Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Müsabaka Nasıl Sonuçlanır
Sivassporumuz Kazanır 122 68,93%
Berabere Biter 34 19,21%
Galatasaray Kazanır 21 11,86%
Katılımcı sayısı: 177. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-Galatasaray Maçı Tahmin ve Yoruml
Alt 26.02.2012, 19:59   #11
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivasspor-Galatasaray Maçı Tahmin ve Yoruml

GS'nin en iyilerinden Semih sarı gördü.Bir sarı daah görmesi uzak değil..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2012, 20:22   #12
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar oyunun esas kiritigi gol yenince hemen oyunun akisi degisiyor halbuki daha bir atakla ve oyun akisini düzeltib hucuma daha agirlikli ve dikkatli baslamak gerekiyor bazi takimlar hemen tempoyu düsürüyor ondansonra karsi taraf hemen ikinci golu ariyor iste bu zamani cok iyi degerlendirmek ve cabuk toparlanmak lazim bizim takim bunu cok iyi yapiyor oyunun sonuna kadar oyundan kopmuyor bu konuda futbolcularimizi tebrik ediyorum kendilerine basarilar diliyorum.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2012, 21:26   #13
hastayiğido
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hastayiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

güzel fulbol ve akıllı futbolu ayırt etmemiz lazım önce. fenerbahçe maçında güzel futbol vardı ama özellikle 2. yarı biraz akıllı olsak farklı galibiyet bile gelebilirdi. gençler maçında ise eksiklere rağmen 0-2 den sonra akıllı oynadık herşey çok güzel giderken bu kez kadirin laubali bir pası sonrası gelen atak ta 3. golü yedik. bu güne kadar bütün maçların 90 dk. sını izledim 0-4 lük eskişehir maçı ve 6-2lik kayseri maçı hariç hiçbirinde umutsuzluğa kapılmadım çünkü hep bir inanç var takımımızda tek problem gerek hücumda gerekse defansta kişsel beceriksizlik ve hatalar hakem hatalarını söylemiyorum bile çünkü hakemlere yapacak birşey yok. ligin ençok gol pozisyonuna giren ve ençok gol atan takımlarından biriyiz galatasaraya karsıda goller bulacağımıza inanıyorum. o yüzden eğer kişisel hata yapmaz ve birazda akıllı oynayıp özellikle kadir ve kıvançla orta alanda hatasız oynarsak bu maçı kazanacağımıza inanıyorum. kalan 6 haftada 14 puan toplarsak ilk 4 te olacağımıza eminim çünkü gençler ve trabzon bence en az 8-9 puan kaybedecekler kaybedecekler.

Konu hastayiğido tarafından (26.02.2012 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.. Sebep: yanlış cünle yazmıştım düzelttim
hastayiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2012, 21:34   #14
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Eneramo bir maçta ara verse 2 hafta oynayamıyor toparlanamıyor inşallah bu sefer bıraktığı yerden devam eder ermanda dinlenmiş olarak bomba gibi başlar gs bakmayın iyi top oynamıyor sivasspor ligin en iyi top oynayan takımı burda gs yi mutlaka yeneceğiz inşallah farklı yeneriz 5-0 gibi bir skorla sivas düşmanlarına kapak olur haydi yiğidolar bizi mahçup etmeyin
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda kara'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2012, 21:34   #15
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

BU MAÇ BİZİM İNANIYORUM İNŞALLAH BİZİM BU MAÇ
erman ve enerammonun dönüşü zaten süper olucak biz bu maçı alıcaz inanıyorum

HAYDİ SİVAS PLAY OFF AŞKINA
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2012, 21:36   #16
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Galatasarayli Futbolcu Engin Baytar Sivasspor karsisinda Cezali duruma düstügü icin forma giyemiyecek.

Sivassporda'da Ziya Erdal ile Murat Akca bu macta Cazali durumda olan isimler.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2012, 21:55   #17
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

eneramo erman ve cerny bir maçta özledim sizi valla gs maçında döktürün
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2012, 22:09   #18
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu maç bizim için çok çok önemli öncelikle uzun zamandır başkanımızla maç izleyemedik bunun hasretini çok fazla gidermek gerek bütün stadın sevgi gösterisi olacağına eminim..

Daha sonra puan durumuna bakacak olursak bu maç haftanın maçlarını da düşündüğümüz takdirde nasıl büyük bir önem taşıyor anlatmaya gerek yok bence bol gollü güzel bir galibiyet bizi bekliyor şölene hazırlık yapalım yiğidolar...
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2012, 23:41   #19
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein

bu maçııı mutlakaa almamız lazım. enaramo.erman.cerny dönmesi bizim içn çok çok iyi bugunki gencler maçında gorduk ileride top tutamayan fazla paslasamayan bir oyun sergiledik. ama ben galatasarayı yencegimizi düşünüyorum inşallah öyle olur
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.02.2012, 00:00   #20
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Bizim için 6 puanlık bir maç ve kazanacağımıza inanıyorum ve o maçta statta olup takımımıızı destekleyeceğiz...Erman ve Eneramonun takıma dönmesi çok önemli...Bu maçta nasıl oynamalıyız? Cevap gayet basit: Önde basarak, alan daraltarak ve hızlı adamlarımızı etkili kullanarak oynamalıyız...Aslında bu maçta ilk yarıda Feneri 2-1 yendiğimiz maçtaki gibi önde basarak ve Mersini deplasmanda 5-1 yendğimiz maçtaki gibi yakaladığımızı atarak oynarsak gsyi erken çözeriz. Gs ortasahada ofans anlamında iyi ama defans anlamında pozisyon veren bir takım...Bizim de gol yeme hastalığımız malum..Gs bu sezon oldukça balıktan aldığı çok maç oldu...Ve kazandığı maçlara bakın çoğunda hep ilk golü onlar attılar...Eğer bugünki gençler maçındaki gibi ilk golü yiyerek maça başlamaz ve ilk golü biz bulursak ve yakaldığımızı atarsak, iddia ediyorum 2 veya 3 farklı bu maçı alırız...O gün stadın tamamen dolması lazım, Mecnun başkan da büyük ihitmal o maçta burda olur onun maçta olması da ayrı bir itici güç olmalı...Hatırlarsanız biz İstanbulda ilk maçı -o adi hakemin de devreye girmesiyle hediye etmiştik onlara..Ve o maçtan sonra çıkışa geçmişti gs...İnşallah bu haftaki maçta onlara öyle bir çelme takacağız ki bundan sonra da tersine doğru düşüşe geçecekler....6 puanlık bu maça hocamız oyuncular ve bizler iyi motive olmalı ve unutlmaz bir zafer daha yaşamalıyız, bu yüzden de maç pazartesiymiş akşammış soğukmuş bahanelerini bir kenara bırakmalıyız...

Etiketler
maçı, sivassporgalatasaray, tahmin, yorumlarınız

Seçenekler Arama
Stil