Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı
Alt 13.03.2011, 23:04   #21
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

Yav arkadaşlar ne kadar çok düşmanlığa falan meraklı arkadaşlarımız var. Neyseki Sivaslıların çok küçük bir kısmı böyle. Burda yazanlara bakınca şüpheye düşüyorum. Biz Sivaslılar olarak herkesi severiz. Mert insanlarız. Kimsenin nefretini kazandırmayın bu memlekete.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2011, 23:09   #22
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor'umuzun yanında olup onları,Gaziantep maçındaki takımın olumsuz tavırlarına rağmen,destekleyen bütün taraftarları tek tek tebrik ediyorum.Taraftarlık burdur işte helal olsun.
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 00:26   #23
Yigido DogaN
Yiğido

Yigido DogaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 Yigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOKYigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

hala kayseriden dostluk falan mı bekliyorsunuz siz, amacınız nedir? onlardan dost most olmaz bunu artık anlayın biz şampiyonluklara oynadığımız yıllarda bu kayseriyle trabzonlular bir olup yapmadıkları çirkeflikler kalmadı mı? ayrıca tarihimizde 40 futbol şehidimizi verdiğimi kayseriye -bunlardan önce kaç defa- dost elini uzattığımız halde arkadan vurmadı mı bu hainler?

şöyle bir laf vardır: bir köpeğin dostluğunu bir dostun köpekliğine tercih ederim! bizim için de kayseri budur, bu böyle biline!!!
OFFF HAYAL KARDEŞİM HARİKA BİR YAZII ONE SLOGAN ONE FELSEFİİ BİR MESAJ ÖYLEE....
BİR KÖPEĞİN DOSTLUĞUNU ...BİR DOSTUN KÖPEKLİĞİNE TERCİH EDERİM
SÜPPER HANİ ayıp olmazsa kardeşim haberin olsun face de bu yazıyı paylaşacağım eyvallah
ayrıca dostluktan bahsedenşlerr onların sitelerine bir girsinlerde görsünler hele ne anamız ne avradımız kalıoo onlara göree ben onların o laflarının onmılyonlarca kez gerı ıade edıorum pis pastırma merkepleriiiii dostmuşşşş
Yigido DogaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 00:26   #24
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 516 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Biz Kayseri'yi sevmiyoruz! Yeniçeriler Kayseri'ye düşmandır! Bu böyle biline! Kimse bizle aynı fikirde olmak zorunda değil. Bu polyanna fikirlerinizide lütfen başka başlık altında dile getirin.

Alemde YENİÇERİ!!
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 00:35   #25
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

beyler emin olun onlarda sizlerle aynı görüşteler..kardeşimiz Sivas şöyle böyle..ya açın şu gözlerinizi ya Allahınızı severseniz..ömrünüzde Kayseri'ye deplasman yapmazsınız klavyeden dost edinirsiniz..Adamlar bizi sevmiyorlar hatta nefret ediyorlar ki bu en doğal hakları yapabilirler..Bizde onlardan nefret ederiz bırakın buda bizim hakkımız olsun..

ha madem dostunuz kayseri , Yeniçeriler topiğinde bunu dile getirmeyin..

en ufak örnekleri falza uzağa gitmyin (ki ondan öncesinide gidenler bilirler) Adana'da oynanan 0-0 biten , geçen sene 2-2 lik maç ve bu sezon 4-1 lik maç bize , takıma ve şehre edilen hatta daha ileri gidip bu davada verdiğimiz şehitlere laf edecek kadar densizleşmişlerdir..

Yeniçerilerin bu konudaki duruşu bellidir..kimse akıl vermeye kalkmasın..
Alt 14.03.2011, 00:37   #26
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz Kayseri'yi sevmiyoruz! Yeniçeriler Kayseri'ye düşmandır! Bu böyle biline! Kimse bizle aynı fikirde olmak zorunda değil. Bu polyanna fikirlerinizide lütfen başka başlık altında dile getirin.

Alemde YENİÇERİ!!
ben taraftar gruplarımızdan olan yiğido gençliğin bu kadar düşmanlık yaptığını görmedim, ama yeniçeri grubumuz düşman kazanmak için büyük çalışmalar yapıyor resmen. bende yeniçeri taraftar gurubundan biri olarak taraftar grubumuzun yöneticilerini kınıyorum kusura bakmayın. yakında yeniçeri grubumuyla, sahte kayserisporlular birbirine girerse bi futbol oyunu yüzünden şasırmam. çünkü durum öyle hal almışki, ana avrat küfürler havada uçusuyor, hakaretler havada uçusuyor.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 00:40   #27
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben taraftar gruplarımızdan olan yiğido gençliğin bu kadar düşmanlık yaptığını görmedim, ama yeniçeri grubumuz düşman kazanmak için büyük çalışmalar yapıyor resmen. bende yeniçeri taraftar gurubundan biri olarak taraftar grubumuzun yöneticilerini kınıyorum kusura bakmayın.
Tamam kardeş bizde sana teşekkür ediyoruz..sana dostluğunda başarılar..haa sana ne diycem otobüs bileti ,yemek, içmek, forma ve her türlü masrafın bana ait.. yarın formayı atkını tak kayseri'ye gönderelim seni..bakalım dostların seni nasıl ağırlıycak ?
Alt 14.03.2011, 00:42   #28
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

Tecrübe Puanı: 516 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
ben taraftar gruplarımızdan olan yiğido gençliğin bu kadar düşmanlık yaptığını görmedim, ama yeniçeri grubumuz düşman kazanmak için büyük çalışmalar yapıyor resmen. bende yeniçeri taraftar gurubundan biri olarak taraftar grubumuzun yöneticilerini kınıyorum kusura bakmayın. yakında yeniçeri grubumuyla, sahte kayserisporlular birbirine girerse bi futbol oyunu yüzünden şasırmam.
Hiç kimseyi kınayamazsın bas git kayseri dostlarının topiçine hadii ! Yaptığımız işi eleştirmek size mi kaldı? Yazmayın kardeşim yazmayın!
Alt 14.03.2011, 00:45   #29
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hiç kimseyi kınayamazsın bas git kayseri dostlarının topiçine hadii ! Yaptığımız işi eleştirmek size mi kaldı? Yazmayın kardeşim yazmayın!
senin yaşının 20 üzeri olduğuna inanmıyorum. çünkü olgunca cevaplar yazmıyorsun.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 00:46   #30
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

Alıntı:
senin yaşının 20 üzeri olduğuna inanmıyorum
İnanmıyorsan yarın gel gör. Buluşalım Hadi işine kardeşim hadi ya. Yazma diyoruz. Yazma işte daha.

Etiketler
kayseri, maçı, yenİÇerİler

Seçenekler Arama
Stil