde. Kaldıki biz maçlara gidemiyoruz diye ahkammı kesiyoruz. Yada maça gitmiyoruz diye siteyedemi üye olmayalım. Böyle bir şey yok. Kimimiz Karstayız Kimimiz Almanyada. Unutmaki bu tarz sitelere üye olanların bir çoğu dışarda yaşayan Sivasspor sevdalılarıdır.
Fakat diğer söylediklerinde haklısın. Şu an saat 5 buçuk ben Seyrantepedeki maçı seyrettim (keşke seyretmeseydim) ve acil olarak Ankara arabasına bindim ve şimdi burdayım. Emin ol taraftarda gelse maça bir gurup haricinde diğerleri gelmesede olur. Orta tarafın ön kısmındaki o pırıl pırıl gençler olmasa bizleri bağırtıp çağırtan olmayacak. Diğerleri senin tabirinle bol bol (o ortamdan nasıl görüyorsa) ahkam kesmekle meşguller. Ordaki genç arkadaşların site yöneticisi BOUN kardeşimle beraber şahsım adına ben çok teşekkür etmek istiyorum. Adamlar stadı yıkıyor bizim ses eriyip gidiyor. Biz bağırmaya başlayıncada (demekki sesimiz bayağı kuvvetliymiş) hemen protesto etmeye başlıyorlar.
Sözün özü değerli kardeşim biz ne taraftarlığı biliyoruz. Nede ahkam kesmeyi. Ayrıca şunu bu vasıtayla belirtmek istiyorum. Allah bana bir daha bana Seyrantepede maç izlettirmez bu şekilde olursa. Tam bir re-za-let.....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: GELİP BU SİTEDE AHKAM KESEN SÖZDE SİVASSPOR
Alt 24.01.2011, 06:26   #3
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli kardeşim...
Yazdıklarına kısmen katılıyorum. Ama ahkam kesmek demekde ne demek buna katılmıyorum... Bir insanın gidecek gücü var gitmeyecek gücüde. Kaldıki biz maçlara gidemiyoruz diye ahkammı kesiyoruz. Yada maça gitmiyoruz diye siteyedemi üye olmayalım. Böyle bir şey yok. Kimimiz Karstayız Kimimiz Almanyada. Unutmaki bu tarz sitelere üye olanların bir çoğu dışarda yaşayan Sivasspor sevdalılarıdır.
Fakat diğer söylediklerinde haklısın. Şu an saat 5 buçuk ben Seyrantepedeki maçı seyrettim (keşke seyretmeseydim) ve acil olarak Ankara arabasına bindim ve şimdi burdayım. Emin ol taraftarda gelse maça bir gurup haricinde diğerleri gelmesede olur. Orta tarafın ön kısmındaki o pırıl pırıl gençler olmasa bizleri bağırtıp çağırtan olmayacak. Diğerleri senin tabirinle bol bol (o ortamdan nasıl görüyorsa) ahkam kesmekle meşguller. Ordaki genç arkadaşların site yöneticisi BOUN kardeşimle beraber şahsım adına ben çok teşekkür etmek istiyorum. Adamlar stadı yıkıyor bizim ses eriyip gidiyor. Biz bağırmaya başlayıncada (demekki sesimiz bayağı kuvvetliymiş) hemen protesto etmeye başlıyorlar.
Sözün özü değerli kardeşim biz ne taraftarlığı biliyoruz. Nede ahkam kesmeyi. Ayrıca şunu bu vasıtayla belirtmek istiyorum. Allah bana bir daha bana Seyrantepede maç izlettirmez bu şekilde olursa. Tam bir re-za-let.....

Yazdıklarımı bidaha okursan beni anlarsın, aynı fikirdeyiz ama anlaşamıyoruz ...benim sözüm SİVASTA OLAN BURADA ( SİTEDE ) GELİP AHKAM KESEN daha 4 eylülün yolunu bilmeyen SİVASLILARA ( YAZDILARIMI TAM OKUMAMIŞSIN )....ŞUDA VAR adamın parası yok ama 3 büyükler SİVAS a maça bi gelsin herkezin cebinden 5 lira çıkabiliyo oda ayrı bi mevzu VE şampiyonluğa oynadığımız seneler stadımız da boşluklar görünmezdi 2 sene boyunca , galiba klüp kazandıkça bizim taraftarımızında cebi doluyo DEMEK Kİ bilet parası bulabiliyolar ama şimdi paralarımı kalmadı sence aynı insanların ..

BİDE ,SÜPER LİGDE EN UCUZ BİLET SATAN KLÜPLERDEN BİR TANESİYİZ , DAHA NE YAPSIN YÖNETİM 5 LİRA BİLET İŞTE ,1 PAKET SİGARA PARASI BİLE DEĞİL
Alt 24.01.2011, 08:09   #4
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

gs maçında SİVASSPOR tribünlerideki SİVAS lılardan daha çok SİVAS lı gs tribünlerindeydi
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2011, 08:11   #5
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Katılıyorum kardeş dediklerinize.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Yusuf Çevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 08:40   #6
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yiğidobaytar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
** Kaç tane adam tanıyorum,burada konuşup konuşup maçlara gitmeyen...

** Boşversene bizim memleketin insanı böyle, başarı varsa stada gidilir ....

**Yoksa gerçek SİVASSPOR taraftarı 6 -7 bin kadar MI ??( HER MAÇA GİDEN ) , Bak şu sitenin 70.000 üyesi var....Buraya üye olmak SİVASSPOR a gönül vermek mi SİVASSPOR u tutmak mı !!!! Hadi diyelim buraya üye 70.000 insanın EN KÖTÜ İHTİMALLE %80 i SİVAS dışında % 20 i SİVASTA DIR DEĞİL Mİ.... HANİ NERDELER, stada gidiyosun taraftarın yarısından çoğunun yaş ortalaması 35-40 , sizce buraya üye olanlar o yaş gruplarımı , TABİKİ HAYIR ( genel olarak ), peki kim var bu sitede 16-30 yaş gurubu....

**EEE BENİM KAFAM KARIŞTI ŞİMDİ, eğer onlar( 35-40 YAŞ GRUBU ) staddaysa maç günü ,burdaki KLAVYE BEYFENDİLERİ nerede acaba ,bu mu SİVASSPOR taraftarlığı , yoksa internette can sıkıntısı gidermek mi gelip burada konuşup durmak....YOK ŞU TRANSFER İYİ YOK ŞU TRANSFER KÖTÜ , BOŞ BOŞ KONUŞ DUR ...

**GEL DOLDUR BAKALIM BU HAFTA ŞU STADI , SON NEFESİNE KADAR SİVASSPOR DİYE BAĞIR VE ONDAN SONRA GEL KLAVYENİN BAŞINA...BAKALIM O ZAMAN BU KADAR RAHAT KONUŞABİLECEKMİSİN !!!!!!!!!!!!
bu memleketin içi boşalmış arkadaşım koca şehir 10 kişilk stadı dolduramıyor sonrada transfer yok diye ahkam kesiyor nankörler
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2011, 08:44   #7
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

arkadaşlar kimse kimseyi suçlamasın, sivastakiler lütfen sivasta takımı yanlız bırakmasın bu işin şakası yok takım düşerse kızacak adamda bulamayız, onun için birlik içinde destek verelim, bizde deplasmanda gidelim maçlara ben ankaraya geldiği her maça gittim örneğin ancak yönetiminde deplasmandaki maçlar için bilet fiyatlarına çözüm bulması gerek
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ccey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 09:41   #8
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
yiğidobaytar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bak şu sitenin 70.000 üyesi var....Buraya üye olmak SİVASSPOR a gönül vermek mi SİVASSPOR u tutmak mı !!!! Hadi diyelim buraya üye 70.000 insanın EN KÖTÜ İHTİMALLE %80 i SİVAS dışında % 20 i SİVASTA DIR DEĞİL Mİ.... HANİ NERDELER, stada gidiyosun taraftarın yarısından çoğunun yaş ortalaması 35-40 , sizce buraya üye olanlar o yaş gruplarımı , TABİKİ HAYIR ( genel olarak ), peki kim var bu sitede 16-30 yaş gurubu....

Konu dışına çıkacağım fakat;
Ben Sivas'ta ki tüm maçlara 3-4 senedir gidiyorum / Gitmeye çalışıyorum. Yaşım 17. Gönül isterki deplasman maçlarınada gideyim fakat okul var. Maça gidenler ise 35-40 yaş değil 50 ve üstü yaş grubu çoğunlukta. Bir Grup oluşturmaya çalışsak, Ayağa kalkıyoruz oturun göremiyoruz diye arkalardan bağırıyorlar. Arkaya geçiyoruz tezavhürat yapıyoruz susun başımız ağrıyor, başımız şişti aman oturun. Başı takkeli, sakallı dedeler doluyor stadyuma.Aman iyiki bilgisayar kullanamıyorlar buna şükür.Sivas'ta düzgün trübün oluşamaz.
ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı ShabbatShalom'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2011, 09:41   #9
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

bu konu tamamen sivasta olanlar için geçerli ben anca istanbuldaki maçlarina gide biliyom sivasta olsam eminolki hermaçina gider 90 dakka bagirim
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2011, 09:45   #10
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ccey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar kimse kimseyi suçlamasın, sivastakiler lütfen sivasta takımı yanlız bırakmasın bu işin şakası yok takım düşerse kızacak adamda bulamayız, onun için birlik içinde destek verelim, bizde deplasmanda gidelim maçlara ben ankaraya geldiği her maça gittim örneğin ancak yönetiminde deplasmandaki maçlar için bilet fiyatlarına çözüm bulması gerek
gelmesinler daha iyi dün ben işe gitçem diye gidemedim maça kahvede izledim izleyenlerden 5 6 sivasli var hiç biri sivasin kaçirdi golda bile kalmiyor aya ben kalkim bagirdim gs vur pen alti olsun diyor bende at şu gol diye bagriyom emin olunki sivasta olsam hep tek gitmem ne kadar arkadaşim varsa bilikte gideriz burdada zaten 4 6 kişi gidiyoz dün onlar gitti ben işe gitçem diye gidemedim
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 57babasivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ahkam, gelip, gelİp, kesen, sitede, sivassporlulara, sİtede, sİvassporlulara, sÖzde

Seçenekler Arama
Stil