Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eneramo Sivasspor'da
Alt 09.01.2015, 23:25   #81
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Eneramo Sivasspor'da

Hayirlisi olsun diyelim lakin Eneramonun bitik oldugunu bilmeyen yoktur herhalde su alemde.Bu sartlarda biz onu nasil motive edecegiz o bizi nasil motive edecek dogrusu cok merak ediyorum.Verimsizlesen bir futbolcu ne ,yaparsaniz yapin eski moral motivasyonunu yakalayamiyor.
Biz niye Afrikadan soyle iri yari guclu kuvvetli bir kisrak santrafor bulamadik da Eneramoya kaldik burasini anlayamiyorum dogrusu.
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2015, 00:08   #82
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Enaramo ilk açıklamasını da yapmış:"huzur bulduğum ,taraftarları ve değerli bir Başkanı olan kulübüme dönüyorum.'Kaynak:Mustafa Ateş Twitter...........Biz de kendisine Hoş Geldin Karaboğa..Seni ve gollerini Sivasspor taraftarı olarak bekliyoruz diyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2015, 00:18   #83
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
birdokuzaltiyed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hayirlisi olsun diyelim lakin Eneramonun bitik oldugunu bilmeyen yoktur herhalde su alemde.Bu sartlarda biz onu nasil motive edecegiz o bizi nasil motive edecek dogrusu cok merak ediyorum.Verimsizlesen bir futbolcu ne ,yaparsaniz yapin eski moral motivasyonunu yakalayamiyor.
Biz niye Afrikadan soyle iri yari guclu kuvvetli bir kisrak santrafor bulamadik da Eneramoya kaldik burasini anlayamiyorum dogrusu.
1.) Saglam bir scoutumuz yok gitsin orda oyuncu arastirsin Takima önersin.
2.) Yönetim calismiyor ( yani arastirmiyor ugrasmak istemiyor) hazir Eneramo vardi onu alalim yeter diyor.
3.) Yönetim Muhsin Ertugralin bize yardimci olabilecegini bile düsünemiyor.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2015, 00:43   #84
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

En begendigim oyuncu.Sivassporun degerini anlayarak geri donmustur.Inaniyorumki cok faydasi olacak.Oyuncunun yetenegi kadar moralide cok onemlidir.Eneramonun hirsi diger oyuncularida atesleyecektir.Hayirli ugurlu olsun.Cok mutlu oldum.
Alt 10.01.2015, 00:48   #85
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakın göreceksiniz, Leblebi gibi eee kem küm saçımızı başımızı yolacağız. Bakalım alda at diye sana kimler top aktaracak. Şahsi oynayan Aatıfmı, gideceği belli olmayan (İnşallah kalır) Cicinhomu yoksa hazır olmayan hala transferi resmi olarak açıklanmayan Aydın Karabulutmu.

Karamsarım çünkü Chrisantus Oldoni gibi vakaların maruz kaldığı bir taraftar ferdi olarak evveliyatını biliyoruz. İyi zamanda ne yapacağını ama iyi zamanının az olduğunu bildiğimiz için biraz karamsarım. Başakşehirde kadroya zor giriyordun veya giremiyordun. Demekki sende bayağı bir düşüş var.

Geldin utandır beni/bizi eneRAMBO....
Sadece Grosicki'nin bunun ayağına attığı ortaların yarısı gol olsaydı bu adam gol kralıydı yaw, o dönem ceza sahasında en fazla topla buluşan oyuncuydu Burak Yılmaz bile gerisindeydi...
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2015, 05:55   #86
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Eneramo´yu takimin bünyesine katmak demek onun Sivasspor´u tanimasi ve uyum sorunu yasamamasi icindir.Peki buraya kadar hersey cok güzelde,Eneramo hazirmi acaba?.

Cünki cok kisa bir hazirlik döneminden sonra 23 Ocak´ta Trabzon maci ile ikinci yarinin perdesi aciliyor arkasindan, Antep deplasman maci ve Carlos´lu Akhisar maci.Önceden oynadigi takimlarda forma sansi bulamayan Eneramo bu kisa süreli hazirlik döneminde nasil hazir hale gelebilir buna anlam veremiyorum ve Yigidolarin tek ragatsiz olduklari hususda bu zaten.

Utaka´nin sezonu kapattigi söylenmisti saglik durumu suanda hangi boyutlarda bilemem ama,Eneramo alindigina göre Batuhan,Ahmet Aras ve Eneramo ile forvet hattindaki alternatif tamamlanmis oldu.Aatif´inda golcü özelliginin olusu ve Utaka göz önüne alindiginda forvet transferi kapanmistir bence.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2015, 12:44   #87
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
En begendigim oyuncu.Sivassporun degerini anlayarak geri donmustur.Inaniyorumki cok faydasi olacak.Oyuncunun yetenegi kadar moralide cok onemlidir.Eneramonun hirsi diger oyuncularida atesleyecektir.Hayirli ugurlu olsun.Cok mutlu oldum.
tilkinin dönüp dolaşacagı yer yine kürkçü dükkanıdır
Alt 10.01.2015, 13:28   #88
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

vayyy adamın geri dönmüş hoş geldin yiğidim kale önlerinde artık sert vuruşlar yap vurduğun gol olsun hem sen kazan hemde sivasspor kazansın.
Alt 10.01.2015, 22:57   #89
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Michael Eneramo back at Sivasspor:Nigeria international Michael Eneramo has rejoined struggling Turkish club Sivasspor on loan from Besiktas till the end of the season.

The 29-year-old has failed to establish himself at Turkish league leaders Besiktas, who he joined after a fine run at Sivasspor, scoring 29 goals in 77 appearances between 2011 and 2013.

Nigeria strikers John Utaka and Macauley Chrisantus are also on the books of Sivasspor.

After finishing sixth last season, Sivasspor have struggled this season forcing them to part ways with their Brazilian coach Roberto Carlos.

They are currently second from bottom on the Turkish Super League table with 14 points from 16 matches.
Kaynak:Skysports-Nigeria....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
eneramo, sivassporda

Seçenekler Arama
Stil