Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Hangi Takımlar Düşer
Gaziantepspor 7 5,60%
Ç.Rizespor 9 7,20%
Antalyaspor 2 1,60%
Trabzonspor 4 3,20%
Kayserispor 71 56,80%
Mersin İ.Y. 104 83,20%
M.Sivasspor 52 41,60%
Eskişehirspor 106 84,80%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 125. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?
Alt 24.01.2016, 16:30   #21
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?

2 Takımın büyük ihtimalle küme düşeceğini ,[mersin eskişehir]3.takımın osmanlı ,gençlerbirliği,sivasspor dan biri olacağını düşünüyordum,alınan eskişehir mağlubiyetiyle 3.takımın sivasspor olma ihtimalini yükseltmiştir,gençler kazandıkça düşme barajıda yükselecek demiştim gençlerin 2 hafta üst üste kazanmasıyla baraj yükseldi,1 mağlubiyetle şampiyon olunmıyacağı gibi ,1 mağlubiyetlede sivassporu küme düşürecek değiliz,sadece işimizi zorlaştırdık,mersinin bu satten sonra çok büyük futbol mucizesine ihtiyacı var,eskişehirin yeni aldığı oyuncular faydalı olacaktır,ancak yinede düşeceklerine inanıyorum,matematiksel olarak sivassporla aynı şansa sahip oldular,sivassporun önünde 15 maç kaldı,şu bir gerçekki,bu maçlardan 8 galibiyet alamazsak sivasspor 3.takım olacaktır,artık bu saatten sonra fixtür avantajına filan inanmıyorum,önümüzdeki 3 maçıda kazanıp rakiplerin kaybetmesini bekleyeceğiz,5 hafta sonra bi bakmışızki 3.takım olmamak için mücadele eden takım sayısı 6 olmuş ,3 puanlı sistemde herşey mümkün,şayet üst üste 3 maç kazanabilirsek ,ben sivassporumuzun kurtulacağına inanıyorum,şu andan itibaren ,vahdu tühdü,hoca bunu yaptı ,yönetim şunu yaptı demenin hiçbir getirisi olmayacaktır,sivas halkı bu takımın süperligde olmasını istiyormu ,istemiyormu?eğer istiyorsalar bedavaya dagıtılan kombineleri tüketip ,kalan haftalarda tıklım tıklım dolu trübünlerle takıma destek olmak zorundalar,eskişehiri yenemedik diye hiçbir takımıda yenemeyeceğiz diye birşey yok,herşerde bi hayır vardır ,küme düşmeyi garantilemiş bir eskişehir maçlara asılmayabilirdi,rakiplerimiz için kek deplasman olabilirdi,şimdi öyle olmayacak,umarım devre arssında iyi 1 oyuncu alırızda ,sakatların düzelmesiyle istediğimiz puanları toplarız,yukardaki takimlar kazandıkça stres katsayımız yükseliyor
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2016, 16:34   #22
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Suan tabloya bakarsak sivas es es ve mersin gibi gozukuyor ama futbol bu ne olacagi belli olmaz
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2016, 16:48   #23
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Taraftarın iyi bir forvet talebi maalesef çok bilmiş yöneticiler tarafından kaale alınmadı , Beykan'ın bu takıma faydası olmaz gönderilmesi gerekir diye yazdığımda, maalesef bazı arkadaşlar aaaa Beykan bu takımın umudu gönderilmesi de nereden çıktı.. demeye başladı güçsüz, şımarık top hakimiyeti olmadığı gibi bol faul yapan bu adam bu gün mağlubiyetin baş sorumlusudur..

Yönetim.. artık çanların sesi kulaklarınızı patlatmalı ara transfer vakti geçmeden adam gibi bir golcü aldın aldın aksi takdirde takımı düşüşünde baş rol oynayan yönetim olarak sivasspor tarihine geçeceksiniz. Rakiplerimizin tüm ilkleri yaşadığı takım maalesef hep sivasspor oluyor, adamlar tehlikenin farkına ,bilincine vardıkları için aldıkları adam ilk golünü sivasımıza attı maalesef ,

Şahsen bu kadroyla ve yönetimin bu zihniyetiyle kurtuluş umudu göremiyorum, gurbette bir sivaslı olarak ,digitürk Sivasspor taraftar paketi üyesiyim böyle giderse artık üyeliğiminde son sezonu olacak..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 35gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2016, 16:57   #24
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Ligin 19. haftasinda bu seneki puan tablosuna benzer hangi sezon olmus diye son yillarin puan tablosuna baktim.
Bu sezona benzer bir sezon 2010/2011 sezonunda yasinmis.
Ve o sezon kümede kalma baraji 39 puan olmus !!

Alt 24.01.2016, 17:29   #25
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ligin 19. haftasinda bu seneki puan tablosuna benzer hangi sezon olmus diye son yillarin puan tablosuna baktim.

bencede şu andan sonra 21 puan dahi toplasak ligde kalamayız 24 puan toplamamız lazım ama bu malzemeyle nerden kimden nerde nasıl alırız orası Allah Kerim
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2016, 08:17   #26
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kimseye hayal satmak istemem ,eskişehir mağlubiyeti hepimizin canını sıkmış sivassporumuzu ateşin içine atmıştır,ancak fixtüre baktığımızda sivassporun kazanabileceği çok maçlar var,hermaçta böyle şanssızlıklar yaşayacak değiliz,gençlerbirliğinin fixtürü bizden daha zor,ayrıca ligde ilginç şeylerde oluyor,17 maçta 2 galibiyeti olan takım üst üste maçlar kazanıyor,rakiplerimiz olacak takımlara haybeden puanlar hediye edilip yukarı çıkartılıyor,[akhisar-kayseri]ne hikmetse hakem hataları ençok sivas maçlarında meydana geliyorvs vs...sivasspor bitti demeden bu iş bitmez,geçmişte 2.ligdede ,süperligdede buna benzer durumlar yaşadık,antalyayı ,osmanlıyı ,gençleri halaaa yakalama şansımız var,bunun içinde 2 3 maçı üst üste kazanmamız gerekiyor da ,bunu okan hocayla başaracağımıza inanmıyorum,bu mağlubiyette en büyük pay beykan,ve okan hocanındır,takımı pskolojik olarak bu maça hazırlasaydı,beykanın agresifleştiğini gördükten sonra oyundan alabilseydi bambaşka sonuç olurdu,neticede rakiplerimize nefes aldırdık,o yetmezmiş gibi eskişehiride işin içine soktuk,2 li averajı verdik,her ne olursa olsun,alttaki 2 takımın kesinlikle kurtaracaklarına inanmıyorum,sivasspor kazanmaya başladıkça kurtulduk diyen takımlarında korkacağına inanıyorum,yeterki mhk ve tff sivassporun üstüne oyun oynamasınlar,sivassporun puan farkını açmaması gerekiyor,gelecek hfta olası bir osmanlı galibiyeti sivassporu tekrardan hayata döndürür,ben son haftaya kadar bu yarışın süreceğini düşünüyorum,ancakk şunu demeden edemeyeceğim,sivassporu hayata döndürecek ,maç kazandıracak forvet alınmadı daha, texserayla bu iş yürümez,şu takıma gereksiz mali yük bindiren futbolculardan biran evvel kurtulup ,kuveke gibi ,rodegella gibi bir forvet almalıyız yoksa işimiz gerçekten yaş,yönetimin inatları yüzünden zaten buralardayız ,son sözüm ne olursa olsun SİVASSPOR Düşmez ben öyle inanıyorum .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2016, 08:46   #27
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

eskşehir maçı bizi çok derinden üzdü ve etkiledi üzüntü ile olayın sıcağı ile düşeriz gib yorumlar yaptık ama daha 15 maç var eskişehir bir şey oynamadan kazandı 6 lık yapardık ilk yarıda biz iyi futbol oynadık bu ara adaptasyon sürecini futbolcuların atlatacağını ve fizik olarakta açıkların kapatılacağını düşünüyorum.Osmanlı rize konya antalya bu maçlardan 3galibiyet çıkarabilecek kapasitemizin olduğunu düşünüyorum eskişehir ve mersin düştü dünkü eskişehirden bi halt olmaz bir an önce toparlanmalı ve bir seri yakalamalıyız
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2016, 09:11   #28
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bir sonra ki maçlarda osmanlıdan en az 1 puan rize den 3 puan alınamazsa ptt ye kesin gideriz, tabi diğer takımların şuan ki durumunu göz önüne alırsak. fakat bu sene işimiz diğer yıllara nazaran daha zor. bir sene rıza hoca ve mesut bakkal sayesinde zar zor kurtarmıştık. geçen sene ise carlostan sergene devir olan takım şuankine nazaran çok daha kaliteli ve diri idi vede taktiksel anlamda güzel manevralar yapıyordu. ben okan hoca ile bu işin olacağını düşünmüyorum. bazı arkadaşlar bülent uygun'u ertuğrul sağlam'ı yazmış ama onların geleceğini sanmıyorum. şuan bu durumda mesut bakkal ve yılmaz vural'ın göreve talip olabileceğini onlarında okan hocadan ne kadar iyi olabileceğini kestirmek güç gerçekten.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2016, 11:40   #29
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Hiç bir maç oynanmadan kazanılmadığını ligin en zayıf takımı Eşkişehirspor'a kendi sahamızda yenilerek gösterdik.
Futboldan anlayan insanlara sorsan %90 Sivasspor kazanır derdi ama aksi oldu, favori gösterilmeyen Eskişehirspor kazandı. Bu örnektede görülebileceği gibi maç oynanmadan bir tahminde bulunmak, kim düşer diye tahmin etmek afaki oluyor.
bu yüzden tüm iş yönetime düşüyor, teknik heyete ve futbolculara gerekli ikazı yapmalı, transfer dönemi bitmeden bu takımı tehlikeli bölgeden çıkaracak, başta teknik direktör değişikliği ( Ertuğrul Sağlam olabilir) olmak üzere, iki üç de oyuncu takviyesi gerekiyor, aksi halde en büyük düşme adaylarından biride üzülerek söylüyorum, gerekli tedbirler alınmaz ise biziz
hem ne demişler, ''Eşeğini sağlam kazığa bağla öyle ALLAH'a tevekkül et.'' Bizde gerekli önlemleri alarak kendimizi sağlama almalıyız.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.01.2016, 13:22   #30
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bir hatanız var .2011/2012 sezonu bu ve aşşağı yukarı aynı senorya var. Bu sezonun sonunda 19. haftada 25 puanı olan Manisa sezonu 35 puanla kapatmış ve Samsun -Ankaragücü ikilisi ile birlikte küme düşmüş.

Etiketler
düşer, hangi, sezonunda, takımlar