Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Kim Kazanır?
Sivasspor Kazanır 51 62,20%
Berabere Biter 9 10,98%
Manisaspor Kazanır 22 26,83%
Katılımcı sayısı: 82. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-Manisaspor
Alt 20.02.2011, 23:25   #131
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor-Manisaspor

sivas tvleri -tv58, srt, sipas-, gazeteler -hürdoğan, sivaspostasi, sivasinsesi ve diğer hepsi- bu hafta seferberlik ilan etmeleri lazım. bu hafta şehrin havaya sokulması, insanların ve takımın maç için motive edilmesi lazım. bu hafta ya son haftamız, ya da mücadelenin devamını ilan edeceğimiz bir hafta olacak!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2011, 23:25   #132
patedes
Acemi Yiğido

patedes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 patedes FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: Sivasspor-Manisaspor

yiğdolar umutsuz olmayın ummadık taş baş yarar hadi desteğe manisayı puansız yollayalım hadeeeeeeeeeeeeeeeeee inşallah kalcaz ligde??????
patedes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.02.2011, 23:40   #133
zgR
Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivas tvleri -tv58, srt, sipas-, gazeteler -hürdoğan, sivaspostasi, sivasinsesi ve diğer hepsi- bu hafta seferberlik ilan etmeleri lazım. bu hafta şehrin havaya sokulması, insanların ve takımın maç için motive edilmesi lazım. bu hafta ya son haftamız, ya da mücadelenin devamını ilan edeceğimiz bir hafta olacak!!!
cok dogru soylemisin kardesim.memlekette ne varsa faydasi dokunacak a dan z ye hersey herkes seferber olmali.bu hafta ya tamam diyip havlu atacaz yada yoook durun bakalim beyler biz Sivassporuz Yigidoyuz diyecez.herkes manisa macinin oneminin farkina varmali.
zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı zgR'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2011, 23:41   #134
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Artık Sivas maçları oncesi maçlara yorum yapmaya korkar oldum.Ama biliyorum ki artık ne içeride ne dışarıda puan kaybına kredi falan kalmadı.Umut ediyorum Sivas bu maçı alır...
Alt 20.02.2011, 23:54   #135
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
zgR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaslar cok guzel analizler yapmislar.manisa macinin 3 4 maca denk oldugunu dusunuyorum.bizim rakiplerimize bu hafta pek sans vermiyorum buyuk ihtimal yenilecekler ama biz yenersek biseyler bizim lehimize islemeye baslayacak.bilet fiyatlari zaten cok iyi ancak bu mac kader maci olacagi icin bir kereye bu maca mahsus bedava olabilir.hem stad dolar tamamen pazar gunu oldugu icin,hemde manisa macini kazanirsak taraftar destegi artacaktir sonraki haftalar stadda seyirci sayisi artacaktir diye dusunuyorum.Saygilar.
kardeş profosyenel bir takımın maçları ücretsiz yapması yasak ama 1-2 tl yapılabilir.fakat bunun kötü yanı taraftar alışabilir bu fiyatlara sonra 5-10 tl olunca gelmez zira kayseride öyle oluyor.1 tl olunca gidiyorlar.üstü olunca 3 te 1 i bile dolmuyor.gerçi onlar kayserili orasıda ayrı dava da...
ben bu hafta manisaya patlayacağımıza yürekten inanıyorum.hatırlarsanız ilk yarıda durup durup karabüke acı patlamıştık .şimdi yine uzun bir aradan sonra manisa patlayacak yiğidolarımız 3-0 yada 4-1 bizimdir bu maç inşallah şans bizden yana olur daha bizden yana olduğunu hiç görmedim ama...
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2011, 23:56   #136
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Artık Sivas maçları oncesi maçlara yorum yapmaya korkar oldum.Ama biliyorum ki artık ne içeride ne dışarıda puan kaybına kredi falan kalmadı.Umut ediyorum Sivas bu maçı alır...
heh he biz de korkar olduk artık! eskiden birkaç zorlu rakip çıkar da evimizde puan kaybeder miyiz diye korkardık, şimdi evimizde galip gelebilir miyiz diye şöyle uzaktan uzaktan zihnimizden geçiriyoruz. güven sıfır!!!! hey yarabbim!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 00:07   #137
zgR
Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş profosyenel bir takımın maçları ücretsiz yapması yasak ama 1-2 tl yapılabilir.fakat bunun kötü yanı taraftar alışabilir bu fiyatlara sonra 5-10 tl olunca gelmez zira kayseride öyle oluyor.1 tl olunca gidiyorlar.üstü olunca 3 te 1 i bile dolmuyor.gerçi onlar kayserili orasıda ayrı dava da...
ben bu hafta manisaya patlayacağımıza yürekten inanıyorum.hatırlarsanız ilk yarıda durup durup karabüke acı patlamıştık .şimdi yine uzun bir aradan sonra manisa patlayacak yiğidolarımız 3-0 yada 4-1 bizimdir bu maç inşallah şans bizden yana olur daha bizden yana olduğunu hiç görmedim ama...
bak bunu bilmiyodum kardesim tskr edrim sayende ogrenmis oldum.bi bakima haklisin taraftar alisabilir 5 10 tl yi fazla bulabilir ama kayserinin durumuna dusmeyiz bence.bizim taraftarimiz once parayi degil takimini dusunur.
zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 00:07   #138
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

rakiplerimizinde puan kaybettiği bu haftada inaniyorum ki ligde kalmamızın temelini bu maçta atacaz manisa ne kadar deplasman takımıda olsa artık bizim bu kötü gidişe dur dememiz lazım hele ilk golu bız atarsak 2 farkla bu maç biter stadı dolduralım ve takımımıza desteğimizi eksik etmeyelim yiğidolar...
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: manisa maçına nasıl bir kadro ile çıkmalıyı
Alt 21.02.2011, 00:33   #139
kareas
YASAKLI ÜYE

24 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kareas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: manisa maçına nasıl bir kadro ile çıkmalıyı

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Defalarca aynı şeyi tekrarladık burası bir forum ve saçma da bulsanız eleştirseniz de konunun kapatılmasını istemek forum üyeliğiyle bağdaşmıyor. Bir forum her görüşten üyelerinin görüşleriyle paylaşımlarıyla ayakta durur. Bazen bir konu açıldığı zaman bu konu kulübümüzün menfaatlerine aykırı gibi bir tutum var. Kime göre neye göre . Herkes burada Sivasspor için kaygılanıyor eleştiri ve tavsiyelerini paylaşıyor. Birileri şunu yaz bunu yazma diyecekse forum kurmanın mantığı nerede kalıyor. O zaman internet değil de intranet gibi bir sistem kurun
istemediğiniz yorumlar ve üyeler olmaz.
çok güzel özetlemişsin kardeşim.yüreğine sağlık.
kareas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 00:38   #140
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biletler zaten çok ucuz sivas taraftarı bu kadar vefasız mı bu zor günde 100 tl de olsa gelmesi lazım.
bu insalar ne kadar parasız ne kadar fakir olursa olsunlar unutmayınız ki atatürk ve arkadaşlarını o kara günlerde 108 gün misafir etmiştir.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
maçı, sivasspormanisaspor, tahmin, yorumlarınız

Seçenekler Arama
Stil