Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stadyum Yapılmazsa !
Alt 18.02.2011, 23:37   #71
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Stadyum Yapılmazsa !

Alıntı:
bahadır erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizim öncelikle Süper Lig'de kalıcı hale gelmemiz lazım.Stad yapılır veya yapılmaz o kadar önemli değil.Şu anda Türkiye'ni en iyi zeminlerinden birine sahibiz.Stadımız da o kadar kötü değil.İhtiyacı da fazlasıyla karşılıyor.

Biz öncelikle TARAFTAR GRUBLARI'mızı örgütlememiz lazım!!!40-50 kişilik taraftarla tezahürat yapıyorsunuz.Stad'da çıt yok.Maça seyirciyi nasıl çekeriz,stadı nasıl doldururuz,Seyirciyi oyuna nasıl dahil ederiz bunların planını yapmamız lazım.

Bizim taraftarımız 5-10 tl'nin hesabını yaparken,Şampiyonluğa giderken bile stadı tam dolduramazken yeni bir stadımız olsa kime ne fayda!!!
Bahadır bey bakın dönüp dolaşıp yine taraftar grupları laf yedi.

Size soruyorum 40-50 kişilik! grupları tek başına tezahürat etmeye iten zaten Sivasspor seyircisi değil mi? Bakın dikkatinizi çekiyorum taraftar değil seyirci. Biz deli miyiz? Neden bütün stad bağırıp yeri göğü inletmek varken sizin tabirinizle 40-50 kişilik! gruplar halinde tezahürat yapalım. Dışardan konuşmak kolay geliyor tabi herkese.
Biz maratondayız. Yaklaşık 2 sezondur Yeniçeriler olarak her maçta maratondaki yerimizi alıyoruz. Ve her maçta söylediğimiz tezahüratlar aşağı yukarı aynı. Her maçta bizim tezahüratlarımızı duyan, yanımızda duran B ve C bloklarındaki kombine sahipleride aynı. Bizim her maç tekrar takrar söylediğimiz en kolay tezahüratı bile öğrenme çabası olmayan insanları nasıl örgütleyeceğiz bana açıklar mısınız?
Tamam tezahüratı geçtim hadi dilleri dönmüyor söyleyemiyorlar diyelim. Peki en basiti, bütün yırtınışlarımıza rağmen Sivas Gol Gol Gol diye bile bağırmayıp, ellerinde çekirdek, maçı sanki tv'de izler gibi sahadan bir an olsun gözlerini ayırmayan, bize doğru 'Bunlar ne diyor yahu?' dermiş gibisinden dahi bir bakış atma tenezzülünde bile bulunmayan insanların biz neresini örgütleyeceğiz bana açıklar mısınız?
Düşme hattında ki en büyük rakibimiz Konya, İzmir'e 6 otobüs giderken bize bir otobüsü bile çok gören insanları nasıl örgütleyeceğiz bana açıklar mısınız?
Sivas'ımızın geleceği açısından(stad konusundan bahsediyorum) ortaya güzel bir fikir atan bir taraftar grubuna bu şekilde yaklaşan insanları biz nasıl örgütleyeceğiz bana açıklar mısınız?

Lütfen ve lütfen artık herşeyi, bir çoğunuzun 40-50 kişi! diye düşündüğü taraftar gruplarının üstüne yıkmayı bırakın. Bir kez olsun elinizi taşın altına koyun.

Selametle..
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı inadınayeniceri'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.02.2011, 23:41   #72
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

STADYUM KONUSUNDA YİĞİDO GENÇLİK OLARAK YENİÇERİ GRUBUNU DESTEKLİYORUZ..BU DAVA ORTAK HERKES DESTEK OLSUN KÖSTEK DEĞİL..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı YiğidoGençlik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.02.2011, 23:55   #73
serkankeskin
Acemi Yiğido

31 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 serkankeskin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

rize nin stadını toki yapmadıki rize den bahsediyorsunuz.bize gelince kendi stadımızı kendimiz yaparız zamanı gelince.bugüne kadar kimin sivas a faydası olmuşki toki nin olsun.
serkankeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2011, 22:22   #74
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yaw Hala Stadı Dolduramıyoz Diyen Küçük Düşünen Kücük Beyinli İnsanlar Var Biz Kimin için Ne İçin Çabalıyoruzki Anlamış Degilim bu Sivasın Adamının %80inden Hiç Bişey Olmaz Yazmıyım Yazmıyım Dedim Sonunda Delirttiniz Beni Adamlar Oy Almak İçin Stad Yapacaz Dediler Oy Verdik Hemde Cok Büyük Çognlukla Biz Sözümüzü Tuttuk Şimdi Sıra Onlarda 25.000 Kişilik Diyorlar Evet 25.000 Kişilik Yapılırsa Dolduramadıktan Sonra Sivasa Şekilden Başka Bi Faydası Olmaz Ama Türkiye Futbolda Büyük Organizasyonlara Ev Sahipligi Yapabilecek Bi Ülke Fifa 35.000 Kişilik Stadları Kabul Etmiyor Bu Yüzden 35.000de Direnecegiz Ayrıca Bu Stadın Yapılması Demek Stadın Yapıldıgı Yere Dogru Şehrimizin Genişlemesi Demek Ey Sivasın İnsanı Bu Güne Kadar Koyun Gibi Kandırıla Kandırıla Elinde Hiç Birşeyin Kalmadı Eger Bu Olaya Bizim Bu Mevzumuza Destek Vermiyosan Bile Köstek Olma Evinde Otur Hiç Bişeye Karışma...! Ama Bi Atasözü Var Bu Söz Bu Stad Konusu Acıldı Acılalı Bu Konunun Açıldıgı Her Yerde Aklıma Geliyor Deveye Diken İnsana Yaranıyor(özellikle Sivasın %80lik Kısmına)
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı HooLigAnSsS'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2011, 00:57   #75
burakpaşa
Yiğido

burakpaşa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 burakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
mustafa_kavak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu stad sivasaaaa yeterr artar bileee önce gidin stadi fullayin ve yerkalmasin ozaman yeni stad zaten yapilir siz bisey demden . 15.000 stad dolmuyosa niye yeni yapilsin .

hadii yapildi diyelim 30.000 kisilik zaten 10.000 fazla giden yok bom bos stad olur ozaman görüyoz kayseriyi
kardes sence bu stad neden dolmuyor. ( ki bana göre doluyor )
sen önce o soruyu kendine sormalısın. stadımız neden dolmuyor acaba diye. emin ol cevabı kendinde bulacaksın. ben sana söyleyim dostum ; senin iblerin yüzünden dolmuyor.. her maçı sıradan bi maç gibi görüp amaan çekenlerlerle bi yerlere gelemeyiz..

işe teknik olarak bakmak gerek.

stad sadece sivassporun maçlarına ev sahipliği yapmayacak. uluslararası platformlarda boy gösterebilmek için maalesef 30bin kşilik stadyuma ihtiyacımız var.

pekala rize nin bizden çokmu üstün yanı var da rizeye stadyumu yapıyorlar.

kayseride stad yapıldıktan sonra -ismi aklımda değil- antalyaya verilecek olan turnuvanın antalyada uygun stadyum olmaması sebebiyle kayseri şehrine verildiğini unutmayalım...

ayrıca yeni yapılacak stadyumda taraftarlar için ısıtma sistemi yapılması durumunda sen gör bakalım 30bin doluyomu dolmuyomu. değil 30bin 58bin bile dolar evelallah.

sen raad ol
burakpaşa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
stadyum, yapılmazsa

Seçenekler Arama
Stil